Serie 1, Kvinder Forår

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
230388
to04-04 2024
18:30
Oversidder
Valby Idrætspark
04. apr
18:30
Fremad Valby 2
Oversidder
230380
06-04 2024
12:00
GVI
Valby Idrætspark
2
-
0
06. apr
12:00
AC Iben
2
GVI
0
230387
06-04 2024
12:00 Emdrupparken
4
-
3
06. apr
12:00
KFUM
4
Fremad Amager
3
230386
06-04 2024
14:00
VLI
Valby Idrætspark
0
-
2
06. apr
14:00
Medicinernes Bk
0
VLI
2
230379
07-04 2024
14:00 Fælledparken
1
-
0
07. apr
14:00
Viktoria 2
1
Viktoria
0
230426
13-04 2024
12:00 Sundby Idrætspark
2
-
3
13. apr
12:00
Fremad Amager
2
Fremad Valby 2
3
230906
14-04 2024
12:00
GVI
GVI. Nymosen
2
-
3
14. apr
12:00
GVI
2
Viktoria 2
3
232220
14-04 2024
14:00
Oversidder
14. apr
14:00
Oversidder
Medicinernes Bk
230905
14-04 2024
16:00 Fælledparken
0
-
0
14. apr
16:00
Viktoria
0
KFUM
0
232231
fr19-04 2024
18:00 Valby Idrætspark
5
-
0
19. apr
18:00
Fremad Valby 2
5
Medicinernes Bk
0
232221
20-04 2024
12:00 Sundby Idrætspark
4
-
1
20. apr
12:00
Fremad Amager
4
Viktoria
1
232230
20-04 2024
12:00
GVI
Emdrupparken
8
-
1
20. apr
12:00
KFUM
8
GVI
1
232226
20-04 2024
14:00
Oversidder
Valby Idrætspark
20. apr
14:00
AC Iben
Oversidder
232222
to25-04 2024
18:00
VLI
Fælledparken
6
-
1
25. apr
18:00
Viktoria 2
6
VLI
1
232249
27-04 2024
14:00 Valby Idrætspark
0
-
2
27. apr
14:00
Medicinernes Bk
0
AC Iben
2
234580
28-04 2024
10:00
Oversidder
28. apr
10:00
Oversidder
Viktoria 2
232248
28-04 2024
12:00
GVI
GVI. Nymosen
0
-
2
28. apr
12:00
GVI
0
Fremad Amager
2
232236
28-04 2024
16:00 Fælledparken
0
-
3
28. apr
16:00
Viktoria
0
Fremad Valby 2
3
230907
ma29-04 2024
20:15
VLI
Jens Jessens Vej
2
-
3
29. apr
20:15
VLI
2
AC Iben
3
234885
fr03-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
3
-
0
03. maj
18:00
Fremad Valby 2
3
AC Iben
0
234691
fr03-05 2024
19:00
VLI
Sundby Idrætspark
UHT
03. maj
19:00
Fremad Amager
VLI
UHT
234883
04-05 2024
12:00
Oversidder
Emdrupparken
04. maj
12:00
KFUM
Oversidder
234877
05-05 2024
16:00
GVI
Fælledparken
1
-
0
05. maj
16:00
Viktoria
1
GVI
0
234889
11-05 2024
12:00 Valby Idrætspark
0
-
4
11. maj
12:00
Medicinernes Bk
0
KFUM
4
234887
11-05 2024
14:00 Valby Idrætspark
1
-
3
11. maj
14:00
AC Iben
1
Viktoria 2
3
234888
12-05 2024
10:00
GVI
GVI. Nymosen
0
-
7
12. maj
10:00
GVI
0
Fremad Valby 2
7
234891
12-05 2024
12:00
Oversidder
12. maj
12:00
Oversidder
Fremad Amager
234876
to16-05 2024
18:00 Fælledparken
3
-
1
16. maj
18:00
Viktoria 2
3
Medicinernes Bk
1
234398
ma20-05 2024
18:00
VLI
Emdrupparken
12
-
0
20. maj
18:00
KFUM
12
VLI
0
234890
on22-05 2024
20:15
VLI
Jens Jessens Vej
22. maj
20:15
VLI
Viktoria
234899
fr24-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
24. maj
18:00
Fremad Valby 2
Viktoria 2
234897
25-05 2024
12:00 Emdrupparken
25. maj
12:00
KFUM
AC Iben
234895
26-05 2024
10:00
GVI
VLI
GVI. Nymosen
26. maj
10:00
GVI
VLI
234893
26-05 2024
14:00
Oversidder
Fælledparken
26. maj
14:00
Viktoria
Oversidder
234903
ti28-05 2024
19:30 Sundby Idrætspark
28. maj
19:30
AC Iben
Fremad Amager
234905
fr31-05 2024
18:00
VLI
Valby Idrætspark
31. maj
18:00
Fremad Valby 2
VLI
234904
01-06 2024
12:00 Valby Idrætspark
01. jun
12:00
Medicinernes Bk
Viktoria
234901
02-06 2024
12:00 Fælledparken
02. jun
12:00
Viktoria 2
KFUM
234906
02-06 2024
14:00
Oversidder
GVI
02. jun
14:00
Oversidder
GVI
234892
to06-06 2024
19:30 Sundby Idrætspark
06. jun
19:30
Fremad Amager
Medicinernes Bk
234913
to13-06 2024
18:00 Fælledparken
13. jun
18:00
Viktoria
AC Iben
234914
15-06 2024
12:00
GVI
GVI. Nymosen
15. jun
12:00
GVI
Medicinernes Bk
234918
15-06 2024
12:00 Emdrupparken
15. jun
12:00
KFUM
Fremad Valby 2
234919
15-06 2024
14:00
VLI
Oversidder
Jens Jessens Vej
15. jun
14:00
VLI
Oversidder
234909
15-06 2024
14:00 Sundby Idrætspark
15. jun
14:00
Fremad Amager
Viktoria 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De to bedste oprykningsberettigede hold rykker op

Nedrykning:
Nr. 8+9+10 rykker ned.
Nedrykningen forøges med det antal DBU København-hold, der rykker ned fra Kvinde Øst efter 2024 forår.

Log ind