Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. nov 2023
10:40
Roskilde Pigefodbold (1)
0
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:50
Frederiksværk Fodbold Klub
0
Helsinge Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
11:00
Lyngby Boldklub 1921
2
Roskilde Pigefodbold (1)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
11:10
Allerød Fodbold Klub
4
Frederiksværk Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
11:20
Helsinge Fodbold
0
Lyngby Boldklub 1921
0
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
11:30
Roskilde Pigefodbold (1)
4
Frederiksværk Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
11:40
Lyngby Boldklub 1921
0
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
11:50
Helsinge Fodbold
1
Roskilde Pigefodbold (1)
4
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub
0
Lyngby Boldklub 1921
5
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
12:10
Allerød Fodbold Klub
3
Helsinge Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
11:40
Allerød Fodbold Klub
2
Roskilde Pigefodbold (1)
0
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
11:50
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Fodbold Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:00
Roskilde Pigefodbold (1)
1
Lyngby Boldklub 1921
0
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:10
Frederiksværk Fodbold Klub
Allerød Fodbold Klub
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:20
Lyngby Boldklub 1921
2
Helsinge Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Roskilde Pigefodbold (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:40
Allerød Fodbold Klub
2
Lyngby Boldklub 1921
0
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:50
Roskilde Pigefodbold (1)
1
Helsinge Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
13:00
Lyngby Boldklub 1921
Frederiksværk Fodbold Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
13:10
Helsinge Fodbold
0
Allerød Fodbold Klub
0
|
3. og 4. februar 2024 (U13 til U16)
Kvalifikationsrunder sammensættes af hold på baggrund af resultaterne i de indledende runder. Går man videre fra kvalifikationsrunden kvalificerer man sig til årets futsal Sjællandsmesterskaber (DBU Sjælland Finals), der finder sted den 2. og 3. marts 2024.
Husk ellers kan du ikke sætte holdkort opret spillerne som futsal spillere.
DBU Klubservice
Nummer 1 i puljerne til A mellemrunde 2-6 til B mellemrunde.