VinterBold U-19 Drenge Mester , Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
582205
fr24-11 2023
18:30 Birkerød Stadion Kunstgræs
4
-
2
24. nov 2023
18:30
IF Skjold Birkerød
4
Ølstykke FC
2
582206
25-11 2023
11:00 Gryden kunstgræs
3
-
2
25. nov 2023
11:00
Slagslunde-Ganløse IF
3
Værløse BK
2
582202
25-11 2023
14:00 Pedella Park Kunstgræs
UHT
25. nov 2023
14:00
Hornbæk IF
FC Rudersdal
UHT
582203
26-11 2023
12:00 Gentofte Sportspark Vest
6
-
2
26. nov 2023
12:00
Skovshoved IF
6
Espergærde IF
2
582207
26-11 2023
14:00
Oversidder
HIK
26. nov 2023
14:00
HIK (1)
Oversidder
582210
03-12 2023
14:00 Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
8
03. dec 2023
14:00
Espergærde IF
2
Hornbæk IF
8
582212
fr08-12 2023
18:30
Oversidder
08. dec 2023
18:30
Oversidder
IF Skjold Birkerød
582211
09-12 2023
14:00 Ølstykke Stadion
6
-
2
09. dec 2023
14:00
Ølstykke FC
6
Skovshoved IF
2
582208
09-12 2023
15:15 Værløse Stadion
UHT
09. dec 2023
15:15
Værløse BK
HIK (1)
UHT
582209
10-12 2023
12:00 Rundforbi Stadion Kunst
UDS
10. dec 2023
12:00
FC Rudersdal
Slagslunde-Ganløse IF
UDS
582215
on13-12 2023
23:59
Oversidder
Skovshoved I P
13. dec 2023
23:59
Skovshoved IF
Oversidder
582213
16-12 2023
13:30 Værløse Stadion
UDS
16. dec 2023
13:30
Værløse BK
FC Rudersdal
UDS
582214
16-12 2023
14:00 Pedella Park Kunstgræs
UHT
16. dec 2023
14:00
Hornbæk IF
Ølstykke FC
UHT
582217
16-12 2023
14:00 HIK
1
-
3
16. dec 2023
14:00
HIK (1)
1
IF Skjold Birkerød
3
582219
14-01 2024
12:00 Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
3
14. jan
12:00
Espergærde IF
1
Værløse BK
3
582220
fr19-01 2024
18:30 Birkerød Stadion Kunstgræs
3
-
6
19. jan
18:30
IF Skjold Birkerød
3
Skovshoved IF
6
582232
fr19-01 2024
18:30
Oversidder
19. jan
18:30
Oversidder
Hornbæk IF
582216
20-01 2024
12:00 Gryden kunstgræs
7
-
3
20. jan
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
7
Espergærde IF
3
582218
21-01 2024
14:00 Rundforbi Stadion Kunst
1
-
2
21. jan
14:00
FC Rudersdal
1
HIK (1)
2
582236
03-02 2024
13:00
Oversidder
Gryden kunstgræs
03. feb
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
Oversidder
582237
03-02 2024
14:00 HIK
4
-
1
03. feb
14:00
HIK (1)
4
Skovshoved IF
1
582234
03-02 2024
14:00 Pedella Park Kunstgræs
UHT
03. feb
14:00
Hornbæk IF
IF Skjold Birkerød
UHT
582233
03-02 2024
15:15 Værløse Stadion
UHT
03. feb
15:15
Værløse BK
Ølstykke FC
UHT
582235
04-02 2024
14:00 Rundforbi Stadion Kunst
3
-
1
04. feb
14:00
FC Rudersdal
3
Espergærde IF
1
582240
fr09-02 2024
18:30 Birkerød Stadion Kunstgræs
3
-
4
09. feb
18:30
IF Skjold Birkerød
3
Slagslunde-Ganløse IF
4
582242
fr09-02 2024
18:30
Oversidder
09. feb
18:30
Oversidder
Værløse BK
582238
25-02 2024
11:00 Gentofte Sportspark Vest
2
-
3
25. feb
11:00
Skovshoved IF
2
Hornbæk IF
3
582245
25-02 2024
14:00 Mørdrup Idrætsanlæg
6
-
2
25. feb
14:00
Espergærde IF
6
Ølstykke FC
2
582246
02-03 2024
11:15 Gryden kunstgræs
7
-
2
02. mar
11:15
Slagslunde-Ganløse IF
7
Skovshoved IF
2
582243
02-03 2024
13:30 Værløse Stadion
4
-
3
02. mar
13:30
Værløse BK
4
IF Skjold Birkerød
3
582241
02-03 2024
14:00 Ølstykke Stadion
UHT
02. mar
14:00
Ølstykke FC
FC Rudersdal
UHT
582244
03-03 2024
15:00
Oversidder
Rundforbi Stadion Kunst
03. mar
15:00
FC Rudersdal
Oversidder
582247
03-03 2024
16:00 HIK
5
-
0
03. mar
16:00
HIK (1)
5
Hornbæk IF
0
582249
on06-03 2024
18:30 Gentofte Sportspark Vest
0
-
2
06. mar
18:30
Skovshoved IF
0
Værløse BK
2
582250
to07-03 2024
19:15 Birkerød Stadion Kunstgræs
UHT
07. mar
19:15
IF Skjold Birkerød
FC Rudersdal
UHT
582252
fr08-03 2024
18:30
Oversidder
08. mar
18:30
Oversidder
Espergærde IF
582248
09-03 2024
14:00 Pedella Park Kunstgræs
UDS
09. mar
14:00
Hornbæk IF
Slagslunde-Ganløse IF
UDS
582251
09-03 2024
16:00 HIK
4
-
0
09. mar
16:00
HIK (1)
4
Ølstykke FC
0
582330
10-03 2024
15:45 Mørdrup Idrætsanlæg
UHT
10. mar
15:45
Espergærde IF
IF Skjold Birkerød
UHT
582331
16-03 2024
11:15 Gryden kunstgræs
4
-
6
16. mar
11:15
Slagslunde-Ganløse IF
4
HIK (1)
6
582253
16-03 2024
14:15 Værløse Stadion
UHT
16. mar
14:15
Værløse BK
Hornbæk IF
UHT
582332
16-03 2024
15:00
Oversidder
Ølstykke Stadion
16. mar
15:00
Ølstykke FC
Oversidder
582254
17-03 2024
14:00 Rundforbi Stadion Kunst
HHT
17. mar
14:00
FC Rudersdal
Skovshoved IF
HHT
582239
17-03 2024
15:30 Mørdrup Idrætsanlæg
5
-
1
17. mar
15:30
Espergærde IF
5
HIK (1)
1
582231
23-03 2024
15:00 Ølstykke Stadion
HHT
23. mar
15:00
Ølstykke FC
Slagslunde-Ganløse IF
HHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind