U13 Drenge Liga 3 (2011) 8:8 - efterår 2023 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
550066
13-08 2023
11:00 Glamsbjerg Stadion
2
-
3
13. aug 2023
11:00
Glamsbjerg IF
2
Nr. Aaby IK
3
550065
ti15-08 2023
18:00
SfB
Ullerslev Stadion - kunstgræs
1
-
6
15. aug 2023
18:00
SUB Ullerslev
1
SfB
6
550089
on16-08 2023
18:45
OB
OB-Ådalen
3
-
1
16. aug 2023
18:45
OB
3
Boldklubben Marienlyst
1
550087
19-08 2023
11:00 Marienlystcentret
11
-
0
19. aug 2023
11:00
Boldklubben Marienlyst
11
Allesø GF
0
550091
20-08 2023
10:00 Nr.Aaby Idrætspark
0
-
5
20. aug 2023
10:00
Nr. Aaby IK
0
BBB/SB
5
550093
ti22-08 2023
18:00 Ullerslev Stadion - kunstgræs
1
-
5
22. aug 2023
18:00
SUB Ullerslev
1
Glamsbjerg IF
5
550097
on23-08 2023
17:30
OB
Allesø / Spurvelundsskolen
4
-
4
23. aug 2023
17:30
Allesø GF
4
OB
4
550094
to24-08 2023
18:15
SfB
Glamsbjerg Stadion
2
-
0
24. aug 2023
18:15
Glamsbjerg IF
2
SfB
0
550096
fr25-08 2023
17:00 Marienlystcentret
13
-
0
25. aug 2023
17:00
Boldklubben Marienlyst
13
Nr. Aaby IK
0
550127
26-08 2023
12:00 Glamsbjerg Stadion
1
-
3
26. aug 2023
12:00
Glamsbjerg IF
1
BBB/SB
3
550125
27-08 2023
12:00 Nr.Aaby Idrætspark
1
-
9
27. aug 2023
12:00
Nr. Aaby IK
1
Allesø GF
9
550099
27-08 2023
13:00
SfB
OB
SfB Ryttervej
0
-
6
27. aug 2023
13:00
SfB
0
OB
6
550126
ti29-08 2023
17:30 Ullerslev Stadion - kunstgræs
1
-
10
29. aug 2023
17:30
SUB Ullerslev
1
Boldklubben Marienlyst
10
550128
03-09 2023
11:00
SfB
Vestfalen Stadion
5
-
0
03. sep 2023
11:00
BBB/SB
5
SfB
0
550131
03-09 2023
11:00 Marienlystcentret
5
-
0
03. sep 2023
11:00
Boldklubben Marienlyst
5
Glamsbjerg IF
0
550133
03-09 2023
11:00
OB
OB-Ådalen
UHT
03. sep 2023
11:00
OB
Nr. Aaby IK
UHT
550132
ma04-09 2023
17:30 Allesø / Spurvelundsskolen
11
-
1
04. sep 2023
17:30
Allesø GF
11
SUB Ullerslev
1
550135
ti05-09 2023
17:30
OB
Ullerslev Stadion - kunstgræs
HHT
05. sep 2023
17:30
SUB Ullerslev
OB
HHT
550136
on06-09 2023
18:00 Glamsbjerg Stadion
1
-
4
06. sep 2023
18:00
Glamsbjerg IF
1
Allesø GF
4
550137
on06-09 2023
18:00 Vestfalen Stadion
1
-
8
06. sep 2023
18:00
BBB/SB
1
Boldklubben Marienlyst
8
550141
09-09 2023
10:00
OB
OB-Ådalen
3
-
1
09. sep 2023
10:00
OB
3
Glamsbjerg IF
1
550142
10-09 2023
10:00 Nr.Aaby Idrætspark
UHT
10. sep 2023
10:00
Nr. Aaby IK
SUB Ullerslev
UHT
550140
on13-09 2023
17:30 Allesø / Spurvelundsskolen
4
-
1
13. sep 2023
17:30
Allesø GF
4
BBB/SB
1
550138
to14-09 2023
18:00
SfB
Marienlystcentret
8
-
1
14. sep 2023
18:00
Boldklubben Marienlyst
8
SfB
1
550157
16-09 2023
10:00
OB
OB-Ådalen
6
-
0
16. sep 2023
10:00
OB
6
BBB/SB
0
550149
16-09 2023
13:00
SfB
SfB Ryttervej
UHT
16. sep 2023
13:00
SfB
SUB Ullerslev
UHT
550156
17-09 2023
11:00 Nr.Aaby Idrætspark
3
-
2
17. sep 2023
11:00
Nr. Aaby IK
3
Glamsbjerg IF
2
550158
on20-09 2023
17:30 Allesø / Spurvelundsskolen
1
-
5
20. sep 2023
17:30
Allesø GF
1
Boldklubben Marienlyst
5
550162
23-09 2023
13:30 Glamsbjerg Stadion
UHT
23. sep 2023
13:30
Glamsbjerg IF
SUB Ullerslev
UHT
550160
24-09 2023
11:00
OB
Marienlystcentret
1
-
3
24. sep 2023
11:00
Boldklubben Marienlyst
1
OB
3
550161
24-09 2023
11:00 Vestfalen Stadion
4
-
0
24. sep 2023
11:00
BBB/SB
4
Nr. Aaby IK
0
550159
on27-09 2023
17:30
SfB
Allesø / Spurvelundsskolen
5
-
0
27. sep 2023
17:30
Allesø GF
5
SfB
0
550192
to28-09 2023
18:00
OB
Nr.Aaby Idrætspark
0
-
6
28. sep 2023
18:00
Nr. Aaby IK
0
OB
6
550182
01-10 2023
10:00
OB
OB-Ådalen
3
-
1
01. okt 2023
10:00
OB
3
Allesø GF
1
550163
01-10 2023
11:00
SfB
SfB Ryttervej
1
-
2
01. okt 2023
11:00
SfB
1
Glamsbjerg IF
2
550180
01-10 2023
11:00 Nr.Aaby Idrætspark
1
-
4
01. okt 2023
11:00
Nr. Aaby IK
1
Boldklubben Marienlyst
4
550164
ti03-10 2023
18:00 Ullerslev Stadion - kunstgræs
HHT
03. okt 2023
18:00
SUB Ullerslev
BBB/SB
HHT
550088
on04-10 2023
18:30
SfB
SfB Ryttervej
0
-
0
04. okt 2023
18:30
SfB
0
Allesø GF
0
550187
07-10 2023
11:30 Marienlystcentret
UHT
07. okt 2023
11:30
Boldklubben Marienlyst
SUB Ullerslev
UHT
550188
08-10 2023
11:00 Bellinge Stadion
4
-
5
08. okt 2023
11:00
BBB/SB
4
Glamsbjerg IF
5
550183
08-10 2023
11:30
OB
SfB
OB-Ådalen
6
-
0
08. okt 2023
11:30
OB
6
SfB
0
550185
on11-10 2023
17:30 Allesø / Spurvelundsskolen
3
-
0
11. okt 2023
17:30
Allesø GF
3
Nr. Aaby IK
0
550190
to12-10 2023
17:30 Glamsbjerg Stadion
1
-
1
12. okt 2023
17:30
Glamsbjerg IF
1
Boldklubben Marienlyst
1
550199
22-10 2023
12:00 Marienlystcentret
8
-
1
22. okt 2023
12:00
Boldklubben Marienlyst
8
BBB/SB
1
550195
ma23-10 2023
18:00
SfB
Nr.Aaby Idrætspark
1
-
3
23. okt 2023
18:00
Nr. Aaby IK
1
SfB
3
550191
ti24-10 2023
18:00 Ullerslev Stadion - kunstgræs
HHT
24. okt 2023
18:00
SUB Ullerslev
Allesø GF
HHT
550134
on25-10 2023
18:30
SfB
SfB Ryttervej
3
-
1
25. okt 2023
18:30
SfB
3
Nr. Aaby IK
1
550196
on25-10 2023
18:45
OB
OB-Ådalen
UHT
25. okt 2023
18:45
OB
SUB Ullerslev
UHT
550086
to26-10 2023
16:45
OB
Bellinge Stadion
1
-
4
26. okt 2023
16:45
BBB/SB
1
OB
4
550198
to26-10 2023
17:30 Allesø / Spurvelundsskolen
2
-
0
26. okt 2023
17:30
Allesø GF
2
Glamsbjerg IF
0
550212
28-10 2023
10:00
SfB
SfB Ryttervej
0
-
6
28. okt 2023
10:00
SfB
0
Boldklubben Marienlyst
6
550226
29-10 2023
10:00 Ullerslev Stadion - kunstgræs
HHT
29. okt 2023
10:00
SUB Ullerslev
Nr. Aaby IK
HHT
550225
29-10 2023
11:00
OB
Glamsbjerg Stadion
3
-
3
29. okt 2023
11:00
Glamsbjerg IF
3
OB
3
550095
ti31-10 2023
17:15 Vestfalen Stadion
UHT
31. okt 2023
17:15
BBB/SB
SUB Ullerslev
UHT
550213
to02-11 2023
18:30 Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
UHT
02. nov 2023
18:30
BBB/SB
Allesø GF
UHT
550189
11-11 2023
15:00
SfB
SfB Ryttervej
7
-
0
11. nov 2023
15:00
SfB
7
BBB/SB
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
050923: SUB Ullerslev trukket

Log ind