VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
785507
18-11 2023
11:00 Gentofte Sportspark Vest
18. nov 2023
11:00
Jægersborg BK
Rødovre
785506
18-11 2023
13:30 Birkevang
18. nov 2023
13:30
Hareskov IF
AB Tårnby (1)
785508
19-11 2023
10:00 Sundby Idrætspark
19. nov 2023
10:00
AC Amager Academy
Virum-Sorgenfri BK
785505
19-11 2023
12:45 Avedøre Stadion Kunstgræs
19. nov 2023
12:45
SBV 09
Gladsaxe-Hero BK
785509
19-11 2023
14:00 HIK
19. nov 2023
14:00
HIK (1)
Farum BK
785514
26-11 2023
10:00 Farum Park
26. nov 2023
10:00
Farum BK
Jægersborg BK
785510
02-12 2023
12:00 Virumgård kunstgræsbane
02. dec 2023
12:00
Virum-Sorgenfri BK
HIK (1)
785511
02-12 2023
12:00 Gladsaxe Stadion
02. dec 2023
12:00
Gladsaxe-Hero BK
AC Amager Academy
785513
03-12 2023
11:00 Rødovre Stadion Kunst
03. dec 2023
11:00
Rødovre
Hareskov IF
785512
03-12 2023
12:00 Vestamager Idrætsanlæg
03. dec 2023
12:00
AB Tårnby (1)
SBV 09
785515
10-12 2023
10:30 Virumgård kunstgræsbane
10. dec 2023
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Gladsaxe-Hero BK
785519
10-12 2023
11:30
HIK (1)
!
NB: HIK (1) er taberdømt
HIK
10. dec 2023
11:30
HIK (1)
Jægersborg BK
785517
16-12 2023
09:30 Birkevang
16. dec 2023
09:30
Hareskov IF
Farum BK
785516
16-12 2023
13:00 Rødovre Stadion Kunst
16. dec 2023
13:00
Rødovre
SBV 09
785518
17-12 2023
10:00 Sundby Idrætspark
17. dec 2023
10:00
AC Amager Academy
AB Tårnby (1)
785525
06-01 2024
10:00 Farum Park
06. jan
10:00
Farum BK
SBV 09
785522
13-01 2024
10:00 Tårnby Stadion
13. jan
10:00
AB Tårnby (1)
Virum-Sorgenfri BK
785523
13-01 2024
13:00 Gentofte Sportspark Vest
13. jan
13:00
Jægersborg BK
Hareskov IF
785524
14-01 2024
11:00 Rødovre Stadion Kunst
14. jan
11:00
Rødovre
AC Amager Academy
785521
14-01 2024
13:00 Gladsaxe Stadion
14. jan
13:00
Gladsaxe-Hero BK
HIK (1)
785526
20-01 2024
14:00 Virumgård kunstgræsbane
20. jan
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Rødovre
785535
21-01 2024
10:00 Farum Park
21. jan
10:00
Farum BK
Virum-Sorgenfri BK
785528
27-01 2024
12:00 Gladsaxe Stadion
27. jan
12:00
Gladsaxe-Hero BK
AB Tårnby (1)
785529
28-01 2024
10:00 Sundby Idrætspark
28. jan
10:00
AC Amager Academy
Farum BK
785530
28-01 2024
16:00 HIK
28. jan
16:00
HIK (1)
Hareskov IF
785532
03-02 2024
10:00 Tårnby Stadion
03. feb
10:00
AB Tårnby (1)
HIK (1)
785533
03-02 2024
11:00 Gentofte Sportspark Vest
03. feb
11:00
Jægersborg BK
AC Amager Academy
785531
04-02 2024
10:00 Birkevang
04. feb
10:00
Hareskov IF
SBV 09
785534
11-02 2024
11:00 Rødovre Stadion Kunst
11. feb
11:00
Rødovre
Gladsaxe-Hero BK
785527
11-02 2024
12:45 Avedøre Stadion Kunstgræs
11. feb
12:45
SBV 09
Jægersborg BK
785538
24-02 2024
10:00 Tårnby Stadion
24. feb
10:00
AB Tårnby (1)
Rødovre
785537
24-02 2024
12:00 Gladsaxe Stadion
24. feb
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Farum BK
785540
24-02 2024
14:30 HIK
24. feb
14:30
HIK (1)
SBV 09
785536
25-02 2024
09:00 Virumgård kunstgræsbane
25. feb
09:00
Virum-Sorgenfri BK
Jægersborg BK
785539
25-02 2024
10:00 Sundby Idrætspark
25. feb
10:00
AC Amager Academy
Hareskov IF
785545
03-03 2024
10:00 Farum Park
03. mar
10:00
Farum BK
AB Tårnby (1)
785550
09-03 2024
10:00 Farum Park
09. mar
10:00
Farum BK
Rødovre
785544
09-03 2024
12:00
Rødovre
!
NB: Rødovre er taberdømt
HIK
09. mar
12:00
HIK (1)
Rødovre
785543
09-03 2024
13:00 Gentofte Sportspark Vest
09. mar
13:00
Jægersborg BK
Gladsaxe-Hero BK
785542
10-03 2024
10:00 Birkevang
10. mar
10:00
Hareskov IF
Virum-Sorgenfri BK
785541
10-03 2024
12:45 Avedøre Stadion Kunstgræs
10. mar
12:45
SBV 09
AC Amager Academy
785548
23-03 2024
10:00
AB Tårnby (1)
!
NB: AB Tårnby (1) er taberdømt
Tårnby Stadion
23. mar
10:00
AB Tårnby (1)
Jægersborg BK
785549
24-03 2024
10:00 Sundby Idrætspark
24. mar
10:00
AC Amager Academy
HIK (1)
785546
24-03 2024
10:30 Virumgård kunstgræsbane
24. mar
10:30
Virum-Sorgenfri BK
SBV 09
785547
24-03 2024
10:30 Gladsaxe Stadion
24. mar
10:30
Gladsaxe-Hero BK
Hareskov IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind