Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. apr
20:30
HIK
2
Valby
2
|
|||||||||||||||||||
10. apr
18:00
Copenfalster FF
3
FC Nyhavn
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:00
Østerbro IF 3
2
HB 3
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
Hellas
Sundby 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:20
CIK
2
Heimdal 2
0
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:00
Heimdal 2
2
Copenfalster FF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:30
Sundby 4
0
Østerbro IF 3
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:15
Hellas
10
Østerbro IF 3
2
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:15
FC Nyhavn
4
HIK
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:15
HB 3
0
CIK
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Valby
1
FC Nyhavn
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr
20:30
HIK
0
Heimdal 2
3
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
Copenfalster FF
3
HB 3
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:20
CIK
5
Sundby 4
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:00
Heimdal 2
1
Valby
5
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:30
Sundby 4
2
Copenfalster FF
9
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:15
FC Nyhavn
6
Hellas
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
HB 3
1
HIK
6
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Østerbro IF 3
2
CIK
4
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Valby
2
HB 3
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:30
HIK
3
Sundby 4
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Copenfalster FF
2
Østerbro IF 3
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:15
FC Nyhavn
3
Heimdal 2
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Hellas
1
CIK
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Heimdal 2
Hellas
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Østerbro IF 3
0
HIK
3
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
Heimdal 2
1
HB 3
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:30
HIK
1
CIK
0
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Valby
4
Østerbro IF 3
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
FC Nyhavn
4
Sundby 4
1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:15
Hellas
0
Copenfalster FF
4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Sundby 4
2
Valby
3
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:30
Sundby 4
0
Heimdal 2
0
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:30
HB 3
0
FC Nyhavn
3
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Copenfalster FF
4
HIK
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Hellas
5
HB 3
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:20
CIK
1
Valby
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:30
Østerbro IF 3
1
FC Nyhavn
0
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Valby
3
Hellas
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
CIK
1
Copenfalster FF
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Valby
1
Copenfalster FF
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
FC Nyhavn
1
CIK
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Heimdal 2
6
Østerbro IF 3
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
HIK
2
Hellas
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
HB 3
1
Sundby 4
3
|
Oprykning:
De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 3 puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle 3 puljer rykker ned