Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. apr
18:00
Amalie 3
1
B.93 6
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr
10:00
FA 2000 11
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:00
Oversidder
Sundby 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
16:00
Oversidder
Valby 3
|
|||||||||||||||||||
10. apr
19:00
Valby 3
0
Amalie 3
2
|
|||||||||||||||||||
10. apr
20:30
B.93 6
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
10:00
Sundby 3
7
FA 2000 11
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
10:00
FC Culpa 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
Oversidder
Skjold 11
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:00
Amalie 3
0
FC Culpa 2
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
FA 2000 11
7
B.93 6
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Skjold 11
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Oversidder
Sundby 3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
16:00
Oversidder
Valby 3
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Valby 3
1
FA 2000 11
4
|
|||||||||||||||||||
24. apr
20:30
B.93 6
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. apr
20:00
Oversidder
Amalie 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
FC Culpa 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Sundby 3
13
Skjold 11
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Sundby 3
B.93 6
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Oversidder
Valby 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
16:00
FA 2000 11
3
FC Culpa 2
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Valby 3
Sundby 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
B.93 6
7
Skjold 11
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
18:00
Amalie 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
FC Culpa 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Oversidder
FA 2000 11
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Amalie 3
Skjold 11
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Skjold 11
FC Culpa 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
B.93 6
Valby 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Sundby 3
FC Culpa 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Skjold 11
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
FA 2000 11
Amalie 3
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Amalie 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
FC Culpa 2
B.93 6
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Skjold 11
Valby 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Oversidder
Sundby 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Oversidder
FA 2000 11
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Valby 3
FC Culpa 2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
20:30
B.93 6
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Sundby 3
Amalie 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
FA 2000 11
Skjold 11
|
Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 2-9 rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning:
Nr. 10 i alle puljerne 2-9 rykker ned.
Nedrykningen forøges med det antal ikke-1. hold, der rykker ned fra Københavnsserien.
Nedrykningen forøges med 1 hold, såfremt der ikke rykker et hold op fra Serie 1 pulje 2.