U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
488188
04-05 2024
14:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
14:15
Aakanden GF
FC Damsø
488189
04-05 2024
14:15
HIK
Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
14:15
B 1908
HIK
488190
04-05 2024
14:40
Oversidder
Fælledparken 1 Boldklubben Skjold
04. maj
14:40
Aakanden GF
Oversidder
488191
04-05 2024
14:40
HIK
Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
14:40
HIK
Brønshøj BK
488192
04-05 2024
15:05
Oversidder
Fælledparken 1 Boldklubben Skjold
04. maj
15:05
Oversidder
B 1908
488193
04-05 2024
15:05 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
15:05
Brønshøj BK
FC Damsø
488194
04-05 2024
15:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
15:30
B 1908
Aakanden GF
488195
04-05 2024
15:30
HIK
Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
15:30
FC Damsø
HIK
488196
04-05 2024
15:55
Oversidder
Fælledparken 1 Boldklubben Skjold
04. maj
15:55
Oversidder
Brønshøj BK
488197
26-05 2024
14:45
HIK
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
14:45
HIK
Aakanden GF
488198
26-05 2024
14:45
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
14:45
FC Damsø
Oversidder
488199
26-05 2024
15:10
Brønshøj BK
!
NB: Brønshøj BK er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
15:10
Brønshøj BK
B 1908
488200
26-05 2024
15:10
Oversidder
HIK
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
15:10
Oversidder
HIK
488201
26-05 2024
15:35
Brønshøj BK
!
NB: Brønshøj BK er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
15:35
Aakanden GF
Brønshøj BK
488202
26-05 2024
15:35 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
15:35
B 1908
FC Damsø
488203
26-05 2024
16:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
16:00
Aakanden GF
B 1908
488204
26-05 2024
16:00
HIK
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
16:00
HIK
FC Damsø
488205
26-05 2024
16:25
Oversidder
GVI. Nymosen 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
16:25
Brønshøj BK
Oversidder
488206
01-06 2024
15:00
FC Damsø
!
NB: FC Damsø er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
15:00
FC Damsø
Aakanden GF
488207
01-06 2024
15:00
HIK
B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
15:00
HIK
B 1908
488208
01-06 2024
15:25
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
01. jun
15:25
Oversidder
Aakanden GF
488209
01-06 2024
15:25
Brønshøj BK
!
NB: Brønshøj BK er taberdømt
HIK
Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_2
Kastrup Boldklub
01. jun
15:25
Brønshøj BK
HIK
488210
01-06 2024
15:50
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej 1 Kastrup Boldklub
01. jun
15:50
B 1908
Oversidder
488211
01-06 2024
15:50
FC Damsø
!
NB: FC Damsø er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
15:50
FC Damsø
Brønshøj BK
488212
01-06 2024
16:15
HIK
Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_1 Kastrup Boldklub
01. jun
16:15
Aakanden GF
HIK
488213
01-06 2024
16:15
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej 1 Kastrup Boldklub
01. jun
16:15
Oversidder
FC Damsø
488214
01-06 2024
16:40
B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
16:40
B 1908
Brønshøj BK
488215
09-06 2024
14:45
HIK
Oversidder
Tårnby Stadion AB Tårnby
09. jun
14:45
HIK
Oversidder
488216
09-06 2024
14:45
Aakanden GF
!
NB: Aakanden GF er taberdømt
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 6
AB Tårnby
09. jun
14:45
Brønshøj BK
Aakanden GF
488217
09-06 2024
15:10 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 5 AB Tårnby
09. jun
15:10
FC Damsø
B 1908
488218
09-06 2024
15:10 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 6 AB Tårnby
09. jun
15:10
Aakanden GF
FC Damsø
488219
09-06 2024
15:35
HIK
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 6 AB Tårnby
09. jun
15:35
B 1908
HIK
488220
09-06 2024
15:35
Oversidder
Tårnby Stadion AB Tårnby
09. jun
15:35
Aakanden GF
Oversidder
488221
09-06 2024
16:00
HIK
Brønshøj BK
!
NB: Brønshøj BK er taberdømt
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 6
AB Tårnby
09. jun
16:00
HIK
Brønshøj BK
488222
09-06 2024
16:00
Oversidder
Tårnby Stadion AB Tårnby
09. jun
16:00
Oversidder
B 1908
488223
09-06 2024
16:25
FC Damsø
!
NB: FC Damsø er taberdømt
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 4
AB Tårnby
09. jun
16:25
Brønshøj BK
FC Damsø
488224
16-06 2024
12:30 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:30
B 1908
Aakanden GF
488225
16-06 2024
12:30
HIK
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:30
FC Damsø
HIK
488227
16-06 2024
12:55
Oversidder
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:55
Oversidder
Brønshøj BK
488228
16-06 2024
12:55
HIK
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:55
HIK
Aakanden GF
488229
16-06 2024
13:20
Oversidder
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
13:20
FC Damsø
Oversidder
488230
16-06 2024
13:20
Brønshøj BK
!
NB: Brønshøj BK er taberdømt
Vanløse Idrætspark 1
FC Damsø
16. jun
13:20
Brønshøj BK
B 1908
488231
16-06 2024
13:45
Oversidder
HIK
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
13:45
Oversidder
HIK
488232
16-06 2024
13:45
Brønshøj BK
!
NB: Brønshøj BK er taberdømt
Vanløse Idrætspark 1
FC Damsø
16. jun
13:45
Aakanden GF
Brønshøj BK
488233
16-06 2024
14:10 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
14:10
B 1908
FC Damsø
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind