U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - efterår 2023, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
182587
to17-08 2023
17:30 Bellinge Stadion
0
-
2
17. aug 2023
17:30
BBB/SB
0
Aarslev BK
2
182582
20-08 2023
10:00 Ullerslev Stadion - kunstgræs
2
-
11
20. aug 2023
10:00
SUB Ullerslev
2
BK Stjernen af 1968
11
182589
20-08 2023
12:15 OK Arena Ringe
11
-
1
20. aug 2023
12:15
Ringe BK
11
Langeskov IF
1
182588
20-08 2023
13:00 Tullebølle Stadion
1
-
2
20. aug 2023
13:00
TTLF
1
Egebjerg Fodbold
2
182581
20-08 2023
13:00
Oversidder
Idrætscenter Nyborg
20. aug 2023
13:00
Nyborg G & IF
Oversidder
182583
ma21-08 2023
17:30 Home Tarup Park
3
-
5
21. aug 2023
17:30
Tarup/Paarup IF
3
Munkebo BK
5
186219
26-08 2023
12:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
4
-
2
26. aug 2023
12:00
Aarslev BK
4
SUB Ullerslev
2
186332
26-08 2023
13:30
Oversidder
26. aug 2023
13:30
Oversidder
Ringe BK
186333
27-08 2023
10:30 Munkebo Idrætscenter
1
-
8
27. aug 2023
10:30
Munkebo BK
1
Nyborg G & IF
8
182590
27-08 2023
11:00 Langeskov Stadion
3
-
2
27. aug 2023
11:00
Langeskov IF
3
TTLF
2
182591
27-08 2023
13:00 Østbyens Stadion
9
-
1
27. aug 2023
13:00
BK Stjernen af 1968
9
Tarup/Paarup IF
1
186337
on30-08 2023
17:30 Østbyens Stadion
4
-
1
30. aug 2023
17:30
BK Stjernen af 1968
4
Aarslev BK
1
186331
on30-08 2023
18:30 V.Skerninge Stadion
UHT
30. aug 2023
18:30
Egebjerg Fodbold
BBB/SB
UHT
186338
to31-08 2023
17:30 Bellinge Stadion
2
-
2
31. aug 2023
17:30
BBB/SB
2
Langeskov IF
2
186335
to31-08 2023
18:00 Ullerslev Stadion - kunstgræs
1
-
4
31. aug 2023
18:00
SUB Ullerslev
1
Egebjerg Fodbold
4
186343
02-09 2023
10:30 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
2
-
4
02. sep 2023
10:30
Aarslev BK
2
Tarup/Paarup IF
4
186340
02-09 2023
12:15 OK Arena Ringe
6
-
2
02. sep 2023
12:15
Ringe BK
6
Munkebo BK
2
186339
03-09 2023
13:00
Oversidder
Tullebølle Stadion
03. sep 2023
13:00
TTLF
Oversidder
186336
ma04-09 2023
17:30 Home Tarup Park
1
-
12
04. sep 2023
17:30
Tarup/Paarup IF
1
Nyborg G & IF
12
192244
ma04-09 2023
17:30 Munkebo Idrætscenter
6
-
9
04. sep 2023
17:30
Munkebo BK
6
TTLF
9
186341
on06-09 2023
18:00 Langeskov Stadion
11
-
2
06. sep 2023
18:00
Langeskov IF
11
SUB Ullerslev
2
190524
on06-09 2023
18:00
Oversidder
06. sep 2023
18:00
Oversidder
BBB/SB
192246
to07-09 2023
17:30
Oversidder
Ullerslev Stadion - kunstgræs
07. sep 2023
17:30
SUB Ullerslev
Oversidder
192250
10-09 2023
10:30 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
10
-
2
10. sep 2023
10:30
Aarslev BK
10
Egebjerg Fodbold
2
192249
10-09 2023
11:00 Vestfalen Stadion
3
-
2
10. sep 2023
11:00
BBB/SB
3
Munkebo BK
2
192248
10-09 2023
12:00 Østbyens Stadion
8
-
2
10. sep 2023
12:00
BK Stjernen af 1968
8
Langeskov IF
2
192247
10-09 2023
13:00 Home Tarup Park
1
-
5
10. sep 2023
13:00
Tarup/Paarup IF
1
Ringe BK
5
190522
on13-09 2023
18:15 V.Skerninge Stadion
6
-
3
13. sep 2023
18:15
Egebjerg Fodbold
6
BK Stjernen af 1968
3
192529
to14-09 2023
17:30 Ullerslev Stadion - kunstgræs
0
-
10
14. sep 2023
17:30
SUB Ullerslev
0
Nyborg G & IF
10
192526
17-09 2023
09:00 OK Arena Ringe
5
-
1
17. sep 2023
09:00
Ringe BK
5
TTLF
1
192523
17-09 2023
11:00 Langeskov Stadion
2
-
4
17. sep 2023
11:00
Langeskov IF
2
Aarslev BK
4
192522
ti19-09 2023
17:30 Tullebølle Stadion
2
-
1
19. sep 2023
17:30
TTLF
2
Nyborg G & IF
1
192528
on20-09 2023
17:30 Munkebo Idrætscenter
6
-
0
20. sep 2023
17:30
Munkebo BK
6
SUB Ullerslev
0
192525
on20-09 2023
18:00 V.Skerninge Stadion
5
-
3
20. sep 2023
18:00
Egebjerg Fodbold
5
Tarup/Paarup IF
3
192527
on20-09 2023
18:00
Oversidder
20. sep 2023
18:00
Oversidder
BK Stjernen af 1968
192542
to21-09 2023
18:00 Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
1
-
10
21. sep 2023
18:00
BBB/SB
1
Ringe BK
10
192540
24-09 2023
10:00 Home Tarup Park
2
-
2
24. sep 2023
10:00
Tarup/Paarup IF
2
TTLF
2
195962
24-09 2023
10:30
Oversidder
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
24. sep 2023
10:30
Aarslev BK
Oversidder
192541
24-09 2023
11:00 Østbyens Stadion
UHT
24. sep 2023
11:00
BK Stjernen af 1968
Munkebo BK
UHT
209834
on27-09 2023
17:45 Tullebølle Stadion
2
-
3
27. sep 2023
17:45
TTLF
2
BK Stjernen af 1968
3
196169
on27-09 2023
18:30 V.Skerninge Stadion
4
-
3
27. sep 2023
18:30
Egebjerg Fodbold
4
Langeskov IF
3
192524
to28-09 2023
17:30 Idrætscenter Nyborg
7
-
1
28. sep 2023
17:30
Nyborg G & IF
7
BBB/SB
1
206865
01-10 2023
10:30 Munkebo Idrætscenter
4
-
0
01. okt 2023
10:30
Munkebo BK
4
Aarslev BK
0
196170
01-10 2023
11:00 Langeskov Stadion
7
-
1
01. okt 2023
11:00
Langeskov IF
7
Tarup/Paarup IF
1
204059
01-10 2023
11:00
Oversidder
01. okt 2023
11:00
Oversidder
Egebjerg Fodbold
202175
01-10 2023
13:00 Tullebølle Stadion
0
-
8
01. okt 2023
13:00
TTLF
0
BBB/SB
8
209831
01-10 2023
13:00 Idrætscenter Nyborg
9
-
0
01. okt 2023
13:00
Nyborg G & IF
9
Egebjerg Fodbold
0
202205
01-10 2023
13:30 OK Arena Ringe
UHT
01. okt 2023
13:30
Ringe BK
SUB Ullerslev
UHT
209830
on04-10 2023
18:30 V.Skerninge Stadion
3
-
0
04. okt 2023
18:30
Egebjerg Fodbold
3
Munkebo BK
0
206871
to05-10 2023
18:15 Ullerslev Stadion - kunstgræs
2
-
6
05. okt 2023
18:15
SUB Ullerslev
2
TTLF
6
209663
07-10 2023
10:30 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
0
-
12
07. okt 2023
10:30
Aarslev BK
0
Nyborg G & IF
12
209625
08-10 2023
10:00 Home Tarup Park
2
-
2
08. okt 2023
10:00
Tarup/Paarup IF
2
BBB/SB
2
209626
08-10 2023
11:00 Østbyens Stadion
0
-
7
08. okt 2023
11:00
BK Stjernen af 1968
0
Ringe BK
7
206868
08-10 2023
11:00
Oversidder
Langeskov Stadion
08. okt 2023
11:00
Langeskov IF
Oversidder
209835
to12-10 2023
17:15 OK Arena Ringe
6
-
3
12. okt 2023
17:15
Ringe BK
6
Aarslev BK
3
209833
to12-10 2023
17:30 Bellinge Stadion
5
-
2
12. okt 2023
17:30
BBB/SB
5
SUB Ullerslev
2
209836
15-10 2023
10:30 Munkebo Idrætscenter
HHT
15. okt 2023
10:30
Munkebo BK
Langeskov IF
HHT
209832
15-10 2023
13:00
Oversidder
Home Tarup Park
15. okt 2023
13:00
Tarup/Paarup IF
Oversidder
186342
ti24-10 2023
17:30 Idrætscenter Nyborg
3
-
3
24. okt 2023
17:30
Nyborg G & IF
3
Ringe BK
3
210597
on25-10 2023
18:30 V.Skerninge Stadion
2
-
6
25. okt 2023
18:30
Egebjerg Fodbold
2
Ringe BK
6
196171
to26-10 2023
17:30 Idrætscenter Nyborg
13
-
0
26. okt 2023
17:30
Nyborg G & IF
13
BK Stjernen af 1968
0
210594
to26-10 2023
17:45 Ullerslev Stadion - kunstgræs
1
-
4
26. okt 2023
17:45
SUB Ullerslev
1
Tarup/Paarup IF
4
210596
28-10 2023
11:30 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
3
-
4
28. okt 2023
11:30
Aarslev BK
3
TTLF
4
210595
29-10 2023
11:00 Østbyens Stadion
5
-
5
29. okt 2023
11:00
BK Stjernen af 1968
5
BBB/SB
5
210598
29-10 2023
11:00
Oversidder
29. okt 2023
11:00
Oversidder
Munkebo BK
209837
29-10 2023
12:00 Langeskov Stadion
0
-
9
29. okt 2023
12:00
Langeskov IF
0
Nyborg G & IF
9
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

1008: Søhus Stige indsat. Munkebo indsat

150823: Søhus/Stige udtrådt

Log ind