Gjensidige Kvindepokalen 2023/24

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested TV Resultat
101102
12-08 2023
16:00
AaB
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
0
-
5
12. aug 2023
16:00
Aalborg Freja
0
AaB
5
101126
ti15-08 2023
18:00 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
0
15. aug 2023
18:00
Østerbro IF
3
Sundby
0
101123
ti15-08 2023
19:00 Mørdrup Idrætsanlæg
UHT
15. aug 2023
19:00
Espergærde IF
Fremad Valby
UHT
101128
ti15-08 2023
20:00 Valby Idrætspark
0
-
6
15. aug 2023
20:00
Medicinernes Bk
0
Allerød FK
6
101103
on16-08 2023
18:30 Nibe Stadion
1
-
2
16. aug 2023
18:30
Nibe B
1
Gug B
2
101104
on16-08 2023
18:30
RKG
Bixen Arena (Klarup Stadion)
HHT
16. aug 2023
18:30
RKG
Vorup FB
HHT
101105
on16-08 2023
18:30 Brabrand IF's Idrætsanlæg
1
-
0
16. aug 2023
18:30
Brabrand IF
1
JAI, Aarhus
0
101106
on16-08 2023
18:30 Volkswagen Park Randers (kunst)
0
-
4
16. aug 2023
18:30
Randers Q
0
Vildbjerg
4
101107
on16-08 2023
18:30 Søholt Idrætspark
2
-
4
16. aug 2023
18:30
Silkeborg KFUM
2
ASA, Aarhus
4
101111
on16-08 2023
18:30
AGF
Liseborgcentret
0
-
8
16. aug 2023
18:30
Team Viborg
0
AGF
8
101112
on16-08 2023
18:30 Lemvig Stadion
UHT
16. aug 2023
18:30
Lemvig GF
Aarhus Fremad
UHT
101113
on16-08 2023
18:30 VB Parken
3
-
2
16. aug 2023
18:30
Vejle B
3
Varde IF
2
101114
on16-08 2023
18:30 Veldtofte Idrætspark
1
-
3
16. aug 2023
18:30
FC King George
1
Dalum/Næsby
3
101115
on16-08 2023
18:30 Campus Road
1
-
11
16. aug 2023
18:30
B1913
1
Odense Q
11
101116
on16-08 2023
18:30 Billund Idrætscenter
1
-
3
16. aug 2023
18:30
Billund IF
1
NØFF
3
101117
on16-08 2023
18:30 Bolbro-Parken
0
-
4
16. aug 2023
18:30
Bolbro G & IF
0
DSIO
4
101118
on16-08 2023
18:30 Boe Byg Arena - Svanninge
0
-
9
16. aug 2023
18:30
SFF 2015
0
Sønderborg Q
9
101119
on16-08 2023
18:30 Stadion Vest
0
-
3
16. aug 2023
18:30
B 73 Slagelse
0
Næstved HG
3
101120
on16-08 2023
18:30 Ringsted Stadion
2
-
3
16. aug 2023
18:30
Ringsted Pigefodbold
2
ØKF
3
101121
on16-08 2023
18:30 Frederiksberg Skole, kunstgræs
0
-
6
16. aug 2023
18:30
Lynge-Broby IF
0
Solrød FC
6
101122
on16-08 2023
18:30
HIK
Gentofte Sportspark Vest
1
-
0
16. aug 2023
18:30
HIK
1
Skjold
0
101124
on16-08 2023
18:30 Melby Stadion
1
-
5
16. aug 2023
18:30
Melby-Liseleje IF
1
Ølstykke FC
5
101125
on16-08 2023
18:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
3
16. aug 2023
18:30
Føroyar
0
Fredensborg BI
3
101127
on16-08 2023
18:30
BSF
Vanløse Idrætspark
0
-
4
16. aug 2023
18:30
FC Damsø
0
BSF
4
101130
on16-08 2023
18:30
Oversidder
B 93 Svanemølleanlæg.
