Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. sep 2023
11:30
Sjælsølund SES
2
Næsgaard Efterskole
0
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2023
10:00
Gunslevholm Idrætsefterskole
1
Vestsjællands idrætsefterskole
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2023
09:30
HIS
0
Sjælsølund SES
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2023
11:30
Brøndby Idrætsefterskole
1
Gørlev Idrætsefterskole
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
10:30
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
2
SØS
6
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2023
10:30
SØS
2
Brøndby Idrætsefterskole
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2023
10:00
Vestsjællands idrætsefterskole
2
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2023
10:00
Næsgaard Efterskole
2
Gunslevholm Idrætsefterskole
1
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2023
10:00
Gunslevholm Idrætsefterskole
6
HIS
2
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2023
10:00
Svenstrup Efterskole
1
SØS
4
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2023
10:00
Næsgaard Efterskole
2
Vestsjællands idrætsefterskole
3
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2023
10:00
Sjælsølund SES
5
Gørlev Idrætsefterskole
0
|
|||||||||||||||||||
08. nov 2023
10:00
Næsgaard Efterskole
2
Svenstrup Efterskole
0
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2023
11:00
Sjælsølund SES
3
Svenstrup Efterskole
0
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2023
10:00
Gørlev Idrætsefterskole
2
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
2
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2023
09:30
Gunslevholm Idrætsefterskole
2
Sjælsølund SES
4
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2023
10:00
Svenstrup Efterskole
1
Gunslevholm Idrætsefterskole
1
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2023
11:00
HIS
6
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
0
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2023
10:00
Sjælsølund SES
3
Vestsjællands idrætsefterskole
0
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2023
10:00
Brøndby Idrætsefterskole
4
Næsgaard Efterskole
1
|
|||||||||||||||||||
11. jan
10:30
HIS
0
SØS
2
|
|||||||||||||||||||
19. jan
09:30
Brøndby Idrætsefterskole
6
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
1
|
|||||||||||||||||||
25. jan
10:00
Næsgaard Efterskole
2
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
0
|
|||||||||||||||||||
31. jan
12:00
Gørlev Idrætsefterskole
4
Vestsjællands idrætsefterskole
4
|
|||||||||||||||||||
20. feb
10:00
Gørlev Idrætsefterskole
2
HIS
0
|
|||||||||||||||||||
21. feb
10:00
Vestsjællands idrætsefterskole
3
Svenstrup Efterskole
3
|
|||||||||||||||||||
21. feb
10:00
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
1
Gunslevholm Idrætsefterskole
4
|
|||||||||||||||||||
23. feb
09:30
Brøndby Idrætsefterskole
0
Sjælsølund SES
0
|
|||||||||||||||||||
29. feb
10:00
Vestsjællands idrætsefterskole
1
Brøndby Idrætsefterskole
3
|
|||||||||||||||||||
05. mar
10:00
Næsgaard Efterskole
3
Gørlev Idrætsefterskole
2
|
|||||||||||||||||||
07. mar
09:30
HIS
4
Vestsjællands idrætsefterskole
3
|
|||||||||||||||||||
07. mar
10:00
Sjælsølund SES
1
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
0
|
|||||||||||||||||||
07. mar
10:00
Gunslevholm Idrætsefterskole
1
SØS
1
|
|||||||||||||||||||
12. mar
10:00
Svenstrup Efterskole
0
Brøndby Idrætsefterskole
1
|
|||||||||||||||||||
12. mar
12:00
SØS
5
Næsgaard Efterskole
1
|
|||||||||||||||||||
14. mar
10:00
HIS
2
Brøndby Idrætsefterskole
3
|
|||||||||||||||||||
15. mar
10:30
Vestsjællands idrætsefterskole
1
SØS
3
|
|||||||||||||||||||
20. mar
11:30
Gørlev Idrætsefterskole
2
Gunslevholm Idrætsefterskole
0
|
|||||||||||||||||||
22. mar
10:00
Gørlev Idrætsefterskole
2
Svenstrup Efterskole
0
|
|||||||||||||||||||
03. apr
09:30
HIS
2
Næsgaard Efterskole
1
|
|||||||||||||||||||
03. apr
10:00
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
2
Svenstrup Efterskole
0
|
|||||||||||||||||||
04. apr
13:00
SØS
2
Gørlev Idrætsefterskole
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr
10:00
Svenstrup Efterskole
0
HIS
3
|
|||||||||||||||||||
16. apr
10:00
SØS
4
Sjælsølund SES
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr
09:30
Gunslevholm Idrætsefterskole
0
Brøndby Idrætsefterskole
3
|