U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - efterår 2023 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
536104
12-08 2023
10:00
Oversidder
12. aug 2023
10:00
Oversidder
Næsby BK
536107
ma14-08 2023
19:00 Idrætscenter Nyborg
3
-
7
14. aug 2023
19:00
Nyborg G & IF
3
BK Stjernen af 1968
7
536103
on16-08 2023
18:30
OKS
OKSON-Park
1
-
2
16. aug 2023
18:30
OKS
1
Dalum IF
2
536111
20-08 2023
10:00 ALPI Arena Næsby
2
-
4
20. aug 2023
10:00
Næsby BK
2
Aarslev BK
4
536112
20-08 2023
13:00
OKS
Oversidder
OKSON-Park
20. aug 2023
13:00
OKS
Oversidder
536110
20-08 2023
13:00 MG & BK.s anlæg
2
-
5
20. aug 2023
13:00
MG&BK/Nr. Aaby IK
2
Nyborg G & IF
5
536113
ti22-08 2023
18:00
Oversidder
22. aug 2023
18:00
Oversidder
Dalum IF
536136
ti22-08 2023
18:00
OKS
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
3
-
1
22. aug 2023
18:00
Aarslev BK
3
OKS
1
536137
on23-08 2023
18:30 Idrætscenter Nyborg
4
-
1
23. aug 2023
18:30
Nyborg G & IF
4
Næsby BK
1
536138
on23-08 2023
18:30 Østbyens Stadion
UHT
23. aug 2023
18:30
BK Stjernen af 1968
MG&BK/Nr. Aaby IK
UHT
536141
26-08 2023
15:00
OKS
OKSON-Park
3
-
2
26. aug 2023
15:00
OKS
3
Nyborg G & IF
2
536142
27-08 2023
10:00
Oversidder
27. aug 2023
10:00
Oversidder
Aarslev BK
536140
27-08 2023
15:00 ALPI Arena Næsby
1
-
11
27. aug 2023
15:00
Næsby BK
1
BK Stjernen af 1968
11
536106
ti29-08 2023
18:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
4
-
2
29. aug 2023
18:00
Aarslev BK
4
MG&BK/Nr. Aaby IK
2
536108
to31-08 2023
18:30 Rema 1000 Park - Dalum
2
-
3
31. aug 2023
18:30
Dalum IF
2
BK Stjernen af 1968
3
536143
03-09 2023
10:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
1
-
4
03. sep 2023
10:00
Aarslev BK
1
Dalum IF
4
536144
03-09 2023
13:00
Oversidder
Idrætscenter Nyborg
03. sep 2023
13:00
Nyborg G & IF
Oversidder
536145
03-09 2023
13:00
OKS
Østbyens Stadion
UHT
03. sep 2023
13:00
BK Stjernen af 1968
OKS
UHT
536146
03-09 2023
13:00 MG & BK.s anlæg
1
-
3
03. sep 2023
13:00
MG&BK/Nr. Aaby IK
1
Næsby BK
3
536148
on06-09 2023
17:30
OKS
OKSON-Park
UHT
06. sep 2023
17:30
OKS
MG&BK/Nr. Aaby IK
UHT
536149
on06-09 2023
18:00
Oversidder
06. sep 2023
18:00
Oversidder
BK Stjernen af 1968
536147
on06-09 2023
18:30 Rema 1000 Park - Dalum
7
-
0
06. sep 2023
18:30
Dalum IF
7
Næsby BK
0
544692
09-09 2023
13:00 Idrætscenter Nyborg
3
-
0
09. sep 2023
13:00
Nyborg G & IF
3
Dalum IF
0
544693
09-09 2023
14:00 Østbyens Stadion
UHT
09. sep 2023
14:00
BK Stjernen af 1968
Aarslev BK
UHT
544695
10-09 2023
11:00
OKS
ALPI Arena Næsby
2
-
3
10. sep 2023
11:00
Næsby BK
2
OKS
3
544694
10-09 2023
13:00
Oversidder
MG & BK.s anlæg
HHT
10. sep 2023
13:00
MG&BK/Nr. Aaby IK
Oversidder
HHT
544761
16-09 2023
13:00
OKS
Rema 1000 Park - Dalum
3
-
2
16. sep 2023
13:00
Dalum IF
3
OKS
2
544796
17-09 2023
12:00 Østbyens Stadion
2
-
2
17. sep 2023
12:00
BK Stjernen af 1968
2
Nyborg G & IF
2
544793
17-09 2023
13:00
Oversidder
ALPI Arena Næsby
17. sep 2023
13:00
Næsby BK
Oversidder
544795
17-09 2023
13:00 MG & BK.s anlæg
HHT
17. sep 2023
13:00
MG&BK/Nr. Aaby IK
Aarslev BK
HHT
536139
ti19-09 2023
18:00 Rema 1000 Park - Dalum
UHT
19. sep 2023
18:00
Dalum IF
MG&BK/Nr. Aaby IK
UHT
544799
23-09 2023
10:30 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
2
-
2
23. sep 2023
10:30
Aarslev BK
2
Næsby BK
2
544797
23-09 2023
13:00 Østbyens Stadion
5
-
2
23. sep 2023
13:00
BK Stjernen af 1968
5
Dalum IF
2
544800
24-09 2023
10:00
Oversidder
OKS
24. sep 2023
10:00
Oversidder
OKS
544798
24-09 2023
13:00 Idrætscenter Nyborg
UHT
24. sep 2023
13:00
Nyborg G & IF
MG&BK/Nr. Aaby IK
UHT
544801
01-10 2023
11:00
Oversidder
Rema 1000 Park - Dalum
01. okt 2023
11:00
Dalum IF
Oversidder
544804
01-10 2023
13:00 Østbyens Stadion
UHT
01. okt 2023
13:00
BK Stjernen af 1968
MG&BK/Nr. Aaby IK
UHT
544802
01-10 2023
14:00
OKS
OKSON-Park
4
-
4
01. okt 2023
14:00
OKS
4
Aarslev BK
4
544803
01-10 2023
14:00 ALPI Arena Næsby
1
-
7
01. okt 2023
14:00
Næsby BK
1
Nyborg G & IF
7
536310
to05-10 2023
18:00 Aarslev BK - Kunststofbane
3
-
3
05. okt 2023
18:00
Aarslev BK
3
Nyborg G & IF
3
544806
07-10 2023
14:00 Østbyens Stadion
UHT
07. okt 2023
14:00
BK Stjernen af 1968
Næsby BK
UHT
544808
08-10 2023
12:00
Oversidder
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
08. okt 2023
12:00
Aarslev BK
Oversidder
544805
08-10 2023
13:00 MG & BK.s anlæg
HHT
08. okt 2023
13:00
MG&BK/Nr. Aaby IK
Dalum IF
HHT
544807
08-10 2023
13:00
OKS
Idrætscenter Nyborg
4
-
1
08. okt 2023
13:00
Nyborg G & IF
4
OKS
1
544815
on11-10 2023
19:00
Oversidder
Østbyens Stadion
11. okt 2023
19:00
BK Stjernen af 1968
Oversidder
544810
14-10 2023
12:00
Oversidder
14. okt 2023
12:00
Oversidder
Nyborg G & IF
544809
14-10 2023
15:00 Rema 1000 Park - Dalum
5
-
3
14. okt 2023
15:00
Dalum IF
5
Aarslev BK
3
544812
15-10 2023
11:00 ALPI Arena Næsby
UHT
15. okt 2023
11:00
Næsby BK
MG&BK/Nr. Aaby IK
UHT
544811
15-10 2023
14:00
OKS
Fynske Bank Arena Høje Bøge
1
-
3
15. okt 2023
14:00
BK Stjernen af 1968
1
OKS
3
544813
22-10 2023
10:00 ALPI Arena Næsby
2
-
10
22. okt 2023
10:00
Næsby BK
2
Dalum IF
10
544814
22-10 2023
13:00
OKS
MG & BK.s anlæg
HHT
22. okt 2023
13:00
MG&BK/Nr. Aaby IK
OKS
HHT
544816
ma23-10 2023
18:30 Idrætscenter Nyborg
4
-
3
23. okt 2023
18:30
Nyborg G & IF
4
Aarslev BK
3
544820
28-10 2023
14:45
OKS
OKSON-Park, kunstgræsbane
5
-
1
28. okt 2023
14:45
OKS
5
Næsby BK
1
544818
28-10 2023
15:30 Østbyens Stadion
6
-
2
28. okt 2023
15:30
BK Stjernen af 1968
6
Aarslev BK
2
544819
29-10 2023
14:00
Oversidder
UHT
29. okt 2023
14:00
Oversidder
MG&BK/Nr. Aaby IK
UHT
544817
29-10 2023
16:30 Rema 1000 Park - Dalum
4
-
2
29. okt 2023
16:30
Dalum IF
4
Nyborg G & IF
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

09082023: FC Nordfyn udtrådt

050923: MGBK udtrådt

Nr. 1 kvalificeret til Liga 2, forår 2024. 


Log ind