U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - efterår 2023, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
996032
20-08 2023
11:00 SEF Energi Arena - Tåsinge
20. aug 2023
11:00
Tåsinge f. B.
Aarslev BK (1)
996033
20-08 2023
12:00 Vindinge Sportsplads
20. aug 2023
12:00
Vindinge BK
Skårup IF
996031
on23-08 2023
17:30 Müller Autotech Arena Højby
23. aug 2023
17:30
Højby S & G
Hesselager Fodbold
996036
to24-08 2023
17:30 Hesselager Stadion
24. aug 2023
17:30
Hesselager Fodbold
Aarslev BK (1)
996035
ma28-08 2023
17:15 SEF Energi Arena - Tåsinge
28. aug 2023
17:15
Tåsinge f. B.
Højby S & G
996034
ti29-08 2023
18:00
SfB
SfB Ryttervej
29. aug 2023
18:00
SfB
Vindinge BK
996037
02-09 2023
10:00
SfB
Skårup Stadion
02. sep 2023
10:00
Skårup IF
SfB
996038
03-09 2023
10:00 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
03. sep 2023
10:00
Vindinge BK
Højby S & G
996039
ma04-09 2023
17:30 Hesselager Stadion
04. sep 2023
17:30
Hesselager Fodbold
Tåsinge f. B.
996043
09-09 2023
10:00
SfB
SfB Ryttervej
09. sep 2023
10:00
SfB
Tåsinge f. B.
996044
09-09 2023
11:45 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
09. sep 2023
11:45
Vindinge BK
Hesselager Fodbold
996041
10-09 2023
10:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
10. sep 2023
10:00
Aarslev BK (1)
Skårup IF
996593
16-09 2023
10:00
SfB
SfB Ryttervej
16. sep 2023
10:00
SfB
Hesselager Fodbold
996594
17-09 2023
10:00 Skårup Stadion
17. sep 2023
10:00
Skårup IF
Tåsinge f. B.
996596
23-09 2023
12:00 Skårup Stadion
23. sep 2023
12:00
Skårup IF
Højby S & G
996598
24-09 2023
10:00 SEF Energi Arena - Tåsinge
24. sep 2023
10:00
Tåsinge f. B.
Vindinge BK
996597
24-09 2023
12:00
SfB
SfB Ryttervej
24. sep 2023
12:00
SfB
Aarslev BK (1)
996600
30-09 2023
13:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
30. sep 2023
13:00
Aarslev BK (1)
Vindinge BK
996599
01-10 2023
10:00
SfB
Müller Autotech Arena Højby
01. okt 2023
10:00
Højby S & G
SfB
996601
01-10 2023
10:00 Skårup Stadion
01. okt 2023
10:00
Skårup IF
Hesselager Fodbold
996595
01-10 2023
10:30 Müller Autotech Arena Højby
01. okt 2023
10:30
Højby S & G
Aarslev BK (1)
996604
ti03-10 2023
17:30 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
03. okt 2023
17:30
Vindinge BK
Skårup IF
996602
on04-10 2023
17:15 Hesselager Stadion
04. okt 2023
17:15
Hesselager Fodbold
Højby S & G
996603
on04-10 2023
17:15 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
04. okt 2023
17:15
Aarslev BK (1)
Tåsinge f. B.
996607
07-10 2023
11:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
07. okt 2023
11:00
Aarslev BK (1)
Hesselager Fodbold
996605
07-10 2023
15:00
SfB
Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
07. okt 2023
15:00
Vindinge BK
SfB
996606
08-10 2023
10:00 Müller Autotech Arena Højby
08. okt 2023
10:00
Højby S & G
Tåsinge f. B.
996613
on11-10 2023
16:45
SfB
SEF Energi Arena - Tåsinge
11. okt 2023
16:45
Tåsinge f. B.
SfB
996615
to12-10 2023
17:00 Hesselager Stadion
12. okt 2023
17:00
Hesselager Fodbold
Vindinge BK
996610
to12-10 2023
17:30 Skårup Stadion
12. okt 2023
17:30
Skårup IF
Aarslev BK (1)
996618
22-10 2023
10:30 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
22. okt 2023
10:30
Aarslev BK (1)
Højby S & G
996617
22-10 2023
11:00
Tåsinge f. B.
!
NB: Tåsinge f. B. er taberdømt
SEF Energi Arena - Tåsinge
22. okt 2023
11:00
Tåsinge f. B.
Skårup IF
996616
ma23-10 2023
17:00
SfB
Hesselager Stadion
23. okt 2023
17:00
Hesselager Fodbold
SfB
996619
29-10 2023
10:00
SfB
SfB Ryttervej
29. okt 2023
10:00
SfB
Skårup IF
996620
29-10 2023
10:00 Kunststofbanen, Hjalleseskolen
29. okt 2023
10:00
Højby S & G
Vindinge BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind