VinterBold U11 Piger 2 (13) 8:8, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
511623
11-11 2023
11:45 Himmelev Idrætspark
11. nov 2023
11:45
Roskilde Pigefodbold
B. 73, Slagelse
511639
12-11 2023
10:30 Lejrehallen
12. nov 2023
10:30
FC Lejre
Hekla
511627
18-11 2023
10:30
Oversidder
Lejrehallen
18. nov 2023
10:30
FC Lejre
Oversidder
511624
18-11 2023
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
18. nov 2023
12:00
Sundby Bk.
Greve Fodbold
511626
18-11 2023
16:00 Sundby Idrætspark
18. nov 2023
16:00
B 1908
Køge BK
511625
19-11 2023
10:00
BSF
Hekla Park
19. nov 2023
10:00
Hekla
BSF
511629
25-11 2023
11:00
B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Stadion Vest
25. nov 2023
11:00
B. 73, Slagelse
B 1908
511632
ma27-11 2023
22:00
Oversidder
27. nov 2023
22:00
Oversidder
Hekla
511631
02-12 2023
11:30
BSF
Ballerup Idrætspark
02. dec 2023
11:30
BSF
Sundby Bk.
511630
03-12 2023
09:00 Greve Idræts Center
03. dec 2023
09:00
Greve Fodbold
Roskilde Pigefodbold
511628
03-12 2023
10:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
03. dec 2023
10:30
Køge BK
FC Lejre
511634
10-12 2023
11:45
BSF
Himmelev Idrætspark
10. dec 2023
11:45
Roskilde Pigefodbold
BSF
511637
16-12 2023
12:00
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg
16. dec 2023
12:00
Sundby Bk.
Oversidder
511638
16-12 2023
14:00 Sundby Idrætspark
16. dec 2023
14:00
B 1908
Greve Fodbold
511633
17-12 2023
10:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
17. dec 2023
10:30
Køge BK
B. 73, Slagelse
512188
07-01 2024
11:00
BSF
Lejrehallen
07. jan
11:00
FC Lejre
BSF
512039
ma08-01 2024
22:00
Oversidder
08. jan
22:00
Oversidder
Roskilde Pigefodbold
512034
14-01 2024
09:00 Greve Idræts Center
14. jan
09:00
Greve Fodbold
Køge BK
512037
14-01 2024
10:00 Hekla Park
14. jan
10:00
Hekla
Sundby Bk.
512038
14-01 2024
11:30
BSF
Ballerup Idrætspark
14. jan
11:30
BSF
B 1908
512052
20-01 2024
11:30 Lejrehallen
20. jan
11:30
FC Lejre
Sundby Bk.
512050
21-01 2024
11:00 Stadion Vest
21. jan
11:00
B. 73, Slagelse
Greve Fodbold
512043
21-01 2024
11:45 Himmelev Idrætspark
21. jan
11:45
Roskilde Pigefodbold
Hekla
512051
ma22-01 2024
22:00
Oversidder
Sundby Idrætspark
22. jan
22:00
B 1908
Oversidder
512053
28-01 2024
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
28. jan
10:00
Sundby Bk.
Roskilde Pigefodbold
512042
28-01 2024
10:30
Køge BK
!
NB: Køge BK er taberdømt
BSF
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
28. jan
10:30
Køge BK
BSF
512165
ma29-01 2024
22:00
Oversidder
29. jan
22:00
Oversidder
Køge BK
512145
03-02 2024
10:30 Greve Idræts Center
03. feb
10:30
Greve Fodbold
FC Lejre
512161
04-02 2024
09:00 Hekla Park
04. feb
09:00
Hekla
B 1908
512164
04-02 2024
10:15
BSF
Ballerup Idrætspark
04. feb
10:15
BSF
B. 73, Slagelse
512167
ma19-02 2024
22:00
Oversidder
Stadion Vest
19. feb
22:00
B. 73, Slagelse
Oversidder
512169
24-02 2024
10:00 Sundby Idrætspark
24. feb
10:00
B 1908
Sundby Bk.
512168
25-02 2024
09:00
BSF
Greve Idræts Center
25. feb
09:00
Greve Fodbold
BSF
512171
25-02 2024
10:30 Lejrehallen
25. feb
10:30
FC Lejre
Roskilde Pigefodbold
512166
25-02 2024
10:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
25. feb
10:30
Køge BK
Hekla
512033
02-03 2024
10:30 Stadion Vest
02. mar
10:30
B. 73, Slagelse
FC Lejre
512179
03-03 2024
11:45 Himmelev Idrætspark
03. mar
11:45
Roskilde Pigefodbold
B 1908
512186
09-03 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
09. mar
14:00
Sundby Bk.
Køge BK
512190
09-03 2024
22:00
Oversidder
09. mar
22:00
Oversidder
Greve Fodbold
512187
10-03 2024
10:00 Hekla Park
10. mar
10:00
Hekla
B. 73, Slagelse
512192
17-03 2024
11:00 Stadion Vest
17. mar
11:00
B. 73, Slagelse
Sundby Bk.
512195
ma18-03 2024
22:00
BSF
Oversidder
Ballerup Idrætspark
18. mar
22:00
BSF
Oversidder
512194
23-03 2024
16:00 Sundby Idrætspark
23. mar
16:00
B 1908
FC Lejre
512193
24-03 2024
09:00
Hekla
!
NB: Hekla er taberdømt
Greve Idræts Center
24. mar
09:00
Greve Fodbold
Hekla
512191
24-03 2024
12:15 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
24. mar
12:15
Køge BK
Roskilde Pigefodbold
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind