Sjællandsserien , Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
581089
fr18-08 2023
18:30 Tømrermester Jim Jensens Park
0
-
2
18. aug 2023
18:30
BK Avarta
0
IF Skjold Birkerød
2
581093
fr18-08 2023
18:30 Herstedøster Stadion
1
-
3
18. aug 2023
18:30
Herstedøster IC
1
Avedøre IF
3
581090
19-08 2023
13:00 Farum Park
0
-
2
19. aug 2023
13:00
Farum BK
0
Fredensborg BI
2
581091
19-08 2023
13:00 Snekkersten Idrætscenter
4
-
1
19. aug 2023
13:00
Snekkersten IF
4
Roskilde Boldklub
1
581092
19-08 2023
13:00 Tåstrup Idrætspark
0
-
1
19. aug 2023
13:00
Taastrup FC
0
BSF
1
581087
19-08 2023
14:00 Nordkysthallen
3
-
6
19. aug 2023
14:00
Frem Hellebæk
3
Bagsværd BK
6
581088
19-08 2023
14:00 Mørdrup Idrætsanlæg
4
-
2
19. aug 2023
14:00
Espergærde IF
4
FC Rudersdal
2
102960
to24-08 2023
18:30 Birkerød Stadion
4
-
1
24. aug 2023
18:30
IF Skjold Birkerød
4
Farum BK
1
581095
to24-08 2023
18:30 Ballerup Idrætspark
0
-
1
24. aug 2023
18:30
BSF
0
Herstedøster IC
1
102997
fr25-08 2023
18:00 Rundforbi Stadion
1
-
0
25. aug 2023
18:00
FC Rudersdal
1
BK Avarta
0
102998
26-08 2023
13:00 Avedøre Stadion
4
-
2
26. aug 2023
13:00
Avedøre IF
4
Frem Hellebæk
2
581097
26-08 2023
13:00 Fredensborg Stadion
4
-
1
26. aug 2023
13:00
Fredensborg BI
4
Snekkersten IF
1
581094
26-08 2023
14:15 Bagsværd Stadion
4
-
0
26. aug 2023
14:15
Bagsværd BK
4
Espergærde IF
0
581096
27-08 2023
11:00 Roskilde Idrætspark
0
-
1
27. aug 2023
11:00
Roskilde Boldklub
0
Taastrup FC
1
103004
to31-08 2023
18:00 Farum Park
1
-
2
31. aug 2023
18:00
Farum BK
1
FC Rudersdal
2
103003
fr01-09 2023
18:00 Tømrermester Jim Jensens Park
1
-
4
01. sep 2023
18:00
BK Avarta
1
Bagsværd BK
4
103007
fr01-09 2023
18:00 Herstedøster Stadion
4
-
3
01. sep 2023
18:00
Herstedøster IC
4
Roskilde Boldklub
3
103006
fr01-09 2023
18:30 Tåstrup Idrætspark
2
-
1
01. sep 2023
18:30
Taastrup FC
2
Fredensborg BI
1
103008
02-09 2023
11:00 Ballerup Idrætspark
2
-
2
02. sep 2023
11:00
BSF
2
Avedøre IF
2
103005
02-09 2023
13:00 Snekkersten Idrætscenter
3
-
1
02. sep 2023
13:00
Snekkersten IF
3
IF Skjold Birkerød
1
102999
02-09 2023
14:00 Mørdrup Idrætsanlæg
0
-
1
02. sep 2023
14:00
Espergærde IF
0
Frem Hellebæk
1
103014
fr08-09 2023
17:30 Vedbæk Stadion
3
-
0
08. sep 2023
17:30
FC Rudersdal
3
Snekkersten IF
0
103015
fr08-09 2023
18:00 Avedøre Stadion
2
-
1
08. sep 2023
18:00
Avedøre IF
2
Espergærde IF
1
103013
09-09 2023
12:00 Birkerød Stadion
3
-
1
09. sep 2023
12:00
IF Skjold Birkerød
3
Taastrup FC
1
103011
09-09 2023
13:00 Roskilde Idrætspark
0
-
1
09. sep 2023
13:00
Roskilde Boldklub
0
BSF
1
103012
09-09 2023
13:00 Fredensborg Stadion
5
-
0
09. sep 2023
13:00
Fredensborg BI
5
Herstedøster IC
0
103010
09-09 2023
14:00 Nordkysthallen
3
-
2
09. sep 2023
14:00
Frem Hellebæk
3
BK Avarta
2
103009
09-09 2023
14:15 Bagsværd Stadion
4
-
1
09. sep 2023
14:15
Bagsværd BK
4
Farum BK
1
103019
fr15-09 2023
17:30 Tåstrup Idrætspark
3
-
3
15. sep 2023
17:30
Taastrup FC
3
FC Rudersdal
3
103020
fr15-09 2023
17:30 Herstedøster Stadion
1
-
5
15. sep 2023
17:30
Herstedøster IC
1
IF Skjold Birkerød
5
103021
16-09 2023
11:00 Ballerup Idrætspark
1
-
1
16. sep 2023
11:00
BSF
1
Fredensborg BI
1
103022
16-09 2023
11:00 Roskilde Idrætspark
2
-
3
16. sep 2023
11:00
Roskilde Boldklub
2
Avedøre IF
3
103016
16-09 2023
13:00 Tømrermester Jim Jensens Park
1
-
7
16. sep 2023
13:00
BK Avarta
1
Espergærde IF
7
103017
16-09 2023
13:00 Farum Park
3
-
1
16. sep 2023
13:00
Farum BK
3
Frem Hellebæk
1
103018
16-09 2023
13:00 Snekkersten Idrætscenter
1
-
1
16. sep 2023
13:00
Snekkersten IF
1
Bagsværd BK
1
111237
23-09 2023
12:00 Birkerød Stadion
2
-
1
23. sep 2023
12:00
IF Skjold Birkerød
2
BSF
1
111239
23-09 2023
12:00 Avedøre Stadion
1
-
4
23. sep 2023
12:00
Avedøre IF
1
BK Avarta
4
111238
23-09 2023
13:00 Vedbæk Stadion
4
-
2
23. sep 2023
13:00
FC Rudersdal
4
Herstedøster IC
2
111236
23-09 2023
13:00 Fredensborg Stadion
7
-
2
23. sep 2023
13:00
Fredensborg BI
7
Roskilde Boldklub
2
103092
23-09 2023
14:00 Nordkysthallen
1
-
1
23. sep 2023
14:00
Frem Hellebæk
1
Snekkersten IF
1
103093
23-09 2023
14:00 Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
1
23. sep 2023
14:00
Espergærde IF
3
Farum BK
1
103023
23-09 2023
14:30 Bagsværd Stadion
1
-
1
23. sep 2023
14:30
Bagsværd BK
1
Taastrup FC
1
111240
30-09 2023
13:00 Farum Park
0
-
0
30. sep 2023
13:00
Farum BK
0
BK Avarta
0
111241
30-09 2023
13:00 Snekkersten Idrætscenter
2
-
2
30. sep 2023
13:00
Snekkersten IF
2
Espergærde IF
2
111242
30-09 2023
13:00 Tåstrup Idrætspark
2
-
0
30. sep 2023
13:00
Taastrup FC
2
Frem Hellebæk
0
111246
30-09 2023
13:00 Fredensborg Stadion
3
-
2
30. sep 2023
13:00
Fredensborg BI
3
Avedøre IF
2
111243
30-09 2023
13:30 Herstedøster Stadion
2
-
2
30. sep 2023
13:30
Herstedøster IC
2
Bagsværd BK
2
111244
30-09 2023
13:30 Ballerup Idrætspark
0
-
4
30. sep 2023
13:30
BSF
0
FC Rudersdal
4
111245
01-10 2023
11:00 Roskilde Idrætspark
2
-
1
01. okt 2023
11:00
Roskilde Boldklub
2
IF Skjold Birkerød
1
111250
fr06-10 2023
18:30 Espelunden Kunstgræs
4
-
5
06. okt 2023
18:30
BK Avarta
4
Snekkersten IF
5
111251
07-10 2023
12:00 Birkerød Stadion
2
-
6
07. okt 2023
12:00
IF Skjold Birkerød
2
Fredensborg BI
6
111253
07-10 2023
12:00 Avedøre Stadion
1
-
0
07. okt 2023
12:00
Avedøre IF
1
Farum BK
0
111252
07-10 2023
13:00 Vedbæk Stadion
2
-
2
07. okt 2023
13:00
FC Rudersdal
2
Roskilde Boldklub
2
111248
07-10 2023
14:00 Nordkysthallen
1
-
2
07. okt 2023
14:00
Frem Hellebæk
1
Herstedøster IC
2
111249
07-10 2023
14:00 Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
1
07. okt 2023
14:00
Espergærde IF
2
Taastrup FC
1
111247
07-10 2023
14:30 Bagsværd Stadion
3
-
1
07. okt 2023
14:30
Bagsværd BK
3
BSF
1
111265
14-10 2023
11:00 Ballerup Idrætspark
3
-
2
14. okt 2023
11:00
BSF
3
Frem Hellebæk
2
111268
14-10 2023
12:00 Birkerød Stadion
3
-
1
14. okt 2023
12:00
IF Skjold Birkerød
3
Avedøre IF
1
111267
14-10 2023
13:00 Fredensborg Stadion
4
-
0
14. okt 2023
13:00
Fredensborg BI
4
FC Rudersdal
0
111254
14-10 2023
13:00 Snekkersten Idrætscenter
0
-
2
14. okt 2023
13:00
Snekkersten IF
0
Farum BK
2
111255
14-10 2023
13:00 Tåstrup Idrætspark
5
-
0
14. okt 2023
13:00
Taastrup FC
5
BK Avarta
0
111264
14-10 2023
13:30 Herstedøster Stadion
2
-
2
14. okt 2023
13:30
Herstedøster IC
2
Espergærde IF
2
111266
15-10 2023
11:00 Roskilde Idrætspark
0
-
2
15. okt 2023
11:00
Roskilde Boldklub
0
Bagsværd BK
2
111275
21-10 2023
12:30 Avedøre Stadion
3
-
1
21. okt 2023
12:30
Avedøre IF
3
Snekkersten IF
1
111273
21-10 2023
13:00 Farum Park
1
-
3
21. okt 2023
13:00
Farum BK
1
Taastrup FC
3
111274
21-10 2023
13:00 Vedbæk Stadion
4
-
4
21. okt 2023
13:00
FC Rudersdal
4
IF Skjold Birkerød
4
111270
21-10 2023
14:00 Nordkysthallen
4
-
0
21. okt 2023
14:00
Frem Hellebæk
4
Roskilde Boldklub
0
111271
21-10 2023
14:00 Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
1
21. okt 2023
14:00
Espergærde IF
1
BSF
1
111269
21-10 2023
14:15 Bagsværd Stadion
1
-
2
21. okt 2023
14:15
Bagsværd BK
1
Fredensborg BI
2
111278
28-10 2023
11:00 Ballerup Idrætspark
1
-
2
28. okt 2023
11:00
BSF
1
BK Avarta
2
111281
28-10 2023
12:00 Birkerød Stadion
2
-
4
28. okt 2023
12:00
IF Skjold Birkerød
2
Bagsværd BK
4
111277
28-10 2023
12:00 Herstedøster Stadion
2
-
2
28. okt 2023
12:00
Herstedøster IC
2
Farum BK
2
111282
28-10 2023
13:00 Vedbæk Stadion
2
-
0
28. okt 2023
13:00
FC Rudersdal
2
Avedøre IF
0
111280
28-10 2023
13:00 Fredensborg Stadion
2
-
2
28. okt 2023
13:00
Fredensborg BI
2
Frem Hellebæk
2
111276
28-10 2023
14:00 NyBolig Park - Kunstgræs
5
-
0
28. okt 2023
14:00
Taastrup FC
5
Snekkersten IF
0
111279
29-10 2023
11:00 Roskilde Idrætspark
1
-
0
29. okt 2023
11:00
Roskilde Boldklub
1
Espergærde IF
0
111289
04-11 2023
12:00 NyBolig Park - Kunstgræs
3
-
1
04. nov 2023
12:00
Taastrup FC
3
Avedøre IF
1
111286
04-11 2023
13:00 Espelunden Kunstgræs
3
-
2
04. nov 2023
13:00
BK Avarta
3
Roskilde Boldklub
2
111287
04-11 2023
13:00 Farum Park
1
-
0
04. nov 2023
13:00
Farum BK
1
BSF
0
111288
04-11 2023
13:00 Snekkersten Idrætscenter
3
-
3
04. nov 2023
13:00
Snekkersten IF
3
Herstedøster IC
3
111284
04-11 2023
14:00 Nordkysthallen
0
-
3
04. nov 2023
14:00
Frem Hellebæk
0
IF Skjold Birkerød
3
111285
04-11 2023
14:00 Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
5
04. nov 2023
14:00
Espergærde IF
1
Fredensborg BI
5
111283
04-11 2023
14:15 Bagsværd Stadion
5
-
2
04. nov 2023
14:15
Bagsværd BK
5
FC Rudersdal
2
111272
ti07-11 2023
19:00 Espelunden Kunstgræs
3
-
0
07. nov 2023
19:00
BK Avarta
3
Herstedøster IC
0
602931
11-11 2023
11:00 Ballerup Idrætspark
3
-
5
11. nov 2023
11:00
BSF
3
Snekkersten IF
5
602932
11-11 2023
11:00 Roskilde Idrætspark
3
-
0
11. nov 2023
11:00
Roskilde Boldklub
3
Farum BK
0
603272
11-11 2023
12:00 Birkerød Stadion
3
-
4
11. nov 2023
12:00
IF Skjold Birkerød
3
Espergærde IF
4
602930
11-11 2023
12:00 Herstedøster Stadion
1
-
3
11. nov 2023
12:00
Herstedøster IC
1
Taastrup FC
3
603274
11-11 2023
12:30 Avedøre Stadion Kunstgræs
0
-
4
11. nov 2023
12:30
Avedøre IF
0
Bagsværd BK
4
603273
11-11 2023
13:00 Vedbæk Stadion
5
-
0
11. nov 2023
13:00
FC Rudersdal
5
Frem Hellebæk
0
603271
11-11 2023
13:00 Fredensborg Stadion
9
-
0
11. nov 2023
13:00
Fredensborg BI
9
BK Avarta
0
603277
fr15-03 2024
19:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
3
15. mar
19:30
Roskilde Boldklub
2
Snekkersten IF
3
603276
16-03 2024
11:00 Ballerup Idrætspark
1
-
2
16. mar
11:00
BSF
1
Taastrup FC
2
603278
16-03 2024
13:00 Fredensborg Stadion
1
-
0
16. mar
13:00
Fredensborg BI
1
Farum BK
0
603280
16-03 2024
13:00 Rundforbi Stadion Kunst
2
-
1
16. mar
13:00
FC Rudersdal
2
Espergærde IF
1
603275
16-03 2024
14:00 Akademisk Boldklub, Kunstgræs
1
-
0
16. mar
14:00
Bagsværd BK
1
Frem Hellebæk
0
603279
ma18-03 2024
19:00 Birkerød Stadion
2
-
0
18. mar
19:00
IF Skjold Birkerød
2
BK Avarta
0
603284
fr22-03 2024
18:30 Espelunden Kunstgræs
1
-
7
22. mar
18:30
BK Avarta
1
FC Rudersdal
7
603620
23-03 2024
12:00 Herstedøster Stadion
2
-
3
23. mar
12:00
Herstedøster IC
2
BSF
3
603285
23-03 2024
13:00 Farum Park
2
-
0
23. mar
13:00
Farum BK
2
IF Skjold Birkerød
0
603619
23-03 2024
13:00 NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
0
23. mar
13:00
Taastrup FC
1
Roskilde Boldklub
0
603282
23-03 2024
14:00 Nordkysthallen
3
-
2
23. mar
14:00
Frem Hellebæk
3
Avedøre IF
2
603283
23-03 2024
14:00 Mørdrup Idrætsanlæg
0
-
3
23. mar
14:00
Espergærde IF
0
Bagsværd BK
3
603618
23-03 2024
16:00 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
0
-
4
23. mar
16:00
Snekkersten IF
0
Fredensborg BI
4
603281
to28-03 2024
12:30 Avedøre Stadion Kunstgræs
5
-
2
28. mar
12:30
Avedøre IF
5
Herstedøster IC
2
603626
fr05-04 2024
18:00 Vedbæk Stadion
4
-
0
05. apr
18:00
FC Rudersdal
4
Farum BK
0
603623
fr05-04 2024
19:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3
-
1
05. apr
19:30
Roskilde Boldklub
3
Herstedøster IC
1
603625
06-04 2024
11:00 Birkerød Stadion
3
-
0
06. apr
11:00
IF Skjold Birkerød
3
Snekkersten IF
0
603627
06-04 2024
12:30 Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
1
06. apr
12:30
Avedøre IF
1
BSF
1
603624
06-04 2024
13:00 Fredensborg Stadion
3
-
2
06. apr
13:00
Fredensborg BI
3
Taastrup FC
2
603621
06-04 2024
14:00 Herlev IF Stadion (Kunst)
5
-
1
06. apr
14:00
Bagsværd BK
5
BK Avarta
1
603622
06-04 2024
14:00 Nordkysthallen
1
-
2
06. apr
14:00
Frem Hellebæk
1
Espergærde IF
2
603629
fr12-04 2024
18:00 Tømrermester Jim Jensens Park
1
-
2
12. apr
18:00
BK Avarta
1
Frem Hellebæk
2
603633
fr12-04 2024
18:15 Herstedøster Stadion
2
-
3
12. apr
18:15
Herstedøster IC
2
Fredensborg BI
3
603634
13-04 2024
11:00 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
1
-
1
13. apr
11:00
BSF
1
Roskilde Boldklub
1
603630
13-04 2024
13:00 Farum Park
0
-
1
13. apr
13:00
Farum BK
0
Bagsværd BK
1
603631
13-04 2024
13:00 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2
-
1
13. apr
13:00
Snekkersten IF
2
FC Rudersdal
1
603632
13-04 2024
13:00 NyBolig Park - Kunstgræs
4
-
1
13. apr
13:00
Taastrup FC
4
IF Skjold Birkerød
1
603628
13-04 2024
14:00 Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
1
13. apr
14:00
Espergærde IF
3
Avedøre IF
1
603640
fr19-04 2024
18:30 Vedbæk Stadion
0
-
2
19. apr
18:30
FC Rudersdal
0
Taastrup FC
2
603641
fr19-04 2024
18:30 Avedøre Stadion
2
-
1
19. apr
18:30
Avedøre IF
2
Roskilde Boldklub
1
603639
20-04 2024
12:00 Birkerød Stadion
2
-
0
20. apr
12:00
IF Skjold Birkerød
2
Herstedøster IC
0
603638
20-04 2024
13:00 Fredensborg Stadion
3
-
2
20. apr
13:00
Fredensborg BI
3
BSF
2
603635
20-04 2024
14:00 Bagsværd Stadion
1
-
0
20. apr
14:00
Bagsværd BK
1
Snekkersten IF
0
603636
20-04 2024
14:00 Nordkysthallen
3
-
3
20. apr
14:00
Frem Hellebæk
3
Farum BK
3
603637
20-04 2024
14:00 Mørdrup Idrætsanlæg
8
-
1
20. apr
14:00
Espergærde IF
8
BK Avarta
1
603643
fr26-04 2024
18:30 Tømrermester Jim Jensens Park
0
-
3
26. apr
18:30
BK Avarta
0
Avedøre IF
3
603647
fr26-04 2024
18:30 Herstedøster Stadion
1
-
4
26. apr
18:30
Herstedøster IC
1
FC Rudersdal
4
603648
27-04 2024
11:00 Ballerup Idrætspark
2
-
2
27. apr
11:00
BSF
2
IF Skjold Birkerød
2
603649
27-04 2024
11:00 Roskilde Idrætspark
2
-
5
27. apr
11:00
Roskilde Boldklub
2
Fredensborg BI
5
603644
27-04 2024
13:00 Farum Park
1
-
1
27. apr
13:00
Farum BK
1
Espergærde IF
1
603645
27-04 2024
13:00 Snekkersten Idrætscenter
3
-
1
27. apr
13:00
Snekkersten IF
3
Frem Hellebæk
1
603646
27-04 2024
13:00 NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
1
27. apr
13:00
Taastrup FC
2
Bagsværd BK
1
603656
fr03-05 2024
18:30 Tømrermester Jim Jensens Park
0
-
5
03. maj
18:30
BK Avarta
0
Farum BK
5
603658
fr03-05 2024
18:30 Vedbæk Stadion
4
-
1
03. maj
18:30
FC Rudersdal
4
BSF
1
603659
fr03-05 2024
18:30 Avedøre Stadion
1
-
0
03. maj
18:30
Avedøre IF
1
Fredensborg BI
0
603657
04-05 2024
12:00 Birkerød Stadion
3
-
2
04. maj
12:00
IF Skjold Birkerød
3
Roskilde Boldklub
2
603650
04-05 2024
14:00 Bagsværd Stadion
1
-
2
04. maj
14:00
Bagsværd BK
1
Herstedøster IC
2
603654
04-05 2024
14:00 Nordkysthallen
3
-
1
04. maj
14:00
Frem Hellebæk
3
Taastrup FC
1
603655
04-05 2024
14:00 Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
1
04. maj
14:00
Espergærde IF
2
Snekkersten IF
1
603665
on08-05 2024
19:30 Roskilde Idrætspark
2
-
3
08. maj
19:30
Roskilde Boldklub
2
FC Rudersdal
3
603663
fr10-05 2024
18:30 Herstedøster Stadion
0
-
5
10. maj
18:30
Herstedøster IC
0
Frem Hellebæk
5
603660
11-05 2024
13:00 Farum Park
0
-
1
11. maj
13:00
Farum BK
0
Avedøre IF
1
603661
11-05 2024
13:00 Snekkersten Idrætscenter
4
-
0
11. maj
13:00
Snekkersten IF
4
BK Avarta
0
603662
11-05 2024
13:00 Tåstrup Idrætspark
1
-
1
11. maj
13:00
Taastrup FC
1
Espergærde IF
1
603666
11-05 2024
13:00 Fredensborg Stadion
1
-
0
11. maj
13:00
Fredensborg BI
1
IF Skjold Birkerød
0
603664
11-05 2024
13:30 Ballerup Idrætspark
4
-
2
11. maj
13:30
BSF
4
Bagsværd BK
2
603670
fr17-05 2024
18:30 Tømrermester Jim Jensens Park
0
-
4
17. maj
18:30
BK Avarta
0
Taastrup FC
4
603672
fr17-05 2024
18:30 Vedbæk Stadion
1
-
1
17. maj
18:30
FC Rudersdal
1
Fredensborg BI
1
603673
fr17-05 2024
18:30 Avedøre Stadion
0
-
1
17. maj
18:30
Avedøre IF
0
IF Skjold Birkerød
1
603671
18-05 2024
13:00 Farum Park
4
-
0
18. maj
13:00
Farum BK
4
Snekkersten IF
0
603667
18-05 2024
14:00 Bagsværd Stadion
4
-
0
18. maj
14:00
Bagsværd BK
4
Roskilde Boldklub
0
603668
18-05 2024
14:00 Nordkysthallen
5
-
0
18. maj
14:00
Frem Hellebæk
5
BSF
0
603669
18-05 2024
14:00 Mørdrup Idrætsanlæg
0
-
0
18. maj
14:00
Espergærde IF
0
Herstedøster IC
0
603676
fr24-05 2024
18:30 Herstedøster Stadion
2
-
4
24. maj
18:30
Herstedøster IC
2
BK Avarta
4
603678
25-05 2024
11:00 Roskilde Idrætspark
25. maj
11:00
Roskilde Boldklub
Frem Hellebæk
603680
25-05 2024
12:00 Birkerød Stadion
25. maj
12:00
IF Skjold Birkerød
FC Rudersdal
603679
25-05 2024
13:00 Fredensborg Stadion
25. maj
13:00
Fredensborg BI
Bagsværd BK
603674
25-05 2024
13:00 Snekkersten Idrætscenter
25. maj
13:00
Snekkersten IF
Avedøre IF
603675
25-05 2024
13:00 Tåstrup Idrætspark
25. maj
13:00
Taastrup FC
Farum BK
603677
25-05 2024
13:30 Ballerup Idrætspark
25. maj
13:30
BSF
Espergærde IF
603684
fr31-05 2024
18:30 Tømrermester Jim Jensens Park
31. maj
18:30
BK Avarta
BSF
603687
fr31-05 2024
18:30 Avedøre Stadion
31. maj
18:30
Avedøre IF
FC Rudersdal
603685
01-06 2024
13:00 Farum Park
01. jun
13:00
Farum BK
Herstedøster IC
603686
01-06 2024
14:00 Snekkersten Idrætscenter
01. jun
14:00
Snekkersten IF
Taastrup FC
603681
01-06 2024
14:00 Bagsværd Stadion
01. jun
14:00
Bagsværd BK
IF Skjold Birkerød
603682
01-06 2024
14:00 Nordkysthallen
01. jun
14:00
Frem Hellebæk
Fredensborg BI
603683
01-06 2024
14:00 Mørdrup Idrætsanlæg
01. jun
14:00
Espergærde IF
Roskilde Boldklub
603688
fr07-06 2024
18:30 Herstedøster Stadion
07. jun
18:30
Herstedøster IC
Snekkersten IF
603750
fr07-06 2024
18:30 Vedbæk Stadion
07. jun
18:30
FC Rudersdal
Bagsværd BK
603751
fr07-06 2024
18:30 Avedøre Stadion
07. jun
18:30
Avedøre IF
Taastrup FC
603747
08-06 2024
11:00 Roskilde Idrætspark
08. jun
11:00
Roskilde Boldklub
BK Avarta
603749
08-06 2024
12:00 Birkerød Stadion
08. jun
12:00
IF Skjold Birkerød
Frem Hellebæk
603748
08-06 2024
13:00 Fredensborg Stadion
08. jun
13:00
Fredensborg BI
Espergærde IF
603746
09-06 2024
12:00 Ballerup Idrætspark
09. jun
12:00
BSF
Farum BK
603752
15-06 2024
14:00 Bagsværd Stadion
15. jun
14:00
Bagsværd BK
Avedøre IF
603755
15-06 2024
14:00 Nordkysthallen
15. jun
14:00
Frem Hellebæk
FC Rudersdal
603756
15-06 2024
14:00 Mørdrup Idrætsanlæg
15. jun
14:00
Espergærde IF
IF Skjold Birkerød
603757
15-06 2024
14:00 Espelundens Idrætsanlæg
15. jun
14:00
BK Avarta
Fredensborg BI
603759
15-06 2024
14:00 Farum Park
15. jun
14:00
Farum BK
Roskilde Boldklub
603760
15-06 2024
14:00 Snekkersten Idrætscenter
15. jun
14:00
Snekkersten IF
BSF
603761
15-06 2024
14:00 Tåstrup Idrætspark
15. jun
14:00
Taastrup FC
Herstedøster IC
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 22. juni 2024 kl. 14.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen.

Oprykningsspil for 2´erne: 

Læs mere her Oprykningsspil

Log ind