VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
676971
12-11 2023
10:00 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
12. nov 2023
10:00
Vestia
B 1908 (3)
676972
12-11 2023
10:00
Oversidder
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
12. nov 2023
10:00
Oversidder
Vanløse
676962
12-11 2023
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg Sundby Boldklub
12. nov 2023
10:00
Skjold
Ørestad IF
676963
12-11 2023
10:00
Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
Kløvermarkens Idrætsanlæg 1
Sundby Boldklub
12. nov 2023
10:00
Tårnby FF
Sundby Bk.
676964
12-11 2023
10:25 Kløvermarkens Idrætsanlæg Sundby Boldklub
12. nov 2023
10:25
Ørestad IF
Sundby Bk.
676967
12-11 2023
10:25
Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
Kløvermarkens Idrætsanlæg 1
Sundby Boldklub
12. nov 2023
10:25
Skjold
Tårnby FF
676973
12-11 2023
10:25 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
12. nov 2023
10:25
B 1908 (3)
Vanløse
676974
12-11 2023
10:25
Oversidder
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
12. nov 2023
10:25
Vestia
Oversidder
676975
12-11 2023
10:50 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
12. nov 2023
10:50
Vestia
Vanløse
676976
12-11 2023
10:50
Oversidder
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
12. nov 2023
10:50
B 1908 (3)
Oversidder
676968
12-11 2023
10:50 Kløvermarkens Idrætsanlæg Sundby Boldklub
12. nov 2023
10:50
Skjold
Sundby Bk.
676970
12-11 2023
10:50
Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
Kløvermarkens Idrætsanlæg 1
Sundby Boldklub
12. nov 2023
10:50
Ørestad IF
Tårnby FF
676977
12-11 2023
14:00 Jens Jessens Vej 1 Frederiksberg Boldklub
12. nov 2023
14:00
FB (3)
Dragør BK (3)
676978
12-11 2023
14:00 Jens Jessens Vej 1 Frederiksberg Boldklub
12. nov 2023
14:00
Hellas (1)
Hvidovre IF 3
677002
12-11 2023
14:25 Jens Jessens Vej 1 Frederiksberg Boldklub
12. nov 2023
14:25
Dragør BK (3)
Hvidovre IF 3
677003
12-11 2023
14:25 Jens Jessens Vej 1 Frederiksberg Boldklub
12. nov 2023
14:25
FB (3)
Hellas (1)
677004
12-11 2023
14:50 Jens Jessens Vej 1 Frederiksberg Boldklub
12. nov 2023
14:50
FB (3)
Hvidovre IF 3
677005
12-11 2023
14:50 Jens Jessens Vej 1 Frederiksberg Boldklub
12. nov 2023
14:50
Dragør BK (3)
Hellas (1)
679003
25-11 2023
13:30 Sundby Idrætspark 1 Ørestad IF
25. nov 2023
13:30
B 1908 (3)
FB (3)
679005
25-11 2023
13:30
Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
Sundby Idrætspark 1
Ørestad IF
25. nov 2023
13:30
Ørestad IF
Tårnby FF
679006
25-11 2023
13:55
Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
Sundby Idrætspark 1
Ørestad IF
25. nov 2023
13:55
FB (3)
Tårnby FF
679007
25-11 2023
13:55 Sundby Idrætspark 1 Ørestad IF
25. nov 2023
13:55
B 1908 (3)
Ørestad IF
679008
25-11 2023
14:20 Sundby Idrætspark 1 Ørestad IF
25. nov 2023
14:20
FB (3)
Ørestad IF
679009
25-11 2023
14:20
Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
Sundby Idrætspark 1
Ørestad IF
25. nov 2023
14:20
B 1908 (3)
Tårnby FF
677851
26-11 2023
10:00 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 2 Boldklubben Vestia
26. nov 2023
10:00
Skjold
Vestia
677856
26-11 2023
10:00 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 2 Boldklubben Vestia
26. nov 2023
10:00
Dragør BK (3)
Hvidovre IF 3
678997
26-11 2023
10:00
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst Kvart bane 19B2 Sundby Boldklub
26. nov 2023
10:00
Oversidder
Vanløse
678998
26-11 2023
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst Kvart bane 19C Sundby Boldklub
26. nov 2023
10:00
Hellas (1)
Sundby Bk.
678999
26-11 2023
10:25 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst Kvart bane 19B2 Sundby Boldklub
26. nov 2023
10:25
Vanløse
Sundby Bk.
679000
26-11 2023
10:25
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst Kvart bane 19C Sundby Boldklub
26. nov 2023
10:25
Oversidder
Hellas (1)
677937
26-11 2023
10:25 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 2 Boldklubben Vestia
26. nov 2023
10:25
Vestia
Hvidovre IF 3
678086
26-11 2023
10:25 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 2 Boldklubben Vestia
26. nov 2023
10:25
Skjold
Dragør BK (3)
678657
26-11 2023
10:50 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 2 Boldklubben Vestia
26. nov 2023
10:50
Vestia
Dragør BK (3)
678996
26-11 2023
10:50 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 2 Boldklubben Vestia
26. nov 2023
10:50
Skjold
Hvidovre IF 3
679001
26-11 2023
10:50 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst Kvart bane 19B2 Sundby Boldklub
26. nov 2023
10:50
Vanløse
Hellas (1)
679002
26-11 2023
10:50
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst Kvart bane 19C Sundby Boldklub
26. nov 2023
10:50
Oversidder
Sundby Bk.
679016
09-12 2023
12:00 Sundby Idrætspark 1 Ørestad IF
09. dec 2023
12:00
B 1908 (3)
Dragør BK (3)
679017
09-12 2023
12:00 Sundby Idrætspark 1 Ørestad IF
09. dec 2023
12:00
Ørestad IF
Hellas (1)
679053
09-12 2023
12:25 Sundby Idrætspark 1 Ørestad IF
09. dec 2023
12:25
Dragør BK (3)
Hellas (1)
679055
09-12 2023
12:25 Sundby Idrætspark 1 Ørestad IF
09. dec 2023
12:25
B 1908 (3)
Ørestad IF
679057
09-12 2023
12:50 Sundby Idrætspark 1 Ørestad IF
09. dec 2023
12:50
B 1908 (3)
Hellas (1)
679058
09-12 2023
12:50 Sundby Idrætspark 1 Ørestad IF
09. dec 2023
12:50
Dragør BK (3)
Ørestad IF
679059
10-12 2023
10:00
Oversidder
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 2 Boldklubben Vestia
10. dec 2023
10:00
Vestia
Oversidder
679060
10-12 2023
10:00 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 2 Boldklubben Vestia
10. dec 2023
10:00
FB (3)
Sundby Bk.
679061
10-12 2023
10:25
Oversidder
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 2 Boldklubben Vestia
10. dec 2023
10:25
Oversidder
Sundby Bk.
679062
10-12 2023
10:25 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 2 Boldklubben Vestia
10. dec 2023
10:25
Vestia
FB (3)
679063
10-12 2023
10:50 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 2 Boldklubben Vestia
10. dec 2023
10:50
Vestia
Sundby Bk.
679064
10-12 2023
10:50
Oversidder
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 2 Boldklubben Vestia
10. dec 2023
10:50
Oversidder
FB (3)
679010
10-12 2023
12:15
Skjold
!
NB: Skjold er taberdømt
Vanløse Idrætspark 1
Vanløse Idræts Forening
10. dec 2023
12:15
Skjold
Tårnby FF
679011
10-12 2023
12:15
Vanløse
!
NB: Vanløse er taberdømt
Vanløse Idrætspark 1
Vanløse Idræts Forening
10. dec 2023
12:15
Vanløse
Hvidovre IF 3
679012
10-12 2023
12:40 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
10. dec 2023
12:40
Tårnby FF
Hvidovre IF 3
679013
10-12 2023
12:40
Skjold
!
NB: Skjold er taberdømt
Vanløse Idrætspark 1
Vanløse Idræts Forening
10. dec 2023
12:40
Skjold
Vanløse
679014
10-12 2023
13:05
Skjold
!
NB: Skjold er taberdømt
Vanløse Idrætspark 1
Vanløse Idræts Forening
10. dec 2023
13:05
Skjold
Hvidovre IF 3
679015
10-12 2023
13:05
Vanløse
!
NB: Vanløse er taberdømt
Vanløse Idrætspark 1
Vanløse Idræts Forening
10. dec 2023
13:05
Tårnby FF
Vanløse
679100
27-01 2024
10:00
Oversidder
Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
27. jan
10:00
Skjold
Oversidder
679101
27-01 2024
10:00 Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
27. jan
10:00
FB (3)
Hellas (1)
679102
27-01 2024
10:25
Oversidder
Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
27. jan
10:25
Oversidder
Hellas (1)
679103
27-01 2024
10:25 Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
27. jan
10:25
Skjold
FB (3)
679104
27-01 2024
10:50 Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
27. jan
10:50
Skjold
Hellas (1)
679105
27-01 2024
10:50
Oversidder
Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
27. jan
10:50
Oversidder
FB (3)
679065
27-01 2024
15:00 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
27. jan
15:00
B 1908 (3)
Ørestad IF
679066
27-01 2024
15:00 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
27. jan
15:00
Hvidovre IF 3
Sundby Bk.
679067
27-01 2024
15:25 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
27. jan
15:25
Ørestad IF
Sundby Bk.
679068
27-01 2024
15:25 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
27. jan
15:25
B 1908 (3)
Hvidovre IF 3
679092
27-01 2024
15:50 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
27. jan
15:50
B 1908 (3)
Sundby Bk.
679093
27-01 2024
15:50 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
27. jan
15:50
Ørestad IF
Hvidovre IF 3
679094
28-01 2024
10:00
Dragør BK (3)
!
NB: Dragør BK (3) er taberdømt
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 2B
Boldklubben Vestia
28. jan
10:00
Vestia
Dragør BK (3)
679095
28-01 2024
10:00 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1A Boldklubben Vestia
28. jan
10:00
Tårnby FF
Vanløse
679096
28-01 2024
10:25
Dragør BK (3)
!
NB: Dragør BK (3) er taberdømt
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1A
Boldklubben Vestia
28. jan
10:25
Dragør BK (3)
Vanløse
679097
28-01 2024
10:25 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1A Boldklubben Vestia
28. jan
10:25
Vestia
Tårnby FF
679098
28-01 2024
10:50 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1A Boldklubben Vestia
28. jan
10:50
Vestia
Vanløse
679099
28-01 2024
10:50
Dragør BK (3)
!
NB: Dragør BK (3) er taberdømt
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1A
Boldklubben Vestia
28. jan
10:50
Dragør BK (3)
Tårnby FF
679112
03-02 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
03. feb
10:00
Skjold
B 1908 (3)
679113
03-02 2024
10:00
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
03. feb
10:00
Oversidder
Hvidovre IF 3
679114
03-02 2024
10:25 Fælledparken Boldklubben Skjold
03. feb
10:25
B 1908 (3)
Hvidovre IF 3
679115
03-02 2024
10:25
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
03. feb
10:25
Skjold
Oversidder
679116
03-02 2024
10:50 Fælledparken Boldklubben Skjold
03. feb
10:50
Skjold
Hvidovre IF 3
679117
03-02 2024
10:50
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
03. feb
10:50
B 1908 (3)
Oversidder
679106
04-02 2024
09:00 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
04. feb
09:00
Vestia
FB (3)
679107
04-02 2024
09:00 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
04. feb
09:00
Vanløse
Hellas (1)
679108
04-02 2024
09:25 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
04. feb
09:25
FB (3)
Hellas (1)
679109
04-02 2024
09:25 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
04. feb
09:25
Vestia
Vanløse
679110
04-02 2024
09:50 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
04. feb
09:50
Vestia
Hellas (1)
679111
04-02 2024
09:50 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
04. feb
09:50
FB (3)
Vanløse
679118
04-02 2024
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg Bane 18 B Sundby Boldklub
04. feb
10:00
Dragør BK (3)
Ørestad IF
679119
04-02 2024
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg Bane 18 B Sundby Boldklub
04. feb
10:00
Tårnby FF
Sundby Bk.
679120
04-02 2024
10:25 Kløvermarkens Idrætsanlæg Bane 18 B Sundby Boldklub
04. feb
10:25
Ørestad IF
Sundby Bk.
679121
04-02 2024
10:25 Kløvermarkens Idrætsanlæg Bane 18 B Sundby Boldklub
04. feb
10:25
Dragør BK (3)
Tårnby FF
679122
04-02 2024
10:50 Kløvermarkens Idrætsanlæg Bane 18 B Sundby Boldklub
04. feb
10:50
Dragør BK (3)
Sundby Bk.
679123
04-02 2024
10:50 Kløvermarkens Idrætsanlæg Bane 18 B Sundby Boldklub
04. feb
10:50
Ørestad IF
Tårnby FF
679163
02-03 2024
09:00 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
02. mar
09:00
Skjold
B 1908 (3)
679164
02-03 2024
09:00 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
02. mar
09:00
FB (3)
Vanløse
679165
02-03 2024
09:25 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
02. mar
09:25
B 1908 (3)
Vanløse
679166
02-03 2024
09:25 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
02. mar
09:25
Skjold
FB (3)
679167
02-03 2024
09:50 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
02. mar
09:50
Skjold
Vanløse
679168
02-03 2024
09:50 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
02. mar
09:50
B 1908 (3)
FB (3)
679124
03-03 2024
09:30 Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 1 Hvidovre Idrætsforening
03. mar
09:30
Tårnby FF
Hellas (1)
679125
03-03 2024
09:30 Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 1 Hvidovre Idrætsforening
03. mar
09:30
Hvidovre IF 3
Sundby Bk.
679126
03-03 2024
09:55 Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 1 Hvidovre Idrætsforening
03. mar
09:55
Hellas (1)
Sundby Bk.
679127
03-03 2024
09:55 Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 1 Hvidovre Idrætsforening
03. mar
09:55
Tårnby FF
Hvidovre IF 3
679130
03-03 2024
10:00
Oversidder
Bavnehøj Idrætsanlæg Boldklubben Vestia
03. mar
10:00
Vestia
Oversidder
679131
03-03 2024
10:00 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
03. mar
10:00
Dragør BK (3)
Ørestad IF
679128
03-03 2024
10:20 Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 1 Hvidovre Idrætsforening
03. mar
10:20
Tårnby FF
Sundby Bk.
679129
03-03 2024
10:20 Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 1 Hvidovre Idrætsforening
03. mar
10:20
Hellas (1)
Hvidovre IF 3
679132
03-03 2024
10:25
Oversidder
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 2B Boldklubben Vestia
03. mar
10:25
Oversidder
Ørestad IF
679142
03-03 2024
10:25 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 2 Boldklubben Vestia
03. mar
10:25
Vestia
Dragør BK (3)
679147
03-03 2024
10:50 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
03. mar
10:50
Vestia
Ørestad IF
679162
03-03 2024
10:50
Oversidder
Bavnehøj Idrætsanlæg Boldklubben Vestia
03. mar
10:50
Oversidder
Dragør BK (3)
679169
24-03 2024
10:00 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
24. mar
10:00
Skjold
Vestia
679171
24-03 2024
10:00 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
24. mar
10:00
FB (3)
Sundby Bk.
679180
24-03 2024
10:00 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
24. mar
10:00
Ørestad IF
Vanløse
679184
24-03 2024
10:00 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
24. mar
10:00
Hellas (1)
Hvidovre IF 3
681647
24-03 2024
10:00
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
24. mar
10:00
B 1908 (3)
Oversidder
681651
24-03 2024
10:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
24. mar
10:00
Dragør BK (3)
Tårnby FF
682030
24-03 2024
10:25
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
24. mar
10:25
Oversidder
Tårnby FF
682036
24-03 2024
10:25
B 1908 (3)
!
NB: B 1908 (3) er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
24. mar
10:25
B 1908 (3)
Dragør BK (3)
681618
24-03 2024
10:25 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
24. mar
10:25
Vanløse
Hvidovre IF 3
681635
24-03 2024
10:25 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
24. mar
10:25
Ørestad IF
Hellas (1)
679173
24-03 2024
10:25 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
24. mar
10:25
Vestia
Sundby Bk.
679176
24-03 2024
10:25 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
24. mar
10:25
Skjold
FB (3)
679177
24-03 2024
10:50 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
24. mar
10:50
Skjold
Sundby Bk.
679179
24-03 2024
10:50 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
24. mar
10:50
Vestia
FB (3)
681636
24-03 2024
10:50 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
24. mar
10:50
Ørestad IF
Hvidovre IF 3
681646
24-03 2024
10:50 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
24. mar
10:50
Vanløse
Hellas (1)
682037
24-03 2024
10:50
B 1908 (3)
!
NB: B 1908 (3) er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
24. mar
10:50
B 1908 (3)
Tårnby FF
682038
24-03 2024
10:50
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
24. mar
10:50
Oversidder
Dragør BK (3)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind