Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. jan 2000
17:00
AGF, Aarhus (5)
FC Salling (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2000
10:00
FK Viborg (1)
FS Holstebro
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
12:30
Fredericia fF (2)
Holstein Kiel
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
13:30
Haderslev FK (1)
Fredericia fF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2023
18:30
FCM U13 drenge
Kolding IF (1)
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
10:30
VRI (3)
Herning Fremad (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2023
17:30
FCM U13
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
10:00
Vejle B (4)
Silkeborg IF (6)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
10:00
Vejle B (1)
Silkeborg IF (1)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
09:25
VRI (1)
AGF, Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
09:45
AaB (1)
IF Lyseng (1)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
11:30
AGF
VRI (5)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
13:00
AGF
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2023
16:15
FCM 2
FCM 2
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
10:00
Viborg FF (2)
IF Lyseng (3)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
09:40
VRI (4)
AaB (5)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
11:00
Esbjerg fB (2)
Pogoni Szczecin - Polen
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2023
16:45
AGF
IF Lyseng (1)
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
10:00
Viborg FF (4)
Holstebro B (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
10:45
Silkeborg IF (4)
IF Lyseng (2)
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
12:00
Vejle B (3)
Boldklubben Marienlyst (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
11:00
IF Lyseng (4)
Silkeborg IF (5)
|
|||||||||||||||||||
13. dec 2023
17:30
Silkeborg IF (8)
VRI (6)
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:00
IF Lyseng (2A/970)
VRI (7)
|
|||||||||||||||||||
13. jan
11:00
AaB (3)
Kolding IF (2)
|
|||||||||||||||||||
19. jan
18:30
Varde IF (1)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
20. jan
10:00
Vejle B (6)
Hobro IK (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
20. jan
11:30
Haderslev FK (2)
Randers Freja (2)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
11:30
AGF, Aarhus
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
21. jan
11:30
AaB (4)
Esbjerg fB (1)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
13:00
Silkeborg IF (7)
FCK
|
|||||||||||||||||||
24. jan
18:45
Kolding IF (6)
IF Lyseng (6)
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. jan
09:30
Vejle B (5)
Haderslev FK (5)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:00
AaB (2)
Horsens fS (1)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
12:00
Kolding IF
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
27. jan
14:00
Hobro IK (2)
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
30. jan
17:30
Horsens fS (1)
Varde IF (1)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
10:00
FCM U13
Horsens fS (3)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
13:00
AGF, Aarhus (6)
Vejle B (9)
|
|||||||||||||||||||
07. feb
19:15
Hobro IK (4)
Lyseng IF
|
|||||||||||||||||||
09. feb
15:00
Kolding IF (5)
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. feb
18:00
Esbjerg fB (5)
Herning Fremad (2)
UDS
|
|||||||||||||||||||
10. feb
10:30
FS Holstebro (1)
FC Salling (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. feb
11:30
Haderslev FK (3)
Horsens fS (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. feb
14:00
Viborg FF (5)
Boldklubben Marienlyst (2)
|
|||||||||||||||||||
11. feb
11:15
Vejle B (8)
OB (1)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
11:30
AaB (6)
AGF, Aarhus (2)
|
|||||||||||||||||||
18. feb
12:00
Mejrup GU
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
20. feb
18:45
FS Holstebro
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
24. feb
10:00
Kolding IF (4)
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
24. feb
10:15
FC Fredericia (2)
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
24. feb
13:00
IF Lyseng (5)
Varde IF (1)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
10:30
AGF, Aarhus (1)
Randers Freja (1)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
14:30
Haderslev FK (6)
Viborg FF (7)
|
|||||||||||||||||||
27. feb
18:45
Holstebro B
FC Salling (3)
|
|||||||||||||||||||
27. feb
18:45
Holstebro B (1)
FC Salling (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. mar
18:15
Kolding IF
FC Fredericia (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
10:00
FK Viborg (3)
FS Holstebro (3)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
11:00
AC Horsens
Randers Freja (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:00
Vejle B (2)
HIK (2)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
13:00
Haderslev FK (4)
AGF, Aarhus (3)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:00
Sønderjyske Fodbold Talent (1)
Stjernen IF
|
|||||||||||||||||||
02. mar
15:00
Lunderskov B (1)
Stjernen IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. mar
16:00
Sønderjyske Fodbold Talent (2)
Lunderskov B (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. mar
16:00
Silkeborg IF (2)
HIK (1)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
10:30
IF Lyseng (7)
Boldklubben Marienlyst (3)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
13:30
AGF, Aarhus
HIK
|
|||||||||||||||||||
03. mar
17:30
Varde IF (4)
BPI (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. mar
17:30
Varde IF (5)
Esbjerg fB (6)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:00
AaB (7)
Silkeborg IF (11)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:30
FCM U13
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:00
IF Lyseng (8)
VSK Aarhus (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. mar
10:00
Hobro IK (3)
Viborg FF (8)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:00
AGF, Aarhus
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:00
AGF, Aarhus
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
16. mar
09:45
Horsens fS (1)
AGF, Aarhus (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. mar
10:00
Silkeborg IF
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:00
AC Horsens U13 2x25 min
ACH-Sønderjysk
|
|||||||||||||||||||
16. mar
12:00
AC Horsens U13 2x25 min
Sønderjysk-AFA KBH
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:00
AC Horsens U13 2x25 min
AFA KBH - ACH
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:30
AGF, Aarhus (1)
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
28. mar
12:00
FK Viborg (2)
Silkeborg IF (12)
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:00
FCM U13
IF Lyseng (9)
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:30
FS Holstebro (4)
Holstebro B (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. apr
19:00
IF Lyseng (10)
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
01. maj
10:00
IF Lyseng (11)
AGF, Aarhus (11)
|
|||||||||||||||||||
31. maj
15:00
Jelling fS (1)
Jelling fS (2)
|
|||||||||||||||||||
05. jun
10:00
IF Lyseng
AaB
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:20
VSK Aarhus
VRI
|
|||||||||||||||||||
14. jun
15:00
Jelling fS
Jelling fS
|
|||||||||||||||||||
23. jun
11:00
AC Horsens U12 9:9 2x25 min
ACH-AGF
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
AC Horsens U12 9:9 2x25 min
AGF-Sønderjysk
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. jun
13:00
AC Horsens U12 9:9 2x25 min
ACH_Sønderjysk
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. jul
11:00
Hvidovre IF
Esbjerg fB (1)
|
|||||||||||||||||||
27. jul
11:00
Vejle B (10)
Silkeborg IF (14)
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jul
12:00
AGF, Aarhus (15)
SønderjyskE
|
|||||||||||||||||||
02. aug
16:00
Silkeborg IF (15)
AGF, Aarhus (12)
|
|||||||||||||||||||
07. aug
14:00
AGF, Aarhus (13)
OB (2)
|
|||||||||||||||||||
07. aug
18:00
FC Fredericia (3)
Marienlyst B
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. aug
11:00
AaB
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
10. aug
11:00
FCM U13
HIK (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. aug
11:55
HIK (5)
OB (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:50
FCM U13
OB (4)
ANN
|