U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - efterår 2023, Pulje 3 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
996646
19-08 2023
09:30
OKS
OKSON-Park
19. aug 2023
09:30
OKS
Dalum IF
996621
20-08 2023
10:30 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
20. aug 2023
10:30
Aarslev BK (2)
FIUK, Odense
996647
on23-08 2023
17:30
Oversidder
OKS
23. aug 2023
17:30
Oversidder
OKS
996645
to24-08 2023
17:30 Fraugde Stadion
24. aug 2023
17:30
Fraugde G & IF
Sanderum BK
996650
27-08 2023
11:00 Humlehaveskolen
27. aug 2023
11:00
FIUK, Odense
Sanderum BK
996649
to31-08 2023
17:30 Fraugde Stadion
31. aug 2023
17:30
Fraugde G & IF
Aarslev BK (2)
996651
02-09 2023
10:00
Oversidder
Rema 1000 Park - Dalum
02. sep 2023
10:00
Dalum IF
Oversidder
996652
03-09 2023
11:00
OKS
OKSON-Park
03. sep 2023
11:00
OKS
Aarslev BK (2)
996653
03-09 2023
11:00 Humlehaveskolen
03. sep 2023
11:00
FIUK, Odense
Fraugde G & IF
996656
on06-09 2023
17:30
Oversidder
06. sep 2023
17:30
Oversidder
Fraugde G & IF
996654
10-09 2023
10:00 Vestfalen Stadion
10. sep 2023
10:00
Sanderum BK
Dalum IF
996660
on13-09 2023
17:30
Oversidder
13. sep 2023
17:30
Oversidder
FIUK, Odense
996802
16-09 2023
10:00
Sanderum BK
!
NB: Sanderum BK er taberdømt
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
16. sep 2023
10:00
Aarslev BK (2)
Sanderum BK
996658
16-09 2023
12:30
OKS
OKSON-Park
16. sep 2023
12:30
OKS
FIUK, Odense
996661
ti19-09 2023
18:30 Rema 1000 Park - Dalum
19. sep 2023
18:30
Dalum IF
Fraugde G & IF
996805
to21-09 2023
17:30
OKS
Fraugde Stadion
21. sep 2023
17:30
Fraugde G & IF
OKS
996803
23-09 2023
11:15 Rema 1000 Park - Dalum
23. sep 2023
11:15
Dalum IF
Aarslev BK (2)
996804
on27-09 2023
17:30
Oversidder
27. sep 2023
17:30
Oversidder
Sanderum BK
997158
to28-09 2023
17:15
OKS
Vestfalen Stadion
28. sep 2023
17:15
Sanderum BK
OKS
996806
30-09 2023
10:00
Oversidder
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
30. sep 2023
10:00
Aarslev BK (2)
Oversidder
997159
30-09 2023
10:00 Rema 1000 Park - Dalum
30. sep 2023
10:00
Dalum IF
FIUK, Odense
997162
on04-10 2023
17:00
OKS
OKSON-Park
04. okt 2023
17:00
OKS
Dalum IF
997160
on04-10 2023
18:00 Humlehaveskolen
04. okt 2023
18:00
FIUK, Odense
Aarslev BK (2)
997383
to05-10 2023
17:30
Oversidder
Fraugde Stadion
05. okt 2023
17:30
Fraugde G & IF
Oversidder
997381
07-10 2023
10:00 Vestfalen Stadion
07. okt 2023
10:00
Sanderum BK
FIUK, Odense
997287
08-10 2023
10:00
OKS
Oversidder
OKSON-Park
08. okt 2023
10:00
OKS
Oversidder
997380
08-10 2023
10:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
08. okt 2023
10:00
Aarslev BK (2)
Fraugde G & IF
997161
to12-10 2023
18:30
Sanderum BK
!
NB: Sanderum BK er taberdømt
Vestfalen Stadion
12. okt 2023
18:30
Sanderum BK
Fraugde G & IF
997384
15-10 2023
10:00
OKS
Humlehaveskolen
15. okt 2023
10:00
FIUK, Odense
OKS
997385
22-10 2023
11:00
Oversidder
Humlehaveskolen
22. okt 2023
11:00
FIUK, Odense
Oversidder
997511
on25-10 2023
17:45
Oversidder
25. okt 2023
17:45
Oversidder
Dalum IF
997387
to26-10 2023
17:00 Vestfalen Stadion
26. okt 2023
17:00
Sanderum BK
Aarslev BK (2)
997386
to26-10 2023
17:30 Fraugde Stadion
26. okt 2023
17:30
Fraugde G & IF
Dalum IF
997382
28-10 2023
09:00 Rema 1000 Park - Dalum
28. okt 2023
09:00
Dalum IF
Sanderum BK
997545
29-10 2023
10:00
OKS
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
29. okt 2023
10:00
Aarslev BK (2)
OKS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind