Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. apr
10:00
Oversidder
Skjold 12
|
|||||||||||||||||||
07. apr
10:00
B.93 5
5
AB Tårnby 3
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
10:00
PI Fodbold 2
3
FB 14
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
KB 6
4
CIK 2
0
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
Amalie 2
2
VLI 3
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr
10:00
Skjold 12
0
Amalie 2
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
AB Tårnby 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
VLI 3
2
KB 6
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:15
CIK 2
1
PI Fodbold 2
5
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
FB 14
0
B.93 5
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Skjold 12
2
AB Tårnby 3
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
PI Fodbold 2
VLI 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Oversidder
FB 14
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
Amalie 2
2
KB 6
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
16:00
B.93 5
CIK 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:00
CIK 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
AB Tårnby 3
2
Amalie 2
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
VLI 3
0
B.93 5
8
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
FB 14
6
Skjold 12
4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
KB 6
5
PI Fodbold 2
4
|
|||||||||||||||||||
01. maj
20:30
B.93 5
7
KB 6
0
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
Amalie 2
3
PI Fodbold 2
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Skjold 12
CIK 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Oversidder
VLI 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
AB Tårnby 3
2
FB 14
3
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
CIK 2
AB Tårnby 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
VLI 3
Skjold 12
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
PI Fodbold 2
B.93 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
FB 14
Amalie 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
KB 6
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Amalie 2
B.93 5
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
AB Tårnby 3
VLI 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
FB 14
CIK 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Skjold 12
KB 6
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Oversidder
PI Fodbold 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
B.93 5
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
VLI 3
FB 14
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
PI Fodbold 2
Skjold 12
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
KB 6
AB Tårnby 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Amalie 2
CIK 2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
20:00
Skjold 12
B.93 5
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
AB Tårnby 3
PI Fodbold 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:15
CIK 2
VLI 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Oversidder
Amalie 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
FB 14
KB 6
|
Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 2-9 rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning:
Nr. 10 i alle puljerne 2-9 rykker ned.
Nedrykningen forøges med det antal ikke-1. hold, der rykker ned fra Københavnsserien.
Nedrykningen forøges med 1 hold, såfremt der ikke rykker et hold op fra Serie 1 pulje 2.