U11 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 11/02-24, Pulje 2

Albertslund IF (2)

Spillested

Albertslund Stadion
Rød
Hvid
Rød

Holdleder

Sandra Busk Tel: / Mobil:

Holdleder

Rikke Frederiksen Tel: / Mobil: 20633437

Holdleder

Camilla Franciska Jensen Tel: / Mobil: 25391915

Holdleder

Songül Akdag Tel: / Mobil: 61709168

Træner

Tonny Max Tinning Tel: / Mobil: 71903595

Træner

Asif Akhtar Tel: / Mobil: 53760535

Træner

Mark Tørnes Tel: / Mobil: 40552931

Træner

Casper Larsen Tel: / Mobil:

Træner

Henrik Pilemark Tel: / Mobil: 52345384

Træner

Christian Hilltoft Tel: / Mobil: 61720027

Træner

Nicolai Bønneland Tel: / Mobil: 31711408

Træner

Firat Yorulmaz Tel: / Mobil: 52332630

Træner

Yusuf Titrek Tel: / Mobil: 28948071

Træner

Simon Veggerby Pedersen Tel: / Mobil: 30305731

Træner

Marco Rønneberg Tel: / Mobil: 23983223

Træner

Mohamed Figuigui Tel: / Mobil: 28701517

Træner

Oliver Persson Tel: 26466562 / Mobil: 26466562

Assistent

Emil Peter Winther Mathorne Tel: / Mobil: 22 30 26 07

Teamleder

Sandra Busk Tel: / Mobil:

Årgangsansvarlig

Tonny Max Tinning Tel: / Mobil: 71903595

Greve Fodbold (2)

Spillested

Greve Idræts Center Kunstgræs
Blå
Hvid
Blå

Træner

Jacob Steen Nielsen Tel: 21400123 / Mobil: 21400123

Sportschef

Mads Hammersholt Dunker Tel: / Mobil:

Assistenttræner

Brian Thoudahl Tel: 20516938 / Mobil: 20516938

Målmandstræner

Benjamin Hansen Tel: / Mobil: 60210364

Teamleder

Andrias Davidsen Tel: / Mobil: 23373722

LUIF/B1938

Spillested

Idestrup stadion
Hvid/Blå
Hvid/Blå

Holdleder

Heidi Rygaard Tel: / Mobil: 42124684

Træner

Michael Dal Tel: 40407218 / Mobil: 40407218

Ungdomsformand

Morten "molle" Christensen Tel: 60937878 / Mobil: 60937878

A+ Træner

Julie Isling Kurtzmann Tel: / Mobil: 27217426

Næstved I.F.

Spillested

Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Grøn
Hvid
Hvid

Træner

Ronald Popovic Tel: / Mobil: 20705341

Træner

Christian Greve Tel: 29230379 / Mobil: 29230379

Træner

Emil Boye Larsen Tel: 61268873 / Mobil: 61268873

Træner

Kenneth Nalepa Ørnsen Tel: / Mobil: 81510390

Træner

Casper Holst Cappelen Tel: / Mobil: 52174577

Assistenttræner

Mads Bols Jensen Tel: / Mobil: 23836616

Assistenttræner

Anders Hasting Tel: / Mobil: 20979590

Teamleder

Signe Birch Cartey Tel: / Mobil: 31372316

Cheftræner

Anders Jensen Tel: / Mobil: 21954160

Solrød FC (2)

Spillested

Solrød Idrætscenter
Rød
Rød
Rød

Træner

Carsten Krall Sørensen Tel: 40630150 / Mobil: 40630150

Træner

Christian Frost Koch Hogrebe Tel: / Mobil: 20706979

Træner

Martin Lund Tel: / Mobil: 29889977

Træner

Thomas Østerbye Tel: / Mobil: 26252077

Træner

Anders Kilde Tel: 61673739 / Mobil: 61673739

Træner

Jesper Grønquist Mathiasen Tel: / Mobil: 41870736

Træner

Adam Høgsbro Laursen Tel: / Mobil: 28712608

Træner

Nermin Galijatovic Tel: / Mobil: 23119333

Træner

Henrik Jacques Bekke Tel: / Mobil: 28928861

Træner

Søren Overby Larsen Tel: / Mobil: 22910220

Træner

Morten Scheelsbeck Tel: / Mobil: 28895039

Træner

Niclas Rønne - Christensen Tel: / Mobil: 61337117

Assistent

Mikkel Juul Tel: / Mobil: 40107722

Assistent

Mads-Emil Krall Jensen Tel: / Mobil: 61917179

Assistent

Mads Friis Kilde Tel: / Mobil: 42403739

Assistent

Vilfred Høgsbro Søgaard Tel: / Mobil: 23717139
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Husk førstnævnte hold stiller dommer u11 og yngre.

Spilletid 1x9 minutter

https://www.dbusjaelland.dk/turnering/boern-u2-u12/indefodbold-boern/futsal-u12-og-yngre/

Log ind