U12 pige 8:8 M/A (2012) - efterår 2023 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
770259
12-08 2023
12:00 Fladhøj Idrætscenter
12. aug 2023
12:00
Rødekro IF
Næsby BK
770260
13-08 2023
10:00 VB Parken Gammel Kunst 1
13. aug 2023
10:00
Vejle B
Dalum IF
770262
13-08 2023
10:00 Erritsø Idrætscenter
13. aug 2023
10:00
Erritsø GIF
MG & BK
770261
13-08 2023
11:00 Skærbæk Fritidscenter
13. aug 2023
11:00
Skærbæk Ungdomsboldklub
Dybbøl
770266
on16-08 2023
18:15 Fladhøj Idrætscenter
16. aug 2023
18:15
Rødekro IF
Vejle B
770268
on23-08 2023
18:00 Skærbæk Fritidscenter
23. aug 2023
18:00
Skærbæk Ungdomsboldklub
Rødekro IF
770269
on23-08 2023
18:00 Erritsø Idrætscenter
23. aug 2023
18:00
Erritsø GIF
Dalum IF
770267
on23-08 2023
18:30 VB Parken Gammel Kunst 1
23. aug 2023
18:30
Vejle B
Næsby BK
770274
26-08 2023
12:00 VB Parken Gammel Kunst 1
26. aug 2023
12:00
Vejle B
Skærbæk Ungdomsboldklub
770272
27-08 2023
10:00 Rema 1000 Park - Dalum
27. aug 2023
10:00
Dalum IF
MG & BK
770273
27-08 2023
11:00 Fladhøj Idrætscenter
27. aug 2023
11:00
Rødekro IF
Erritsø GIF
770271
27-08 2023
11:15 ALPI Arena Næsby
27. aug 2023
11:15
Næsby BK
Dybbøl
770264
ti29-08 2023
18:00 Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
29. aug 2023
18:00
Dybbøl
Erritsø GIF
770263
ti29-08 2023
18:30 ALPI Arena Næsby
29. aug 2023
18:30
Næsby BK
MG & BK
770276
03-09 2023
10:00 Erritsø Idrætscenter
03. sep 2023
10:00
Erritsø GIF
Vejle B
770278
03-09 2023
11:00 Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
03. sep 2023
11:00
Dybbøl
Dalum IF
770275
03-09 2023
11:00 Skærbæk Fritidscenter
03. sep 2023
11:00
Skærbæk Ungdomsboldklub
Næsby BK
773949
03-09 2023
12:30 Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
03. sep 2023
12:30
Dalum IF
Rødekro IF
771525
03-09 2023
14:00 Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
03. sep 2023
14:00
Rødekro IF
Dybbøl
771869
on06-09 2023
18:00 VB Parken Gammel Kunst 1
06. sep 2023
18:00
Vejle B
MG & BK
773253
on06-09 2023
18:00 Skærbæk Fritidscenter
06. sep 2023
18:00
Skærbæk Ungdomsboldklub
Erritsø GIF
773644
10-09 2023
11:00 Erritsø Idrætscenter
10. sep 2023
11:00
Erritsø GIF
Næsby BK
771524
to14-09 2023
17:00 ALPI Arena Næsby
ANN
14. sep 2023
17:00
Næsby BK
Dalum IF
ANN
773950
16-09 2023
13:00 ALPI Arena Næsby
16. sep 2023
13:00
Næsby BK
Rødekro IF
773952
17-09 2023
10:30 Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
17. sep 2023
10:30
Dybbøl
Skærbæk Ungdomsboldklub
773953
17-09 2023
11:00 MG & BK.s anlæg
17. sep 2023
11:00
MG & BK
Erritsø GIF
773951
17-09 2023
11:15 Rema 1000 Park - Dalum
ANN
17. sep 2023
11:15
Dalum IF
Vejle B
ANN
773948
ti19-09 2023
17:45 VB Parken
19. sep 2023
17:45
Vejle B
Dybbøl
773947
on20-09 2023
18:15 MG & BK.s anlæg
20. sep 2023
18:15
MG & BK
Skærbæk Ungdomsboldklub
773956
23-09 2023
13:30 Skærbæk Fritidscenter
23. sep 2023
13:30
Skærbæk Ungdomsboldklub
Dalum IF
773955
24-09 2023
11:00 Erritsø Idrætscenter
24. sep 2023
11:00
Erritsø GIF
Dybbøl
773954
ti26-09 2023
17:30 MG & BK.s anlæg
26. sep 2023
17:30
MG & BK
Næsby BK
773957
on27-09 2023
18:30 VB Parken Gammel Kunst 1
27. sep 2023
18:30
Vejle B
Rødekro IF
770277
fr29-09 2023
18:15 MG & BK.s anlæg
29. sep 2023
18:15
MG & BK
Rødekro IF
773960
01-10 2023
11:15 Rema 1000 Park - Dalum
01. okt 2023
11:15
Dalum IF
Erritsø GIF
773958
01-10 2023
14:00 ALPI Arena Næsby
01. okt 2023
14:00
Næsby BK
Vejle B
773961
ti03-10 2023
17:30 Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
03. okt 2023
17:30
Dybbøl
MG & BK
773959
on04-10 2023
17:45 Rødekro Kunstgræsbane
04. okt 2023
17:45
Rødekro IF
Skærbæk Ungdomsboldklub
773963
08-10 2023
11:00 MG & BK.s anlæg
08. okt 2023
11:00
MG & BK
Dalum IF
773964
08-10 2023
11:00 Erritsø Idrætscenter
08. okt 2023
11:00
Erritsø GIF
Rødekro IF
773965
08-10 2023
11:00 Skærbæk Fritidscenter
08. okt 2023
11:00
Skærbæk Ungdomsboldklub
Vejle B
773968
on11-10 2023
18:00 Fladhøj Idrætscenter
11. okt 2023
18:00
Rødekro IF
MG & BK
773967
on11-10 2023
18:15 VB Parken Gammel Kunst 1
11. okt 2023
18:15
Vejle B
Erritsø GIF
773962
to12-10 2023
18:00
Dybbøl
!
NB: Dybbøl er taberdømt
Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
12. okt 2023
18:00
Dybbøl
Næsby BK
770270
22-10 2023
11:00 MG & BK.s anlæg
22. okt 2023
11:00
MG & BK
Dybbøl
773973
22-10 2023
11:00 Erritsø Idrætscenter
22. okt 2023
11:00
Erritsø GIF
Skærbæk Ungdomsboldklub
773969
29-10 2023
10:15 Rema 1000 Park - Dalum
29. okt 2023
10:15
Dalum IF
Dybbøl
773975
29-10 2023
11:00 Skærbæk Fritidscenter
29. okt 2023
11:00
Skærbæk Ungdomsboldklub
MG & BK
773971
29-10 2023
11:15 Rema 1000 Park - Dalum
29. okt 2023
11:15
Dybbøl
Rødekro IF
773976
29-10 2023
12:00 VB Parken Gammel Kunst 1
ANN
29. okt 2023
12:00
Vejle B
Dybbøl
ANN
773977
29-10 2023
12:15 Rema 1000 Park - Dalum
29. okt 2023
12:15
Rødekro IF
Dalum IF
773974
29-10 2023
12:30 ALPI Arena Næsby
29. okt 2023
12:30
Næsby BK
Erritsø GIF
773970
12-11 2023
10:00 Rema 1000 Park - Dalum
12. nov 2023
10:00
Dalum IF
Næsby BK
773972
12-11 2023
11:00 MG & BK.s anlæg
12. nov 2023
11:00
MG & BK
Vejle B
773966
12-11 2023
11:00 Rema 1000 Park - Dalum
12. nov 2023
11:00
Næsby BK
Skærbæk Ungdomsboldklub
770265
12-11 2023
12:00 Rema 1000 Park - Dalum
12. nov 2023
12:00
Dalum IF
Skærbæk Ungdomsboldklub
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind