Herre S1 2023/24

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
198496
fr18-08 2023
18:30
SB
TGB
XL byg P.W. Wulff arena
1
-
2
18. aug 2023
18:30
SB
1
TGB
2
200570
fr18-08 2023
19:00 Eskilstrup stadion
1
-
0
18. aug 2023
19:00
Eskilstrup
1
Horslunde
0
200575
fr18-08 2023
19:00 OK+ stadion
6
-
4
18. aug 2023
19:00
FC Nakskov
6
ØUB
4
198495
19-08 2023
14:00 Bangs Arena
UHT
19. aug 2023
14:00
Sandby
Nykøbing FC
UHT
200400
19-08 2023
15:30 JP Air Tech Arena
0
-
3
19. aug 2023
15:30
B. Frem
0
NAB
3
200821
to24-08 2023
18:30
TGB
TGB´s anlæg
2
-
1
24. aug 2023
18:30
TGB
2
B. Frem
1
201907
to24-08 2023
19:00 Nykøbing FC
2
-
7
24. aug 2023
19:00
Nykøbing FC
2
Eskilstrup
7
201906
fr25-08 2023
18:45 Horbelev stadion
5
-
3
25. aug 2023
18:45
Horbelev
5
Sandby
3
200621
fr25-08 2023
19:00 Dickows vvs arena
1
-
4
25. aug 2023
19:00
Horslunde
1
FC Nakskov
4
200822
26-08 2023
13:30
SB
Øster Ulslev stadion
1
-
6
26. aug 2023
13:30
ØUB
1
SB
6
201107
26-08 2023
13:30
SIF
Burger King Arena Nr. Alslev
3
-
0
26. aug 2023
13:30
NAB
3
SIF
0
209749
to31-08 2023
19:00 OK+ stadion
5
-
0
31. aug 2023
19:00
FC Nakskov
5
Nykøbing FC
0
206558
fr01-09 2023
18:30 Dickows vvs arena
3
-
2
01. sep 2023
18:30
Horslunde
3
ØUB
2
209748
fr01-09 2023
18:30 Eskilstrup stadion
2
-
1
01. sep 2023
18:30
Eskilstrup
2
Horbelev
1
206560
fr01-09 2023
18:45
SIF
TGB
Fugl´s Arena
1
-
0
01. sep 2023
18:45
SIF
1
TGB
0
206559
02-09 2023
15:30
SB
JP Air Tech Arena
4
-
2
02. sep 2023
15:30
B. Frem
4
SB
2
201908
03-09 2023
11:00 Bangs Arena
0
-
19
03. sep 2023
11:00
Sandby
0
NAB
19
200569
ti05-09 2023
18:30
SIF
Fugl´s Arena
3
-
2
05. sep 2023
18:30
SIF
3
Horbelev
2
209756
to07-09 2023
19:00 Nykøbing FC
2
-
2
07. sep 2023
19:00
Nykøbing FC
2
Horslunde
2
209753
fr08-09 2023
18:15 Burger King Arena Nr. Alslev
1
-
1
08. sep 2023
18:15
NAB
1
Eskilstrup
1
209750
fr08-09 2023
18:30
TGB
TGB´s anlæg
6
-
0
08. sep 2023
18:30
TGB
6
Sandby
0
209752
09-09 2023
13:30
SB
SIF
XL byg P.W. Wulff arena
2
-
5
09. sep 2023
13:30
SB
2
SIF
5
209751
10-09 2023
11:00 Øster Ulslev stadion
0
-
3
10. sep 2023
11:00
ØUB
0
B. Frem
3
209755
10-09 2023
11:00 Horbelev stadion
5
-
2
10. sep 2023
11:00
Horbelev
5
FC Nakskov
2
209760
ti12-09 2023
19:00 Nykøbing FC
4
-
1
12. sep 2023
19:00
Nykøbing FC
4
ØUB
1
209762
fr15-09 2023
19:00 OK+ stadion
2
-
4
15. sep 2023
19:00
FC Nakskov
2
NAB
4
209759
16-09 2023
14:30
SIF
Fugl´s Arena
6
-
0
16. sep 2023
14:30
SIF
6
B. Frem
0
209757
16-09 2023
15:00
SB
Bangs Arena
2
-
1
16. sep 2023
15:00
Sandby
2
SB
1
209758
17-09 2023
11:00 Dickows vvs arena
4
-
2
17. sep 2023
11:00
Horslunde
4
Horbelev
2
209761
17-09 2023
11:00
TGB
Eskilstrup stadion
1
-
0
17. sep 2023
11:00
Eskilstrup
1
TGB
0
209763
fr22-09 2023
17:45
TGB
TGB´s anlæg
2
-
0
22. sep 2023
17:45
TGB
2
FC Nakskov
0
209764
23-09 2023
13:30
SIF
Øster Ulslev stadion
1
-
1
23. sep 2023
13:30
ØUB
1
SIF
1
210087
23-09 2023
15:30 JP Air Tech Arena
0
-
0
23. sep 2023
15:30
B. Frem
0
Sandby
0
210085
24-09 2023
11:00
SB
XL byg P.W. Wulff arena
2
-
7
24. sep 2023
11:00
SB
2
Eskilstrup
7
210086
24-09 2023
11:00 Burger King Arena Nr. Alslev
4
-
3
24. sep 2023
11:00
NAB
4
Horslunde
3
210088
24-09 2023
11:00 Horbelev stadion
5
-
1
24. sep 2023
11:00
Horbelev
5
Nykøbing FC
1
227782
to28-09 2023
19:00 Nykøbing FC
2
-
14
28. sep 2023
19:00
Nykøbing FC
2
NAB
14
228108
fr29-09 2023
19:00
SB
OK+ stadion
5
-
1
29. sep 2023
19:00
FC Nakskov
5
SB
1
215837
30-09 2023
13:30
TGB
Dickows vvs arena
2
-
4
30. sep 2023
13:30
Horslunde
2
TGB
4
228072
30-09 2023
13:30 Eskilstrup stadion
4
-
4
30. sep 2023
13:30
Eskilstrup
4
B. Frem
4
215836
01-10 2023
11:00
SIF
Bangs Arena
HHT
01. okt 2023
11:00
Sandby
SIF
HHT
223516
01-10 2023
11:00 Horbelev stadion
4
-
6
01. okt 2023
11:00
Horbelev
4
ØUB
6
229499
07-10 2023
13:30
SB
XL byg P.W. Wulff arena
4
-
5
07. okt 2023
13:30
SB
4
Horslunde
5
229524
07-10 2023
15:30 JP Air Tech Arena
3
-
4
07. okt 2023
15:30
B. Frem
3
FC Nakskov
4
228109
08-10 2023
10:45
TGB
TGB´s anlæg
6
-
2
08. okt 2023
10:45
TGB
6
Nykøbing FC
2
229291
08-10 2023
11:00 Øster Ulslev stadion
5
-
0
08. okt 2023
11:00
ØUB
5
Sandby
0
229521
08-10 2023
11:00 Burger King Arena Nr. Alslev
4
-
2
08. okt 2023
11:00
NAB
4
Horbelev
2
230008
08-10 2023
11:00
SIF
Fugl´s Arena
4
-
2
08. okt 2023
11:00
SIF
4
Eskilstrup
2
231782
to12-10 2023
19:00
SB
XL byg P.W. Wulff arena
0
-
2
12. okt 2023
19:00
SB
0
Nykøbing FC
2
232558
fr13-10 2023
19:00
SIF
OK+ stadion
3
-
1
13. okt 2023
19:00
FC Nakskov
3
SIF
1
231779
14-10 2023
11:30
TGB
Horbelev stadion
0
-
1
14. okt 2023
11:30
Horbelev
0
TGB
1
232202
14-10 2023
13:30 Eskilstrup stadion
UHT
14. okt 2023
13:30
Eskilstrup
Sandby
UHT
231055
15-10 2023
11:00 Dickows vvs arena
1
-
3
15. okt 2023
11:00
Horslunde
1
B. Frem
3
231757
15-10 2023
11:00 Burger King Arena Nr. Alslev
4
-
1
15. okt 2023
11:00
NAB
4
ØUB
1
235358
21-10 2023
14:30
SIF
Fugl´s Arena
0
-
6
21. okt 2023
14:30
SIF
0
Horslunde
6
233715
21-10 2023
15:30 JP Air Tech Arena
4
-
0
21. okt 2023
15:30
B. Frem
4
Nykøbing FC
0
233587
22-10 2023
10:45
TGB
TGB´s anlæg
2
-
1
22. okt 2023
10:45
TGB
2
NAB
1
233588
22-10 2023
11:00 Øster Ulslev stadion
0
-
0
22. okt 2023
11:00
ØUB
0
Eskilstrup
0
233650
22-10 2023
11:00
SB
XL byg P.W. Wulff arena
2
-
2
22. okt 2023
11:00
SB
2
Horbelev
2
233197
ti24-10 2023
19:00 OK+ stadion
12
-
0
24. okt 2023
19:00
FC Nakskov
12
Sandby
0
235595
to26-10 2023
19:00
SIF
Nykøbing FC
1
-
5
26. okt 2023
19:00
Nykøbing FC
1
SIF
5
235596
fr27-10 2023
19:00 OK+ stadion
11
-
3
27. okt 2023
19:00
FC Nakskov
11
Eskilstrup
3
235360
28-10 2023
13:30
TGB
Øster Ulslev stadion
0
-
4
28. okt 2023
13:30
ØUB
0
TGB
4
235361
28-10 2023
13:30
SB
Burger King Arena Nr. Alslev
5
-
0
28. okt 2023
13:30
NAB
5
SB
0
235474
28-10 2023
15:30 Horbelev stadion
1
-
0
28. okt 2023
15:30
Horbelev
1
B. Frem
0
235359
28-10 2023
15:30 Dickows vvs arena
0
-
0
28. okt 2023
15:30
Horslunde
0
Sandby
0
238010
to04-04 2024
18:00 Øster Ulslev stadion
UDS
04. apr
18:00
ØUB
FC Nakskov
UDS
235597
to04-04 2024
19:00 Bangs Arena
HHT
04. apr
19:00
Sandby
Nykøbing FC
HHT
235598
fr05-04 2024
19:00
TGB
SB
Næsgaard Efterskole Kunst
6
-
1
05. apr
19:00
TGB
6
SB
1
235603
fr05-04 2024
19:00
SIF
Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs
5
-
2
05. apr
19:00
Horbelev
5
SIF
2
235599
06-04 2024
15:30 Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs
5
-
0
06. apr
15:30
NAB
5
B. Frem
0
238009
06-04 2024
15:30 Dickows vvs arena
UDS
06. apr
15:30
Horslunde
Eskilstrup
UDS
243355
to11-04 2024
18:00
TGB
JP Air Tech Arena
1
-
2
11. apr
18:00
B. Frem
1
TGB
2
245031
fr12-04 2024
18:30
SIF
Fugl´s Arena
1
-
5
12. apr
18:30
SIF
1
NAB
5
245091
13-04 2024
13:30 Eskilstrup stadion
3
-
0
13. apr
13:30
Eskilstrup
3
Nykøbing FC
0
243356
13-04 2024
15:30
SB
XL byg P.W. Wulff arena
3
-
2
13. apr
15:30
SB
3
ØUB
2
245090
13-04 2024
15:30 Bangs Arena
HHT
13. apr
15:30
Sandby
Horbelev
HHT
238687
14-04 2024
10:45 OK+ stadion
4
-
2
14. apr
10:45
FC Nakskov
4
Horslunde
2
247073
to18-04 2024
19:00 Nykøbing FC
1
-
9
18. apr
19:00
Nykøbing FC
1
FC Nakskov
9
246058
fr19-04 2024
18:30
TGB
SIF
TGB´s anlæg
3
-
0
19. apr
18:30
TGB
3
SIF
0
247072
fr19-04 2024
18:30 Horbelev stadion
1
-
3
19. apr
18:30
Horbelev
1
Eskilstrup
3
245890
20-04 2024
15:30 Burger King Arena Nr. Alslev
UHT
20. apr
15:30
NAB
Sandby
UHT
246057
20-04 2024
15:30
SB
XL byg P.W. Wulff arena
0
-
3
20. apr
15:30
SB
0
B. Frem
3
246056
21-04 2024
11:00 Øster Ulslev stadion
21. apr
11:00
ØUB
Horslunde
247080
to25-04 2024
19:00 OK+ stadion
25. apr
19:00
FC Nakskov
Horbelev
247077
fr26-04 2024
19:00
SIF
SB
Fugl´s Arena
26. apr
19:00
SIF
SB
247078
27-04 2024
13:30 Eskilstrup stadion
27. apr
13:30
Eskilstrup
NAB
247081
27-04 2024
15:30 Dickows vvs arena
27. apr
15:30
Horslunde
Nykøbing FC
247075
27-04 2024
15:30
TGB
Bangs Arena
HHT
27. apr
15:30
Sandby
TGB
HHT
247076
27-04 2024
15:30 JP Air Tech Arena
27. apr
15:30
B. Frem
ØUB
248803
to02-05 2024
18:30
SIF
JP Air Tech Arena
02. maj
18:30
B. Frem
SIF
248804
to02-05 2024
18:45 Øster Ulslev stadion
02. maj
18:45
ØUB
Nykøbing FC
247241
fr03-05 2024
19:00 Horbelev stadion
03. maj
19:00
Horbelev
Horslunde
248805
04-05 2024
13:30
TGB
TGB´s anlæg
04. maj
13:30
TGB
Eskilstrup
249046
04-05 2024
15:30 Burger King Arena Nr. Alslev
04. maj
15:30
NAB
FC Nakskov
247121
04-05 2024
19:00
SB
XL byg P.W. Wulff arena
UHT
04. maj
19:00
SB
Sandby
UHT
249047
fr10-05 2024
18:30
TGB
OK+ stadion
10. maj
18:30
FC Nakskov
TGB
249048
fr10-05 2024
19:00
SIF
Fugl´s Arena
10. maj
19:00
SIF
ØUB
249049
11-05 2024
13:30
SB
Eskilstrup stadion
11. maj
13:30
Eskilstrup
SB
249050
11-05 2024
15:30 Dickows vvs arena
11. maj
15:30
Horslunde
NAB
250494
11-05 2024
15:30 Bangs Arena
HHT
11. maj
15:30
Sandby
B. Frem
HHT
250645
to16-05 2024
19:00 Nykøbing FC
16. maj
19:00
Nykøbing FC
Horbelev
251479
fr24-05 2024
19:00 Øster Ulslev stadion
24. maj
19:00
ØUB
Horbelev
251481
25-05 2024
12:00 JP Air Tech Arena
25. maj
12:00
B. Frem
Eskilstrup
250646
25-05 2024
13:30
SIF
Fugl´s Arena
UHT
25. maj
13:30
SIF
Sandby
UHT
251480
25-05 2024
15:30 Burger King Arena Nr. Alslev
25. maj
15:30
NAB
Nykøbing FC
251482
25-05 2024
15:30
SB
XL byg P.W. Wulff arena
25. maj
15:30
SB
FC Nakskov
251478
26-05 2024
10:45
TGB
TGB´s anlæg
26. maj
10:45
TGB
Horslunde
252017
to30-05 2024
18:30 OK+ stadion
30. maj
18:30
FC Nakskov
B. Frem
251483
to30-05 2024
19:00
TGB
Nykøbing FC
30. maj
19:00
Nykøbing FC
TGB
252016
fr31-05 2024
19:00 Horbelev stadion
31. maj
19:00
Horbelev
NAB
252645
01-06 2024
13:30
SIF
Eskilstrup stadion
01. jun
13:30
Eskilstrup
SIF
252014
01-06 2024
15:30 Bangs Arena
HHT
01. jun
15:30
Sandby
ØUB
HHT
252015
01-06 2024
15:30
SB
Dickows vvs arena
01. jun
15:30
Horslunde
SB
252654
fr07-06 2024
19:00 Øster Ulslev stadion
07. jun
19:00
ØUB
NAB
252655
fr07-06 2024
19:00
TGB
TGB´s anlæg
07. jun
19:00
TGB
Horbelev
252990
fr07-06 2024
19:00
SIF
Fugl´s Arena
07. jun
19:00
SIF
FC Nakskov
252653
08-06 2024
15:30 JP Air Tech Arena
08. jun
15:30
B. Frem
Horslunde
252987
08-06 2024
15:30
SB
Nykøbing FC
08. jun
15:30
Nykøbing FC
SB
252988
08-06 2024
15:30 Bangs Arena
HHT
08. jun
15:30
Sandby
Eskilstrup
HHT
258650
to13-06 2024
19:00 Nykøbing FC
13. jun
19:00
Nykøbing FC
B. Frem
258647
fr14-06 2024
19:00
TGB
Burger King Arena Nr. Alslev
14. jun
19:00
NAB
TGB
258649
fr14-06 2024
19:00
SB
Horbelev stadion
14. jun
19:00
Horbelev
SB
258648
15-06 2024
13:30 Eskilstrup stadion
15. jun
13:30
Eskilstrup
ØUB
258651
15-06 2024
15:30
SIF
Dickows vvs arena
15. jun
15:30
Horslunde
SIF
255394
15-06 2024
15:30 Bangs Arena
HHT
15. jun
15:30
Sandby
FC Nakskov
HHT
258652
fr21-06 2024
19:00 Bangs Arena
HHT
21. jun
19:00
Sandby
Horslunde
HHT
258653
fr21-06 2024
19:00
TGB
TGB´s anlæg
21. jun
19:00
TGB
ØUB
258664
fr21-06 2024
19:00
SB
XL byg P.W. Wulff arena
21. jun
19:00
SB
NAB
273391
fr21-06 2024
19:00 JP Air Tech Arena
21. jun
19:00
B. Frem
Horbelev
273410
fr21-06 2024
19:00
SIF
Fugl´s Arena
21. jun
19:00
SIF
Nykøbing FC
280387
fr21-06 2024
19:00 Eskilstrup stadion
21. jun
19:00
Eskilstrup
FC Nakskov
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Lolland-Falster på mail eller på tlf: 5482 6768

Log ind