Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. sep 2020
09:00
Lomborg ES - Dejbjerglund ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
09:00
Lomborg ES - Dejbjerglund ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
09:00
Lomborg ES - Dejbjerglund ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
09:00
Lomborg ES - Dejbjerglund ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
09:30
Lyngs ES - Vedersø ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
09:30
Lyngs ES - Vedersø ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
09:30
Lyngs ES - Vedersø ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
09:30
Lyngs ES - Vedersø ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:00
Staby ES - Nøvlingskov ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:00
Staby ES - Nøvlingskov ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:00
Staby ES - Nøvlingskov ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:00
Staby ES - Nøvlingskov ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:30
Lægården ES - Hammerum ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:30
Lægården ES - Hammerum ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:30
Lægården ES - Hammerum ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:30
Lægården ES - Hammerum ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:00
Fjordvang ES - Lomborg ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:00
Vedersø ES - Hestlund ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:00
Vedersø ES - Hestlund ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:00
Fjordvang ES - Lomborg ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:00
Hammerum ES - Bøvling ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:00
Hammerum ES - Bøvling ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:00
Fjordvang ES - Lomborg ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:00
Hammerum ES - Bøvling ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:00
Hammerum ES - Bøvling ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:00
Fjordvang ES - Lomborg ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:00
Vedersø ES - Hestlund ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:00
Vedersø ES - Hestlund ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:30
Nr nissum ES - Hardsyssel ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:30
Nr nissum ES - Hardsyssel ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:30
Dejbjerglund ES - Lyngs ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:30
Sædding ES - Hestlund ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:30
Sædding ES - Hestlund ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:30
Dejbjerglund ES - Lyngs ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:30
Sædding ES - Hestlund ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:30
Sædding ES - Hestlund ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:30
Dejbjerglund ES - Lyngs ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:30
Nr nissum ES - Hardsyssel ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:30
Nr nissum ES - Hardsyssel ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:30
Dejbjerglund ES - Lyngs ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:00
Staby ES - Lægården ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:00
Staby ES - Lægården ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:00
Nøvlingskov ES - Hammerum ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:00
Nøvlingskov ES - Hammerum ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:00
Staby ES - Lægården ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:00
Nøvlingskov ES - Hammerum ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:00
Nøvlingskov ES - Hammerum ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:00
Staby ES - Lægården ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:30
Nøvlingskov ES - Hammerum ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:30
Bøvling ES - Sædding ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:30
Bøvling ES - Sædding ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:30
Nøvlingskov ES - Hammerum ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:30
Bøvling ES - Sædding ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:30
Bøvling ES - Sædding ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:30
Nøvlingskov ES - Hammerum ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:30
Nøvlingskov ES - Hammerum ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:00
Vedersø ES - Dejbjerglund ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:00
Vedersø ES - Dejbjerglund ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:00
Vedersø ES - Dejbjerglund ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:00
Vedersø ES - Dejbjerglund ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:30
Lyngs ES - Fjordvang ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:30
Lyngs ES - Fjordvang ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:30
Lyngs ES - Fjordvang ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:30
Lyngs ES - Fjordvang ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:00
Hammerum ES - Staby ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:00
Vedersø ES - Nr nissum ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:00
Vedersø ES - Nr nissum ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:00
Hammerum ES - Staby ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:00
Hammerum ES - Staby ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:00
Hammerum ES - Staby ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:00
Vedersø ES - Nr nissum ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:00
Vedersø ES - Nr nissum ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:30
Hestlund ES - Hardsyssel ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:30
Hestlund ES - Hardsyssel ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:30
Nøvlingskov ES - Lægården ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:30
Nøvlingskov ES - Lægården ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:30
Hestlund ES - Hardsyssel ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:30
Hestlund ES - Hardsyssel ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:30
Nøvlingskov ES - Lægården ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:30
Nøvlingskov ES - Lægården ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:00
Fjordvang ES - Vedersø ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:00
Fjordvang ES - Vedersø ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:00
Hestlund ES - Bøvling ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:00
Fjordvang ES - Vedersø ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:00
Hestlund ES - Bøvling ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:00
Hestlund ES - Bøvling ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:00
Fjordvang ES - Vedersø ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:00
Hestlund ES - Bøvling ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:00
Hestlund ES - Bøvling ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:00
Hestlund ES - Bøvling ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:30
Sædding ES - Nøvlingskov ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:30
Sædding ES - Nøvlingskov ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:30
Sædding ES - Nøvlingskov ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:30
Lomborg ES - Lyngs ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:30
Sædding ES - Nøvlingskov ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:30
Sædding ES - Nøvlingskov ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:30
Lomborg ES - Lyngs ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:30
Sædding ES - Nøvlingskov ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:30
Lomborg ES - Lyngs ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:30
Lomborg ES - Lyngs ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:00
Hardsyssel - Vedersø ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:00
Hardsyssel - Vedersø ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:00
Nøvlingskov ES - Hestlund ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:00
Hardsyssel - Vedersø ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:00
Nøvlingskov ES - Hestlund ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:00
Nøvlingskov ES - Hestlund ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:00
Hardsyssel - Vedersø ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:00
Nøvlingskov ES - Hestlund ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:00
Nøvlingskov ES - Hestlund ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:00
Nøvlingskov ES - Hestlund ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:30
Hammerum ES - Sædding ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:30
Hammerum ES - Sædding ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:30
Hammerum ES - Sædding ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:30
Hestlund ES - Nr Nissum ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:30
Hammerum ES - Sædding ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:30
Hammerum ES - Sædding ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:30
Hestlund ES - Nr Nissum ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:30
Hammerum ES - Sædding ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:30
Hestlund ES - Nr Nissum ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:30
Hestlund ES - Nr Nissum ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
09:00
Lomborg ES - Dejbjerglund ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
09:00
Lægården ES - Lyngs ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
09:30
Dejbjerglund ES - Vedersø ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
09:30
Lyngs ES - Vedersø ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
10:00
Staby ES - Nøvlingskov ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
10:30
Lægården ES - Hammerum ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
11:00
Fjordvang ES - Lomborg ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
11:00
Hammerum ES - Bøvling ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
11:00
Vedersø ES - Hestlund ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
11:30
Nr nissum ES - Hardsyssel ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
11:30
Sædding ES - Hestlund ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
11:30
Dejbjerglund ES - Lyngs ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
12:00
Staby ES - Lægården ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
12:00
Nøvlingskov ES - Hammerum ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
12:00
Lægården ES - Dejbjerglund ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
12:30
Lyngs ES - Vedersø ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
12:30
Bøvling ES - Sædding ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
12:30
Nøvlingskov ES - Hammerum ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
13:00
Vedersø ES - Dejbjerglund ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
13:30
Lyngs ES - Fjordvang ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
14:00
Hammerum ES - Staby ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
14:00
Vedersø ES - Lægården ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
14:00
Vedersø ES - Nr nissum ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
14:30
Hestlund ES - Hardsyssel ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
14:30
Lyngs ES - Dejbjerglund ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
14:30
Nøvlingskov ES - Lægården ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
15:00
Fjordvang ES - Vedersø ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
15:00
Hestlund ES - Bøvling ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
15:30
Sædding ES - Nøvlingskov ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
15:30
Lomborg ES - Lyngs ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
16:00
Hardsyssel - Vedersø ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
16:00
Nøvlingskov ES - Hestlund ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
16:30
Hammerum ES - Sædding ES
U17 Piger / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
16:30
Hestlund ES - Nr Nissum ES
U17 Drenge / 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
09:00
Hammerum ES - Lyngs ES
U17 Piger 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
09:00
Vedersø ES (1) - Nøvlingskov ES
U17 Drenge 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
09:30
Lyngs ES - Dejbjerglund ES
U17 Drenge 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
09:30
Sædding ES - Vedersø ES
U17 Piger 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
10:00
Hestlund ES - Nøvlingskov ES
U17 Piger 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
10:00
Hestlund ES - Staby ES
U17 Drenge 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
10:30
Lomborg ES - Hammerum ES
U17 Drenge 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
10:30
Dejbjerglund ES - Bøvling ES
U17 Piger 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
11:00
Hammerum ES - Sædding ES
U17 Piger 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
11:00
Hardsyssel ES - Nr. Nissum ES
U17 Drenge 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
11:30
Fjordvang ES - Vedersø ES (2)
U17 Drenge 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
11:30
Lyngs ES - Vedersø ES
U17 Piger 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
12:00
Hestlund ES - Dejbjerglund ES
U17 Piger 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
12:00
Nøvlingskov ES - Dejbjerglund ES
U17 Drenge 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
12:00
Vedersø ES (1) - Lyngs ES
U17 Drenge 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
12:30
Hestlund ES - Lomborg ES
U17 Drenge 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
12:30
Nøvlingskov ES - Bøvling ES
U17 Piger 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
13:00
Vedersø ES - Hammerum ES
U17 Piger 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
13:00
Staby ES - Hammerum ES
U17 Drenge 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
13:30
Hardsyssel ES - Fjordvang ES
U17 Drenge 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
13:30
Lyngs ES - Sædding ES
U17 Piger 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
14:00
Bøvling ES - Hestlund ES
U17 Piger 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
14:00
Nr. Nissum ES - Vedersø ES
U17 Drenge 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
14:30
Dejbjerglund ES - Vedersø ES (1)
U17 Drenge 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
14:30
Nøvlingskov ES - Dejbjerglund ES
U17 Piger 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
15:00
Hammerum ES - Hestlund ES
U17 Piger 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
15:00
Nøvlingskov ES - Lyngs ES
U17 Drenge 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
15:30
Staby ES - Lomborg ES
U17 Drenge 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
15:30
Nr. Nissum ES - Fjordvang ES
U17 Piger 11/11 - 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
09:00
Svendborg (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
09:00
Esbjerg fB (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
Vejle Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
09:00
Silkeborg IF (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
Vejle Rød
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
09:30
Vejle Hvid (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
Svendborg fB
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
09:30
Skive IK (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
Vejle Rød
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
09:30
Esbjerg fB (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
10:00
Svendborg fB (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
Vejle Rød
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
10:00
Vejle Hvid (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
10:30
Skive IK (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
10:30
Silkeborg IF (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
Svendborg fB
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
11:00
Vejle B Rød (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
11:00
Vejle B Hvid(U12 Dr. 8M 1x24 min.)
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
11:30
Svendborg fB (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
11:30
Silkeborg IF (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
12:30
Vejle B Rød (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
Vejle B Hvid
|
|||||||||||||||||||
30. jan
20:30
Hobro IK
EKSTRA spilletid
|
|||||||||||||||||||
08. apr
18:00
Sønderris SK (U11 Pi. 25 min.)
Esbjerg IF 92 (1)
|
|||||||||||||||||||
08. apr
18:30
Spangsbjerg IF (U11 Pi. 25 min.) (1)
Sønderris SK
|
|||||||||||||||||||
08. apr
19:00
Spangsbjerg IF (U11 Pi. 25 min.) (2)
Esbjerg IF 92 (2)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
09:00
Hammeum - Vedersø
Piger 11:11 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
14. maj
09:00
Staby - Nr. Nissum
Drenge 11:11 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
14. maj
09:30
Vedersø 2 - Hammerum
Drenge 11:11 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
14. maj
09:30
Sædding - Nøvlingskov
Piger 11:11 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
14. maj
10:00
Nøvlingskov - Vedersø 1
Drenge 11:11 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
14. maj
11:00
Vedersø - Sædding
Piger 11:11 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
14. maj
11:30
Nøvlingskov - Staby
Piger 11:11 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
14. maj
11:30
Nr. Nissum - Hammerum
Drenge 11:11 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
14. maj
12:00
Vedersø 1 - Staby
Drenge 11:11 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
14. maj
12:30
Vedersø 2 - Nøvlingskov
Drenge 11:11 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
14. maj
13:00
Staby - Vedersø
Piger 11:11 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
14. maj
13:30
Hammerum - Sædding
Piger 11:11 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
14. maj
14:00
Hammerum - Vedersø 1
Drenge 11:11 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
14. maj
14:30
Nøvlingskov - Staby
Drenge 11:11 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
14. maj
15:00
Nr. Nissum - Vedersø 2
Drenge 11:11 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
14. maj
15:00
Staby - Hammerum
Piger 11:11 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
14. maj
15:30
Vedersø - Nøvlingskov
Piger 11:11 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Guldminen - Måbjerg
U11 Drenge 8:8 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Tjørring - Herning KFUM
U11 Drenge 8:8 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Mejdal - HVA Sydthy
U11 Drenge 8:8 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Mejdal - Tjørring
U11 Drenge 8:8 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
HVA Sydthy - Måbjerg
U11 Drenge 8:8 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Herning KFUM - Guldminen
U11 Drenge 8:8 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:20
Tjørring - Måbjerg
U11 Drenge 8:8 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:20
Guldminen - HVA Sydthy
U11 Drenge 8:8 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:20
Herning KFUM - Mejdal
U11 Drenge 8:8 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Måbjerg - Mejdal
U11 Drenge 8:8 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Herning KFUM - HVA Sydthy
U11 Drenge 8:8 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Guldminen - Tjørring
U11 Drenge 8:8 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:55
Herning KFUM - Måbjerg
U11 Drenge 8:8 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:55
HVA Sydthy - Tjørring
U11 Drenge 8:8 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:55
Mejdal - Guldminen
U11 Drenge 8:8 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Vedersø - Lomborg
Drenge 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Staby - Vedersø
Drenge 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Lomborg - Dejbjerglund
Piger 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Staby 2 - Lomborg
Piger 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Staby - Vedersø
Piger 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Vedersø 2 - Staby 2
Drenge 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Dejbjerglund - Lomborg
Piger 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Staby - Dejbjerglund
Drenge 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Staby 1 - Lomborg
Piger 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:30
Staby 2 - Dejbjerglund
Piger 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:30
Lomborg - Vedersø
Piger 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:30
Staby 2 - Lomborg
Drenge 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
13. jun
20:00
Vedersø - Dejbjerglund
Drenge 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
13. jun
20:00
Staby 2 - Vedersø
Piger 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
13. jun
20:00
Staby 1 - Dejbjerglund
Piger 11:11 / 1 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:30
Bredballe IF (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
AFA
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. jun
10:30
Bredballe IF (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
AFA
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. jun
20:15
Niendorfer TSV (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
Nord-Als Boldklub
|
|||||||||||||||||||
28. jun
20:15
Niendorfer TSV (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
Nord-Als Boldklub
|
|||||||||||||||||||
28. jun
20:15
Thurø Boldklub (U10 Dr. 5M 1x24 min.)
Bramming Boldklub
|
|||||||||||||||||||
28. jun
20:15
Bramstedter TS (U10 Dr. 5M 1x24 min.)
Niendorfer TSV
|
|||||||||||||||||||
28. jun
20:15
Herning KFUM (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
FC Aarhus Syd U13
|
|||||||||||||||||||
28. jun
20:15
Herning KFUM (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
SV B Husberg
|
|||||||||||||||||||
28. jun
20:45
SV Fleckeby (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
SV.Fortuna St. Jürgen
|
|||||||||||||||||||
28. jun
20:45
Bramming Boldklub (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
Bramstedter Gymnastics Association
|
|||||||||||||||||||
28. jun
20:45
Team Tangen (U15 Dr. 11M 1x24 min.)
Hammerum IF
|
|||||||||||||||||||
28. jun
20:45
SC Vier- und Mars (U15 Dr. 11M 1x24 min.)
TuS Bargstedt
|
|||||||||||||||||||
29. jun
08:30
Niendorfer TSV (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
TuS Bargstedt
|
|||||||||||||||||||
29. jun
08:30
Niendorfer TSV (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
Bramming Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jun
08:30
Virring Fodbold (U9-10 Pi. 5M 1x24 min.)
Herning KFUM
|
|||||||||||||||||||
29. jun
08:30
MTV Dänischenhagen (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
Dronningborg Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jun
09:00
IK Frem Sønderup/ Suldrupf (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
Gråsten B
|
|||||||||||||||||||
29. jun
09:00
JFV Preetz D2(U12 Dr. 8M 1x24 min.)
TSV Klausdorf
|
|||||||||||||||||||
29. jun
09:00
Gråsten Boldklub 2 (U9-10 Pi. 5M 1x24 min.)
Hammerum IF
|
|||||||||||||||||||
29. jun
09:00
Niendorfer TSV (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
Dronningborg Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jun
09:00
Bramming Boldklub (U15 Pi. 11M 1x24 min.)
Hammerum IF
|
|||||||||||||||||||
29. jun
09:00
Team Tangen (U15 Pi. 11M 1x24 min.)
Glashütter Sport-Verein
|
|||||||||||||||||||
29. jun
09:30
Team Tangen (U13 Pi. 8M 1x24 min.)
SV Nienkattbek
|
|||||||||||||||||||
29. jun
09:30
Bramming Boldklub (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
Nord-Als Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jun
09:30
TS Einfeld (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
Eckernförder SV
|
|||||||||||||||||||
29. jun
09:30
Niendorfer TSV (U10 Dr. 5M 1x24 min.)
TuS Bargstedt
|
|||||||||||||||||||
29. jun
09:30
FC Aarhus Syd (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
Lunderskov B
|
|||||||||||||||||||
29. jun
09:30
Hammerum IF (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
Schweich Flensburg 08
|
|||||||||||||||||||
29. jun
10:00
Hammerum IF (U13 Pi. 8M 1x24 min.)
FTSV Komet
|
|||||||||||||||||||
29. jun
10:00
SV Fleckeby (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
Hornbæk Sportsforening
|
|||||||||||||||||||
29. jun
10:00
Hammerum IF (U9-10 Pi. 5M 1x24 min.)
Virring Fodbold
|
|||||||||||||||||||
29. jun
10:00
MTV Dänischenhagen (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
TS Einfeld
|
|||||||||||||||||||
29. jun
10:00
Gråsten Boldklub (U15 Pi. 11M 1x24 min.)
Lunderskov boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jun
10:00
Virring Fodbold (U15 Pi. 11M 1x24 min.)
TSV Lohe-Rickelshof
|
|||||||||||||||||||
29. jun
10:30
Gråsten Boldklub (U13 Pi. 8M 1x24 min.)
Gettorfer SC
|
|||||||||||||||||||
29. jun
10:30
TSV Klausdorf (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
IK Frem Sønderup/Suldrup
|
|||||||||||||||||||
29. jun
10:30
Gråsten Boldklub (U10 Dr. 5M 1x24 min.)
DUWO 08
|
|||||||||||||||||||
29. jun
10:30
Niendorfer TSV (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
TS Einfeld
|
|||||||||||||||||||
29. jun
10:30
Hammerum IF (U15 Pi. 11M 1x24 min.)
Team Tangen
|
|||||||||||||||||||
29. jun
10:30
Glashütter Sport-Verein (U15 Pi. 11M 1x24 min.)
Bramming Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jun
11:00
Team Tangen (U13 Pi. 8M 1x24 min.)
FTSV Komet Blankenese
|
|||||||||||||||||||
29. jun
11:00
1. D (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
2. C
|
|||||||||||||||||||
29. jun
11:00
TuS Bargstedt (U10 Dr. 5M 1x24 min.)
Thurø Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jun
11:00
Virring Fodbold (U9-10 Pi. 5M 1x24 min.)
Gråsten Boldklub 1
|
|||||||||||||||||||
29. jun
11:00
Lunderskov boldklub (U15 Pi. 11M 1x24 min.)
Virring Fodbold
|
|||||||||||||||||||
29. jun
11:00
TSV Lohe-Rickelshof (U15 Pi. 11M 1x24 min.)
Gråsten Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jun
11:30
Hammerum IF (U13 Pi. 8M 1x24 min.)
Gråsten Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jun
11:30
1. A (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
2. B
|
|||||||||||||||||||
29. jun
11:30
MTV Dänischenhagen (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
Hammerum IF
|
|||||||||||||||||||
29. jun
11:30
Bramming Boldklub (U10 Dr. 5M 1x24 min.)
Gråsten Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jun
11:30
Hammerum IF (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
Herning KFUM
|
|||||||||||||||||||
29. jun
11:30
FC Aarhus Syd (U15 Dr. 11M 1x24 min.)
TuS Bargstedt
|
|||||||||||||||||||
29. jun
12:00
SV Nienkattbek (U13 Pi. 8M 1x24 min.)
FTSV Komet
|
|||||||||||||||||||
29. jun
12:00
IK Frem Sønderup/Suldrup (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
Eckenfôrder SV
|
|||||||||||||||||||
29. jun
12:00
TS Einfeld (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
Dronningborg Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jun
12:00
TS Einfeld (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
Dronningborg Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jun
12:00
2. A (U15 Pi. 11M 1x24 min.)
3. B
|
|||||||||||||||||||
29. jun
12:00
2. B (U15 Pi. 11M 1x24 min.)
3. A
|
|||||||||||||||||||
29. jun
12:30
TSG Concordia S (U12 Pi. 8M 1x24 min.)
Hammerum IF
|
|||||||||||||||||||
29. jun
12:30
TSG Concordia S (U12 Pi. 8M 1x24 min.)
Lunderskov boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jun
12:30
TuS Bargstedt (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
FV Trave Land
|
|||||||||||||||||||
29. jun
12:30
Thurø Boldklub (U10 Dr. 5M 1x24 min.)
DUWO 08
|
|||||||||||||||||||
29. jun
12:30
TuS Bargstedt (U15 Dr. 11M 1x24 min.)
Hammerum IF
|
|||||||||||||||||||
29. jun
12:30
1. A (U15 Pi. 11M 1x24 min.)
4. B
|
|||||||||||||||||||
29. jun
13:00
SG Nordau (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
Sønderborg Lions
|
|||||||||||||||||||
29. jun
13:00
SG Padenstedt (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
Sønderborg Lions
|
|||||||||||||||||||
29. jun
13:00
Niendorfer TSV (U10 Dr. 5M 1x24 min.)
Thurø Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jun
13:00
Gråsten Boldklub (U10 Dr. 5M 1x24 min.)
Niendorfer TSV
|
|||||||||||||||||||
29. jun
13:00
Gråsten Boldklub (U15 Dr. 11M 1x24 min.)
Ntsv Hamburg Niendorf
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jun
13:00
Herning KFUM (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
FC Aarhus Syd U13
|
|||||||||||||||||||
29. jun
13:00
JFC Preetz (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
IK Frem Sønderup/Suldrup
|
|||||||||||||||||||
29. jun
13:00
Eckenførder SV (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
TSV Klausdorf
|
|||||||||||||||||||
29. jun
13:30
Heickendorfer SV (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
Hammerum IF
|
|||||||||||||||||||
29. jun
13:30
SV Henstedt (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
Niendorfer TSV
|
|||||||||||||||||||
29. jun
13:30
SG Süder/Angeln (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
Team Tangen
|
|||||||||||||||||||
29. jun
13:30
Raisdorfer TSV (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
Sønderborg Fremad
|
|||||||||||||||||||
29. jun
13:30
Niendorfer TSV (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
Gråsten Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jun
13:30
TuS Bargstedt (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
Eckernförder SV U9
|
|||||||||||||||||||
29. jun
13:30
Herning KFUM (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
SV Henstedt-Ulzburg
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jun
13:30
FC Aarhus Syd (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
Hammerum IF
|
|||||||||||||||||||
29. jun
14:00
1. B (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
4. A
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jun
14:00
2. A (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
3. B
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jun
14:00
3. A (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
4. B
|
|||||||||||||||||||
29. jun
14:00
1. A (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
2. B
|
|||||||||||||||||||
29. jun
14:00
Herning KFUM (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
Team Tangen
|
|||||||||||||||||||
29. jun
14:00
FC Aarhus Syd (U15 Dr. 11M 1x24 min.)
SV Vier und..
|
|||||||||||||||||||
29. jun
14:30
FTSV Komet Blankenese (U13 Pi. 8M 1x24 min.)
Hammerum IF
|
|||||||||||||||||||
29. jun
14:30
Gråsten Boldklub (U13 Pi. 8M 1x24 min.)
Team Tangen
|
|||||||||||||||||||
29. jun
14:30
MTV Dänischenhagen (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
TuS Bargstedt
|
|||||||||||||||||||
29. jun
14:30
Thurø Boldklub (U10 Dr. 5M 1x24 min.)
Gråsten Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jun
14:30
Hammerum IF (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
Lunderskov B
|
|||||||||||||||||||
29. jun
14:30
Schweich Flensburg 08 (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
FC Aarhus Syd U13
|
|||||||||||||||||||
29. jun
15:00
TSG Concordia S (U12 Pi. 8M 1x24 min.)
SG Stormarn Süd
|
|||||||||||||||||||
29. jun
15:00
TSG Concordia S (U12 Pi. 8M 1x24 min.)
Gråsten Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jun
15:00
Hammerum IF (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
FV Trave Land
|
|||||||||||||||||||
29. jun
15:00
DUWO 08 (U10 Dr. 5M 1x24 min.)
TuS Bargstedt
|
|||||||||||||||||||
29. jun
15:00
Eckernförder SV (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
Gråsten Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jun
15:00
Lunderskov B (U15 Dr. 11M 1x24 min.)
Ntsv Hamburg Niendorf
|
|||||||||||||||||||
29. jun
15:00
Niendorfer (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
TuS Bargstedt
|
|||||||||||||||||||
29. jun
15:00
SV Henstedt (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
Heikendorfer SV
|
|||||||||||||||||||
29. jun
15:30
SG Padenstedt (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
Hammerum IF
|
|||||||||||||||||||
29. jun
15:30
SG Nordau (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
Gråsten Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jun
15:30
Niendorfer TSV (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
TuS Bargstedt
|
|||||||||||||||||||
29. jun
15:30
Gråsten Boldklub (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
Eckernförder SV U9
|
|||||||||||||||||||
29. jun
15:30
4. B (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
3. Dritter
|
|||||||||||||||||||
29. jun
15:30
1. (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
2. C
|
|||||||||||||||||||
29. jun
16:00
SG Süder/Angeln (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
Hammerum IF
|
|||||||||||||||||||
29. jun
16:00
Raisdorfer TSV (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
Gråsten Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jun
16:00
Gråsten Boldklub (U10 Dr. 5M 1x24 min.)
Niendorfer TSV
|
|||||||||||||||||||
29. jun
16:00
Bramstedter TS (U10 Dr. 5M 1x24 min.)
Thurø Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jun
16:00
1. A (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
2. Dritter
|
|||||||||||||||||||
29. jun
16:00
1. C (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
1. Dritter
|
|||||||||||||||||||
29. jun
16:30
Gråsten Boldklub (U12 Pi. 8M 1x24 min.)
Lunderskov boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jun
16:30
Walddörfer SV Hamburg (U12 Pi. 8M 1x24 min.)
TSG Concordia Schönkirchen 2
|
|||||||||||||||||||
29. jun
16:30
TuS Bargstedt (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
Hammerum IF))
|
|||||||||||||||||||
29. jun
16:30
FV Trave Land (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
MTV Dänischenhagen
|
|||||||||||||||||||
29. jun
16:30
FC Aarhus Syd (U15 Dr. 11M 1x24 min.)
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
29. jun
16:30
2. A (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
2. B
|
|||||||||||||||||||
29. jun
17:00
Hammerum IF (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
Sønderborg Lions
|
|||||||||||||||||||
29. jun
17:00
Gråsten Boldklub (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
Sønderborg Lions
|
|||||||||||||||||||
29. jun
17:00
TuS Bargstedt (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
Gråsten Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jun
17:00
Eckernförder SV (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
Niendorfer TSV
|
|||||||||||||||||||
29. jun
17:00
4. C (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
5. B
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jun
17:00
1. B (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
2. C
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jun
17:30
Hammerum IF (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
Team Tangen
|
|||||||||||||||||||
29. jun
17:30
Gråsten Boldklub (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
Sønderborg Fremad
|
|||||||||||||||||||
29. jun
17:30
Gråsten Boldklub (U10 Dr. 5M 1x24 min.)
Bramstedter TS
|
|||||||||||||||||||
29. jun
17:30
DUWO 08 (U10 Dr. 5M 1x24 min.)
Niendorfer TSV
|
|||||||||||||||||||
29. jun
17:30
2. A (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
2. B
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jun
17:30
1. C (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
1. Dritter
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jun
18:00
Niendorfer TSV (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
SG Süderbrarup/Angeln
|
|||||||||||||||||||
29. jun
18:00
2. A (U12 Pi. 8M 1x24 min.)
2. B
|
|||||||||||||||||||
29. jun
18:00
1. D (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
2. C
|
|||||||||||||||||||
29. jun
18:30
4. A (U12 Pi. 8M 1x24 min.)
4. C
|
|||||||||||||||||||
29. jun
18:30
4. B (U12 Pi. 8M 1x24 min.)
3. Dritter
|
|||||||||||||||||||
29. jun
18:30
3. D (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
4. C
|
|||||||||||||||||||
29. jun
18:30
3. C (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
4. D
|
|||||||||||||||||||
29. jun
19:00
1. G (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
2. H
|
|||||||||||||||||||
29. jun
19:00
1. H (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
2. G
|
|||||||||||||||||||
30. jun
09:00
FTSV Komet (U13 Pi. 8M 1x24 min.)
Team Tangen
|
|||||||||||||||||||
30. jun
09:00
5. A (U12 Dr. 8M 1x24 min.)
5. B
|
|||||||||||||||||||
30. jun
09:00
5. A (U10 Dr. 5M 1x24 min.)
5. B
|
|||||||||||||||||||
30. jun
09:00
3. B (U10 Dr. 5M 1x24 min.)
1. Vierter
|
|||||||||||||||||||
30. jun
09:00
W VF 1 (U15 Pi. 11M 1x24 min.)
W VF 4
|
|||||||||||||||||||
30. jun
09:00
W VF 2 (U15 Pi. 11M 1x24 min.)
W VF 3
|
|||||||||||||||||||
30. jun
09:30
4. A (U12 Pi. 8M 1x24 min.)
4. B
|
|||||||||||||||||||
30. jun
09:30
4. C (U12 Pi. 8M 1x24 min.)
3. Dritter
|
|||||||||||||||||||
30. jun
09:30
1. A (U10 Dr. 5M 1x24 min.)
2. B
|
|||||||||||||||||||
30. jun
09:30
1. B (U10 Dr. 5M 1x24 min.)
2. A
|
|||||||||||||||||||
30. jun
09:30
4. A (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
4. B
|
|||||||||||||||||||
30. jun
09:30
4. C (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
3. Dritter
|
|||||||||||||||||||
30. jun
10:00
L VF 1 (U12 Pi. 8M 1x24 min.)
L VF 4
|
|||||||||||||||||||
30. jun
10:00
L VF 2 (U12 Pi. 8M 1x24 min.)
L VF 3
|
|||||||||||||||||||
30. jun
10:00
5. B (U10 Dr. 5M 1x24 min.)
2. Vierter
|
|||||||||||||||||||
30. jun
10:00
1. Vierter (U10 Dr. 5M 1x24 min.)
3. A
|
|||||||||||||||||||
30. jun
10:00
L VF 1 (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
L VF 4
|
|||||||||||||||||||
30. jun
10:00
L HF 1 (U15 Pi. 11M 1x24 min.)
L HF 2
|
|||||||||||||||||||
30. jun
10:30
FTSV Komet (U13 Pi. 8M 1x24 min.)
Gråsten Boldklub
|
|||||||||||||||||||
30. jun
10:30
3. E (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
3. F
|
|||||||||||||||||||
30. jun
10:30
L VF 1 (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
L VF 4
|
|||||||||||||||||||
30. jun
10:30
L HF 1 (U10 Dr. 5M 1x24 min.)
L HF 2
|
|||||||||||||||||||
30. jun
10:30
5. B (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
4. A
|
|||||||||||||||||||
30. jun
10:30
W KO 5-8 1 (U15 Pi. 11M 1x24 min.)
W KO 5-8 2
|
|||||||||||||||||||
30. jun
11:00
3. G (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
3. H
|
|||||||||||||||||||
30. jun
11:00
3. E (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
3. F
|
|||||||||||||||||||
30. jun
11:00
L VF 2 (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
L VF 3
|
|||||||||||||||||||
30. jun
11:00
2. Vierter (U10 Dr. 5M 1x24 min.)
5. A
|
|||||||||||||||||||
30. jun
11:00
3. C (U15 Dr. 11M 1x24 min.)
3. A
|
|||||||||||||||||||
30. jun
11:00
W HF 1 (U15 Pi. 11M 1x24 min.)
W HF 2
|
|||||||||||||||||||
30. jun
11:30
4. G (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
4. H
|
|||||||||||||||||||
30. jun
11:30
4. E (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
4. F
|
|||||||||||||||||||
30. jun
11:30
L KO 9-16 1 (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
L KO 9-16 4
|
|||||||||||||||||||
30. jun
11:30
L KO 9-16 2 (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
L KO 9-16 3
|
|||||||||||||||||||
30. jun
11:30
L VF 1 (U15 Dr. 11M 1x24 min.)
L VF 4
|
|||||||||||||||||||
30. jun
11:30
L VF 2 (U15 Dr. 11M 1x24 min.)
L VF 3
|
|||||||||||||||||||
30. jun
12:00
L AF 2 (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
L AF 7
|
|||||||||||||||||||
30. jun
12:00
L AF 4 (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
L AF 5
|
|||||||||||||||||||
30. jun
12:00
W KO 9-16 1 (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
W KO 9-16 4
|
|||||||||||||||||||
30. jun
12:00
Virring Fodbold (U9-10 Pi. 5M 1x24 min.)
Gråsten Boldklub 1
|
|||||||||||||||||||
30. jun
12:00
W VF 1 (U15 Dr. 11M 1x24 min.)
W VF 4
|
|||||||||||||||||||
30. jun
12:00
W VF 2 (U15 Dr. 11M 1x24 min.)
W VF 3
|
|||||||||||||||||||
30. jun
12:30
W AF 2 (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
W AF 7
|
|||||||||||||||||||
30. jun
12:30
W AF 4 (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
W AF 5
|
|||||||||||||||||||
30. jun
12:30
W KO 9-16 2 (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
W KO 9-16 3
|
|||||||||||||||||||
30. jun
12:30
W VF 1 (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
W VF 4
|
|||||||||||||||||||
30. jun
12:30
W VF 1 (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
W VF 4
|
|||||||||||||||||||
30. jun
12:30
W VF 2 (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
W VF 3
|
|||||||||||||||||||
30. jun
13:00
L KO 25-32 1 (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
L KO 25-32 4
|
|||||||||||||||||||
30. jun
13:00
W KO 25-32 1 (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
W KO 25-32 4
|
|||||||||||||||||||
30. jun
13:00
L KO 13-16 1 (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
L KO 13-16 2
|
|||||||||||||||||||
30. jun
13:00
L KO 5-8 1 (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
L KO 5-8 2
|
|||||||||||||||||||
30. jun
13:00
2. D (U13 Dr. 11M 1x24 min.)
2. E
|
|||||||||||||||||||
30. jun
13:00
4. B (U15 Dr. 11M 1x24 min.)
4. D
|
|||||||||||||||||||
30. jun
13:30
L KO 25-32 2 (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
L KO 25-32 3
|
|||||||||||||||||||
30. jun
13:30
L KO 9-16 1 (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
L KO 9-16 4
|
|||||||||||||||||||
30. jun
13:30
W KO 13-16 1 (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
W KO 13-16 2
|
|||||||||||||||||||
30. jun
13:30
W KO 9-12 1 (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
W KO 9-12 2
|
|||||||||||||||||||
30. jun
13:30
3. D (U15 Dr. 11M 1x24 min.)
3. A
|
|||||||||||||||||||
30. jun
13:30
W KO 5-8 1 (U15 Dr. 11M 1x24 min.)
W KO 5-8 2
|
|||||||||||||||||||
30. jun
14:00
L VF 1 (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
L VF 4
|
|||||||||||||||||||
30. jun
14:00
L VF 2 (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
L VF 3
|
|||||||||||||||||||
30. jun
14:00
L KO 9-12 1 (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
L KO 9-12 2
|
|||||||||||||||||||
30. jun
14:00
L HF 1 (U9 Dr. 5M 1x24 min.)
L HF 2
|
|||||||||||||||||||
30. jun
14:00
1. F (U15 Dr. 11M 1x24 min.)
1. G
|
|||||||||||||||||||
30. jun
14:00
L HF 1 (U15 Dr. 11M 1x24 min.)
L HF 2
|
|||||||||||||||||||
30. jun
14:30
L KO 25-28 1 (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
L KO 25-28 2
|
|||||||||||||||||||
30. jun
14:30
W KO 25-28 1 (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
W KO 25-28 2
|
|||||||||||||||||||
30. jun
14:30
Gråsten Boldklub 2 (U9-10 Pi. 5M 1x24 min.)
Virring Fodbold
|
|||||||||||||||||||
30. jun
14:30
Hammerum IF (U9-10 Pi. 5M 1x24 min.)
Herning KFUM
|
|||||||||||||||||||
30. jun
14:30
3. A (U15 Dr. 11M 1x24 min.)
3. B
|
|||||||||||||||||||
30. jun
14:30
W HF 1 (U15 Dr. 11M 1x24 min.)
W HF 2
|
|||||||||||||||||||
30. jun
15:00
L KO 29-32 1 (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
L KO 29-32 2
|
|||||||||||||||||||
30. jun
15:00
W KO 29-32 1 (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
W KO 29-32 2
|
|||||||||||||||||||
30. jun
15:00
3. A (U15 Dr. 11M 1x24 min.)
3. B
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jun
15:00
W HF 1 (U15 Dr. 11M 1x24 min.)
W HF 2
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jun
15:30
W KO 9-12 1 (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
W KO 9-12 2
|
|||||||||||||||||||
30. jun
15:30
L KO 5-8 1 (U11 Dr. 8M 1x24 min.)
L KO 5-8 2
|
|||||||||||||||||||
30. jun
15:30
Gråsten Boldklub 1 (U9-10 Pi. 5M 1x24 min.)
