U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - efterår 2023 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
372018
20-08 2023
10:00 MG & BK.s anlæg
20. aug 2023
10:00
MG & BK
Strib IF
372041
20-08 2023
10:00 MORUD VVS-EL STADION
20. aug 2023
10:00
Morud IF
Ringe BK
372063
20-08 2023
12:00 Müller Autotech Arena Højby
20. aug 2023
12:00
Højby S & G
BK Stjernen af 1968
372042
20-08 2023
13:00
SfB
SfB Ryttervej
20. aug 2023
13:00
SfB
Aarup BK
372040
ma21-08 2023
17:30 Allesø / Spurvelundsskolen
21. aug 2023
17:30
Allesø GF
B 1909
372074
on23-08 2023
17:30 Home Tarup Park
23. aug 2023
17:30
Tarup/Paarup IF
Kerteminde BK
372104
on23-08 2023
18:00
SfB
OK Arena Ringe
23. aug 2023
18:00
Ringe BK
SfB
372105
26-08 2023
10:00 Scankab Arena i Aarup
26. aug 2023
10:00
Aarup BK
Højby S & G
372108
26-08 2023
11:15 Rema 1000 Park - Dalum
26. aug 2023
11:15
Dalum IF
MG & BK
372102
27-08 2023
10:00 Strib fritids- & aktivitetscenter
27. aug 2023
10:00
Strib IF
Allesø GF
372106
27-08 2023
11:00 Østbyens Stadion
27. aug 2023
11:00
BK Stjernen af 1968
Tarup/Paarup IF
372103
ti29-08 2023
18:00 3F Gillested Park
29. aug 2023
18:00
B 1909
Morud IF
372101
to31-08 2023
17:30 Langeskov Stadion
31. aug 2023
17:30
Langeskov IF
Dalum IF
372113
02-09 2023
10:00
SfB
MORUD VVS-EL STADION
02. sep 2023
10:00
Morud IF
SfB
372110
03-09 2023
10:00 Strib fritids- & aktivitetscenter
03. sep 2023
10:00
Strib IF
B 1909
372153
03-09 2023
10:00 Müller Autotech Arena Højby
03. sep 2023
10:00
Højby S & G
Tarup/Paarup IF
372109
03-09 2023
10:30 MG & BK.s anlæg
03. sep 2023
10:30
MG & BK
Allesø GF
372114
ma04-09 2023
18:00 OK Arena Ringe
04. sep 2023
18:00
Ringe BK
Aarup BK
372154
ma04-09 2023
18:00 Østbyens Stadion
04. sep 2023
18:00
BK Stjernen af 1968
Langeskov IF
372155
to07-09 2023
17:30 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
07. sep 2023
17:30
Kerteminde BK
Dalum IF
372203
to07-09 2023
18:00 3F Gillested Park
07. sep 2023
18:00
B 1909
Ringe BK
372244
09-09 2023
10:00 Scankab Arena i Aarup
09. sep 2023
10:00
Aarup BK
Morud IF
372247
09-09 2023
11:15 Rema 1000 Park - Dalum
09. sep 2023
11:15
Dalum IF
Strib IF
372204
09-09 2023
13:00
SfB
SfB Ryttervej
09. sep 2023
13:00
SfB
Kerteminde BK
372248
10-09 2023
10:30 MG & BK.s anlæg
10. sep 2023
10:30
MG & BK
Højby S & G
372156
ma11-09 2023
17:30 Allesø / Spurvelundsskolen
11. sep 2023
17:30
Allesø GF
BK Stjernen af 1968
372246
on13-09 2023
17:30 Home Tarup Park
13. sep 2023
17:30
Tarup/Paarup IF
Langeskov IF
372435
to14-09 2023
18:00
SfB
3F Gillested Park
14. sep 2023
18:00
B 1909
SfB
372458
16-09 2023
12:00 Østbyens Stadion
16. sep 2023
12:00
BK Stjernen af 1968
Dalum IF
372437
16-09 2023
13:30 Scankab Arena i Aarup
16. sep 2023
13:30
Aarup BK
Tarup/Paarup IF
372298
17-09 2023
10:00 Strib fritids- & aktivitetscenter
17. sep 2023
10:00
Strib IF
Kerteminde BK
372444
17-09 2023
12:00 Müller Autotech Arena Højby
17. sep 2023
12:00
Højby S & G
Morud IF
372262
ma18-09 2023
17:30 Langeskov Stadion
18. sep 2023
17:30
Langeskov IF
MG & BK
372299
ma18-09 2023
17:30 Allesø / Spurvelundsskolen
18. sep 2023
17:30
Allesø GF
Ringe BK
372493
on20-09 2023
17:30 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
20. sep 2023
17:30
Kerteminde BK
Aarup BK
372459
23-09 2023
10:00 MORUD VVS-EL STADION
23. sep 2023
10:00
Morud IF
Strib IF
372461
24-09 2023
10:00
SfB
SfB Ryttervej
24. sep 2023
10:00
SfB
BK Stjernen af 1968
372460
ti26-09 2023
17:30 OK Arena Ringe
26. sep 2023
17:30
Ringe BK
Højby S & G
372500
ti26-09 2023
17:30 Rema 1000 Park - Dalum
26. sep 2023
17:30
Dalum IF
B 1909
372462
on27-09 2023
17:30 Home Tarup Park
27. sep 2023
17:30
Tarup/Paarup IF
MG & BK
372502
on27-09 2023
17:30 Strib fritids- & aktivitetscenter
27. sep 2023
17:30
Strib IF
Ringe BK
372495
to28-09 2023
17:30 Langeskov Stadion
28. sep 2023
17:30
Langeskov IF
Allesø GF
372724
30-09 2023
12:00 Østbyens Stadion
30. sep 2023
12:00
BK Stjernen af 1968
Kerteminde BK
372722
30-09 2023
14:00 Scankab Arena i Aarup
30. sep 2023
14:00
Aarup BK
Langeskov IF
372554
01-10 2023
10:00 MORUD VVS-EL STADION
01. okt 2023
10:00
Morud IF
Tarup/Paarup IF
372503
ma02-10 2023
17:30
SfB
Allesø / Spurvelundsskolen
02. okt 2023
17:30
Allesø GF
SfB
372723
on04-10 2023
17:15 Müller Autotech Arena Højby
04. okt 2023
17:15
Højby S & G
Dalum IF
372810
on04-10 2023
17:30 Langeskov Stadion
04. okt 2023
17:30
Langeskov IF
Strib IF
372811
07-10 2023
10:00 Rema 1000 Park - Dalum
07. okt 2023
10:00
Dalum IF
Aarup BK
372804
08-10 2023
10:00
SfB
SfB Ryttervej
08. okt 2023
10:00
SfB
Højby S & G
372725
08-10 2023
11:00 3F Gillested Park
08. okt 2023
11:00
B 1909
BK Stjernen af 1968
372802
ma09-10 2023
17:30 OK Arena Ringe
09. okt 2023
17:30
Ringe BK
MG & BK
372808
ti10-10 2023
17:30 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
10. okt 2023
17:30
Kerteminde BK
Morud IF
372805
on11-10 2023
17:00 Home Tarup Park
11. okt 2023
17:00
Tarup/Paarup IF
Allesø GF
373154
on11-10 2023
17:30
SfB
SfB Ryttervej
11. okt 2023
17:30
SfB
Langeskov IF
372837
14-10 2023
11:00
B 1909
!
NB: B 1909 er taberdømt
3F Gillested Park
14. okt 2023
11:00
B 1909
Tarup/Paarup IF
372838
14-10 2023
11:00 OK Arena Ringe
14. okt 2023
11:00
Ringe BK
Kerteminde BK
372833
14-10 2023
12:00 Østbyens Stadion
ANN
14. okt 2023
12:00
BK Stjernen af 1968
Aarup BK
ANN
372832
15-10 2023
10:00
Højby S & G
!
NB: Højby S & G er taberdømt
Strib fritids- & aktivitetscenter
15. okt 2023
10:00
Strib IF
Højby S & G
373237
ma23-10 2023
17:30 Allesø / Spurvelundsskolen
23. okt 2023
17:30
Allesø GF
Dalum IF
372831
on25-10 2023
17:30 MG & BK.s anlæg
25. okt 2023
17:30
MG & BK
Morud IF
372501
to26-10 2023
17:30
B 1909
!
NB: B 1909 er taberdømt
MG & BK.s anlæg
26. okt 2023
17:30
MG & BK
B 1909
373252
28-10 2023
09:00 Kunststofbanen, Hjalleseskolen
28. okt 2023
09:00
Højby S & G
Allesø GF
373248
28-10 2023
10:00 Home Tarup Park
28. okt 2023
10:00
Tarup/Paarup IF
Strib IF
373239
28-10 2023
11:00 Langeskov Stadion
28. okt 2023
11:00
Langeskov IF
Ringe BK
373240
29-10 2023
10:00 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
29. okt 2023
10:00
Kerteminde BK
B 1909
373254
29-10 2023
10:00 MORUD VVS-EL STADION
29. okt 2023
10:00
Morud IF
BK Stjernen af 1968
373253
29-10 2023
11:00 Scankab Arena i Aarup
29. okt 2023
11:00
Aarup BK
MG & BK
373238
29-10 2023
11:30
SfB
Rema 1000 Park - Dalum
29. okt 2023
11:30
Dalum IF
SfB
372107
to02-11 2023
17:30 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
02. nov 2023
17:30
Kerteminde BK
Langeskov IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

110823: Langeskov udtrådt

170823: Langeskov indtrådt

Log ind