M+40 (Veteran) 8-m 2023/24

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
127651
ma14-08 2023
19:00
SB
XL byg P.W. Wulff arena
1
-
2
14. aug 2023
19:00
SB
1
Rudbjerg
2
127653
ma14-08 2023
19:00
MB
LUIF´s anlæg
3
-
5
14. aug 2023
19:00
LUIF
3
MB
5
127654
ma14-08 2023
19:00 Nykøbing FC
5
-
1
14. aug 2023
19:00
Nykøbing FC
5
Horslunde
1
127657
ma14-08 2023
19:00 Tingsted stadion
3
-
2
14. aug 2023
19:00
Tingsted
3
Guldborg
2
127662
ma14-08 2023
19:00
NFB
Oversidder
KL Køleteknik Arena
14. aug 2023
19:00
NFB
Oversidder
127663
ma21-08 2023
19:00
NFB
Guldborg stadion
4
-
1
21. aug 2023
19:00
Guldborg
4
NFB
1
127664
ma21-08 2023
19:00 Rudbjerg FB´s anlæg
3
-
3
21. aug 2023
19:00
Rudbjerg
3
Tingsted
3
127665
ma21-08 2023
19:00
MB
SB
Lollands Bank stadion
3
-
0
21. aug 2023
19:00
MB
3
SB
0
127666
ma21-08 2023
19:00 Dickows vvs arena
10
-
3
21. aug 2023
19:00
Horslunde
10
LUIF
3
127667
ma21-08 2023
19:00
Oversidder
21. aug 2023
19:00
Oversidder
Nykøbing FC
127669
ma28-08 2023
18:45
SB
XL byg P.W. Wulff arena
1
-
7
28. aug 2023
18:45
SB
1
Horslunde
7
127670
ma28-08 2023
18:45
Oversidder
LUIF´s anlæg
28. aug 2023
18:45
LUIF
Oversidder
127671
ma28-08 2023
18:45
MB
Tingsted stadion
3
-
0
28. aug 2023
18:45
Tingsted
3
MB
0
127672
ma28-08 2023
18:45
NFB
KL Køleteknik Arena
HHT
28. aug 2023
18:45
NFB
Nykøbing FC
HHT
127673
ma04-09 2023
18:30
NFB
Rudbjerg FB´s anlæg
UHT
04. sep 2023
18:30
Rudbjerg
NFB
UHT
127676
ma04-09 2023
18:30 Dickows vvs arena
2
-
8
04. sep 2023
18:30
Horslunde
2
Tingsted
8
127677
ma04-09 2023
18:30
Oversidder
SB
04. sep 2023
18:30
Oversidder
SB
127675
ma04-09 2023
19:00 Nykøbing FC
2
-
1
04. sep 2023
19:00
Nykøbing FC
2
LUIF
1
127678
ma11-09 2023
18:15 Guldborg stadion
2
-
4
11. sep 2023
18:15
Guldborg
2
Horslunde
4
127679
ma11-09 2023
18:15
SB
XL byg P.W. Wulff arena
3
-
1
11. sep 2023
18:15
SB
3
Nykøbing FC
1
127680
ma11-09 2023
18:15
MB
Rudbjerg FB´s anlæg
4
-
2
11. sep 2023
18:15
Rudbjerg
4
MB
2
127681
ma11-09 2023
18:15
Oversidder
Tingsted stadion
11. sep 2023
18:15
Tingsted
Oversidder
127682
ma11-09 2023
18:15
NFB
KL Køleteknik Arena
1
-
4
11. sep 2023
18:15
NFB
1
LUIF
4
127683
ma18-09 2023
18:00
SB
LUIF´s anlæg
3
-
6
18. sep 2023
18:00
LUIF
3
SB
6
127684
ma18-09 2023
18:00
MB
NFB
Lollands Bank stadion
UHT
18. sep 2023
18:00
MB
NFB
UHT
127686
ma18-09 2023
18:00 Dickows vvs arena
5
-
3
18. sep 2023
18:00
Horslunde
5
Rudbjerg
3
127687
ma18-09 2023
18:00
Oversidder
18. sep 2023
18:00
Oversidder
Guldborg
127685
ma18-09 2023
19:00 Nykøbing FC
