Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug
22:00
Sundby Bk. 1
Fremad Valby 1
|
|||||||||||||||||||
12. aug
22:00
Hellas 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug
17:45
K.B. 1
Dragør BK 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
FC Damsø 1
FC Damsø 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
HIK 1
FA 2000 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Husum Bk 1
GVI 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
B 1908 1
Nørrebro United 1
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:00
FC Damsø 2
Sundby Bk. 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
FA 2000 1
Hellas 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
GVI 1
HIK 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Nørrebro United 1
K.B. 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Dragør BK 1
Husum Bk 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Fremad Valby 1
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
22:00
Oversidder
FC Damsø 1
|
|||||||||||||||||||
26. aug
22:00
Sundby Bk. 1
FC Damsø 1
|
|||||||||||||||||||
30. aug
17:45
K.B. 1
Fremad Valby 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Husum Bk 1
Nørrebro United 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Hellas 1
GVI 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
FA 2000 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
HIK 1
Dragør BK 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
B 1908 1
FC Damsø 2
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
FC Damsø 2
K.B. 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
GVI 1
FA 2000 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Dragør BK 1
Hellas 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:15
FC Damsø 1
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Nørrebro United 1
HIK 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Fremad Valby 1
Husum Bk 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
22:00
Oversidder
Sundby Bk. 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Hellas 1
HIK 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
FA 2000 1
Husum Bk 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
GVI 1
K.B. 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Nørrebro United 1
Sundby Bk. 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby 1
FC Damsø 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Dragør BK 1
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
22:00
Oversidder
FC Damsø 2
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
GVI 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
K.B. 1
FC Damsø 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Hellas 1
Nørrebro United 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
FA 2000 1
Dragør BK 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Husum Bk 1
FC Damsø 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
HIK 1
Fremad Valby 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
B 1908 1
Sundby Bk. 1
|
|||||||||||||||||||
23. sep
17:45
FC Damsø 2
HIK 1
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
Sundby Bk. 1
K.B. 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:15
FC Damsø 1
Husum Bk 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Dragør BK 1
GVI 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Fremad Valby 1
Hellas 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:15
Nørrebro United 1
FA 2000 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
22:00
Oversidder
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
Dragør BK 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
K.B. 1
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
GVI 1
Nørrebro United 1
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Hellas 1
FC Damsø 2
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
FA 2000 1
Fremad Valby 1
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Husum Bk 1
Sundby Bk. 1
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
HIK 1
FC Damsø 1
|
|||||||||||||||||||
07. okt
17:15
FC Damsø 2
FA 2000 1
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
Sundby Bk. 1
HIK 1
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Nørrebro United 1
Dragør BK 1
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:15
FC Damsø 1
Hellas 1
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
Fremad Valby 1
GVI 1
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:00
B 1908 1
Husum Bk 1
|
|||||||||||||||||||
13. okt
22:00
Oversidder
K.B. 1
|
|||||||||||||||||||
19. okt
10:00
Hellas 1
Sundby Bk. 1
|
|||||||||||||||||||
19. okt
10:00
Dragør BK 1
Fremad Valby 1
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:00
Husum Bk 1
K.B. 1
|
|||||||||||||||||||
20. okt
10:00
GVI 1
FC Damsø 2
|
|||||||||||||||||||
20. okt
12:00
Nørrebro United 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. okt
12:00
HIK 1
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
FA 2000 1
FC Damsø 1
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
Sundby Bk. 1
FA 2000 1
|
|||||||||||||||||||
26. okt
10:00
K.B. 1
HIK 1
|
|||||||||||||||||||
26. okt
11:15
FC Damsø 1
GVI 1
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
Fremad Valby 1
Nørrebro United 1
|
|||||||||||||||||||
27. okt
11:15
FC Damsø 2
Dragør BK 1
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
B 1908 1
Hellas 1
|
|||||||||||||||||||
27. okt
22:00
Oversidder
Husum Bk 1
|
|||||||||||||||||||
28. okt
22:00
FC Damsø 2
Fremad Valby 1
|
|||||||||||||||||||
28. okt
22:00
Sundby Bk. 1
Dragør BK 1
|
|||||||||||||||||||
28. okt
22:00
HIK 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. nov
10:00
K.B. 1
FA 2000 1
|
|||||||||||||||||||
02. nov
11:15
FC Damsø 1
Nørrebro United 1
|
|||||||||||||||||||
02. nov
12:00
Husum Bk 1
Hellas 1
|
|||||||||||||||||||
03. nov
12:00
B 1908 1
GVI 1
|
|||||||||||||||||||
04. nov
22:00
Hellas 1
K.B. 1
|
|||||||||||||||||||
09. nov
10:00
HIK 1
Husum Bk 1
|
|||||||||||||||||||
09. nov
10:00
FA 2000 1
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
09. nov
10:00
GVI 1
Sundby Bk. 1
|
|||||||||||||||||||
09. nov
10:00
Dragør BK 1
FC Damsø 1
|
|||||||||||||||||||
10. nov
10:00
Fremad Valby 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. nov
12:00
Nørrebro United 1
FC Damsø 2
|