U14 Drenge/11:11 (2010) - DBU Jylland Pokal

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
177071
to24-08 2023
18:30 SuperBrugsen Kolt Park
0
-
2
24. aug 2023
18:30
Kolt/Hasselager IF (L4/647)
0
Stavtrup/Viby (L3/627)
2
177056
on30-08 2023
18:30 Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
HHT
30. aug 2023
18:30
Jetsmark IF (L4/641)
VUGH (L3/622)
HHT
177069
on06-09 2023
17:30 Sabrohallen
2
-
3
06. sep 2023
17:30
Sabro IF (L4/649)
2
Lystrup IF (L3/626)
3
177076
on06-09 2023
18:30 Toftlund Kunstgræs
7
-
6
06. sep 2023
18:30
Toftlund IF (L4/652)
7
Askov/Læborg (L3/629)
6
177057
on06-09 2023
18:30 Lindholm Høje Stadion
5
-
1
06. sep 2023
18:30
Nørresundby FB (L3/622)
5
Vejgaard B (L4/642)
1
177063
to07-09 2023
17:45 Volkswagen Park Græs
0
-
2
07. sep 2023
17:45
Hornbæk SF (L5/671)
0
Grenaa IF (L3/625)
2
177065
to07-09 2023
18:30 Søholt Idrætspark
2
-
10
07. sep 2023
18:30
Silkeborg KFUM (L4/646)
2
FC Silkeborg (L3/627)
10
177066
to07-09 2023
18:30 Højlyngen
1
-
15
07. sep 2023
18:30
Fuglebakken KFUM (L5/673)
1
VSK Aarhus (L3/626)
15
177067
to07-09 2023
18:30 Fårvang Stadion
1
-
9
07. sep 2023
18:30
Fårvang IF (L5/667)
1
HOG Hinnerup (L2/612)
9
177068
to07-09 2023
18:30 Tilst Idrætsanlæg (tst)
5
-
6
07. sep 2023
18:30
tst Fodbold (L5/673)
5
Mariehøj Kammeraterne (L4/646)
6
177070
to07-09 2023
18:30 Søften Idrætsanlæg
1
-
5
07. sep 2023
18:30
Søften GF (L4/649)
1
Skødstrup SF (L3/626)
5
177072
to07-09 2023
18:30 Mosevej Sportsplads
6
-
0
07. sep 2023
18:30
Kolding B (L4/652)
6
Vinding SF (L3/630)
0
177073
to07-09 2023
18:30 Give Stadion
0
-
8
07. sep 2023
18:30
Give Fremad (L5/670)
0
FC Kolding Nord (L3/630)
8
177075
to07-09 2023
18:30 Tistrup Stadion
4
-
2
07. sep 2023
18:30
HTS (L5/680)
4
SGI/SSK (L3/629)
2
177055
to07-09 2023
18:30 Hadsund Stadion
1
-
4
07. sep 2023
18:30
Hadsund B (L4/643)
1
Arden IF (L3/625)
4
177058
to07-09 2023
18:30 Tylstrup Stadion
3
-
2
07. sep 2023
18:30
TSV (L3/621)
3
RKG (L3/622)
2
177059
to07-09 2023
18:30 Svenstrup Stadion
1
-
4
07. sep 2023
18:30
Svenstrup-Godthåb IF (L4/642)
1
Støvring IF (L3/622)
4
177061
to07-09 2023
18:30 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
0
-
6
07. sep 2023
18:30
Vildbjerg SF (L5/669)
0
Ikast FC (L3/624)
6
177062
to07-09 2023
18:30 LM Transport Arena (Ans)
0
-
11
07. sep 2023
18:30
Ans IF (L5/667)
0
Viborg FF (L3/623)
11
177064
on13-09 2023
17:30 Skovbanen Virup
2
-
1
13. sep 2023
17:30
Virup IF (L4/649)
2
Vorup FB (L3/626)
1
177077
on13-09 2023
18:30 Vojens Fritidscenter
HHT
13. sep 2023
18:30
Vojens BI (L4/652)
FC Sydvest (L3/629)
HHT
177074
to14-09 2023
18:00 Jelling Stadion (Kunstgræs)
1
-
9
14. sep 2023
18:00
Jelling fS (L4/651)
1
Bredballe IF (L3/630)
9
177060
to14-09 2023
18:30 Hanstholm Stadion
0
-
1
14. sep 2023
18:30
Hanstholm IF (L5/665)
0
MorsØ FC (L3/623)
1
980381
ma18-09 2023
18:00 Lystrup Idrætsanlæg
1
-
6
18. sep 2023
18:00
Lystrup IF (L3/626)
1
HOG Hinnerup (L2/612)
6
980382
ti26-09 2023
18:30 JYSK Park (kunstgræs)
0
-
9
26. sep 2023
18:30
Mariehøj Kammeraterne (L4/646)
0
Silkeborg IF (L1/601)
9
980339
on27-09 2023
18:00 Viborg FF´s anlæg
0
-
6
27. sep 2023
18:00
Viborg FF (L3/623)
0
FS Holstebro (L2/612)
6
980386
on27-09 2023
18:00 Studstrup Idrætsanlæg
1
-
5
27. sep 2023
18:00
Skødstrup SF (L3/626)
1
Randers Freja (L1/601)
5
980307
to28-09 2023
17:30 Støvring Stadion
1
-
5
28. sep 2023
17:30
Støvring IF (L3/622)
1
Aalborg Chang (L2/611)
5
980308
to28-09 2023
18:00 Arden Hallen
5
-
2
28. sep 2023
18:00
Arden IF (L3/625)
5
Nørresundby FB (L3/622)
2
980337
to28-09 2023
18:00 Morsø Multipark
0
-
4
28. sep 2023
18:00
MorsØ FC (L3/623)
0
HVA Sydthy (L2/612)
4
980338
to28-09 2023
18:00 Lerpytter Anlæg
0
-
14
28. sep 2023
18:00
Thisted FC (L2/611)
0
FK Viborg (L1/601)
14
980366
to28-09 2023
18:00 Brande Stadion
0
-
5
28. sep 2023
18:00
Brande IF (L3/624)
0
Horsens Nord (L2/613)
5
980375
to28-09 2023
18:00 AURA Park (Stavtrup)
0
-
5
28. sep 2023
18:00
Stavtrup/Viby (L3/627)
0
IF Lyseng (L1/601)
5
980383
to28-09 2023
18:00 BAUHAUS Park - Hældager
7
-
0
28. sep 2023
18:00
Bredballe IF (L3/630)
7
FC Horsens (L3/628)
0
980384
to28-09 2023
18:00 Virup Skole
0
-
5
28. sep 2023
18:00
Virup IF (L4/649)
0
Grenaa IF (L3/625)
5
980385
to28-09 2023
18:00 VSK Aarhus
0
-
10
28. sep 2023
18:00
VSK Aarhus (L3/626)
0
Aabyhøj IF (L2/612)
10
980412
to28-09 2023
18:00 Mosevej Sportsplads
0
-
6
28. sep 2023
18:00
Kolding B (L4/652)
0
Vejle B (L1/602)
6
980454
to28-09 2023
18:00 Sig Stadion
1
-
10
28. sep 2023
18:00
HTS (L5/680)
1
Varde IF (L2/613)
10
980305
to28-09 2023
18:00 Tylstrup Stadion
0
-
3
28. sep 2023
18:00
TSV (L3/621)
0
Hjørring FK (L2/611)
3
980388
fr29-09 2023
16:00 Nybolig Kunstarena
2
-
5
29. sep 2023
16:00
Hatting-Torsted Fodbold (L2/613)
2
Horsens fS (L1/Fyn)
5
980340
ti03-10 2023
17:30 Buskelundskolen
0
-
8
03. okt 2023
17:30
FC Silkeborg (L3/627)
0
Herning Fremad (L1/601)
8
980450
ti03-10 2023
17:30 Toftlund Stadion
0
-
18
03. okt 2023
17:30
Toftlund IF (L4/652)
0
Haderslev FK (L1/602)
18
980304
ti03-10 2023
18:30 Hals FS Kunstgræs
0
-
6
03. okt 2023
18:30
VUGH (L3/622)
0
Aalborg KFUM (L2/611)
6
980410
on04-10 2023
18:00 KFUM Park Kunstgræs
0
-
1
04. okt 2023
18:00
FC Fredericia (L2/613)
0
Kolding IF (L1/Fyn)
1
980413
on04-10 2023
18:00 Alminde/Viuf Hallen (ude)
0
-
5
04. okt 2023
18:00
FC Kolding Nord (L3/630)
0
FC Skanderborg (L2/613)
5
980451
on04-10 2023
18:00 Tønderhallerne
1
-
6
04. okt 2023
18:00
FC Sydvest (L3/629)
1
FC Sønderborg (L2/Fyn)
6
980306
on04-10 2023
19:15 DS Arena (Hobro)
0
-
2
04. okt 2023
19:15
Hobro IK (L2/611)
0
AaB (L1/601)
2
980387
on11-10 2023
17:15 Koncenton Park (ASA kunstgræs)
0
-
12
11. okt 2023
17:15
ASA, Aarhus (L2/612)
0
AGF, Aarhus (L1/602)
12
459835
ti24-10 2023
18:00 Ikast FC Stadion Allé
0
-
7
24. okt 2023
18:00
Ikast FC (L3/624)
0
Silkeborg IF (L1/601)
7
459836
on25-10 2023
19:00 Aabenraa Kunstgræsbane
3
-
5
25. okt 2023
19:00
Aabenraa BK (L2/Fyn)
3
Kolding IF (L1/Fyn)
5
459841
on25-10 2023
20:00 Holstebro Kunstgræsbane
1
-
9
25. okt 2023
20:00
FS Holstebro (L2/612)
1
FK Viborg (L1/601)
9
459837
to26-10 2023
17:00 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
0
-
9
26. okt 2023
17:00
Varde IF (L2/613)
0
Esbjerg fB (L1/Fyn)
9
459838
to26-10 2023
17:30 Arden Hallen
0
-
6
26. okt 2023
17:30
Arden IF (L3/625)
0
Aalborg Chang (L2/611)
6
459844
to26-10 2023
18:05 Bredballe Kunstgræsbane
6
-
3
26. okt 2023
18:05
Bredballe IF (L3/630)
6
Vejle B (L1/602)
3
459846
to26-10 2023
18:30 Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
0
-
2
26. okt 2023
18:30
Horsens Nord (L2/613)
0
Horsens fS (L1/Fyn)
2
459842
to26-10 2023
19:00 Sønderborg Stadion Kunstgræs
4
-
2
26. okt 2023
19:00
FC Sønderborg (L2/Fyn)
4
Haderslev FK (L1/602)
2
459834
ti31-10 2023
18:00 Lyngs New Anfield (Kunstgræs)
1
-
3
31. okt 2023
18:00
HVA Sydthy (L2/612)
1
Herning Fremad (L1/601)
3
980411
on01-11 2023
17:45 Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane
1
-
10
01. nov 2023
17:45
Ry Fodbold (L2/613)
1
VRI (L2/612)
10
459840
on01-11 2023
18:00 HSM Arena Grenå
0
-
7
01. nov 2023
18:00
Grenaa IF (L3/625)
0
AGF, Aarhus (L1/602)
7
459843
on01-11 2023
19:00 Normal Arena, 11-mands (kunst)
1
-
2
01. nov 2023
19:00
FC Skanderborg (L2/613)
1
IF Lyseng (L1/601)
2
459845
ma06-11 2023
18:30 Aabyhøj Stadion
0
-
2
06. nov 2023
18:30
Aabyhøj IF (L2/612)
0
Randers Freja (L1/601)
2
459839
ti07-11 2023
18:30 Vrå Kunstgræsbane
0
-
3
07. nov 2023
18:30
Hjørring FK (L2/611)
0
AaB (L1/601)
3
883320
to16-11 2023
17:00 NES Park
4
-
2
16. nov 2023
17:00
VRI (L2/612)
4
IF Lyseng (L1/601)
2
883318
to16-11 2023
19:00 Sønderborg Stadion Kunstgræs
1
-
7
16. nov 2023
19:00
FC Sønderborg (L2/Fyn)
1
Esbjerg fB (L1/Fyn)
7
883322
ti28-11 2023
18:45 Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
0
-
9
28. nov 2023
18:45
Bredballe IF (L3/630)
0
Horsens fS (L1/Fyn)
9
883315
on24-01 2024
18:45 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
0
-
3
24. jan
18:45
Aalborg Chang (L2/611)
0
AaB (L1/601)
3
883316
fr09-02 2024
18:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
0
-
7
09. feb
18:30
Aalborg KFUM (L2/611)
0
FK Viborg (L1/601)
7
883321
10-02 2024
13:00 Fredensvang - Kunst Bane 6
6
-
4
10. feb
13:00
AGF, Aarhus (L1/602)
6
Silkeborg IF (L1/601)
4
883317
24-02 2024
09:30 Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
2
-
8
24. feb
09:30
HOG Hinnerup (L2/612)
2
Randers Freja (L1/601)
8
883319
on28-02 2024
18:00 Autocentralen Park (Kolding Stadion)
2
-
6
28. feb
18:00
Kolding IF (L1/Fyn)
2
Herning Fremad (L1/601)
6
995317
on13-03 2024
18:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
0
-
11
13. mar
18:30
Horsens fS (L1/Fyn)
0
AaB (L1/601)
11
995319
on03-04 2024
19:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
3
-
1
03. apr
19:00
Esbjerg fB (L1/Fyn)
3
AGF, Aarhus (L1/602)
1
995316
ti23-04 2024
18:00 NES Park
23. apr
18:00
VRI (L2/612)
Randers Freja (L1/601)
995318
ti23-04 2024
19:15 Viborg FF´s anlæg
23. apr
19:15
FK Viborg (L1/601)
Herning Fremad (L1/601)
776083
to02-05 2024
19:00 AaB's Anlæg
02. maj
19:00
AaB (L1/601)
Vinder kamp 995316 VRI - Randers Freja
776084
to02-05 2024
19:00 Esbjerg Idrætspark
02. maj
19:00
Esbjerg fB (L1/Fyn)
Vinder kamp 995318 FK Viborg - Herning Fremad
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se datoplan og reglement her

Log ind