U14 drenge 8:8 (2010) - efterår 2023, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
549680
on16-08 2023
17:45 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
0
-
3
16. aug 2023
17:45
Vindinge BK
0
Hesselager Fodbold
3
549675
19-08 2023
11:00
Oversidder
Espe Hallen (ude)
19. aug 2023
11:00
Krarup Espe Fodbold
Oversidder
549678
19-08 2023
11:00 Skårup Stadion
1
-
3
19. aug 2023
11:00
Skårup IF
1
Kerteminde BK
3
549672
ma21-08 2023
17:30 Albani Arena Vissenbjerg
8
-
1
21. aug 2023
17:30
SSV Højfyn
8
SUB Ullerslev
1
549673
ti22-08 2023
18:30
Oversidder
Oversidder
22. aug 2023
18:30
Oversidder
Oversidder
549693
to24-08 2023
17:30
Oversidder
24. aug 2023
17:30
Oversidder
Krarup Espe Fodbold
549933
26-08 2023
14:00 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
1
-
4
26. aug 2023
14:00
Kerteminde BK
1
Stjernen/Thurø
4
549935
27-08 2023
Oversidder
27. aug 2023
Oversidder
SSV Højfyn
549684
27-08 2023
10:00 Hesselager Stadion
2
-
5
27. aug 2023
10:00
Hesselager Fodbold
2
Skårup IF
5
549930
27-08 2023
10:30
Oversidder
Home Tarup Park
27. aug 2023
10:30
Tarup/Paarup IF
Oversidder
549934
on30-08 2023
18:00 Ullerslev Stadion - kunstgræs
5
-
1
30. aug 2023
18:00
SUB Ullerslev
5
Vindinge BK
1
549960
to31-08 2023
18:00 Skårup Stadion
1
-
4
31. aug 2023
18:00
Skårup IF
1
SUB Ullerslev
4
549938
03-09 2023
Oversidder
03. sep 2023
Oversidder
Tarup/Paarup IF
549936
03-09 2023
10:00
Oversidder
03. sep 2023
10:00
Oversidder
Kerteminde BK
549937
03-09 2023
11:00 Espe Hallen (ude)
1
-
8
03. sep 2023
11:00
Krarup Espe Fodbold
1
SSV Højfyn
8
549959
03-09 2023
11:00 Thurø Stadion
6
-
1
03. sep 2023
11:00
Stjernen/Thurø
6
Hesselager Fodbold
1
549961
ma04-09 2023
17:45
Oversidder
Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
04. sep 2023
17:45
Vindinge BK
Oversidder
549964
on06-09 2023
17:30 Home Tarup Park
1
-
5
06. sep 2023
17:30
Tarup/Paarup IF
1
Krarup Espe Fodbold
5
549962
on06-09 2023
18:00
Oversidder
Hesselager Stadion
06. sep 2023
18:00
Hesselager Fodbold
Oversidder
549967
on06-09 2023
18:00
Oversidder
06. sep 2023
18:00
Oversidder
Skårup IF
549966
on06-09 2023
18:30 Ullerslev Stadion - kunstgræs
4
-
1
06. sep 2023
18:30
SUB Ullerslev
4
Stjernen/Thurø
1
549965
to07-09 2023
18:30
Oversidder
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
07. sep 2023
18:30
Kerteminde BK
Oversidder
549971
09-09 2023
11:00
Oversidder
Østbyens Stadion
09. sep 2023
11:00
Stjernen/Thurø
Oversidder
549968
10-09 2023
10:00
Oversidder
10. sep 2023
10:00
Oversidder
SUB Ullerslev
549969
10-09 2023
11:00 Espe Hallen (ude)
3
-
4
10. sep 2023
11:00
Krarup Espe Fodbold
3
Vindinge BK
4
549972
10-09 2023
13:00 Home Tarup Park
3
-
2
10. sep 2023
13:00
Tarup/Paarup IF
3
Kerteminde BK
2
549970
ma11-09 2023
17:30
Oversidder
11. sep 2023
17:30
Oversidder
Hesselager Fodbold
549973
ma11-09 2023
18:00 Skårup Stadion
2
-
3
11. sep 2023
18:00
Skårup IF
2
SSV Højfyn
3
549676
on13-09 2023
18:00 Thurø Stadion
6
-
1
13. sep 2023
18:00
Stjernen/Thurø
6
Tarup/Paarup IF
1
549978
17-09 2023
09:30 Hesselager Stadion
8
-
2
17. sep 2023
09:30
Hesselager Fodbold
8
Tarup/Paarup IF
2
549988
17-09 2023
10:00 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
4
-
4
17. sep 2023
10:00
Kerteminde BK
4
Krarup Espe Fodbold
4
549991
17-09 2023
11:00
Oversidder
Oversidder
17. sep 2023
11:00
Oversidder
Oversidder
549980
ma18-09 2023
18:00 Albani Arena Vissenbjerg
2
-
2
18. sep 2023
18:00
SSV Højfyn
2
Stjernen/Thurø
2
549992
ti19-09 2023
18:00
Oversidder
19. sep 2023
18:00
Oversidder
SSV Højfyn
549990
on20-09 2023
18:30
Oversidder
Ullerslev Stadion - kunstgræs
20. sep 2023
18:30
SUB Ullerslev
Oversidder
549997
24-09 2023
11:00 Østbyens Stadion
4
-
2
24. sep 2023
11:00
Stjernen/Thurø
4
Vindinge BK
2
549996
ma25-09 2023
17:30
Oversidder
Oversidder
25. sep 2023
17:30
Oversidder
Oversidder
549993
ti26-09 2023
17:00 Espe Hallen (ude)
2
-
3
26. sep 2023
17:00
Krarup Espe Fodbold
2
Skårup IF
3
550014
30-09 2023
12:00 Hesselager Stadion
2
-
5
30. sep 2023
12:00
Hesselager Fodbold
2
Krarup Espe Fodbold
5
550019
30-09 2023
13:00 Skårup Stadion
1
-
2
30. sep 2023
13:00
Skårup IF
1
Stjernen/Thurø
2
550022
01-10 2023
Oversidder
01. okt 2023
Oversidder
Tarup/Paarup IF
549963
ma02-10 2023
18:00 Albani Arena Vissenbjerg
5
-
1
02. okt 2023
18:00
SSV Højfyn
5
Vindinge BK
1
550018
ma02-10 2023
18:00
Oversidder
Albani Arena Vissenbjerg
02. okt 2023
18:00
SSV Højfyn
Oversidder
550020
on04-10 2023
17:45
Oversidder
Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
04. okt 2023
17:45
Vindinge BK
Oversidder
550021
on04-10 2023
18:30 Ullerslev Stadion - kunstgræs
6
-
4
04. okt 2023
18:30
SUB Ullerslev
6
Kerteminde BK
4
550035
to05-10 2023
17:30
Oversidder
05. okt 2023
17:30
Oversidder
Vindinge BK
550027
07-10 2023
11:30 Espe Hallen (ude)
0
-
7
07. okt 2023
11:30
Krarup Espe Fodbold
0
Stjernen/Thurø
7
550023
08-10 2023
10:00 Hesselager Stadion
4
-
10
08. okt 2023
10:00
Hesselager Fodbold
4
SUB Ullerslev
10
550036
08-10 2023
10:00 Home Tarup Park
0
-
9
08. okt 2023
10:00
Tarup/Paarup IF
0
SSV Højfyn
9
550037
08-10 2023
10:00
Oversidder
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
08. okt 2023
10:00
Kerteminde BK
Oversidder
550024
08-10 2023
13:00
Oversidder
08. okt 2023
13:00
Oversidder
Skårup IF
549998
ma09-10 2023
17:30 Home Tarup Park
1
-
6
09. okt 2023
17:30
Tarup/Paarup IF
1
SUB Ullerslev
6
549989
ma09-10 2023
17:45 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
5
-
4
09. okt 2023
17:45
Vindinge BK
5
Skårup IF
4
549999
ti10-10 2023
18:00 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
5
-
1
10. okt 2023
18:00
Kerteminde BK
5
Hesselager Fodbold
1
550042
on11-10 2023
17:45 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
10
-
2
11. okt 2023
17:45
Vindinge BK
10
Tarup/Paarup IF
2
550039
to12-10 2023
17:00 Espe Hallen (ude)
3
-
13
12. okt 2023
17:00
Krarup Espe Fodbold
3
SUB Ullerslev
13
550038
to12-10 2023
18:00 Albani Arena Vissenbjerg
4
-
2
12. okt 2023
18:00
SSV Højfyn
4
Kerteminde BK
2
550041
14-10 2023
11:00
Oversidder
Skårup Stadion
14. okt 2023
11:00
Skårup IF
Oversidder
550040
15-10 2023
11:00
Oversidder
Thurø Stadion
15. okt 2023
11:00
Stjernen/Thurø
Oversidder
550043
15-10 2023
11:00
Oversidder
15. okt 2023
11:00
Oversidder
Hesselager Fodbold
550053
28-10 2023
10:30
Oversidder
28. okt 2023
10:30
Oversidder
Stjernen/Thurø
550045
29-10 2023
10:00
Oversidder
29. okt 2023
10:00
Oversidder
Krarup Espe Fodbold
550055
29-10 2023
10:00 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
0
-
8
29. okt 2023
10:00
Kerteminde BK
0
Vindinge BK
8
550056
29-10 2023
11:30
Oversidder
Ullerslev Stadion - kunstgræs
29. okt 2023
11:30
SUB Ullerslev
Oversidder
550044
29-10 2023
12:00 Hesselager Stadion
1
-
6
29. okt 2023
12:00
Hesselager Fodbold
1
SSV Højfyn
6
550054
29-10 2023
14:00 Home Tarup Park
1
-
2
29. okt 2023
14:00
Tarup/Paarup IF
1
Skårup IF
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
09082023: SSV Højfyn indsat
14082023: Tarup/Paarup indtrådt. 
150823: Egebjerg udtrådt
160823: SFB udtrådt
210823: Langeskov udtrådt

Log ind