ØOB Oldboys 40 år 7 mands 2023-24

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
766931
on09-08 2023
19:00
Oversidder
Riisvangen Stadion
09. aug 2023
19:00
Aarhus Fremad
Oversidder
766932
on09-08 2023
19:00 Aabyhøj Stadion
5
-
4
09. aug 2023
19:00
Aabyhøj IF
5
Harlev IK
4
766933
on09-08 2023
19:00
TMG
Mårslet Stadion
0
-
9
09. aug 2023
19:00
TMG
0
IF Midtdjurs
9
766934
on09-08 2023
19:00 Stilling Skole
UHT
09. aug 2023
19:00
Stilling IF
Auning IF
UHT
766935
on09-08 2023
19:00 Lystrup Idrætsanlæg
HHT
09. aug 2023
19:00
Lystrup IF
Kolind/Perstrup IF
HHT
766936
on16-08 2023
19:00 KPI's Klubhus
2
-
3
16. aug 2023
19:00
Kolind/Perstrup IF
2
Aarhus Fremad
3
766937
on16-08 2023
19:00 Auning Idrætscenter
16. aug 2023
19:00
Auning IF
Lystrup IF
766940
on16-08 2023
19:00 Ryomgård Stadion
6
-
3
16. aug 2023
19:00
IF Midtdjurs
6
Stilling IF
3
766941
on16-08 2023
19:00
TMG
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
6
-
3
16. aug 2023
19:00
Harlev IK
6
TMG
3
766942
on16-08 2023
19:00
Oversidder
16. aug 2023
19:00
Oversidder
Aabyhøj IF
766946
ma21-08 2023
19:00 Stilling Skole
4
-
2
21. aug 2023
19:00
Stilling IF
4
Harlev IK
2
766943
on23-08 2023
19:00 Riisvangen Stadion
9
-
1
23. aug 2023
19:00
Aarhus Fremad
9
Auning IF
1
766944
on23-08 2023
19:00
Oversidder
KPI's Klubhus
23. aug 2023
19:00
Kolind/Perstrup IF
Oversidder
766945
on23-08 2023
19:00
TMG
Mårslet Stadion
3
-
6
23. aug 2023
19:00
TMG
3
Aabyhøj IF
6
766947
on23-08 2023
19:00 Lystrup Idrætsanlæg
HHT
23. aug 2023
19:00
Lystrup IF
IF Midtdjurs
HHT
766948
on30-08 2023
19:00 Auning Idrætscenter
2
-
2
30. aug 2023
19:00
Auning IF
2
Kolind/Perstrup IF
2
766949
on30-08 2023
19:00 Ryomgård Stadion
1
-
2
30. aug 2023
19:00
IF Midtdjurs
1
Aarhus Fremad
2
766950
on30-08 2023
19:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
UHT
30. aug 2023
19:00
Harlev IK
Lystrup IF
UHT
766951
on30-08 2023
19:00 Aabyhøj Stadion
10
-
2
30. aug 2023
19:00
Aabyhøj IF
10
Stilling IF
2
766952
on30-08 2023
19:00
Oversidder
TMG
30. aug 2023
19:00
Oversidder
TMG
766956
ma04-09 2023
18:30
TMG
Stilling Skole
UHT
04. sep 2023
18:30
Stilling IF
TMG
UHT
766953
on06-09 2023
18:30 Riisvangen Stadion
3
-
2
06. sep 2023
18:30
Aarhus Fremad
3
Harlev IK
2
766954
on06-09 2023
18:30 Ryomgård Stadion
6
-
0
06. sep 2023
18:30
IF Midtdjurs
6
Kolind/Perstrup IF
0
766955
on06-09 2023
18:30
Oversidder
Auning Idrætscenter
HHT
06. sep 2023
18:30
Auning IF
Oversidder
HHT
766957
on06-09 2023
18:30 Lystrup Idrætsanlæg
HHT
06. sep 2023
18:30
Lystrup IF
Aabyhøj IF
HHT
766958
on13-09 2023
18:30 Ryomgård Stadion
6
-
3
13. sep 2023
18:30
IF Midtdjurs
6
Auning IF
3
766959
on13-09 2023
18:30 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
UHT
13. sep 2023
18:30
Harlev IK
Kolind/Perstrup IF
UHT
766960
on13-09 2023
18:30 Aabyhøj Stadion
1
-
1
13. sep 2023
18:30
Aabyhøj IF
1
Aarhus Fremad
1
766962
on13-09 2023
18:30
Oversidder
