Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. apr
18:00
Bispebjerg
2
B.93 5
7
|
|||||||||||||||||||
10. apr
20:30
FB 16
2
Slægtens BK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr
19:30
Brønshøj
5
HB 12
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:00
Union 9
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. apr
18:00
Sundby KFUM
2
Skjold 19
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:00
Slægtens BK
7
Union 9
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
20:45
Oversidder
Brønshøj
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:15
Skjold 19
3
Bispebjerg
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
HB 12
6
Sundby KFUM
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr
15:00
B.93 5
3
FB 16
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:15
Bispebjerg
2
HB 12
5
|
|||||||||||||||||||
24. apr
20:30
FB 16
2
Skjold 19
4
|
|||||||||||||||||||
24. apr
20:45
Oversidder
Slægtens BK
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
Union 9
B.93 5
HHT
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
Brønshøj
5
Sundby KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:30
Slægtens BK
3
Brønshøj
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:15
Skjold 19
1
Union 9
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:45
B.93 5
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. maj
18:00
Sundby KFUM
7
Bispebjerg
0
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
Slægtens BK
7
B.93 5
7
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:30
Brønshøj
1
Bispebjerg
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
FB 16
2
Sundby KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:45
Oversidder
Skjold 19
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Union 9
4
HB 12
3
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Bispebjerg
2
FB 16
6
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:30
Skjold 19
3
Slægtens BK
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:30
B.93 5
3
Brønshøj
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
HB 12
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. maj
18:00
Sundby KFUM
1
Union 9
4
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
Slægtens BK
2
HB 12
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:45
Oversidder
Sundby KFUM
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Brønshøj
4
FB 16
2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:00
Bispebjerg
0
Union 9
4
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
FB 16
7
Union 9
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Bispebjerg
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:30
Brønshøj
2
Skjold 19
5
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
HB 12
3
B.93 5
6
|
|||||||||||||||||||
02. jun
18:00
Sundby KFUM
6
Slægtens BK
5
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:30
Skjold 19
2
B.93 5
5
|
|||||||||||||||||||
05. jun
21:00
HB 12
4
FB 16
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Oversidder
FB 16
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
Slægtens BK
0
Bispebjerg
4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
B.93 5
3
Sundby KFUM
7
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
Union 9
Brønshøj
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
Skjold 19
7
HB 12
1
|
Oprykning:
De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned