U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår, Gul

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
862684
fr05-04 2024
17:00 B1903
05. apr
17:00
B 1903 3
HB 2
862457
06-04 2024
10:00 Kulbaneparken
06. apr
10:00
Hellas 3
Jægersborg BK 3
862658
06-04 2024
10:00 B 93 Svanemølleanlæg.
06. apr
10:00
B.93 4
FB 3
862659
06-04 2024
10:15 Lundehusparken
06. apr
10:15
Skjold 3
Brønshøj BK 2
862656
07-04 2024
10:45
Oversidder
07. apr
10:45
Oversidder
HIK 4
862683
07-04 2024
12:15 Vanløse Idrætspark
07. apr
12:15
Vanløse 4
Nørrebro United 4
862690
13-04 2024
10:00 Jens Jessens Vej
13. apr
10:00
FB 3
Hellas 3
862687
13-04 2024
10:00
Oversidder
Tingbjerg Idrætspark
13. apr
10:00
Brønshøj BK 2
Oversidder
862688
13-04 2024
10:00 Mimersparken
13. apr
10:00
Nørrebro United 4
Skjold 3
862689
13-04 2024
11:00 Gentofte Sportspark Vest
13. apr
11:00
Jægersborg BK 3
B 1903 3
862686
13-04 2024
12:00 HIK
13. apr
12:00
HIK 4
B.93 4
862685
14-04 2024
10:05 Fælledparken
14. apr
10:05
HB 2
Vanløse 4
330699
20-04 2024
10:00 Fælledparken
20. apr
10:00
Skjold 3
HB 2
330698
21-04 2024
10:00 HIK
21. apr
10:00
HIK 4
Brønshøj BK 2
330701
21-04 2024
10:00 B1903
21. apr
10:00
B 1903 3
FB 3
862691
21-04 2024
12:00
Oversidder
21. apr
12:00
Oversidder
Nørrebro United 4
330700
21-04 2024
12:15 Vanløse Idrætspark
21. apr
12:15
Vanløse 4
Jægersborg BK 3
330703
27-04 2024
10:00 Engdraget
27. apr
10:00
Hellas 3
B 1903 3
330704
27-04 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark
27. apr
10:00
Brønshøj BK 2
B.93 4
330707
27-04 2024
10:00 Jens Jessens Vej
27. apr
10:00
FB 3
Vanløse 4
330706
27-04 2024
12:00 Gentofte Sportspark Øst
27. apr
12:00
Jægersborg BK 3
Skjold 3
330705
27-04 2024
13:45 Mimersparken
27. apr
13:45
Nørrebro United 4
HIK 4
330702
28-04 2024
09:45
Oversidder
Fælledparken
28. apr
09:45
HB 2
Oversidder
330512
28-04 2024
12:30 B 93 Svanemølleanlæg.
28. apr
12:30
B.93 4
Hellas 3
330886
04-05 2024
10:00 HIK
04. maj
10:00
HIK 4
HB 2
330890
04-05 2024
10:00 Jens Jessens Vej
04. maj
10:00
FB 3
Skjold 3
330891
04-05 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark
04. maj
10:00
Brønshøj BK 2
Nørrebro United 4
330885
05-05 2024
10:00 B 93 Svanemølleanlæg.
05. maj
10:00
B.93 4
B 1903 3
330884
05-05 2024
10:45
Oversidder
05. maj
10:45
Oversidder
Jægersborg BK 3
330892
05-05 2024
12:15 Vanløse Idrætspark
05. maj
12:15
Vanløse 4
Hellas 3
330894
11-05 2024
10:00 Engdraget
11. maj
10:00
Hellas 3
Skjold 3
330902
11-05 2024
10:00
Oversidder
Jens Jessens Vej
11. maj
10:00
FB 3
Oversidder
330895
11-05 2024
11:15 Mimersparken
11. maj
11:15
Nørrebro United 4
B.93 4
330900
11-05 2024
12:00 Gentofte Sportspark Øst
11. maj
12:00
Jægersborg BK 3
HIK 4
330898
11-05 2024
14:00 B1903
11. maj
14:00
B 1903 3
Vanløse 4
330893
12-05 2024
10:00 Fælledparken
12. maj
10:00
HB 2
Brønshøj BK 2
330903
18-05 2024
09:30
Oversidder
18. maj
09:30
Oversidder
Hellas 3
352525
18-05 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark
18. maj
10:00
Brønshøj BK 2
Jægersborg BK 3
242425
18-05 2024
10:00 Fælledparken
18. maj
10:00
Skjold 3
B 1903 3
330911
19-05 2024
10:00 B 93 Svanemølleanlæg.
19. maj
10:00
B.93 4
Vanløse 4
352526
19-05 2024
10:00
Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Mimersparken
19. maj
10:00
Nørrebro United 4
HB 2
352528
25-05 2024
10:00 Engdraget
25. maj
10:00
Hellas 3
HIK 4
601459
25-05 2024
10:00
Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Gentofte Sportspark Øst
25. maj
10:00
Jægersborg BK 3
Nørrebro United 4
601479
25-05 2024
10:00 Jens Jessens Vej
25. maj
10:00
FB 3
Brønshøj BK 2
601449
25-05 2024
11:00
Oversidder
B1903
25. maj
11:00
B 1903 3
Oversidder
352527
26-05 2024
10:00 Fælledparken
26. maj
10:00
HB 2
B.93 4
601408
26-05 2024
12:15 Vanløse Idrætspark
26. maj
12:15
Vanløse 4
Skjold 3
331093
on29-05 2024
17:30 HIK
29. maj
17:30
HIK 4
FB 3
420843
01-06 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark
01. jun
10:00
Brønshøj BK 2
Hellas 3
420844
01-06 2024
10:00 Mimersparken
01. jun
10:00
Nørrebro United 4
FB 3
606215
01-06 2024
10:45
Oversidder
01. jun
10:45
Oversidder
Vanløse 4
606217
01-06 2024
11:30 HIK
01. jun
11:30
HIK 4
B 1903 3
606214
02-06 2024
10:05 Fælledparken
02. jun
10:05
HB 2
Jægersborg BK 3
606216
02-06 2024
11:15 B 93 Svanemølleanlæg.
02. jun
11:15
B.93 4
Skjold 3
495466
08-06 2024
10:00
Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Engdraget
08. jun
10:00
Hellas 3
Nørrebro United 4
495468
08-06 2024
10:00
Oversidder
Fælledparken
08. jun
10:00
Skjold 3
Oversidder
495940
08-06 2024
10:00 Jens Jessens Vej
08. jun
10:00
FB 3
HB 2
495645
08-06 2024
12:30 B1903
08. jun
12:30
B 1903 3
Brønshøj BK 2
495467
08-06 2024
12:30 B 93 Svanemølleanlæg.
08. jun
12:30
B.93 4
Jægersborg BK 3
495644
09-06 2024
12:15 Vanløse Idrætspark
09. jun
12:15
Vanløse 4
HIK 4
496050
15-06 2024
10:00 Mimersparken
15. jun
10:00
Nørrebro United 4
B 1903 3
496051
15-06 2024
10:00 Gentofte Sportspark Øst
15. jun
10:00
Jægersborg BK 3
FB 3
495962
15-06 2024
12:00 HIK
15. jun
12:00
HIK 4
Skjold 3
495943
15-06 2024
14:00
Oversidder
15. jun
14:00
Oversidder
B.93 4
495942
16-06 2024
10:00 Fælledparken
16. jun
10:00
HB 2
Hellas 3
496049
16-06 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark
16. jun
10:00
Brønshøj BK 2
Vanløse 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind