U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
599173
fr05-04 2024
18:30 Akademisk Boldklub
0
-
9
05. apr
18:30
AB 2
0
Greve Fodbold
9
125007
06-04 2024
12:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
2
06. apr
12:00
K.B. 2
1
Frem
2
125005
06-04 2024
16:00
LSF
Kløvermarkens Idrætsanlæg
HMH
06. apr
16:00
Sundby Bk.
LSF
HMH
125006
07-04 2024
14:00 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
2
07. apr
14:00
B.93 2
2
Hillerød Fodbold
2
599172
07-04 2024
14:00 Tingbjerg Idrætspark
1
-
0
07. apr
14:00
Brønshøj BK
1
FA 2000
0
599170
07-04 2024
14:15 Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
3
07. apr
14:15
Friheden
1
Hvidovre IF 2
3
125010
13-04 2024
14:00 Jens Jessens Vej
7
-
0
13. apr
14:00
FA 2000
7
AB 2
0
125033
14-04 2024
11:00 Greve Idræts Center
1
-
3
14. apr
11:00
Greve Fodbold
1
Sundby Bk.
3
125034
14-04 2024
12:00
LSF
Smørum Idrætscenter
2
-
1
14. apr
12:00
LSF
2
Friheden
1
125009
14-04 2024
12:00 Hillerød Stadion
2
-
5
14. apr
12:00
Hillerød Fodbold
2
K.B. 2
5
125032
14-04 2024
14:00 Valby Idrætspark
4
-
1
14. apr
14:00
Frem
4
Brønshøj BK
1
125035
14-04 2024
14:00 Hvidovre IF's baner
3
-
3
14. apr
14:00
Hvidovre IF 2
3
B.93 2
3
130195
fr19-04 2024
18:30 Akademisk Boldklub
1
-
3
19. apr
18:30
AB 2
1
Brønshøj BK
3
125046
20-04 2024
11:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
3
20. apr
11:00
Friheden
1
Greve Fodbold
3
130321
20-04 2024
14:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
4
20. apr
14:00
K.B. 2
2
Hvidovre IF 2
4
130196
20-04 2024
16:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
20. apr
16:00
Sundby Bk.
2
FA 2000
2
125047
21-04 2024
12:00 Hillerød Stadion
3
-
1
21. apr
12:00
Hillerød Fodbold
3
Frem
1
130316
21-04 2024
14:00
LSF
B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
5
21. apr
14:00
B.93 2
0
LSF
5
130322
27-04 2024
14:00 Jens Jessens Vej
2
-
0
27. apr
14:00
FA 2000
2
Friheden
0
130325
28-04 2024
11:00 Greve Idræts Center
3
-
1
28. apr
11:00
Greve Fodbold
3
B.93 2
1
130326
28-04 2024
12:00
LSF
Smørum Idrætscenter
2
-
1
28. apr
12:00
LSF
2
K.B. 2
1
130328
28-04 2024
14:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
5
-
0
28. apr
14:00
Hvidovre IF 2
5
Hillerød Fodbold
0
130323
28-04 2024
14:00 Valby Idrætspark
5
-
0
28. apr
14:00
Frem
5
AB 2
0
130324
28-04 2024
16:00 Tingbjerg Idrætspark
2
-
3
28. apr
16:00
Brønshøj BK
2
Sundby Bk.
3
130331
fr03-05 2024
19:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
03. maj
19:00
Sundby Bk.
AB 2
UHT
130329
04-05 2024
10:00 Strandmarkens Fritidscenter
2
-
1
04. maj
10:00
Friheden
2
Brønshøj BK
1
130342
04-05 2024
12:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
4
04. maj
12:00
K.B. 2
1
Greve Fodbold
4
130330
05-05 2024
12:00
LSF
Hillerød Stadion
0
-
5
05. maj
12:00
Hillerød Fodbold
0
LSF
5
130332
05-05 2024
14:00 Hvidovre IF's baner
4
-
3
05. maj
14:00
Hvidovre IF 2
4
Frem
3
130340
05-05 2024
14:00 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
1
05. maj
14:00
B.93 2
2
FA 2000
1
130347
12-05 2024
11:00 Greve Idræts Center
2
-
4
12. maj
11:00
Greve Fodbold
2
Hillerød Fodbold
4
130349
12-05 2024
12:00
LSF
Smørum Idrætscenter
3
-
4
12. maj
12:00
LSF
3
Hvidovre IF 2
4
130345
12-05 2024
14:00 Valby Idrætspark
2
-
6
12. maj
14:00
Frem
2
Sundby Bk.
6
130346
12-05 2024
14:00 Tingbjerg Idrætspark
8
-
0
12. maj
14:00
Brønshøj BK
8
B.93 2
0
130344
ma13-05 2024
19:15 Jens Jessens Vej
1
-
0
13. maj
19:15
FA 2000
1
K.B. 2
0
130348
on15-05 2024
18:30 Akademisk Boldklub
3
-
6
15. maj
18:30
AB 2
3
Friheden
6
130350
18-05 2024
11:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
0
-
5
18. maj
11:00
Friheden
0
Sundby Bk.
5
130351
19-05 2024
12:00 Hillerød Stadion
0
-
5
19. maj
12:00
Hillerød Fodbold
0
FA 2000
5
130352
19-05 2024
12:00
LSF
Smørum Idrætscenter
1
-
2
19. maj
12:00
LSF
1
Frem
2
130353
19-05 2024
14:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
0
19. maj
14:00
Hvidovre IF 2
3
Greve Fodbold
0
130354
19-05 2024
14:00 B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
2
19. maj
14:00
B.93 2
4
AB 2
2
130360
fr24-05 2024
18:30 Akademisk Boldklub
HHT
24. maj
18:30
AB 2
K.B. 2
HHT
130356
25-05 2024
14:00 Jens Jessens Vej
3
-
1
25. maj
14:00
FA 2000
3
Hvidovre IF 2
1
130361
25-05 2024
16:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
0
25. maj
16:00
Sundby Bk.
4
B.93 2
0
130359
26-05 2024
11:00
LSF
Greve Idræts Center
1
-
5
26. maj
11:00
Greve Fodbold
1
LSF
5
130358
26-05 2024
13:30 Tingbjerg Idrætspark
3
-
3
26. maj
13:30
Brønshøj BK
3
Hillerød Fodbold
3
130357
26-05 2024
14:00 Valby Idrætspark
4
-
2
26. maj
14:00
Frem
4
Friheden
2
130367
on29-05 2024
18:30 Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
1
29. maj
18:30
Friheden
2
K.B. 2
1
130366
fr31-05 2024
18:30 Akademisk Boldklub
0
-
7
31. maj
18:30
AB 2
0
Hvidovre IF 2
7
130364
01-06 2024
14:00 Jens Jessens Vej
2
-
5
01. jun
14:00
FA 2000
2
Greve Fodbold
5
130362
01-06 2024
16:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
01. jun
16:00
Sundby Bk.
3
Hillerød Fodbold
0
130363
02-06 2024
14:00 B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
3
02. jun
14:00
B.93 2
1
Frem
3
130365
02-06 2024
14:00
LSF
Tingbjerg Idrætspark
2
-
2
02. jun
14:00
Brønshøj BK
2
LSF
2
130373
on05-06 2024
16:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
1
05. jun
16:00
K.B. 2
2
B.93 2
1
130368
on05-06 2024
19:00 Hillerød Stadion
3
-
3
05. jun
19:00
Hillerød Fodbold
3
Friheden
3
130370
on05-06 2024
19:00 Greve Idræts Center
1
-
2
05. jun
19:00
Greve Fodbold
1
Brønshøj BK
2
130371
on05-06 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
UHT
05. jun
19:00
LSF
AB 2
UHT
130372
on05-06 2024
19:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
2
05. jun
19:00
Hvidovre IF 2
1
Sundby Bk.
2
130369
to06-06 2024
18:00 Valby Idrætspark
1
-
4
06. jun
18:00
Frem
1
FA 2000
4
130355
ma10-06 2024
19:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
0
-
1
10. jun
19:00
K.B. 2
0
Brønshøj BK
1
130374
fr14-06 2024
18:30 B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
2
14. jun
18:30
B.93 2
4
Friheden
2
130375
fr14-06 2024
18:30
LSF
Smørum Idrætscenter
0
-
0
14. jun
18:30
LSF
0
FA 2000
0
130376
fr14-06 2024
18:30 Greve Idræts Center
2
-
5
14. jun
18:30
Greve Fodbold
2
Frem
5
130377
fr14-06 2024
18:30 Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
3
14. jun
18:30
Hvidovre IF 2
2
Brønshøj BK
3
130378
fr14-06 2024
18:30 Hillerød Stadion
UHT
14. jun
18:30
Hillerød Fodbold
AB 2
UHT
130379
fr14-06 2024
19:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
0
-
1
14. jun
19:00
K.B. 2
0
Sundby Bk.
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Anmodning pr. flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:

DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København på turnering@dbukoebenhavn.dk

Husk at overholde flyttefrister på 5 dage før ny som oprindelig spilledato

Log ind