Albaniserien Herrer - 2023/2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
723815
fr11-08 2023
18:45
OKS
Rema 1000 Søhus Arena
3
-
1
11. aug 2023
18:45
Søhus Stige
3
OKS
1
723816
12-08 2023
15:00 Horne Idrætscenter (ude)
5
-
0
12. aug 2023
15:00
SFF 2015
5
Nyborg G & IF
0
723818
12-08 2023
15:00 Tved Stadion
2
-
2
12. aug 2023
15:00
Tved BK
2
MG & BK
2
723819
12-08 2023
15:00
ØB
ØB.s Anlæg
1
-
3
12. aug 2023
15:00
ØB
1
Tårup IF
3
723820
12-08 2023
15:00 Rema 1000 Park - Dalum
1
-
3
12. aug 2023
15:00
Dalum IF
1
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
723822
fr18-08 2023
18:45 Rema 1000 Søhus Arena
0
-
2
18. aug 2023
18:45
Søhus Stige
0
SFF 2015
2
723823
fr18-08 2023
18:45 Intersport Arena Otterup
0
-
1
18. aug 2023
18:45
Otterup Bold- og Idrætsklub
0
MorudVeflinge
1
723825
19-08 2023
15:00
ØB
MG & BK.s anlæg
3
-
3
19. aug 2023
15:00
MG & BK
3
ØB
3
723945
19-08 2023
15:00
OKS
BBB
OKSON-Park
2
-
1
19. aug 2023
15:00
OKS
2
BBB
1
723824
20-08 2023
11:00 Frørup Andelskasse Arena
6
-
1
20. aug 2023
11:00
Tårup IF
6
Dalum IF
1
723944
20-08 2023
11:45 Idrætscenter Nyborg
0
-
2
20. aug 2023
11:45
Nyborg G & IF
0
Marstal/Rise
2
723943
20-08 2023
13:00 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
0
-
1
20. aug 2023
13:00
Kerteminde BK
0
Tved BK
1
195206
fr25-08 2023
18:45
BBB
Bellinge Stadion
1
-
2
25. aug 2023
18:45
BBB
1
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
195204
26-08 2023
15:00 Rema 1000 Park - Dalum
0
-
7
26. aug 2023
15:00
Dalum IF
0
MG & BK
7
195205
26-08 2023
15:00 MORUD VVS-EL STADION
2
-
0
26. aug 2023
15:00
MorudVeflinge
2
Tårup IF
0
723948
27-08 2023
11:00 Tved Stadion
5
-
1
27. aug 2023
11:00
Tved BK
5
Nyborg G & IF
1
195203
27-08 2023
13:00
ØB
ØB.s Anlæg
1
-
1
27. aug 2023
13:00
ØB
1
Kerteminde BK
1
723947
27-08 2023
14:30 Kortermann-IT stadion, Marstal
1
-
1
27. aug 2023
14:30
Marstal/Rise
1
Søhus Stige
1
195208
ti29-08 2023
18:30 Horne Idrætscenter (ude)
2
-
1
29. aug 2023
18:30
SFF 2015
2
Marstal/Rise
1
195210
ti29-08 2023
18:30 MG & BK.s anlæg
5
-
2
29. aug 2023
18:30
MG & BK
5
MorudVeflinge
2
195222
ti29-08 2023
18:30 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
3
-
0
29. aug 2023
18:30
Kerteminde BK
3
Dalum IF
0
195223
ti29-08 2023
18:30
ØB
Idrætscenter Nyborg
0
-
3
29. aug 2023
18:30
Nyborg G & IF
0
ØB
3
195224
ti29-08 2023
18:30
OKS
OKSON-Park
0
-
2
29. aug 2023
18:30
OKS
0
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
195207
on30-08 2023
18:30 Rema 1000 Søhus Arena
0
-
2
30. aug 2023
18:30
Søhus Stige
0
Tved BK
2
195209
on30-08 2023
18:30
BBB
Frørup Andelskasse Arena
1
-
0
30. aug 2023
18:30
Tårup IF
1
BBB
0
195228
fr01-09 2023
18:30 Rema 1000 Park - Dalum
5
-
2
01. sep 2023
18:30
Dalum IF
5
Nyborg G & IF
2
195231
02-09 2023
13:00 Intersport Arena Otterup
1
-
8
02. sep 2023
13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
Tårup IF
8
195230
02-09 2023
13:30
BBB
MG & BK.s anlæg
4
-
3
02. sep 2023
13:30
MG & BK
4
BBB
3
195226
02-09 2023
15:00 Tved Stadion
2
-
2
02. sep 2023
15:00
Tved BK
2
SFF 2015
2
195227
02-09 2023
15:00
ØB
ØB.s Anlæg
1
-
0
02. sep 2023
15:00
ØB
1
Søhus Stige
0
195229
03-09 2023
14:00 MORUD VVS-EL STADION
1
-
1
03. sep 2023
14:00
MorudVeflinge
1
Kerteminde BK
1
195225
03-09 2023
14:30
OKS
Kortermann-IT stadion, Marstal
1
-
2
03. sep 2023
14:30
Marstal/Rise
1
OKS
2
723946
ti05-09 2023
18:15
OKS
Horne Idrætscenter (ude)
0
-
0
05. sep 2023
18:15
SFF 2015
0
OKS
0
195278
09-09 2023
13:00 Idrætscenter Nyborg
0
-
2
09. sep 2023
13:00
Nyborg G & IF
0
MorudVeflinge
2
195273
09-09 2023
15:00 Rema 1000 Søhus Arena
2
-
0
09. sep 2023
15:00
Søhus Stige
2
Dalum IF
0
195274
09-09 2023
15:00
ØB
Horne Idrætscenter (ude)
0
-
5
09. sep 2023
15:00
SFF 2015
0
ØB
5
195276
10-09 2023
13:00 MG & BK.s anlæg
3
-
3
10. sep 2023
13:00
MG & BK
3
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
195279
10-09 2023
13:00
OKS
OKSON-Park
2
-
0
10. sep 2023
13:00
OKS
2
Tårup IF
0
195275
10-09 2023
14:30 Kortermann-IT stadion, Marstal
2
-
5
10. sep 2023
14:30
Marstal/Rise
2
Tved BK
5
195277
ti12-09 2023
18:45
BBB
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
4
-
1
12. sep 2023
18:45
Kerteminde BK
4
BBB
1
913719
16-09 2023
15:00 MORUD VVS-EL STADION
5
-
2
16. sep 2023
15:00
MorudVeflinge
5
Søhus Stige
2
913720
16-09 2023
15:00
BBB
Bellinge Stadion
4
-
1
16. sep 2023
15:00
BBB
4
Nyborg G & IF
1
195280
17-09 2023
11:00
OKS
Tved Stadion
3
-
1
17. sep 2023
11:00
Tved BK
3
OKS
1
195282
17-09 2023
11:00 Rema 1000 Park - Dalum
0
-
3
17. sep 2023
11:00
Dalum IF
0
SFF 2015
3
195281
17-09 2023
11:45
ØB
ØB.s Anlæg
5
-
1
17. sep 2023
11:45
ØB
5
Marstal/Rise
1
913721
17-09 2023
15:00 Intersport Arena Otterup
5
-
0
17. sep 2023
15:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
5
Kerteminde BK
0
723821
ti19-09 2023
18:45
BBB
MORUD VVS-EL STADION
6
-
1
19. sep 2023
18:45
MorudVeflinge
6
BBB
1
913724
fr22-09 2023
18:30 Boe Byg Arena - Svanninge
1
-
0
22. sep 2023
18:30
SFF 2015
1
MorudVeflinge
0
913727
23-09 2023
11:00 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
2
-
0
23. sep 2023
11:00
Kerteminde BK
2
Tårup IF
0
913729
23-09 2023
15:00
OKS
OKSON-Park
3
-
4
23. sep 2023
15:00
OKS
3
MG & BK
4
913726
23-09 2023
15:00
ØB
Tved Stadion
5
-
3
23. sep 2023
15:00
Tved BK
5
ØB
3
913723
24-09 2023
11:00
BBB
Rema 1000 Søhus Arena
0
-
2
24. sep 2023
11:00
Søhus Stige
0
BBB
2
913728
24-09 2023
11:00 Idrætscenter Nyborg
0
-
3
24. sep 2023
11:00
Nyborg G & IF
0
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
913725
24-09 2023
14:30 Kortermann-IT stadion, Marstal
4
-
0
24. sep 2023
14:30
Marstal/Rise
4
Dalum IF
0
914429
30-09 2023
13:00 Intersport Arena Otterup
5
-
2
30. sep 2023
13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
5
Søhus Stige
2
913730
30-09 2023
15:00
ØB
OKS
ØB.s Anlæg
1
-
1
30. sep 2023
15:00
ØB
1
OKS
1
914426
30-09 2023
15:00 Rema 1000 Park - Dalum
1
-
2
30. sep 2023
15:00
Dalum IF
1
Tved BK
2
914430
01-10 2023
11:00 Frørup Andelskasse Arena
3
-
2
01. okt 2023
11:00
Tårup IF
3
Nyborg G & IF
2
914427
01-10 2023
11:45 MORUD VVS-EL STADION
3
-
2
01. okt 2023
11:45
MorudVeflinge
3
Marstal/Rise
2
914428
01-10 2023
13:00
BBB
Bellinge Stadion
4
-
3
01. okt 2023
13:00
BBB
4
SFF 2015
3
914432
07-10 2023
15:00 Rema 1000 Søhus Arena
2
-
2
07. okt 2023
15:00
Søhus Stige
2
Tårup IF
2
914433
07-10 2023
15:00 Horne Idrætscenter (ude)
3
-
2
07. okt 2023
15:00
SFF 2015
3
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
914438
07-10 2023
15:00
OKS
OKSON-Park
0
-
0
07. okt 2023
15:00
OKS
0
Kerteminde BK
0
914436
08-10 2023
11:00
ØB
ØB.s Anlæg
3
-
0
08. okt 2023
11:00
ØB
3
Dalum IF
0
914435
08-10 2023
13:00 Tved Stadion
0
-
1
08. okt 2023
13:00
Tved BK
0
MorudVeflinge
1
914434
08-10 2023
14:30
BBB
Kortermann-IT stadion, Marstal
3
-
0
08. okt 2023
14:30
Marstal/Rise
3
BBB
0
915701
14-10 2023
13:00
OKS
Rema 1000 Park - Dalum
2
-
5
14. okt 2023
13:00
Dalum IF
2
OKS
5
915702
14-10 2023
15:00
ØB
MORUD VVS-EL STADION
1
-
1
14. okt 2023
15:00
MorudVeflinge
1
ØB
1
915708
14-10 2023
15:00 Frørup Andelskasse Arena
2
-
2
14. okt 2023
15:00
Tårup IF
2
SFF 2015
2
915703
15-10 2023
11:00
BBB
Bellinge Stadion
1
-
2
15. okt 2023
11:00
BBB
1
Tved BK
2
916574
15-10 2023
11:00 MG & BK.s anlæg
3
-
1
15. okt 2023
11:00
MG & BK
3
Søhus Stige
1
915704
15-10 2023
12:45 Intersport Arena Otterup
8
-
3
15. okt 2023
12:45
Otterup Bold- og Idrætsklub
8
Marstal/Rise
3
916575
15-10 2023
13:00 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
1
-
1
15. okt 2023
13:00
Kerteminde BK
1
Nyborg G & IF
1
916579
21-10 2023
15:00 Tved Stadion
0
-
6
21. okt 2023
15:00
Tved BK
0
Otterup Bold- og Idrætsklub
6
916580
21-10 2023
15:00
BBB
ØB
Bellinge Stadion
1
-
3
21. okt 2023
15:00
BBB
1
ØB
3
916577
22-10 2023
11:00 Horne Idrætscenter (ude)
1
-
2
22. okt 2023
11:00
SFF 2015
1
MG & BK
2
916581
22-10 2023
11:00 Rema 1000 Park - Dalum
2
-
3
22. okt 2023
11:00
Dalum IF
2
MorudVeflinge
3
916582
22-10 2023
13:00
OKS
OKSON-Park
3
-
0
22. okt 2023
13:00
OKS
3
Nyborg G & IF
0
916576
22-10 2023
13:00 Rema 1000 Søhus Arena
3
-
0
22. okt 2023
13:00
Søhus Stige
3
Kerteminde BK
0
916578
22-10 2023
14:30 Kortermann-IT stadion, Marstal
3
-
1
22. okt 2023
14:30
Marstal/Rise
3
Tårup IF
1
918149
28-10 2023
13:00 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
4
-
1
28. okt 2023
13:00
Kerteminde BK
4
SFF 2015
1
918150
28-10 2023
13:00 Idrætscenter Nyborg
1
-
1
28. okt 2023
13:00
Nyborg G & IF
1
Søhus Stige
1
916583
28-10 2023
15:00
OKS
MORUD VVS-EL STADION
1
-
2
28. okt 2023
15:00
MorudVeflinge
1
OKS
2
917163
28-10 2023
15:00
BBB
Bellinge Stadion - kunstgræs
3
-
1
28. okt 2023
15:00
BBB
3
Dalum IF
1
917165
28-10 2023
15:00 Frørup Andelskasse Arena
3
-
1
28. okt 2023
15:00
Tårup IF
3
Tved BK
1
917166
29-10 2023
12:45 MG & BK.s anlæg
4
-
1
29. okt 2023
12:45
MG & BK
4
Marstal/Rise
1
917164
29-10 2023
13:00
ØB
Intersport Arena Otterup
5
-
3
29. okt 2023
13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
5
ØB
3
723817
04-11 2023
13:30 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
1
-
0
04. nov 2023
13:30
Kerteminde BK
1
Marstal/Rise
0
913722
05-11 2023
10:00 Frørup Andelskasse Arena
0
-
3
05. nov 2023
10:00
Tårup IF
0
MG & BK
3
914431
16-03 2024
13:00 MG & BK.s anlæg
1
-
1
16. mar
13:00
MG & BK
1
Kerteminde BK
1
914437
ti19-03 2024
19:00 Idrætscenter Nyborg
0
-
12
19. mar
19:00
Nyborg G & IF
0
MG & BK
12
918153
23-03 2024
15:00
ØB
Frørup Andelskasse Arena
0
-
2
23. mar
15:00
Tårup IF
0
ØB
2
918156
23-03 2024
15:00 Idrætscenter Nyborg
2
-
4
23. mar
15:00
Nyborg G & IF
2
SFF 2015
4
918157
23-03 2024
15:00
OKS
OKSON-Park
1
-
2
23. mar
15:00
OKS
1
Søhus Stige
2
918151
24-03 2024
11:00
BBB
Bellinge Stadion
2
-
1
24. mar
11:00
BBB
2
MorudVeflinge
1
918154
24-03 2024
13:00 MG & BK.s anlæg
0
-
4
24. mar
13:00
MG & BK
0
Tved BK
4
918152
24-03 2024
14:00 Intersport Arena Otterup
1
-
0
24. mar
14:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
Dalum IF
0
918155
24-03 2024
14:30 Kortermann-IT stadion, Marstal
0
-
1
24. mar
14:30
Marstal/Rise
0
Kerteminde BK
1
918158
to28-03 2024
11:00 Boe Byg Arena - kunst - Svanninge
1
-
2
28. mar
11:00
SFF 2015
1
Søhus Stige
2
918163
to28-03 2024
11:00 MORUD VVS-EL STADION
2
-
2
28. mar
11:00
MorudVeflinge
2
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
918160
fr29-03 2024
11:00 Tved Stadion
2
-
1
29. mar
11:00
Tved BK
2
Kerteminde BK
1
918161
fr29-03 2024
11:00
ØB
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
2
-
2
29. mar
11:00
ØB
2
MG & BK
2
918164
fr29-03 2024
11:00
BBB
OKS
Bellinge Stadion - kunstgræs
1
-
4
29. mar
11:00
BBB
1
OKS
4
918159
fr29-03 2024
14:30 Kortermann-IT stadion, Marstal
6
-
3
29. mar
14:30
Marstal/Rise
6
Nyborg G & IF
3
918162
ma01-04 2024
15:30 Rema 1000 Park - Dalum
4
-
4
01. apr
15:30
Dalum IF
4
Tårup IF
4
918166
06-04 2024
13:00
BBB
Intersport Arena Otterup
2
-
0
06. apr
13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
BBB
0
918169
06-04 2024
13:00
ØB
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
1
-
1
06. apr
13:00
Kerteminde BK
1
ØB
1
918167
06-04 2024
15:00 Frørup Andelskasse Arena
2
-
2
06. apr
15:00
Tårup IF
2
MorudVeflinge
2
918168
07-04 2024
11:00 MG & BK.s anlæg
4
-
3
07. apr
11:00
MG & BK
4
Dalum IF
3
918165
07-04 2024
12:45 Rema 1000 Søhus Arena
2
-
2
07. apr
12:45
Søhus Stige
2
Marstal/Rise
2
918170
07-04 2024
13:00 Idrætscenter Nyborg
1
-
2
07. apr
13:00
Nyborg G & IF
1
Tved BK
2
918314
fr12-04 2024
18:30
OKS
Intersport Arena Otterup
3
-
2
12. apr
18:30
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
OKS
2
918175
13-04 2024
15:00 Tved Stadion
3
-
1
13. apr
15:00
Tved BK
3
Søhus Stige
1
918256
13-04 2024
15:00
BBB
Bellinge Stadion
1
-
0
13. apr
15:00
BBB
1
Tårup IF
0
918206
14-04 2024
11:00 Rema 1000 Park - Dalum
0
-
4
14. apr
11:00
Dalum IF
0
Kerteminde BK
4
918207
14-04 2024
11:00 MORUD VVS-EL STADION
0
-
6
14. apr
11:00
MorudVeflinge
0
MG & BK
6
918174
14-04 2024
14:30 Kortermann-IT stadion, Marstal
14. apr
14:30
Marstal/Rise
SFF 2015
918315
fr19-04 2024
18:30
ØB
Rema 1000 Søhus Arena
19. apr
18:30
Søhus Stige
ØB
918318
fr19-04 2024
18:45
BBB
Bellinge Stadion
19. apr
18:45
BBB
MG & BK
172149
20-04 2024
12:45
OKS
OKSON-Park
20. apr
12:45
OKS
Marstal/Rise
918317
20-04 2024
15:00 Frørup Andelskasse Arena
20. apr
15:00
Tårup IF
Otterup Bold- og Idrætsklub
172148
20-04 2024
15:00 Idrætscenter Nyborg
20. apr
15:00
Nyborg G & IF
Dalum IF
918319
21-04 2024
11:00 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
21. apr
11:00
Kerteminde BK
MorudVeflinge
918316
21-04 2024
13:00 Horne Idrætscenter (ude)
21. apr
13:00
SFF 2015
Tved BK
172152
ti23-04 2024
18:30 Rema 1000 Park - Dalum
23. apr
18:30
Dalum IF
Søhus Stige
172155
ti23-04 2024
18:30 Intersport Arena Otterup
23. apr
18:30
Otterup Bold- og Idrætsklub
MG & BK
172156
ti23-04 2024
18:30
OKS
Frørup Andelskasse Arena
23. apr
18:30
Tårup IF
OKS
172150
on24-04 2024
18:30 Tved Stadion
24. apr
18:30
Tved BK
Marstal/Rise
172151
on24-04 2024
18:30
ØB
ØB.s Anlæg
24. apr
18:30
ØB
SFF 2015
172153
on24-04 2024
18:30 MORUD VVS-EL STADION
24. apr
18:30
MorudVeflinge
Nyborg G & IF
172154
on24-04 2024
18:30
BBB
Bellinge Stadion
24. apr
18:30
BBB
Kerteminde BK
172161
27-04 2024
11:00 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
27. apr
11:00
Kerteminde BK
Otterup Bold- og Idrætsklub
172157
27-04 2024
12:00 Rema 1000 Søhus Arena
27. apr
12:00
Søhus Stige
MorudVeflinge
172159
27-04 2024
14:30
ØB
Kortermann-IT stadion, Marstal
27. apr
14:30
Marstal/Rise
ØB
172158
27-04 2024
15:00 Horne Idrætscenter (ude)
27. apr
15:00
SFF 2015
Dalum IF
172160
28-04 2024
11:00 MG & BK.s anlæg
28. apr
11:00
MG & BK
Tårup IF
172162
28-04 2024
11:00
BBB
Idrætscenter Nyborg
28. apr
11:00
Nyborg G & IF
BBB
172163
28-04 2024
11:00
OKS
OKSON-Park
28. apr
11:00
OKS
Tved BK
172164
to02-05 2024
18:30
ØB
ØB.s Anlæg
02. maj
18:30
ØB
Tved BK
172168
fr03-05 2024
18:30 Intersport Arena Otterup
03. maj
18:30
Otterup Bold- og Idrætsklub
Nyborg G & IF
172165
04-05 2024
12:45 Rema 1000 Park - Dalum
04. maj
12:45
Dalum IF
Marstal/Rise
172166
04-05 2024
15:00 MORUD VVS-EL STADION
04. maj
15:00
MorudVeflinge
SFF 2015
172167
04-05 2024
15:00
BBB
Bellinge Stadion
04. maj
15:00
BBB
Søhus Stige
172271
05-05 2024
11:00 Frørup Andelskasse Arena
05. maj
11:00
Tårup IF
Kerteminde BK
172272
05-05 2024
11:00
OKS
MG & BK.s anlæg
05. maj
11:00
MG & BK
OKS
172274
fr10-05 2024
18:45
BBB
Horne Idrætscenter (ude)
10. maj
18:45
SFF 2015
BBB
562161
fr10-05 2024
18:45 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
10. maj
18:45
Kerteminde BK
MG & BK
562162
fr10-05 2024
18:45 Idrætscenter Nyborg
10. maj
18:45
Nyborg G & IF
Tårup IF
562163
fr10-05 2024
18:45
OKS
ØB
OKSON-Park
10. maj
18:45
OKS
ØB
172273
11-05 2024
15:00 Rema 1000 Søhus Arena
11. maj
15:00
Søhus Stige
Otterup Bold- og Idrætsklub
562160
12-05 2024
11:00 Tved Stadion
12. maj
11:00
Tved BK
Dalum IF
562159
12-05 2024
14:30 Kortermann-IT stadion, Marstal
12. maj
14:30
Marstal/Rise
MorudVeflinge
918205
to16-05 2024
18:30
ØB
ØB.s Anlæg
16. maj
18:30
ØB
Nyborg G & IF
918173
to16-05 2024
19:00
OKS
OKSON-Park
16. maj
19:00
OKS
SFF 2015
562164
fr24-05 2024
18:45
ØB
Rema 1000 Park - Dalum
24. maj
18:45
Dalum IF
ØB
562168
fr24-05 2024
18:45 Frørup Andelskasse Arena
24. maj
18:45
Tårup IF
Søhus Stige
562165
25-05 2024
15:00 MORUD VVS-EL STADION
25. maj
15:00
MorudVeflinge
Tved BK
562167
26-05 2024
11:00 Intersport Arena Otterup
26. maj
11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
SFF 2015
562169
26-05 2024
11:00 MG & BK.s anlæg
26. maj
11:00
MG & BK
Nyborg G & IF
562170
26-05 2024
11:00
OKS
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
26. maj
11:00
Kerteminde BK
OKS
562166
26-05 2024
12:45
BBB
Bellinge Stadion
26. maj
12:45
BBB
Marstal/Rise
562175
fr31-05 2024
18:45
ØB
ØB.s Anlæg
31. maj
18:45
ØB
MorudVeflinge
918358
01-06 2024
12:00 Idrætscenter Nyborg
01. jun
12:00
Nyborg G & IF
Kerteminde BK
562174
01-06 2024
15:00
BBB
Tved Stadion
01. jun
15:00
Tved BK
BBB
562171
02-06 2024
11:00 Rema 1000 Søhus Arena
02. jun
11:00
Søhus Stige
MG & BK
562172
02-06 2024
11:00 Horne Idrætscenter (ude)
02. jun
11:00
SFF 2015
Tårup IF
918359
02-06 2024
11:00
OKS
OKSON-Park
02. jun
11:00
OKS
Dalum IF
562173
02-06 2024
14:30 Kortermann-IT stadion, Marstal
02. jun
14:30
Marstal/Rise
Otterup Bold- og Idrætsklub
918360
fr07-06 2024
18:45 MORUD VVS-EL STADION
07. jun
18:45
MorudVeflinge
Dalum IF
918362
08-06 2024
13:00 Intersport Arena Otterup
08. jun
13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
Tved BK
172322
08-06 2024
15:00 SuperBrugsen Kerteminde Stadion
08. jun
15:00
Kerteminde BK
Søhus Stige
918361
08-06 2024
15:00
ØB
BBB
ØB.s Anlæg
08. jun
15:00
ØB
BBB
172320
09-06 2024
11:00 MG & BK.s anlæg
09. jun
11:00
MG & BK
SFF 2015
172862
09-06 2024
11:00
OKS
Idrætscenter Nyborg
09. jun
11:00
Nyborg G & IF
OKS
918363
09-06 2024
12:45 Frørup Andelskasse Arena
09. jun
12:45
Tårup IF
Marstal/Rise
172864
fr14-06 2024
18:30 Horne Idrætscenter (ude)
14. jun
18:30
SFF 2015
Kerteminde BK
172869
fr14-06 2024
18:30
OKS
OKSON-Park
14. jun
18:30
OKS
MorudVeflinge
172863
16-06 2024
12:30 Rema 1000 Søhus Arena
16. jun
12:30
Søhus Stige
Nyborg G & IF
172865
16-06 2024
12:30 Kortermann-IT stadion, Marstal
16. jun
12:30
Marstal/Rise
MG & BK
172866
16-06 2024
12:30 Tved Stadion
16. jun
12:30
Tved BK
Tårup IF
172867
16-06 2024
12:30
ØB
ØB.s Anlæg
16. jun
12:30
ØB
Otterup Bold- og Idrætsklub
172868
16-06 2024
12:30
BBB
Rema 1000 Park - Dalum
16. jun
12:30
Dalum IF
BBB
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Playoffkamp mellem nr. 11 i Albaniserien og nr. 4 i AS-kval afvikles på neutral bane onsdag den 26. juni.

 

 

Log ind