Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. sep 2023
11:00
Efterskolen Lindenborg
2
Sjælsølund SES
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2023
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2023
13:00
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
5
Idrætsefterskolen Ubby
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2023
10:00
Gørlev Idrætsefterskole
1
Efterskolen Lindenborg
3
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2023
09:30
Sjælsølund SES
5
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
0
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
12:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2023
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2023
14:30
Sjælsølund SES
4
Gørlev Idrætsefterskole
0
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2023
12:30
Sjælsølund SES
3
Idrætsefterskolen Ubby
1
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2023
10:00
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
1
Gørlev Idrætsefterskole
0
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2023
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2023
11:00
Efterskolen Lindenborg
1
Idrætsefterskolen Ubby
2
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2023
13:00
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
3
Efterskolen Lindenborg
1
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2023
14:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2023
12:00
Idrætsefterskolen Ubby
3
Gørlev Idrætsefterskole
1
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2023
11:30
Gørlev Idrætsefterskole
0
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
2
|
|||||||||||||||||||
11. jan
14:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. feb
10:00
Efterskolen Lindenborg
8
Gørlev Idrætsefterskole
1
|
|||||||||||||||||||
21. feb
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. feb
12:00
Idrætsefterskolen Ubby
3
Sjælsølund SES
4
|
|||||||||||||||||||
07. mar
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. mar
13:00
Sjælsølund SES
2
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
0
|
|||||||||||||||||||
21. mar
12:00
Idrætsefterskolen Ubby
3
Efterskolen Lindenborg
0
|
|||||||||||||||||||
21. mar
13:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. apr
11:30
Gørlev Idrætsefterskole
1
Sjælsølund SES
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr
11:30
Sjælsølund SES
2
Efterskolen Lindenborg
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
10:45
Efterskolen Lindenborg
1
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
10:00
Gørlev Idrætsefterskole
5
Idrætsefterskolen Ubby
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj
12:00
Idrætsefterskolen Ubby
5
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
4
|