Gråsten Boldklub 2
|
|||||||||||||||||||
05. jul
20:20
Ingstrup idrætsuge
Herre 7 mands
|
|||||||||||||||||||
05. jul
20:20
Ingstrup idrætsuge
Herre 7 mands
|
|||||||||||||||||||
25. jul
20:20
Saltum IF
8 mands sommerstævne
|
|||||||||||||||||||
25. jul
20:20
Saltum IF
8 mands sommerstævne
|
|||||||||||||||||||
25. jul
20:20
Saltum IF
8 mands sommerstævne
|
|||||||||||||||||||
01. aug
10:00
Støvring IF
BK Skjold
|
|||||||||||||||||||
01. aug
15:00
B73 Slagelse 1
Thisted FC
|
|||||||||||||||||||
01. aug
15:00
Støvring IF 1
Støvring IF 2
|
|||||||||||||||||||
01. aug
15:00
Fredensborg BI
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
01. aug
15:00
Store Heddinge BK
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
01. aug
15:00
Ledøje-Smørum Fodbold
Skørping IF Frem
|
|||||||||||||||||||
01. aug
15:00
Greve Fodbold 2
B73 Slagelse 2
|
|||||||||||||||||||
01. aug
15:00
Dalum IF 1
Ranum-Overlade IK Vest
|
|||||||||||||||||||
01. aug
15:30
Lynge-Uggeløse IF
Skive IK 2
|
|||||||||||||||||||
01. aug
15:30
Fredensborg BI 1
Farsø/Ullits IK
|
|||||||||||||||||||
01. aug
15:30
Virup IF
Dalum IF 2
|
|||||||||||||||||||
01. aug
15:30
BK Hekla 1
TuS Dangastermoor
|
|||||||||||||||||||
01. aug
15:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. aug
15:30
Aars IK
Tus Tensfeld
|
|||||||||||||||||||
01. aug
15:30
Aars IK
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
01. aug
16:00
Aabyhøj IF
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
01. aug
16:00
Store Heddinge BK
Thisted FC
|
|||||||||||||||||||
01. aug
16:00
Ledøje-Smørum Fodbold
Aars IK 1
|
|||||||||||||||||||
01. aug
16:00
Støvring IF 1
Vildbjerg SF 2
|
|||||||||||||||||||
01. aug
16:00
Skive IK
FC Lejre
|
|||||||||||||||||||
01. aug
16:00
Støvring IF 2
Ikast FC
|
|||||||||||||||||||
01. aug
16:30
Aars IK
TuS Tensfeld
|
|||||||||||||||||||
01. aug
16:30
Vildbjerg SF 1
Thisted FC
|
|||||||||||||||||||
01. aug
16:30
Hobro IK
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
01. aug
16:30
B1973 Herlev
Rebild Syd
|
|||||||||||||||||||
01. aug
16:30
Støvring IF 2
BK Hekla 2
|
|||||||||||||||||||
01. aug
16:30
Team 4B
Struer Boldklub
|
|||||||||||||||||||
01. aug
16:30
Overlund GF/Eastside
B73 Slagelse 2
|
|||||||||||||||||||
01. aug
17:00
Thisted FC
Arden IF
|
|||||||||||||||||||
01. aug
17:00
Dragør Boldklub
Støvring IF
|
|||||||||||||||||||
01. aug
17:00
HVA Sydthy
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
01. aug
17:00
Greve Fodbold 1
Næsbjerg/Rousthøje UI
|
|||||||||||||||||||
01. aug
17:00
Støvring IF 1
BK Skjold 1
|
|||||||||||||||||||
01. aug
17:00
Fredensborg BI 2
TuS Obenstrohe
|
|||||||||||||||||||
01. aug
17:00
Rebild Syd
Sjørring Boldklub
|
|||||||||||||||||||
01. aug
17:30
Skive IK 2
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
01. aug
17:30
TuS Tensfeld
HVA Sydthy
|
|||||||||||||||||||
01. aug
17:30
Kværndrup BK
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
01. aug
17:30
Skive IK
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
01. aug
17:30
Skive IK 1
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
02. aug
09:00
Aulum IF
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
09:00
HVA Sydthy
Støvring IF 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
09:00
Aabyhøj IF
B73 Slagelse 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
09:00
Aars IK 2
Store Heddinge BK
|
|||||||||||||||||||
02. aug
09:00
Skive IK 1
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. aug
09:00
Støvring IF 1
Greve Fodbold 2
|
|||||||||||||||||||
02. aug
09:00
Kværndrup BK
BK Skjold 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
09:30
Støvring IF 2
Thisted FC
|
|||||||||||||||||||
02. aug
09:30
B73 Slagelse 2
Fredensborg BI 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
09:30
Skørping IF Frem
Virup IF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
09:30
LKB/Gistrup
BK Hekla 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
09:30
Thisted FC
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
02. aug
09:30
Aabyhøj IF
Team 4B
|
|||||||||||||||||||
02. aug
09:39
LKB/Gistrup
TuS Tensfeld
|
|||||||||||||||||||
02. aug
10:00
BK Skjold 1
Rebild Syd
|
|||||||||||||||||||
02. aug
10:00
Arden IF
Dalum IF 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
10:00
Vildbjerg SF 2
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. aug
10:00
Vildbjerg SF
Støvring IF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
10:00
Ringkøbing IF
Struer Boldklub
|
|||||||||||||||||||
02. aug
10:00
B73 Slagelse 1
Støvring IF 2
|
|||||||||||||||||||
02. aug
10:00
Arden IF
Skive IK 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
10:30
Ledøje-Smørum Fodbold
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
02. aug
10:30
BK Hekla 2
HVA Sydthy
|
|||||||||||||||||||
02. aug
10:30
Dragør Boldklub
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
02. aug
10:30
BK Skjold
Overlund GF/Eastside
|
|||||||||||||||||||
02. aug
10:30
Aars IK 1
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
02. aug
10:30
Ranum-Overlade IK Vest
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
10:30
Sjørring Boldklub
Skive IK 2
|
|||||||||||||||||||
02. aug
11:00
Store Heddinge BK
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
02. aug
11:00
Snejbjerg SG&I
Støvring IF 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
11:00
Vildbjerg SF 3
B1973 Herlev
|
|||||||||||||||||||
02. aug
11:00
Vildbjerg SF 1
Støvring IF 2
|
|||||||||||||||||||
02. aug
11:00
Støvring IF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
11:00
Aars IK 3
Vildbjerg SF 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
11:00
Thisted FC
Holluf Pile-Tornbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
11:30
Thisted FC
Fredensborg BI 2
|
|||||||||||||||||||
02. aug
11:30
Tus Tensfeld
Støvring IF 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
11:30
Ikast FC
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
02. aug
11:30
Rebild Syd
Greve Fodbold 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
11:30
Vildbjerg SF 2
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
02. aug
12:00
Tarup/Paarup IF
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
12:00
Støvring IF 1
TuS Tensfeld
|
|||||||||||||||||||
02. aug
12:00
TuS Dangastermoor
Aars IK 2
|
|||||||||||||||||||
02. aug
12:00
Dalum IF 2
Skive IK 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
12:00
Aulum IF
Støvring IF 2
|
|||||||||||||||||||
02. aug
12:00
Farsø/Ullits IK
Støvring IF 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
12:00
BK Skjold 1
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
02. aug
12:30
Nørrebro United
Støvring IF 2
|
|||||||||||||||||||
02. aug
12:30
Greve Fodbold 2
Fredensborg BI 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
12:30
Vildbjerg SF
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
02. aug
12:30
Ledøje-Smørum Fodbold
Virup IF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
12:30
Store Heddinge BK
BK Hekla 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
12:30
HVA Sydthy
Kværndrup BK
|
|||||||||||||||||||
02. aug
12:30
B73 Slagelse 1
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
02. aug
13:00
Skive IK 2
Arden IF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
13:00
Aars IK
BK Skjold 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
13:00
FC Lejre
Vildbjerg SF 2
|
|||||||||||||||||||
02. aug
13:00
B73 Slagelse 2
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
13:00
Lynge-Uggeløse IF
B73 Slagelse 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
13:00
Thisted FC
Skive IK 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
13:30
Fredensborg BI
Holluf Pile-Tornbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
13:30
Støvring IF 2
HVA Sydthy
|
|||||||||||||||||||
02. aug
13:30
Støvring IF
Overlund GF/Eastside
|
|||||||||||||||||||
02. aug
13:30
Ledøje-Smørum Fodbold
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
02. aug
13:30
Rebild Syd
Skive IK 2
|
|||||||||||||||||||
02. aug
13:30
Dalum IF 1
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
14:00
Lynge-Uggeløse IF
Snejbjerg SG&I
|
|||||||||||||||||||
02. aug
14:00
Herning Fremad
Thisted FC
|
|||||||||||||||||||
02. aug
14:00
Næsbjerg/Rousthøje UI
Vildbjerg SF 3
|
|||||||||||||||||||
02. aug
14:00
TuS Tensfeld
Vildbjerg SF 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
14:00
Struer Boldklub
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
14:00
TuS Obenstrohe
Aars IK 3
|
|||||||||||||||||||
02. aug
14:00
Ledøje-Smørum Fodbold
Store Heddinge BK
|
|||||||||||||||||||
02. aug
14:30
Vildbjerg SF 1
Fredensborg BI 2
|
|||||||||||||||||||
02. aug
14:30
Ringkøbing IF
Team 4B
|
|||||||||||||||||||
02. aug
14:30
Støvring IF 2
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
02. aug
14:30
B1973 Herlev
Greve Fodbold 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
14:30
Kværndrup BK
Støvring IF 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
14:30
Støvring IF 1
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
02. aug
15:00
Thisted FC
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
15:00
TuS Tensfeld
BK Skjold 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
15:00
LKB/Gistrup
TuS Dangastermoor
|
|||||||||||||||||||
02. aug
15:00
Skørping IF Frem
Dalum IF 2
|
|||||||||||||||||||
02. aug
15:00
Dalum IF
Dragør Boldklub
|
|||||||||||||||||||
02. aug
15:00
B73 Slagelse 2
Farsø/Ullits IK
|
|||||||||||||||||||
02. aug
15:30
Fredensborg BI 1
Støvring IF 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
15:30
Støvring IF
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
02. aug
15:30
Virup IF
Skive IK 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
15:30
BK Hekla 1
Aars IK 2
|
|||||||||||||||||||
02. aug
15:30
LKB/Gistrup
HVA Sydthy
|
|||||||||||||||||||
02. aug
15:30
Aars IK
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
16:00
Ranum-Overlade IK Vest
Skive IK 2
|
|||||||||||||||||||
02. aug
16:00
Arden IF
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
02. aug
16:00
Aars IK 1
FC Lejre
|
|||||||||||||||||||
02. aug
16:00
BK Skjold
B73 Slagelse 2
|
|||||||||||||||||||
02. aug
16:00
Støvring IF 1
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
02. aug
16:00
BK Hekla 2
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
16:30
HVA Sydthy
B73 Slagelse 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
16:30
Støvring IF 2
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
16:30
Overlund GF/Eastside
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
16:30
Skive IK
Vildbjerg SF 2
|
|||||||||||||||||||
02. aug
16:30
Skive IK 1
Støvring IF 2
|
|||||||||||||||||||
02. aug
16:30
Lynge-Uggeløse IF
Arden IF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
17:00
Vildbjerg SF 2
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
17:00
Sjørring Boldklub
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
02. aug
17:00
Rebild Syd
Næsbjerg/Rousthøje UI
|
|||||||||||||||||||
02. aug
17:00
Ikast FC
TuS Tensfeld
|
|||||||||||||||||||
02. aug
17:00
Tus Tensfeld
Aulum IF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
17:00
Thisted FC
TuS Obenstrohe
|
|||||||||||||||||||
02. aug
17:30
Fredensborg BI 2
Aars IK 3
|
|||||||||||||||||||
02. aug
17:30
Aars IK
Vildbjerg SF 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
17:30
Greve Fodbold 1
Vildbjerg SF 3
|
|||||||||||||||||||
02. aug
17:30
Skive IK 2
BK Skjold 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
17:30
Hobro IK
Snejbjerg SG&I
|
|||||||||||||||||||
03. aug
08:00
TuS Dangastermoor
Store Heddinge BK
|
|||||||||||||||||||
03. aug
08:00
Farsø/Ullits IK
Greve Fodbold 2
|
|||||||||||||||||||
03. aug
08:00
FC Lejre
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
03. aug
08:30
Vildbjerg SF 2
Aars IK 1
|
|||||||||||||||||||
03. aug
08:30
Støvring IF 1
B73 Slagelse 2
|
|||||||||||||||||||
03. aug
08:30
Aars IK 2
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
03. aug
09:00
Lynge-Uggeløse IF
Støvring IF 2
|
|||||||||||||||||||
03. aug
09:00
Næsbjerg/Rousthøje UI
B1973 Herlev
|
|||||||||||||||||||
03. aug
09:00
Nr. 1 i pulje 9
Nr. 2 i pulje 10
|
|||||||||||||||||||
03. aug
09:00
TuS Obenstrohe
Vildbjerg SF 1
|
|||||||||||||||||||
03. aug
09:00
Tarup/Paarup IF
B73 Slagelse 1
|
|||||||||||||||||||
03. aug
09:00
Aabyhøj IF
Thisted FC
|
|||||||||||||||||||
03. aug
09:30
Skive IK 1
Skørping IF Frem
|
|||||||||||||||||||
03. aug
09:30
Dalum IF 2
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
03. aug
09:30
Aars IK 3
Thisted FC
|
|||||||||||||||||||
03. aug
09:30
Nr. 1 i pulje 10
Nr. 2 i pulje 9
|
|||||||||||||||||||
03. aug
09:30
Vildbjerg SF 3
Rebild Syd
|
|||||||||||||||||||
03. aug
09:30
B73 Slagelse 1
BK Hekla 2
|
|||||||||||||||||||
03. aug
10:00
Støvring IF 1
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
03. aug
10:00
BK Skjold 1
HVA Sydthy
|
|||||||||||||||||||
03. aug
10:00
Nr. 3 i pulje 9
Nr. 4 i pulje 10
|
|||||||||||||||||||
03. aug
10:00
TuS Tensfeld
Kværndrup BK
|
|||||||||||||||||||
03. aug
10:00
Skive IK 2
Dalum IF 1
|
|||||||||||||||||||
03. aug
10:00
Arden IF
Ranum-Overlade IK Vest
|
|||||||||||||||||||
03. aug
10:30
Vildbjerg SF
BK Skjold
|
|||||||||||||||||||
03. aug
10:30
B73 Slagelse 2
Støvring IF
|
|||||||||||||||||||
03. aug
10:30
Aars IK
Rebild Syd
|
|||||||||||||||||||
03. aug
10:30
Nr. 3 i pulje 10
Nr. 4 i pulje 9
|
|||||||||||||||||||
03. aug
10:30
Støvring IF 2
Arden IF
|
|||||||||||||||||||
03. aug
10:30
Nørrebro United
Thisted FC
|
|||||||||||||||||||
03. aug
11:00
Aulum IF
Støvring IF 1
|
|||||||||||||||||||
03. aug
11:00
BK Skjold 1
Sjørring Boldklub
|
|||||||||||||||||||
03. aug
11:00
Lynge-Uggeløse IF
Støvring IF 1
|
|||||||||||||||||||
03. aug
11:00
TuS Tensfeld
Støvring IF 2
|
|||||||||||||||||||
03. aug
11:30
Vildbjerg SF 1
Ikast FC
|
|||||||||||||||||||
03. aug
11:30
Snejbjerg SG&I
Vildbjerg SF 2
|
|||||||||||||||||||
03. aug
11:30
Aars IK
Støvring IF 2
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
Vildbjerg SF
Tus Tensfeld
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
Nr. 5 i pulje 2
Nr. 5 i pulje 3
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
Nr. 5 i pulje 4
Nr. 5 i pulje 5
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
Store Heddinge BK
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
Nr. 2 i pulje 2
Nr. 2 i pulje 3
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:20
Varde IF
Varde IF Tillæg til kamp 328229
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:30
Nr. 4 i pulje 11
Nr. 5 i pulje 12
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:30
Nr. 2 i pulje 6
Nr. 2 i pulje 7
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:30
Thisted FC
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:30
Nr. 1 i pulje 7
Nr. 2 i pulje 5
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:30
Nr. 1 i pulje 6
Nr. 2 i pulje 4
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:30
Nr. 1 i pulje 9
Nr. 1 i pulje 10
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
Nr. 2 i pulje 10
Nr. 2 i pulje 9
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
Nr. 5 i pulje 16
Nr. 5 i pulje 17
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
Nr. 4 i pulje 16
Nr. 6 i pulje 15
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
Nr. 4 i pulje 12
Nr. 5 i pulje 11
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
Nr. 1 i pulje 17
Nr. 2 i pulje 16
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
Nr. 4 i pulje 13
Nr. 5 i pulje 14
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:30
Nr. 1 i pulje 11
Nr. 2 i pulje 12
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:30
Nr. 3 i pulje 2
Nr. 4 i pulje 5
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:30
Nr. 4 i pulje 14
Nr. 5 i pulje 13
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:30
Nr. 4 i pulje 2
Nr. 4 i pulje 3
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:30
Nr. 2 i pulje 15
Nr. 2 i pulje 17
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:30
Nr. 3 i pulje 9
Nr. 3 i pulje 10
|
|||||||||||||||||||
03. aug
14:00
Nr. 4 i pulje 10
Nr. 4 i pulje 9
|
|||||||||||||||||||
03. aug
14:00
Nr. 3 i pulje 5
Nr. 4 i pulje 4
|
|||||||||||||||||||
03. aug
14:00
Nr. 4 i pulje 6
Nr. 4 i pulje 7
|
|||||||||||||||||||
03. aug
14:00
Nr. 1 i pulje 12
Nr. 2 i pulje 11
|
|||||||||||||||||||
03. aug
14:00
Nr. 3 i pulje 6
Nr. 5 i pulje 7
|
|||||||||||||||||||
03. aug
14:00
Nr. 1 i pulje 13
Nr. 2 i pulje 14
|
|||||||||||||||||||
03. aug
14:30
Nr. 4 i pulje 18
Nr. 5 i pulje 19
|
|||||||||||||||||||
03. aug
14:30
Nr. 3 i pulje 3
Vinder kamp 91
|
|||||||||||||||||||
03. aug
14:30
Nr. 1 i pulje 14
Nr. 2 i pulje 13
|
|||||||||||||||||||
03. aug
14:30
Nr. 3 i pulje 4
Vinder kamp 90
|
|||||||||||||||||||
03. aug
14:30
Nr. 3 i pulje 7
Nr. 5 i pulje 6
|
|||||||||||||||||||
03. aug
14:30
Støvring IF 1
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:00
Støvring IF 2
Tus Tensfeld
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:00
Nr. 1 i pulje 5
Vinder kamp 78
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:00
Nr. 1 i pulje 2
Vinder kamp 79
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:00
Nr. 1 i pulje 18
Nr. 2 i pulje 19
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:00
Nr. 1 i pulje 3
Vinder kamp 80
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:00
Nr. 4 i pulje 19
Nr. 5 i pulje 18
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:30
Fredensborg BI
Thisted FC
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:30
Nr. 4 i pulje 15
Nr. 4 i pulje 17
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:30
Nr. 1 i pulje 19
Nr. 2 i pulje 18
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:30
Nr. 3 i pulje 16
Nr. 5 i pulje 15
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:30
Nr. 1 i pulje 4
Vinder kamp 81
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:30
Aars IK
Aulum IF
|
|||||||||||||||||||
03. aug
16:00
Nr. 2 i pulje 9
Nr. 1 i pulje 9
|
|||||||||||||||||||
03. aug
16:00
Nr. 3 i pulje 15
Vinder kamp 251
|
|||||||||||||||||||
03. aug
16:00
Nr. 3 i pulje 17
Vinder kamp 252
|
|||||||||||||||||||
03. aug
16:00
Herning Fremad
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
03. aug
16:00
Nr. 1 i pulje 15
Vinder kamp 245
|
|||||||||||||||||||
03. aug
16:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Store Heddinge BK
|
|||||||||||||||||||
03. aug
16:30
Nr. 3 i pulje 14
Vinder kamp 200
|
|||||||||||||||||||
03. aug
16:30
Vinder kamp 93
Vinder kamp 95
|
|||||||||||||||||||
03. aug
16:30
Nr. 3 i pulje 13
Vinder kamp 199
|
|||||||||||||||||||
03. aug
16:30
Vinder kamp 92
Vinder kamp 94
|
|||||||||||||||||||
03. aug
16:30
Nr. 1 i pulje 16
Vinder kamp 246
|
|||||||||||||||||||
03. aug
16:30
Nr. 2 i pulje 10
Nr. 1 i pulje 10
|
|||||||||||||||||||
03. aug
17:00
Nr. 4 i pulje 9
Nr. 3 i pulje 9
|
|||||||||||||||||||
03. aug
17:00
Vinder kamp 96
Vinder kamp 98
|
|||||||||||||||||||
03. aug
17:00
Vinder kamp 97
Vinder kamp 99
|
|||||||||||||||||||
03. aug
17:00
Nr. 3 i pulje 11
Vinder kamp 201
|
|||||||||||||||||||
03. aug
17:00
Nr. 3 i pulje 12
Vinder kamp 202
|
|||||||||||||||||||
03. aug
17:30
Vinder kamp 192
Vinder kamp 194
|
|||||||||||||||||||
03. aug
17:30
Vinder kamp 191
Vinder kamp 193
|
|||||||||||||||||||
03. aug
17:30
Nr. 4 i pulje 10
Nr. 3 i pulje 10
|
|||||||||||||||||||
03. aug
18:00
Vinder kamp 253
Vinder kamp 254
|
|||||||||||||||||||
03. aug
18:00
Nr. 3 i pulje 19
Vinder kamp 284
|
|||||||||||||||||||
03. aug
18:00
Nr. 3 i pulje 18
Vinder kamp 285
|
|||||||||||||||||||
03. aug
18:30
Vinder kamp 255
Vinder kamp 256
|
|||||||||||||||||||
04. aug
08:00
Vinder kamp 83
Vinder kamp 84
|
|||||||||||||||||||
04. aug
08:30
Vinder kamp 82
Vinder kamp 85
|
|||||||||||||||||||
04. aug
08:30
Nr. 1 i pulje 1
Nr. 2 i pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. aug
08:30
Nr. 3 i pulje 1
Nr. 4 i pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. aug
08:30
Vinder kamp 203
Vinder kamp 204
|
|||||||||||||||||||
04. aug
09:00
Vinder kamp 205
Vinder kamp 206
|
|||||||||||||||||||
04. aug
09:00
Nr. 3 i pulje 8
Nr. 4 i pulje 8
|
|||||||||||||||||||
04. aug
09:00
Nr. 1 i pulje 8
Nr. 2 i pulje 8
|
|||||||||||||||||||
04. aug
09:00
Vinder kamp 100
Vinder kamp 102
|
|||||||||||||||||||
04. aug
09:30
Vinder kamp 101
Vinder kamp 103
|
|||||||||||||||||||
04. aug
09:30
Nr. 1 i slutspilspulje
Nr. 2 i slutspilspulje
|
|||||||||||||||||||
04. aug
09:30
Nr. 3 i slutspilspulje
Nr. 4 i slutspilspulje
|
|||||||||||||||||||
04. aug
09:30
Nr. 1 i Nordomatic-pulje
Nr. 2 i Nordomaticpulje
|
|||||||||||||||||||
04. aug
10:00
Vinder kamp 257
Vinder kamp 258
|
|||||||||||||||||||
04. aug
10:00
Taber kamp 195
Taber kamp 196
|
|||||||||||||||||||
04. aug
10:00
Vinder kamp 195
Vinder kamp 196
|
|||||||||||||||||||
04. aug
10:00
Taber kamp 86
Taber kamp 87
|
|||||||||||||||||||
04. aug
10:30
Vinder kamp 86
Vinder kamp 87
|
|||||||||||||||||||
04. aug
10:30
Vinder kamp 247
Vinder kamp 248
|
|||||||||||||||||||
04. aug
10:30
Taber kamp 247
Taber kamp 248
|
|||||||||||||||||||
04. aug
10:30
Vinder kamp 286
Vinder kamp 287
|
|||||||||||||||||||
04. aug
11:00
Vinder kamp 207
Vinder kamp 208
|
|||||||||||||||||||
04. aug
11:00
Taber kamp 280
Taber kamp 281
|
|||||||||||||||||||
04. aug
11:00
Vinder kamp 280
Vinder kamp 281
|
|||||||||||||||||||
04. aug
11:00
Vinder kamp 104
Vinder kamp 105
|