VinterBOLD U15 Drenge Mester , Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
583978
18-11 2023
11:45 Herlev IF Oasen
0
-
2
18. nov 2023
11:45
Herlev IF
0
B 1903
2
583979
18-11 2023
12:00
AB
B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
3
18. nov 2023
12:00
B.93
1
AB
3
583977
18-11 2023
14:00 Mimersparken
1
-
3
18. nov 2023
14:00
Nørrebro United
1
Virum-Sorgenfri BK
3
583980
19-11 2023
12:00 Birkerød Stadion Kunstgræs
2
-
4
19. nov 2023
12:00
IF Skjold Birkerød
2
FC Rudersdal
4
583984
03-12 2023
10:00 B1903
10
-
1
03. dec 2023
10:00
B 1903
10
Nørrebro United
1
583995
03-12 2023
13:00
AB
Akademisk Boldklub
2
-
3
03. dec 2023
13:00
AB
2
Herlev IF
3
583983
03-12 2023
14:00 Virumgård kunstgræsbane
1
-
0
03. dec 2023
14:00
Virum-Sorgenfri BK
1
IF Skjold Birkerød
0
583982
03-12 2023
15:00 Rundforbi Stadion Kunst
1
-
1
03. dec 2023
15:00
FC Rudersdal
1
Allerød Fodbold Klub
1
583998
16-12 2023
14:00
AB
Mimersparken
1
-
1
16. dec 2023
14:00
Nørrebro United
1
AB
1
584001
16-12 2023
15:00 Allerød Idrætspark
2
-
0
16. dec 2023
15:00
Allerød Fodbold Klub
2
B.93
0
584000
17-12 2023
12:00 Birkerød Stadion Kunstgræs
1
-
7
17. dec 2023
12:00
IF Skjold Birkerød
1
B 1903
7
583997
17-12 2023
15:30 Rundforbi Stadion Kunst
3
-
0
17. dec 2023
15:30
FC Rudersdal
3
Virum-Sorgenfri BK
0
584003
on10-01 2024
19:35 B1903
3
-
1
10. jan
19:35
B 1903
3
FC Rudersdal
1
584004
13-01 2024
12:00 B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
3
13. jan
12:00
B.93
4
Herlev IF
3
584006
14-01 2024
12:40 Gentofte Sportspark Vest
0
-
2
14. jan
12:40
SIF / Aakanden
0
Nørrebro United
2
584005
14-01 2024
13:00
AB
Akademisk Boldklub
1
-
4
14. jan
13:00
AB
1
IF Skjold Birkerød
4
584002
14-01 2024
14:00 Virumgård kunstgræsbane
2
-
2
14. jan
14:00
Virum-Sorgenfri BK
2
Allerød Fodbold Klub
2
584009
20-01 2024
16:00 Virumgård kunstgræsbane
1
-
3
20. jan
16:00
Virum-Sorgenfri BK
1
B 1903
3
584011
27-01 2024
13:00 Allerød Idrætspark
1
-
0
27. jan
13:00
Allerød Fodbold Klub
1
Herlev IF
0
584010
28-01 2024
12:00 Birkerød Stadion Kunstgræs
6
-
0
28. jan
12:00
IF Skjold Birkerød
6
SIF / Aakanden
0
584008
28-01 2024
14:30 Mimersparken
1
-
3
28. jan
14:30
Nørrebro United
1
B.93
3
584007
28-01 2024
16:00
AB
Rundforbi Stadion Kunst
4
-
1
28. jan
16:00
FC Rudersdal
4
AB
1
584028
03-02 2024
10:00 Herlev IF Oasen
2
-
3
03. feb
10:00
Herlev IF
2
Virum-Sorgenfri BK
3
583996
04-02 2024
16:00 B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
0
04. feb
16:00
B.93
4
SIF / Aakanden
0
583981
24-02 2024
13:00 Lynge Idrætsanlæg
4
-
0
24. feb
13:00
Allerød Fodbold Klub
4
SIF / Aakanden
0
584012
02-03 2024
10:00 Herlev IF Oasen
0
-
0
02. mar
10:00
Herlev IF
0
Nørrebro United
0
584013
03-03 2024
11:30 B1903
3
-
1
03. mar
11:30
B 1903
3
Allerød Fodbold Klub
1
584016
03-03 2024
12:40 Gentofte Sportspark Vest
2
-
7
03. mar
12:40
SIF / Aakanden
2
FC Rudersdal
7
584014
03-03 2024
14:00 B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
2
03. mar
14:00
B.93
3
IF Skjold Birkerød
2
584015
03-03 2024
15:00
AB
Akademisk Boldklub
0
-
1
03. mar
15:00
AB
0
Virum-Sorgenfri BK
1
584020
09-03 2024
10:00 Birkerød Stadion Kunstgræs
4
-
0
09. mar
10:00
IF Skjold Birkerød
4
Herlev IF
0
584021
09-03 2024
15:00 Allerød Idrætspark
11
-
0
09. mar
15:00
Allerød Fodbold Klub
11
Nørrebro United
0
584019
10-03 2024
14:45
AB
B1903
9
-
0
10. mar
14:45
B 1903
9
AB
0
584017
10-03 2024
16:00 Rundforbi Stadion Kunst
7
-
2
10. mar
16:00
FC Rudersdal
7
B.93
2
584018
on13-03 2024
18:45 Gentofte Sportspark Vest
3
-
3
13. mar
18:45
SIF / Aakanden
3
Virum-Sorgenfri BK
3
584026
fr15-03 2024
18:45 Gentofte Sportspark Vest
HHT
15. mar
18:45
SIF / Aakanden
B 1903
HHT
584023
16-03 2024
10:00 Herlev IF Oasen
1
-
4
16. mar
10:00
Herlev IF
1
FC Rudersdal
4
584022
16-03 2024
14:00 Mimersparken
1
-
2
16. mar
14:00
Nørrebro United
1
IF Skjold Birkerød
2
584025
16-03 2024
15:00
AB
Allerød Idrætspark
3
-
2
16. mar
15:00
Allerød Fodbold Klub
3
AB
2
584024
17-03 2024
14:00 B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
0
17. mar
14:00
B.93
0
Virum-Sorgenfri BK
0
584031
ma18-03 2024
19:00
AB
Gladsaxe stadion Kunstgræs
2
-
3
18. mar
19:00
AB
2
SIF / Aakanden
3
583999
fr22-03 2024
18:00 Herlev IF Oasen
3
-
4
22. mar
18:00
Herlev IF
3
SIF / Aakanden
4
584029
23-03 2024
13:15 B1903
UHT
23. mar
13:15
B 1903
B.93
UHT
584030
24-03 2024
12:00 Birkerød Stadion Kunstgræs
0
-
2
24. mar
12:00
IF Skjold Birkerød
0
Allerød Fodbold Klub
2
584027
24-03 2024
16:00 Rundforbi Stadion Kunst
UHT
24. mar
16:00
FC Rudersdal
Nørrebro United
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind