U13 Drenge Liga 4 (2011) 8:8 - efterår 2023 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
345928
on16-08 2023
18:45
OB
OB-Ådalen
2
-
1
16. aug 2023
18:45
OB
2
Boldklubben Marienlyst
1
345919
19-08 2023
10:30 MG & BK.s anlæg
6
-
1
19. aug 2023
10:30
MG & BK
6
Dalum IF
1
345922
19-08 2023
11:00 SEF Energi Arena - Tåsinge
8
-
1
19. aug 2023
11:00
Tåsinge f. B.
8
Søndersø BK
1
345907
20-08 2023
Oversidder
Ullerslev Stadion
20. aug 2023
SUB Ullerslev
Oversidder
345923
20-08 2023
12:00
Oversidder
Müller Autotech Arena Højby
20. aug 2023
12:00
Højby S & G
Oversidder
345926
ti22-08 2023
17:30 Bellinge Stadion
3
-
6
22. aug 2023
17:30
BBB/SB
3
Skeby GF
6
345936
on23-08 2023
18:00 Ullerslev Stadion
HHT
23. aug 2023
18:00
SUB Ullerslev
MG & BK
HHT
345927
to24-08 2023
17:30 Holluf Pile skole
3
-
2
24. aug 2023
17:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF
3
FC Østfyn
2
346210
26-08 2023
14:00
Oversidder
Holluf Pile skole
26. aug 2023
14:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Oversidder
345939
27-08 2023
Oversidder
MG & BK.s anlæg
27. aug 2023
MG & BK
Oversidder
346201
27-08 2023
11:00 SEF Energi Arena - Tåsinge
UHT
27. aug 2023
11:00
Tåsinge f. B.
SUB Ullerslev
UHT
345930
27-08 2023
13:00
OB
Herrested Stadion
5
-
2
27. aug 2023
13:00
FC Østfyn
5
OB
2
346206
ma28-08 2023
18:00 Müller Autotech Arena Højby
2
-
4
28. aug 2023
18:00
Højby S & G
2
Dalum IF
4
346212
ti29-08 2023
17:30 Marienlystcentret
3
-
2
29. aug 2023
17:30
Boldklubben Marienlyst
3
FC Østfyn
2
345929
on30-08 2023
Oversidder
30. aug 2023
Oversidder
Boldklubben Marienlyst
345934
on30-08 2023
18:00 Søndersø Stadion
2
-
8
30. aug 2023
18:00
Søndersø BK
2
Højby S & G
8
345933
on30-08 2023
18:30
Oversidder
30. aug 2023
18:30
Oversidder
BBB/SB
346219
02-09 2023
11:00 Søndersø Stadion
1
-
4
02. sep 2023
11:00
Søndersø BK
1
Holluf Pile-Tornbjerg IF
4
346213
03-09 2023
Oversidder
03. sep 2023
Oversidder
FC Østfyn
346217
03-09 2023
11:00 Skovløkkeskolen
3
-
4
03. sep 2023
11:00
Skeby GF
3
Boldklubben Marienlyst
4
346218
03-09 2023
11:00
Oversidder
OB
03. sep 2023
11:00
Oversidder
OB
346222
03-09 2023
17:30 Ullerslev Stadion
HHT
03. sep 2023
17:30
SUB Ullerslev
Højby S & G
HHT
346388
ti05-09 2023
17:30 Frørup Andelskasse Arena
6
-
3
05. sep 2023
17:30
FC Østfyn
6
Skeby GF
3
346229
ti05-09 2023
18:00 Müller Autotech Arena Højby
6
-
1
05. sep 2023
18:00
Højby S & G
6
MG & BK
1
346233
ti05-09 2023
18:00 Holluf Pile skole
2
-
0
05. sep 2023
18:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF
2
Dalum IF
0
346232
ti05-09 2023
18:30 Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
UHT
05. sep 2023
18:30
BBB/SB
SUB Ullerslev
UHT
346225
on06-09 2023
Oversidder
SEF Energi Arena - Tåsinge
06. sep 2023
Tåsinge f. B.
Oversidder
346237
on06-09 2023
17:30
Oversidder
Marienlystcentret
06. sep 2023
17:30
Boldklubben Marienlyst
Oversidder
346236
on06-09 2023
18:45
OB
OB-Ådalen
0
-
0
06. sep 2023
18:45
OB
0
Søndersø BK
0
346424
09-09 2023
10:30 MG & BK.s anlæg
3
-
3
09. sep 2023
10:30
MG & BK
3
BBB/SB
3
346406
10-09 2023
Oversidder
10. sep 2023
Oversidder
Skeby GF
346418
10-09 2023
10:00
OB
Rema 1000 Park - Dalum
7
-
1
10. sep 2023
10:00
Dalum IF
7
OB
1
346411
10-09 2023
11:00
Oversidder
10. sep 2023
11:00
Oversidder
FC Østfyn
346425
10-09 2023
12:00 SEF Energi Arena - Tåsinge
6
-
2
10. sep 2023
12:00
Tåsinge f. B.
6
Højby S & G
2
346423
10-09 2023
13:00 Ullerslev Stadion
2
-
2
10. sep 2023
13:00
SUB Ullerslev
2
Holluf Pile-Tornbjerg IF
2
347316
ti12-09 2023
18:00 Skovløkkeskolen
5
-
6
12. sep 2023
18:00
Skeby GF
5
MG & BK
6
346427
ti12-09 2023
18:30 Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
2
-
12
12. sep 2023
18:30
BBB/SB
2
Tåsinge f. B.
12
346426
17-09 2023
Oversidder
Müller Autotech Arena Højby
17. sep 2023
Højby S & G
Oversidder
346428
17-09 2023
10:30 Holluf Pile skole
2
-
4
17. sep 2023
10:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF
2
MG & BK
4
346429
17-09 2023
12:00
OB
OB-Ådalen
6
-
3
17. sep 2023
12:00
OB
6
SUB Ullerslev
3
346430
17-09 2023
16:00 Marienlystcentret
1
-
0
17. sep 2023
16:00
Boldklubben Marienlyst
1
Dalum IF
0
347770
ti19-09 2023
18:00
OB
Holluf Pile skole
4
-
3
19. sep 2023
18:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF
4
OB
3
345935
on20-09 2023
18:30 Rema 1000 Park - Dalum
1
-
5
20. sep 2023
18:30
Dalum IF
1
Tåsinge f. B.
5
346555
23-09 2023
10:30
OB
MG & BK.s anlæg
5
-
1
23. sep 2023
10:30
MG & BK
5
OB
1
346539
24-09 2023
Oversidder
Oversidder
24. sep 2023
Oversidder
Oversidder
346549
24-09 2023
09:45 Ullerslev Stadion - kunstgræs
1
-
6
24. sep 2023
09:45
SUB Ullerslev
1
Boldklubben Marienlyst
6
346560
24-09 2023
10:00 Müller Autotech Arena Højby
9
-
0
24. sep 2023
10:00
Højby S & G
9
BBB/SB
0
346556
24-09 2023
11:00 SEF Energi Arena - Tåsinge
5
-
3
24. sep 2023
11:00
Tåsinge f. B.
5
Holluf Pile-Tornbjerg IF
3
346540
24-09 2023
11:30 Søndersø Stadion
4
-
1
24. sep 2023
11:30
Søndersø BK
4
Skeby GF
1
346541
24-09 2023
12:30 Rema 1000 Park - Dalum
3
-
7
24. sep 2023
12:30
Dalum IF
3
FC Østfyn
7
345931
ti26-09 2023
17:45 Skovløkkeskolen
4
-
2
26. sep 2023
17:45
Skeby GF
4
Holluf Pile-Tornbjerg IF
2
346449
ti26-09 2023
18:30 Herrested Stadion
6
-
0
26. sep 2023
18:30
FC Østfyn
6
Søndersø BK
0
346224
to28-09 2023
18:00 MG & BK.s anlæg
1
-
3
28. sep 2023
18:00
MG & BK
1
Tåsinge f. B.
3
347008
30-09 2023
12:20 Herrested Stadion
UHT
30. sep 2023
12:20
FC Østfyn
SUB Ullerslev
UHT
346561
01-10 2023
Oversidder
Bellinge Stadion
01. okt 2023
BBB/SB
Oversidder
347004
01-10 2023
10:00
OB
OB-Ådalen
1
-
6
01. okt 2023
10:00
OB
1
Tåsinge f. B.
6
347007
01-10 2023
11:00 Marienlystcentret
0
-
2
01. okt 2023
11:00
Boldklubben Marienlyst
0
MG & BK
2
347009
01-10 2023
11:00 Skovløkkeskolen
5
-
3
01. okt 2023
11:00
Skeby GF
5
Dalum IF
3
347003
01-10 2023
11:00 Holluf Pile skole
0
-
5
01. okt 2023
11:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF
0
Højby S & G
5
347295
ti03-10 2023
17:30 Bellinge Stadion
3
-
2
03. okt 2023
17:30
BBB/SB
3
Holluf Pile-Tornbjerg IF
2
347010
on04-10 2023
18:00
Oversidder
04. okt 2023
18:00
Oversidder
Søndersø BK
347765
to05-10 2023
18:00 SEF Energi Arena - Tåsinge
9
-
2
05. okt 2023
18:00
Tåsinge f. B.
9
Skeby GF
2
347011
08-10 2023
Oversidder
08. okt 2023
Oversidder
Søndersø BK
347012
08-10 2023
Oversidder
Rema 1000 Park - Dalum
08. okt 2023
Dalum IF
Oversidder
347327
08-10 2023
10:00 Søndersø Stadion
2
-
9
08. okt 2023
10:00
Søndersø BK
2
Dalum IF
9
347014
08-10 2023
10:30 Ullerslev Stadion - kunstgræs
1
-
2
08. okt 2023
10:30
SUB Ullerslev
1
Skeby GF
2
347292
08-10 2023
11:00 SEF Energi Arena - Tåsinge
2
-
0
08. okt 2023
11:00
Tåsinge f. B.
2
Boldklubben Marienlyst
0
347293
08-10 2023
12:00
OB
Müller Autotech Arena Højby
0
-
3
08. okt 2023
12:00
Højby S & G
0
OB
3
347312
on11-10 2023
18:45
OB
OB-Ådalen
2
-
2
11. okt 2023
18:45
OB
2
BBB/SB
2
346529
to12-10 2023
17:30
Oversidder
Skovløkkeskolen
12. okt 2023
17:30
Skeby GF
Oversidder
347313
fr13-10 2023
17:00 Marienlystcentret
2
-
1
13. okt 2023
17:00
Boldklubben Marienlyst
2
Højby S & G
1
347318
14-10 2023
11:00
Oversidder
14. okt 2023
11:00
Oversidder
SUB Ullerslev
347299
15-10 2023
Oversidder
Holluf Pile skole
15. okt 2023
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Oversidder
347015
15-10 2023
11:00 MG & BK.s anlæg
3
-
3
15. okt 2023
11:00
MG & BK
3
FC Østfyn
3
347762
21-10 2023
11:00
Oversidder
MG & BK.s anlæg
21. okt 2023
11:00
MG & BK
Oversidder
347328
22-10 2023
Oversidder
22. okt 2023
Oversidder
Dalum IF
347768
22-10 2023
12:00 Müller Autotech Arena Højby
4
-
1
22. okt 2023
12:00
Højby S & G
4
FC Østfyn
1
347760
22-10 2023
17:00 Ullerslev Stadion
HHT
22. okt 2023
17:00
SUB Ullerslev
Søndersø BK
HHT
347769
ti24-10 2023
17:30 Bellinge Stadion
3
-
4
24. okt 2023
17:30
BBB/SB
3
Boldklubben Marienlyst
4
348186
28-10 2023
09:00 Rema 1000 Park - Dalum
4
-
3
28. okt 2023
09:00
Dalum IF
4
SUB Ullerslev
3
348181
28-10 2023
11:00 Frørup Andelskasse Arena
3
-
3
28. okt 2023
11:00
FC Østfyn
3
BBB/SB
3
348169
29-10 2023
OB
Oversidder
OB-Ådalen
29. okt 2023
OB
Oversidder
348177
29-10 2023
10:00 Marienlystcentret
3
-
6
29. okt 2023
10:00
Boldklubben Marienlyst
3
Holluf Pile-Tornbjerg IF
6
348183
29-10 2023
11:00
Oversidder
29. okt 2023
11:00
Oversidder
Tåsinge f. B.
348184
29-10 2023
11:00 Søndersø Stadion
0
-
7
29. okt 2023
11:00
Søndersø BK
0
MG & BK
7
348182
29-10 2023
12:00 Skovløkkeskolen
3
-
7
29. okt 2023
12:00
Skeby GF
3
Højby S & G
7
346209
ti31-10 2023
16:45 Bellinge Stadion
UHT
31. okt 2023
16:45
BBB/SB
Søndersø BK
UHT
347315
to02-11 2023
17:30 Herrested Stadion
1
-
4
02. nov 2023
17:30
FC Østfyn
1
Tåsinge f. B.
4
346220
04-11 2023
10:00 Rema 1000 Park - Dalum
1
-
3
04. nov 2023
10:00
Dalum IF
1
BBB/SB
3
346414
04-11 2023
11:00 Søndersø Stadion
1
-
5
04. nov 2023
11:00
Søndersø BK
1
Boldklubben Marienlyst
5
346211
05-11 2023
10:00
OB
OB-Ådalen
3
-
4
05. nov 2023
10:00
OB
3
Skeby GF
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

290823: Søhus/Stige udtrådt

300823: KFUM udtrådt

050923: SUB Ullerslev indsat

Log ind