16. aug 2023
18:30
B.93
Oversidder
101129
ti29-08 2023
17:45 Sportspladsen i Syd
4
-
3
29. aug 2023
17:45
KFUM
4
Albertslund BS 72
3
809171
on13-09 2023
17:30 Enghaveskolen (Fyn)
0
-
5
13. sep 2023
17:30
DSIO
0
Dalum/Næsby
5
809172
on13-09 2023
17:30 Lemvig Stadion
1
-
5
13. sep 2023
17:30
Lemvig GF
1
ASA, Aarhus
5
809173
on13-09 2023
17:30
AaB
Brabrand IF's Idrætsanlæg
0
-
2
13. sep 2023
17:30
Brabrand IF
0
AaB
2
809174
on13-09 2023
17:30 Ulvehøj Idrætscenter
0
-
6
13. sep 2023
17:30
Vorup FB
0
Vildbjerg
6
809175
on13-09 2023
17:30 Skjøtt Arena (Gug B)
0
-
8
13. sep 2023
17:30
Gug B
0
Fortuna Hjørring
8
809176
on13-09 2023
17:30
AGF
Sparekassen Thy Arena
2
-
3
13. sep 2023
17:30
FC Thy - ThistedQ
2
AGF
3
809169
on13-09 2023
17:30 Nature Energy Park
0
-
2
13. sep 2023
17:30
Odense Q
0
Kolding IF
2
809162
on13-09 2023
17:30 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
0
-
14
13. sep 2023
17:30
NØFF
0
HB Køge
14
809163
on13-09 2023
17:30 Emdrupparken
0
-
3
13. sep 2023
17:30
KFUM
0
Allerød FK
3
809167
on13-09 2023
18:00 Fredensborg Stadion
2
-
5
13. sep 2023
18:00
Fredensborg BI
2
B.93
5
809164
on13-09 2023
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
0
-
3
13. sep 2023
19:00
BSF
0
FC Nordsjælland
3
809165
on13-09 2023
19:00 Helsingør "Ny Stadion" OPV
0
-
9
13. sep 2023
19:00
Espergærde IF
0
Østerbro IF
9
809170
on13-09 2023
19:00 BAUHAUS ARENA - Sønderborg
2
-
4
13. sep 2023
19:00
Sønderborg Q
2
Vejle B
4
809161
on13-09 2023
19:00 Solrød Idrætscenter
1
-
4
13. sep 2023
19:00
Solrød FC
1
Næstved HG
4
809168
ti19-09 2023
18:30 Ølstykke Stadion
0
-
8
19. sep 2023
18:30
Ølstykke FC
0
Brøndby IF
8
809166
on20-09 2023
18:30
HIK
Gentofte Sportspark Vest
4
-
2
20. sep 2023
18:30
HIK
4
ØKF
2
593355
ti03-10 2023
17:00 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
1
-
4
03. okt 2023
17:00
Vildbjerg
1
Kolding IF
4
593354
on04-10 2023
19:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
1
-
5
04. okt 2023
19:00
ASA, Aarhus
1
Fortuna Hjørring
5
593356
on04-10 2023
19:00
AaB
AGF
AaB's Anlæg
0
-
1
04. okt 2023
19:00
AaB
0
AGF
1
593359
on04-10 2023
19:00 Allerød Idrætspark
0
-
8
04. okt 2023
19:00
Allerød FK
0
Brøndby IF
8
593361
on04-10 2023
19:00 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
1
04. okt 2023
19:00
B.93
2
Østerbro IF
1
593357
ti10-10 2023
19:00 VB Parken
0
-
5
10. okt 2023
19:00
Vejle B
0
Dalum/Næsby
5
593360
ti10-10 2023
19:00
HIK
HIK
0
-
3
10. okt 2023
19:00
HIK
0
Næstved HG
3
593358
on11-10 2023
18:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
5
11. okt 2023
18:30
HB Køge
3
FC Nordsjælland
5
973428
09-03 2024
14:00
AGF
Nord Energi Arena, Hjørring
0
-
1
09. mar
14:00
Fortuna Hjørring
0
AGF
1
973433
09-03 2024
14:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3
-
2
09. mar
14:00
Næstved HG
3
B.93
2
985857
09-03 2024
15:00 Fynske Bank Arena (kunst)
0
-
2
09. mar
15:00
Kolding IF
0
Brøndby IF
2
985869
09-03 2024
15:00 Sparekassen Danmark Arena - Kunst
0
-
3
09. mar
15:00
Dalum/Næsby
0
FC Nordsjælland
3
944917
27-04 2024
13:00
AGF
Ceres Park
2
-
1
27. apr
13:00
AGF
2
Brøndby IF
1
944918
27-04 2024
15:00 Right to Dream Park
7
-
0
27. apr
15:00
FC Nordsjælland
7
Næstved HG
0
944919
fr17-05 2024
18:30
AGF
Brøndby Stadion, Bane 2
3
-
1
17. maj
18:30
Brøndby IF
3
AGF
1
944920
18-05 2024
14:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2
-
10
18. maj
14:00
Næstved HG
2
FC Nordsjælland
10
509160
on19-06 2024
18:00 MCH Arena, Herning
19. jun
18:00
FC Nordsjælland
Brøndby IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Dansk Boldspil-Union på mail eller på tlf: 4326 2222

Log ind