1
-
2
18. sep 2023
19:00
Nykøbing FC
1
Tingsted
2
127689
ma25-09 2023
17:45
Oversidder
Rudbjerg FB´s anlæg
25. sep 2023
17:45
Rudbjerg
Oversidder
127690
ma25-09 2023
17:45
MB
Lollands Bank stadion
2
-
6
25. sep 2023
17:45
MB
2
Horslunde
6
127691
ma25-09 2023
17:45 Tingsted stadion
6
-
2
25. sep 2023
17:45
Tingsted
6
LUIF
2
127692
ma25-09 2023
17:45
NFB
SB
KL Køleteknik Arena
4
-
6
25. sep 2023
17:45
NFB
4
SB
6
127688
ma25-09 2023
19:00 Nykøbing FC
2
-
1
25. sep 2023
19:00
Nykøbing FC
2
Guldborg
1
127668
ma02-10 2023
17:30 Guldborg stadion
3
-
2
02. okt 2023
17:30
Guldborg
3
Rudbjerg
2
127695
ma08-04 2024
18:45 Nykøbing FC
4
-
2
08. apr
18:45
Nykøbing FC
4
Rudbjerg
2
127696
ma08-04 2024
19:00
NFB
KL Køleteknik Arena
HHT
08. apr
19:00
NFB
Horslunde
HHT
127697
ma08-04 2024
19:00
Oversidder
MB
08. apr
19:00
Oversidder
MB
127693
ma08-04 2024
19:00
SB
Næsgaard Efterskole Kunst
2
-
3
08. apr
19:00
SB
2
Tingsted
3
127694
ma08-04 2024
19:00 LUIF´s anlæg
5
-
3
08. apr
19:00
LUIF
5
Guldborg
3
127698
ma15-04 2024
19:00
SB
Guldborg stadion
13
-
2
15. apr
19:00
Guldborg
13
SB
2
127699
ma15-04 2024
19:00 Rudbjerg FB´s anlæg
2
-
3
15. apr
19:00
Rudbjerg
2
LUIF
3
127700
ma15-04 2024
19:00
MB
Lollands Bank stadion
1
-
0
15. apr
19:00
MB
1
Nykøbing FC
0
127701
ma15-04 2024
19:00
NFB
Tingsted stadion
9
-
4
15. apr
19:00
Tingsted
9
NFB
4
127702
ma15-04 2024
19:00
Oversidder
Dickows vvs arena
15. apr
19:00
Horslunde
Oversidder
127703
ma22-04 2024
19:00 Guldborg stadion
22. apr
19:00
Guldborg
Tingsted
127704
ma22-04 2024
19:00
SB
Rudbjerg FB´s anlæg
22. apr
19:00
Rudbjerg
SB
127705
ma22-04 2024
19:00
MB
Lollands Bank stadion
22. apr
19:00
MB
LUIF
127706
ma22-04 2024
19:00 Dickows vvs arena
22. apr
19:00
Horslunde
Nykøbing FC
127707
ma22-04 2024
19:00
Oversidder
NFB
22. apr
19:00
Oversidder
NFB
127708
ma29-04 2024
19:00
SB
MB
XL byg P.W. Wulff arena
29. apr
19:00
SB
MB
127709
ma29-04 2024
19:00 LUIF´s anlæg
29. apr
19:00
LUIF
Horslunde
127710
ma29-04 2024
19:00
Oversidder
Nykøbing FC
29. apr
19:00
Nykøbing FC
Oversidder
127711
ma29-04 2024
19:00 Tingsted stadion
29. apr
19:00
Tingsted
Rudbjerg
127712
ma29-04 2024
19:00
NFB
KL Køleteknik Arena
29. apr
19:00
NFB
Guldborg
127715
ma06-05 2024
18:45
NFB
Nykøbing FC
06. maj
18:45
Nykøbing FC
NFB
127716
ma06-05 2024
19:00
SB
Dickows vvs arena
06. maj
19:00
Horslunde
SB
127717
ma06-05 2024
19:00
Oversidder
06. maj
19:00
Oversidder
LUIF
127713
ma06-05 2024
19:00 Rudbjerg FB´s anlæg
06. maj
19:00
Rudbjerg
Guldborg
127714
ma06-05 2024
19:00
MB
Lollands Bank stadion
06. maj
19:00
MB
Tingsted
127718
ma13-05 2024
19:00
MB
Guldborg stadion
13. maj
19:00
Guldborg
MB
127719
ma13-05 2024
19:00
SB
Oversidder
XL byg P.W. Wulff arena
13. maj
19:00
SB
Oversidder
127720
ma13-05 2024
19:00 LUIF´s anlæg
13. maj
19:00
LUIF
Nykøbing FC
127721
ma13-05 2024
19:00 Tingsted stadion
13. maj
19:00
Tingsted
Horslunde
127722
ma13-05 2024
19:00
NFB
KL Køleteknik Arena
13. maj
19:00
NFB
Rudbjerg
127674
ti21-05 2024
19:00
MB
Lollands Bank stadion
21. maj
19:00
MB
Guldborg
127725
ma27-05 2024
18:45
SB
Nykøbing FC
27. maj
18:45
Nykøbing FC
SB
127726
ma27-05 2024
19:00 Dickows vvs arena
27. maj
19:00
Horslunde
Guldborg
127727
ma27-05 2024
19:00
Oversidder
27. maj
19:00
Oversidder
Tingsted
127723
ma27-05 2024
19:00
NFB
LUIF´s anlæg
27. maj
19:00
LUIF
NFB
127724
ma27-05 2024
19:00
MB
Lollands Bank stadion
27. maj
19:00
MB
Rudbjerg
127728
ma03-06 2024
19:00
Oversidder
Guldborg stadion
03. jun
19:00
Guldborg
Oversidder
127729
ma03-06 2024
19:00
SB
XL byg P.W. Wulff arena
03. jun
19:00
SB
LUIF
127730
ma03-06 2024
19:00 Rudbjerg FB´s anlæg
03. jun
19:00
Rudbjerg
Horslunde
127731
ma03-06 2024
19:00 Tingsted stadion
03. jun
19:00
Tingsted
Nykøbing FC
127732
ma03-06 2024
19:00
NFB
MB
KL Køleteknik Arena
03. jun
19:00
NFB
MB
127733
ma10-06 2024
19:00
SB
NFB
XL byg P.W. Wulff arena
10. jun
19:00
SB
NFB
127734
ma10-06 2024
19:00 LUIF´s anlæg
10. jun
19:00
LUIF
Tingsted
127735
ma10-06 2024
19:00 Guldborg stadion
10. jun
19:00
Guldborg
Nykøbing FC
127736
ma10-06 2024
19:00
MB
Dickows vvs arena
10. jun
19:00
Horslunde
MB
127737
ma10-06 2024
19:00
Oversidder
10. jun
19:00
Oversidder
Rudbjerg
127738
ma17-06 2024
19:00 Guldborg stadion
17. jun
19:00
Guldborg
LUIF
127739
ma17-06 2024
19:00 Rudbjerg FB´s anlæg
17. jun
19:00
Rudbjerg
Nykøbing FC
127740
ma17-06 2024
19:00
MB
Oversidder
Lollands Bank stadion
17. jun
19:00
MB
Oversidder
127741
ma17-06 2024
19:00
SB
Tingsted stadion
17. jun
19:00
Tingsted
SB
127742
ma17-06 2024
19:00
NFB
Dickows vvs arena
17. jun
19:00
Horslunde
NFB
127745
ma24-06 2024
18:45
MB
Nykøbing FC
24. jun
18:45
Nykøbing FC
MB
127746
ma24-06 2024
19:00
NFB
KL Køleteknik Arena
24. jun
19:00
NFB
Tingsted
127747
ma24-06 2024
19:00
Oversidder
24. jun
19:00
Oversidder
Horslunde
127743
ma24-06 2024
19:00
SB
XL byg P.W. Wulff arena
24. jun
19:00
SB
Guldborg
127744
ma24-06 2024
19:00 LUIF´s anlæg
24. jun
19:00
LUIF
Rudbjerg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Lolland-Falster på mail eller på tlf: 5482 6768

Log ind