Indendørs U13 piger (11) håndboldmål A/B, Pulje 1 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
819493
04-11 2023
09:00 Skibby Stadion hal
UHT
Skibby IK
04. nov 2023
09:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK (1)
UHT
821695
04-11 2023
09:10 Skibby Stadion hal
UHT
Skibby IK
04. nov 2023
09:10
Albertslund IF
Bagsværd BK
UHT
821696
04-11 2023
09:20 Skibby Stadion hal
HHT
Skibby IK
04. nov 2023
09:20
Gilleleje FK
Frederiksværk Fodbold Klub
HHT
821697
04-11 2023
09:30 Skibby Stadion hal
HHT
Skibby IK
04. nov 2023
09:30
Virum-Sorgenfri BK (1)
Albertslund IF
HHT
821698
04-11 2023
09:40 Skibby Stadion hal
ANN
Skibby IK
04. nov 2023
09:40
Bagsværd BK
Gilleleje FK
ANN
821705
04-11 2023
09:50 Skibby Stadion hal
4
-
0
Skibby IK
04. nov 2023
09:50
Frederiksværk Fodbold Klub
4
Albertslund IF
0
821706
04-11 2023
10:00 Skibby Stadion hal
ANN
Skibby IK
04. nov 2023
10:00
Gilleleje FK
Virum-Sorgenfri BK (1)
ANN
821707
04-11 2023
10:10 Skibby Stadion hal
HHT
Skibby IK
04. nov 2023
10:10
Bagsværd BK
Frederiksværk Fodbold Klub
HHT
821708
04-11 2023
10:20 Skibby Stadion hal
UHT
Skibby IK
04. nov 2023
10:20
Albertslund IF
Gilleleje FK
UHT
821709
04-11 2023
10:30 Skibby Stadion hal
ANN
Skibby IK
04. nov 2023
10:30
Virum-Sorgenfri BK (1)
Bagsværd BK
ANN
821710
26-11 2023
10:00 Møllegårdhallen Hallen
2
-
0
Jægerspris IK
26. nov 2023
10:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
2
Frederiksværk Fodbold Klub
0
821711
26-11 2023
10:10 Møllegårdhallen Hallen
5
-
0
Jægerspris IK
26. nov 2023
10:10
Bagsværd BK
5
Albertslund IF
0
821712
26-11 2023
10:20 Møllegårdhallen Hallen
1
-
1
Jægerspris IK
26. nov 2023
10:20
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Gilleleje FK
1
821713
26-11 2023
10:30 Møllegårdhallen Hallen
3
-
4
Jægerspris IK
26. nov 2023
10:30
Albertslund IF
3
Virum-Sorgenfri BK (1)
4
821714
26-11 2023
10:40 Møllegårdhallen Hallen
3
-
4
Jægerspris IK
26. nov 2023
10:40
Gilleleje FK
3
Bagsværd BK
4
821718
26-11 2023
10:50 Møllegårdhallen Hallen
3
-
1
Jægerspris IK
26. nov 2023
10:50
Albertslund IF
3
Frederiksværk Fodbold Klub
1
821719
26-11 2023
11:00 Møllegårdhallen Hallen
4
-
1
Jægerspris IK
26. nov 2023
11:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
4
Gilleleje FK
1
821720
26-11 2023
11:10 Møllegårdhallen Hallen
1
-
3
Jægerspris IK
26. nov 2023
11:10
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Bagsværd BK
3
821774
26-11 2023
11:20 Møllegårdhallen Hallen
2
-
1
Jægerspris IK
26. nov 2023
11:20
Gilleleje FK
2
Albertslund IF
1
821775
26-11 2023
11:30 Møllegårdhallen Hallen
4
-
1
Jægerspris IK
26. nov 2023
11:30
Bagsværd BK
4
Virum-Sorgenfri BK (1)
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Indledende: 35 hold.

A = 10 hold bliver i A rækken, 5 hold rykker til B rækken til mellemrunden 13 eller 14. januar 2024.
B = 6 hold rykker i A rækken, 9 hold bliver i B rækken til mellemrunden 13 eller 14
. januar 2024.
C = 10 hold rykker op i B rækken til mellemrunden, resterende bliver i C rækken 13 eller 14. januar 2024

A rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4 februar 2024 i Strøby hallen.
B rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4 februar 2024 i Strøby hallen.
C rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4 februar 2024 i Strøby hallen.

Log ind