13. sep 2023
18:30
Oversidder
Stilling IF
766961
on13-09 2023
19:00
TMG
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
UHT
13. sep 2023
19:00
TMG
Lystrup IF
UHT
767061
ma18-09 2023
18:30 Lystrup Idrætsanlæg
HHT
18. sep 2023
18:30
Lystrup IF
Stilling IF
HHT
766963
on20-09 2023
18:00
TMG
Riisvangen Stadion
6
-
4
20. sep 2023
18:00
Aarhus Fremad
6
TMG
4
766964
on20-09 2023
18:00 KPI's Klubhus
5
-
7
20. sep 2023
18:00
Kolind/Perstrup IF
5
Aabyhøj IF
7
766965
on20-09 2023
18:00 Auning Idrætscenter
2
-
5
20. sep 2023
18:00
Auning IF
2
Harlev IK
5
767060
on20-09 2023
18:00
Oversidder
Ryomgård Stadion
20. sep 2023
18:00
IF Midtdjurs
Oversidder
768050
ma25-09 2023
18:00 Stilling Skole
1
-
5
25. sep 2023
18:00
Stilling IF
1
Aarhus Fremad
5
767062
on27-09 2023
18:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
1
-
2
27. sep 2023
18:00
Harlev IK
1
IF Midtdjurs
2
768048
on27-09 2023
18:00 Aabyhøj Stadion
10
-
3
27. sep 2023
18:00
Aabyhøj IF
10
Auning IF
3
768051
on27-09 2023
18:00
Oversidder
UHT
27. sep 2023
18:00
Oversidder
Lystrup IF
UHT
768049
on27-09 2023
19:00
TMG
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
3
-
9
27. sep 2023
19:00
TMG
3
Kolind/Perstrup IF
9
768053
ma08-04 2024
19:00 Tirstrup Idrætsefterskole
UHT
08. apr
19:00
Kolind/Perstrup IF
Stilling IF
UHT
768052
on10-04 2024
19:00 Riisvangen Stadion
UHT
10. apr
19:00
Aarhus Fremad
Lystrup IF
UHT
768054
on10-04 2024
19:00
TMG
Auning Idrætscenter
HHT
10. apr
19:00
Auning IF
TMG
HHT
768055
on10-04 2024
19:00 AC Huse Park Kunstgræs
6
-
2
10. apr
19:00
IF Midtdjurs
6
Aabyhøj IF
2
768056
on10-04 2024
19:00
Oversidder
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
10. apr
19:00
Harlev IK
Oversidder
768057
on17-04 2024
19:00
Oversidder
17. apr
19:00
Oversidder
Aarhus Fremad
768159
on17-04 2024
19:00
TMG
Ryomgård Stadion
17. apr
19:00
IF Midtdjurs
TMG
768160
on17-04 2024
19:00 Auning Idrætscenter
HHT
17. apr
19:00
Auning IF
Stilling IF
HHT
768161
on17-04 2024
19:00 KPI's Klubhus
UHT
17. apr
19:00
Kolind/Perstrup IF
Lystrup IF
UHT
768158
on17-04 2024
19:15 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
17. apr
19:15
Harlev IK
Aabyhøj IF
768164
ma22-04 2024
19:00 Stilling Skole
22. apr
19:00
Stilling IF
IF Midtdjurs
768162
on24-04 2024
19:00 Riisvangen Stadion
24. apr
19:00
Aarhus Fremad
Kolind/Perstrup IF
768163
on24-04 2024
19:00 Lystrup Idrætsanlæg
24. apr
19:00
Lystrup IF
Auning IF
768165
on24-04 2024
19:00
TMG
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
24. apr
19:00
TMG
Harlev IK
768166
on24-04 2024
19:00
Oversidder
Aabyhøj Stadion
24. apr
19:00
Aabyhøj IF
Oversidder
768170
ma29-04 2024
19:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
29. apr
19:00
Harlev IK
Stilling IF
768167
on01-05 2024
19:00 Auning Idrætscenter
HHT
01. maj
19:00
Auning IF
Aarhus Fremad
HHT
768168
on01-05 2024
19:00
Oversidder
01. maj
19:00
Oversidder
Kolind/Perstrup IF
768169
on01-05 2024
19:00
TMG
Aabyhøj Stadion
01. maj
19:00
Aabyhøj IF
TMG
768171
on01-05 2024
19:00 Ryomgård Stadion
UHT
01. maj
19:00
IF Midtdjurs
Lystrup IF
UHT
768175
ma06-05 2024
19:00 Stilling Skole
06. maj
19:00
Stilling IF
Aabyhøj IF
768172
on08-05 2024
19:00 KPI's Klubhus
UHT
08. maj
19:00
Kolind/Perstrup IF
Auning IF
UHT
768173
on08-05 2024
19:00 Riisvangen Stadion
08. maj
19:00
Aarhus Fremad
IF Midtdjurs
768174
on08-05 2024
19:00 Lystrup Idrætsanlæg
HHT
08. maj
19:00
Lystrup IF
Harlev IK
HHT
768176
on08-05 2024
19:00
TMG
Oversidder
Mårslet Stadion
08. maj
19:00
TMG
Oversidder
768180
ma13-05 2024
19:00
TMG
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
13. maj
19:00
TMG
Stilling IF
768177
on15-05 2024
19:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
15. maj
19:00
Harlev IK
Aarhus Fremad
768178
on15-05 2024
19:00 KPI's Klubhus
15. maj
19:00
Kolind/Perstrup IF
IF Midtdjurs
768179
on15-05 2024
19:00
Oversidder
UHT
15. maj
19:00
Oversidder
Auning IF
UHT
768181
on15-05 2024
19:00 Aabyhøj Stadion
UHT
15. maj
19:00
Aabyhøj IF
Lystrup IF
UHT
768182
on22-05 2024
19:00 Auning Idrætscenter
HHT
22. maj
19:00
Auning IF
IF Midtdjurs
HHT
768183
on22-05 2024
19:00 KPI's Klubhus
22. maj
19:00
Kolind/Perstrup IF
Harlev IK
768184
on22-05 2024
19:00 Riisvangen Stadion
22. maj
19:00
Aarhus Fremad
Aabyhøj IF
768185
on22-05 2024
19:00
TMG
Lystrup Idrætsanlæg
HHT
22. maj
19:00
Lystrup IF
TMG
HHT
768186
on22-05 2024
19:00
Oversidder
Stilling Skole
22. maj
19:00
Stilling IF
Oversidder
768187
on29-05 2024
19:00
TMG
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
29. maj
19:00
TMG
Aarhus Fremad
768188
on29-05 2024
19:00 Aabyhøj Stadion
29. maj
19:00
Aabyhøj IF
Kolind/Perstrup IF
768189
on29-05 2024
19:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
UHT
29. maj
19:00
Harlev IK
Auning IF
UHT
768190
on29-05 2024
19:00
Oversidder
29. maj
19:00
Oversidder
IF Midtdjurs
768191
on29-05 2024
19:00 Stilling Skole
UHT
29. maj
19:00
Stilling IF
Lystrup IF
UHT
768195
ma03-06 2024
19:00 Riisvangen Stadion
03. jun
19:00
Aarhus Fremad
Stilling IF
768192
on05-06 2024
19:00 Ryomgård Stadion
05. jun
19:00
IF Midtdjurs
Harlev IK
768193
on05-06 2024
19:00 Auning Idrætscenter
HHT
05. jun
19:00
Auning IF
Aabyhøj IF
HHT
768194
on05-06 2024
19:00
TMG
KPI's Klubhus
05. jun
19:00
Kolind/Perstrup IF
TMG
768196
on05-06 2024
19:00
Oversidder
Lystrup Idrætsanlæg
HHT
05. jun
19:00
Lystrup IF
Oversidder
HHT
768198
ma10-06 2024
19:00 Stilling Skole
10. jun
19:00
Stilling IF
Kolind/Perstrup IF
768197
on12-06 2024
19:00 Lystrup Idrætsanlæg
HHT
12. jun
19:00
Lystrup IF
Aarhus Fremad
HHT
768199
on12-06 2024
19:00
TMG
Mårslet Stadion
UHT
12. jun
19:00
TMG
Auning IF
UHT
768200
on12-06 2024
19:00 Aabyhøj Stadion
12. jun
19:00
Aabyhøj IF
IF Midtdjurs
768201
on12-06 2024
19:00
Oversidder
12. jun
19:00
Oversidder
Harlev IK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind