U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2023 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
546185
19-08 2023
11:15 OK Arena Ringe
3
-
0
19. aug 2023
11:15
Ringe BK
3
BBB/SB
0
546183
19-08 2023
12:30 Søndersø Stadion
5
-
0
19. aug 2023
12:30
Søndersø BK
5
B 1909
0
546182
20-08 2023
Oversidder
Idrætscenter Nyborg
20. aug 2023
Nyborg G & IF
Oversidder
546186
20-08 2023
11:00 Albani Arena Vissenbjerg
2
-
1
20. aug 2023
11:00
SSV Højfyn
2
FC Nordfyn
1
546181
ma21-08 2023
18:00 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
4
-
1
21. aug 2023
18:00
Vindinge BK
4
Aarslev BK
1
546180
ti22-08 2023
18:00 Intersport Arena Otterup
0
-
3
22. aug 2023
18:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
0
Skårup IF
3
546189
26-08 2023
11:00 3F Gillested Park
11
-
1
26. aug 2023
11:00
B 1909
11
Vindinge BK
1
546190
26-08 2023
12:00 Vestfalen Stadion
1
-
1
26. aug 2023
12:00
BBB/SB
1
Søndersø BK
1
546191
26-08 2023
13:00 Skårup Stadion
2
-
2
26. aug 2023
13:00
Skårup IF
2
SSV Højfyn
2
546196
27-08 2023
Oversidder
27. aug 2023
Oversidder
Otterup Bold- og Idrætsklub
546187
27-08 2023
14:00 MORUD VVS-EL STADION
1
-
2
27. aug 2023
14:00
FC Nordfyn
1
Ringe BK
2
546188
ma28-08 2023
18:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
2
-
4
28. aug 2023
18:00
Aarslev BK
2
Nyborg G & IF
4
546214
on30-08 2023
18:30 OK Arena Ringe
1
-
0
30. aug 2023
18:30
Ringe BK
1
Skårup IF
0
546213
02-09 2023
10:00 Søndersø Stadion
2
-
3
02. sep 2023
10:00
Søndersø BK
2
FC Nordfyn
3
546215
03-09 2023
Oversidder
Albani Arena Skalbjerg
03. sep 2023
SSV Højfyn
Oversidder
546198
03-09 2023
11:00 Idrætscenter Nyborg
6
-
0
03. sep 2023
11:00
Nyborg G & IF
6
Otterup Bold- og Idrætsklub
0
546202
ma04-09 2023
18:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
4
-
2
04. sep 2023
18:00
Aarslev BK
4
B 1909
2
546217
ti05-09 2023
18:00 MORUD VVS-EL STADION
2
-
4
05. sep 2023
18:00
FC Nordfyn
2
Vindinge BK
4
546222
on06-09 2023
Oversidder
06. sep 2023
Oversidder
Ringe BK
546218
on06-09 2023
18:30 Intersport Arena Otterup
1
-
4
06. sep 2023
18:30
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
SSV Højfyn
4
546221
on06-09 2023
18:30 Skårup Stadion
2
-
3
06. sep 2023
18:30
Skårup IF
2
Søndersø BK
3
546223
09-09 2023
10:00 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
8
-
3
09. sep 2023
10:00
Vindinge BK
8
Skårup IF
3
546229
10-09 2023
Oversidder
Søndersø Stadion
10. sep 2023
Søndersø BK
Oversidder
546230
10-09 2023
11:00 3F Gillested Park
4
-
3
10. sep 2023
11:00
B 1909
4
BBB/SB
3
546226
10-09 2023
11:00 Idrætscenter Nyborg
1
-
4
10. sep 2023
11:00
Nyborg G & IF
1
SSV Højfyn
4
546228
ma11-09 2023
17:45 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
2
-
0
11. sep 2023
17:45
Aarslev BK
2
FC Nordfyn
0
546234
to14-09 2023
17:30 Bellinge Stadion
3
-
0
14. sep 2023
17:30
BBB/SB
3
Nyborg G & IF
0
546231
to14-09 2023
18:00 OK Arena Ringe
6
-
0
14. sep 2023
18:00
Ringe BK
6
Otterup Bold- og Idrætsklub
0
546236
16-09 2023
13:00 Skårup Stadion
2
-
0
16. sep 2023
13:00
Skårup IF
2
Aarslev BK
0
546243
17-09 2023
Oversidder
17. sep 2023
Oversidder
Vindinge BK
546233
17-09 2023
10:00 Intersport Arena Otterup
2
-
3
17. sep 2023
10:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
Søndersø BK
3
546235
17-09 2023
11:00 Albani Arena Vissenbjerg
0
-
0
17. sep 2023
11:00
SSV Højfyn
0
Ringe BK
0
546249
ti19-09 2023
17:30 Bellinge Stadion
4
-
2
19. sep 2023
17:30
BBB/SB
4
FC Nordfyn
2
546220
23-09 2023
10:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
3
-
0
23. sep 2023
10:00
Aarslev BK
3
BBB/SB
0
546248
23-09 2023
11:00 3F Gillested Park
5
-
2
23. sep 2023
11:00
B 1909
5
Skårup IF
2
546247
23-09 2023
12:30 Søndersø Stadion
2
-
2
23. sep 2023
12:30
Søndersø BK
2
SSV Højfyn
2
546246
24-09 2023
Oversidder
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
24. sep 2023
Aarslev BK
Oversidder
546197
on27-09 2023
18:00 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
3
-
1
27. sep 2023
18:00
Vindinge BK
3
BBB/SB
1
546245
on27-09 2023
18:30 Idrætscenter Nyborg
1
-
2
27. sep 2023
18:30
Nyborg G & IF
1
Ringe BK
2
546311
30-09 2023
13:00 Skårup Stadion
6
-
1
30. sep 2023
13:00
Skårup IF
6
BBB/SB
1
546251
30-09 2023
14:00 MORUD VVS-EL STADION
0
-
2
30. sep 2023
14:00
FC Nordfyn
0
Nyborg G & IF
2
546331
01-10 2023
Oversidder
01. okt 2023
Oversidder
B 1909
546252
01-10 2023
11:00 Intersport Arena Otterup
2
-
1
01. okt 2023
11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
Aarslev BK
1
546254
ti03-10 2023
17:30 Albani Arena Vissenbjerg
2
-
2
03. okt 2023
17:30
SSV Højfyn
2
Vindinge BK
2
546219
on04-10 2023
18:30 3F Gillested Park
0
-
2
04. okt 2023
18:30
B 1909
0
Nyborg G & IF
2
546253
to05-10 2023
18:15 OK Arena Ringe
1
-
1
05. okt 2023
18:15
Ringe BK
1
Søndersø BK
1
546345
07-10 2023
10:00 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
1
-
2
07. okt 2023
10:00
Vindinge BK
1
Ringe BK
2
546348
07-10 2023
11:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
0
-
2
07. okt 2023
11:00
Aarslev BK
0
SSV Højfyn
2
546332
07-10 2023
14:00 MORUD VVS-EL STADION
3
-
3
07. okt 2023
14:00
FC Nordfyn
3
Skårup IF
3
546350
08-10 2023
Oversidder
Vestfalen Stadion
08. okt 2023
BBB/SB
Oversidder
546347
08-10 2023
11:00 Idrætscenter Nyborg
5
-
1
08. okt 2023
11:00
Nyborg G & IF
5
Søndersø BK
1
546349
08-10 2023
11:00 3F Gillested Park
2
-
1
08. okt 2023
11:00
B 1909
2
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
546355
to12-10 2023
17:00 Albani Arena Vissenbjerg
1
-
4
12. okt 2023
17:00
SSV Højfyn
1
B 1909
4
546352
to12-10 2023
18:00 Idrætscenter Nyborg
UHT
12. okt 2023
18:00
Nyborg G & IF
Skårup IF
UHT
546351
14-10 2023
11:00 Intersport Arena Otterup
3
-
3
14. okt 2023
11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
BBB/SB
3
546358
15-10 2023
Oversidder
15. okt 2023
Oversidder
FC Nordfyn
546354
15-10 2023
12:15 OK Arena Ringe
1
-
1
15. okt 2023
12:15
Ringe BK
1
Aarslev BK
1
546232
15-10 2023
14:00 MORUD VVS-EL STADION
2
-
4
15. okt 2023
14:00
FC Nordfyn
2
B 1909
4
546353
on25-10 2023
18:30 Søndersø Stadion
1
-
1
25. okt 2023
18:30
Søndersø BK
1
Vindinge BK
1
546359
28-10 2023
10:00 MORUD VVS-EL STADION
1
-
2
28. okt 2023
10:00
FC Nordfyn
1
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
546361
28-10 2023
10:00 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
1
-
2
28. okt 2023
10:00
Vindinge BK
1
Nyborg G & IF
2
546364
28-10 2023
11:00 Vestfalen Stadion
3
-
3
28. okt 2023
11:00
BBB/SB
3
SSV Højfyn
3
546366
29-10 2023
Oversidder
Skårup Stadion
29. okt 2023
Skårup IF
Oversidder
546362
29-10 2023
11:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
2
-
1
29. okt 2023
11:00
Aarslev BK
2
Søndersø BK
1
546244
ma30-10 2023
17:45 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
2
-
1
30. okt 2023
17:45
Vindinge BK
2
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
546363
05-11 2023
11:00 3F Gillested Park
3
-
1
05. nov 2023
11:00
B 1909
3
Ringe BK
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind