U19 Piger Division 2023/24

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
982597
13-08 2023
Oversidder
13. aug 2023
Oversidder
Silkeborg IF Q
985476
19-08 2023
13:00
Oversidder
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
19. aug 2023
13:00
Varde
Oversidder
985485
19-08 2023
13:30
BSF
Ballerup Idrætspark
2
-
1
19. aug 2023
13:30
BSF
2
Dalum/Næsby
1
985475
20-08 2023
12:00 Søholt Idrætsanlæg
1
-
5
20. aug 2023
12:00
Silkeborg IF Q
1
B.93
5
482046
to24-08 2023
19:00 Søholt Idrætsanlæg
6
-
2
24. aug 2023
19:00
Silkeborg IF Q
6
FC Thy Piger - Skyum
2
995121
26-08 2023
12:30 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
4
-
0
26. aug 2023
12:30
Varde
4
Dalum/Næsby
0
995120
27-08 2023
Oversidder
BSF
27. aug 2023
Oversidder
BSF
985487
27-08 2023
14:00
AaB
B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
0
27. aug 2023
14:00
B.93
3
AaB
0
491677
02-09 2023
13:00 Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
0
-
0
Straffesparkskonkurrence
4 - 5
02. sep 2023
13:00
FC Thy Piger - Skyum
0
Varde
0
491674
02-09 2023
15:30
BSF
Ballerup Idrætspark
4
-
2
02. sep 2023
15:30
BSF
4
B.93
2
491675
03-09 2023
13:00
AaB
Oversidder
AaB's Anlæg
03. sep 2023
13:00
AaB
Oversidder
491676
03-09 2023
14:30 Rema 1000 Park - Dalum
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
2 - 4
03. sep 2023
14:30
Dalum/Næsby
2
Silkeborg IF Q
2
491681
09-09 2023
Oversidder
09. sep 2023
Oversidder
Dalum/Næsby
491679
09-09 2023
12:30
BSF
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
0
-
2
09. sep 2023
12:30
Varde
0
BSF
2
491678
10-09 2023
12:00 B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
0
10. sep 2023
12:00
B.93
4
FC Thy Piger - Skyum
0
491680
10-09 2023
12:00
AaB
Søholt Idrætsanlæg
0
-
6
10. sep 2023
12:00
Silkeborg IF Q
0
AaB
6
491683
16-09 2023
Oversidder
16. sep 2023
Oversidder
FC Thy Piger - Skyum
491682
16-09 2023
13:00
AaB
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
1
-
8
16. sep 2023
13:00
Varde
1
AaB
8
491685
16-09 2023
15:30
BSF
Ballerup Idrætspark
4
-
0
16. sep 2023
15:30
BSF
4
Silkeborg IF Q
0
491684
17-09 2023
14:30 ALPI Arena Næsby
2
-
3
17. sep 2023
14:30
Dalum/Næsby
2
B.93
3
493510
on20-09 2023
19:00 Rema 1000 Park - Dalum
1
-
3
20. sep 2023
19:00
Dalum/Næsby
1
Varde
3
491687
23-09 2023
15:30
BSF
Oversidder
Ballerup Idrætspark
23. sep 2023
15:30
BSF
Oversidder
491686
24-09 2023
13:00
AaB
AaB's Anlæg
3
-
1
24. sep 2023
13:00
AaB
3
B.93
1
493512
01-10 2023
12:00
Oversidder
B 93 Svanemølleanlæg.
01. okt 2023
12:00
B.93
Oversidder
513682
01-10 2023
12:00 Søholt Idrætsanlæg
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
6 - 7
01. okt 2023
12:00
Silkeborg IF Q
2
Varde
2
493513
01-10 2023
14:00
AaB
BSF
AaB's Anlæg
3
-
0
01. okt 2023
14:00
AaB
3
BSF
0
513681
01-10 2023
15:15 Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
5
-
2
01. okt 2023
15:15
FC Thy Piger - Skyum
5
Dalum/Næsby
2
513683
07-10 2023
13:00 Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
0
-
2
07. okt 2023
13:00
Varde
0
B.93
2
513686
07-10 2023
13:00
Oversidder
Søholt Idrætsanlæg
07. okt 2023
13:00
Silkeborg IF Q
Oversidder
513684
07-10 2023
13:30
BSF
Ballerup Idrætspark
2
-
3
07. okt 2023
13:30
BSF
2
FC Thy Piger - Skyum
3
513685
08-10 2023
13:00
AaB
AaB's Anlæg
6
-
0
08. okt 2023
13:00
AaB
6
Dalum/Næsby
0
513687
14-10 2023
Oversidder
14. okt 2023
Oversidder
Varde
513690
15-10 2023
12:00 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
1
15. okt 2023
12:00
B.93
2
Silkeborg IF Q
1
513688
15-10 2023
13:00
AaB
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
0
-
5
15. okt 2023
13:00
FC Thy Piger - Skyum
0
AaB
5
118747
21-10 2023
15:30
BSF
Oversidder
Ballerup Idrætspark
21. okt 2023
15:30
BSF
Oversidder
118750
22-10 2023
13:00 Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
2
-
3
22. okt 2023
13:00
FC Thy Piger - Skyum
2
Silkeborg IF Q
3
118749
22-10 2023
14:30 Rema 1000 Park - Dalum
0
-
5
22. okt 2023
14:30
Dalum/Næsby
0
Varde
5
118751
28-10 2023
12:00 Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
1
-
2
28. okt 2023
12:00
Varde
1
B.93
2
118754
28-10 2023
13:00
Oversidder
Søholt Idrætsanlæg
28. okt 2023
13:00
Silkeborg IF Q
Oversidder
118753
29-10 2023
13:00
AaB
AaB's Anlæg
7
-
0
29. okt 2023
13:00
AaB
7
Dalum/Næsby
0
118752
29-10 2023
14:30
BSF
Ballerup Idrætspark
2
-
1
29. okt 2023
14:30
BSF
2
FC Thy Piger - Skyum
1
129461
04-11 2023
13:00 Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
1
-
3
04. nov 2023
13:00
Varde
1
FC Thy Piger - Skyum
3
129457
05-11 2023
Oversidder
AaB
05. nov 2023
Oversidder
AaB
129460
05-11 2023
12:00 Søholt Idrætsanlæg
2
-
1
05. nov 2023
12:00
Silkeborg IF Q
2
Dalum/Næsby
1
129456
05-11 2023
12:00
BSF
B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
1
05. nov 2023
12:00
B.93
5
BSF
1
129466
11-11 2023
13:30
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
2
11. nov 2023
13:30
BSF
1
Varde
2
129462
12-11 2023
13:00 Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
1
-
5
12. nov 2023
13:00
FC Thy Piger - Skyum
1
B.93
5
129465
12-11 2023
13:00
AaB
AaB's Anlæg
4
-
3
12. nov 2023
13:00
AaB
4
Silkeborg IF Q
3
129463
12-11 2023
14:30
Oversidder
Rema 1000 Park - Dalum
12. nov 2023
14:30
Dalum/Næsby
Oversidder
981533
18-11 2023
12:00 B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
1
18. nov 2023
12:00
B.93
3
Varde
1
985477
18-11 2023
13:00
AaB
AaB's Anlæg
10
-
2
18. nov 2023
13:00
AaB
10
FC Thy Piger - Skyum
2
513689
18-11 2023
14:30
BSF
Rema 1000 Park - Dalum
0
-
1
18. nov 2023
14:30
Dalum/Næsby
0
BSF
1
985474
25-11 2023
13:00
BSF
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
Straffesparkskonkurrence
5 - 4
1
-
1
25. nov 2023
13:00
FC Thy Piger - Skyum
1
BSF
1
985473
25-11 2023
14:30
AaB
Rema 1000 Park - Dalum
0
-
4
25. nov 2023
14:30
Dalum/Næsby
0
AaB
4
513691
03-12 2023
14:00
AaB
AaB's Anlæg
Straffesparkskonkurrence
5 - 2
1
-
1
03. dec 2023
14:00
AaB
1
B.93
1
493511
on13-12 2023
19:00 Søholt Idrætsanlæg
2
-
3
13. dec 2023
19:00
FC Thy Piger - Skyum
2
Silkeborg IF Q
3
157653
03-03 2024
12:00
BSF
Marienlund Kunstgræs 1
3
-
1
03. mar
12:00
Silkeborg IF Q
3
BSF
1
157629
09-03 2024
13:00 Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
Straffesparkskonkurrence
4 - 2
1
-
1
09. mar
13:00
Varde
1
FC Thy Piger - Skyum
1
157627
10-03 2024
Oversidder
AaB
10. mar
Oversidder
AaB
157628
10-03 2024
12:00 Søholt Idrætsanlæg
3
-
0
10. mar
12:00
Silkeborg IF Q
3
Dalum/Næsby
0
157508
10-03 2024
12:00
BSF
B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
0
10. mar
12:00
B.93
2
BSF
0
157652
16-03 2024
13:30
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
0
16. mar
13:30
BSF
1
Varde
0
157651
17-03 2024
13:00
AaB
AaB's Anlæg
4
-
3
17. mar
13:00
AaB
4
Silkeborg IF Q
3
157630
17-03 2024
14:15 Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
1
-
5
17. mar
14:15
FC Thy Piger - Skyum
1
B.93
5
157631
17-03 2024
14:30
Oversidder
Rema 1000 Park - Dalum
17. mar
14:30
Dalum/Næsby
Oversidder
157655
24-03 2024
12:00 B 93 Svanemølleanlæg.
11
-
0
24. mar
12:00
B.93
11
Dalum/Næsby
0
268087
24-03 2024
13:00
Oversidder
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
24. mar
13:00
FC Thy Piger - Skyum
Oversidder
157654
24-03 2024
13:00
AaB
AaB's Anlæg
5
-
2
24. mar
13:00
AaB
5
Varde
2
292462
07-04 2024
Oversidder
07. apr
Oversidder
Varde
292465
07-04 2024
12:00 B 93 Svanemølleanlæg.
6
-
2
07. apr
12:00
B.93
6
Silkeborg IF Q
2
292464
07-04 2024
14:30
BSF
Rema 1000 Park - Dalum
0
-
1
07. apr
14:30
Dalum/Næsby
0
BSF
1
298388
13-04 2024
13:00 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
2
-
4
13. apr
13:00
Varde
2
Silkeborg IF Q
4
292467
13-04 2024
15:30
BSF
AaB
Ballerup Idrætspark
1
-
6
13. apr
15:30
BSF
1
AaB
6
292466
14-04 2024
Oversidder
14. apr
Oversidder
B.93
292469
14-04 2024
14:30 Rema 1000 Park - Dalum
0
-
2
14. apr
14:30
Dalum/Næsby
0
FC Thy Piger - Skyum
2
298390
21-04 2024
Oversidder
21. apr
Oversidder
Silkeborg IF Q
298389
21-04 2024
12:00 B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
0
21. apr
12:00
B.93
4
Varde
0
316669
21-04 2024
13:30
BSF
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
2
-
1
21. apr
13:30
FC Thy Piger - Skyum
2
BSF
1
316668
21-04 2024
14:30
AaB
Rema 1000 Park - Dalum
0
-
7
21. apr
14:30
Dalum/Næsby
0
AaB
7
316670
28-04 2024
12:00
BSF
Søholt Idrætsanlæg
3
-
0
28. apr
12:00
Silkeborg IF Q
3
BSF
0
316671
28-04 2024
13:00
AaB
AaB's Anlæg
9
-
2
28. apr
13:00
AaB
9
Varde
2
316673
28-04 2024
13:00
Oversidder
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
28. apr
13:00
FC Thy Piger - Skyum
Oversidder
316702
04-05 2024
13:00
Oversidder
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
04. maj
13:00
Varde
Oversidder
316709
04-05 2024
15:30
BSF
Ballerup Idrætspark
2
-
1
04. maj
15:30
BSF
2
Dalum/Næsby
1
316701
05-05 2024
12:00 Søholt Idrætsanlæg
0
-
4
05. maj
12:00
Silkeborg IF Q
0
B.93
4
316708
05-05 2024
13:00
AaB
AaB's Anlæg
10
-
1
05. maj
13:00
AaB
10
FC Thy Piger - Skyum
1
316710
11-05 2024
Oversidder
11. maj
Oversidder
B.93
316713
11-05 2024
13:00 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
1
-
0
11. maj
13:00
Varde
1
Silkeborg IF Q
0
316711
11-05 2024
15:30
BSF
AaB
Ballerup Idrætspark
0
-
5
11. maj
15:30
BSF
0
AaB
5
316712
12-05 2024
14:30 Rema 1000 Park - Dalum
3
-
1
12. maj
14:30
Dalum/Næsby
3
FC Thy Piger - Skyum
1
316724
on15-05 2024
19:00
AaB
Søholt Idrætsanlæg
1
-
3
15. maj
19:00
Silkeborg IF Q
1
AaB
3
316716
18-05 2024
13:00 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
2
-
1
18. maj
13:00
Varde
2
Dalum/Næsby
1
316715
19-05 2024
Oversidder
BSF
19. maj
Oversidder
BSF
316717
19-05 2024
12:00 Søholt Idrætsanlæg
5
-
2
19. maj
12:00
Silkeborg IF Q
5
FC Thy Piger - Skyum
2
316672
19-05 2024
12:00 B 93 Svanemølleanlæg.
UHT
19. maj
12:00
B.93
Dalum/Næsby
UHT
316718
fr24-05 2024
18:30
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
1 - 4
24. maj
18:30
BSF
1
B.93
1
316719
26-05 2024
13:00
AaB
Oversidder
AaB's Anlæg
26. maj
13:00
AaB
Oversidder
316721
26-05 2024
13:00 Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
3
-
2
26. maj
13:00
FC Thy Piger - Skyum
3
Varde
2
316720
26-05 2024
14:30 Rema 1000 Park - Dalum
0
-
1
26. maj
14:30
Dalum/Næsby
0
Silkeborg IF Q
1
292463
on29-05 2024
19:00
AaB
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
29. maj
19:00
FC Thy Piger - Skyum
AaB
316714
on05-06 2024
17:00
AaB
B 93 Svanemølleanlæg.
05. jun
17:00
B.93
AaB
316725
08-06 2024
Oversidder
08. jun
Oversidder
Dalum/Næsby
316723
08-06 2024
13:00
BSF
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
08. jun
13:00
Varde
BSF
316722
09-06 2024
12:00 B 93 Svanemølleanlæg.
09. jun
12:00
B.93
FC Thy Piger - Skyum
316727
15-06 2024
Oversidder
15. jun
Oversidder
FC Thy Piger - Skyum
316726
15-06 2024
13:00
AaB
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
15. jun
13:00
Varde
AaB
316729
15-06 2024
13:30
BSF
Ballerup Idrætspark
15. jun
13:30
BSF
Silkeborg IF Q
316728
16-06 2024
14:30 Rema 1000 Park - Dalum
16. jun
14:30
Dalum/Næsby
B.93
316733
22-06 2024
12:00 Søholt Idrætsanlæg
22. jun
12:00
Silkeborg IF Q
Varde
316730
23-06 2024
12:00
Oversidder
B 93 Svanemølleanlæg.
23. jun
12:00
B.93
Oversidder
316731
23-06 2024
13:00
AaB
BSF
AaB's Anlæg
23. jun
13:00
AaB
BSF
316732
23-06 2024
13:00 Sparekassen Thy Arena
23. jun
13:00
FC Thy Piger - Skyum
Dalum/Næsby
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Dansk Boldspil-Union på mail eller på tlf: 4326 2222

Log ind