Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. maj 2023
11:30
Verninge IF (1)
SFF2015
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
11:00
Birkende BK (1)
ØB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
11:30
KFUM.s BK (1)
Allesø GF (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2023
18:30
Ryslinge BK (1)
Stenstrup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
11:00
ØB
FK Utopia
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
15:00
Rolfsted, S4
Birkende BK (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
15:00
Rolfsted, S4
Ryslinge BK (1)
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
13:00
Agedrup-Bullerup BK
Birkende BK (1)
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2023
18:00
Nr. Aaby IK (1)
Nr. Aaby Efterskole
|
|||||||||||||||||||
28. jan
13:15
Skårup IF (1)
BK Stjernen af 1968 (1)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
11:30
Nr. Aaby IK (2)
11
Røde Stjerne (1)
4
|
|||||||||||||||||||
10. feb
14:00
KFUM.s BK
S.K.F.I.F.
|
|||||||||||||||||||
24. feb
13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub (4)
2
Posten
1
|
|||||||||||||||||||
25. feb
11:20
Birkende BK (4)
Drigstrup BK (1)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
Tarup/Paarup IF
KFUM.s BK (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
13:00
Birkende BK (2)
FC Hjallese
|
|||||||||||||||||||
03. mar
11:15
Langeskov (1)
Aasum IF (1)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
11:15
Langeskov (1)
Aasum IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. mar
11:15
Langeskov (1)
Aasum IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. mar
19:00
Egebjerg Fodbold (1)
SFF 2015
|
|||||||||||||||||||
08. mar
18:00
BK Posten
B1913
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:30
Nr. Aaby IK (3)
Fjelsted/Harndrup IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:30
Stenstrup IF
BK Vestfyn
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
Stige Boldklub 2017
|
|||||||||||||||||||
10. mar
10:00
SSV Højfyn
DSIO
|
|||||||||||||||||||
10. mar
11:15
Langeskov serie 4 (2)
Skårup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
13:00
Birkende BK (5)
Odense Foxes (1)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:30
Aasum IF (2)
B 1909 (1)
|
|||||||||||||||||||
12. mar
19:00
Gislev IF
Skårup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
13. mar
20:00
Marienlyst
B1913
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:00
Sanderum BK
Dalum, Super old boys
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:00
Gelsted G & IF
Aasum IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:00
Egebjerg Fodbold
Hesselager Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
11:15
Langeskov serie 4 (3)
Aarup BK (1)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
12:00
Fredericia KFUM
B1913
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. mar
12:00
KFUM.s BK (1)
B1913
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. mar
12:30
FC Broby
Verninge IF (2)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
13:00
Horne f. Sp.
Ryslinge BK
|
|||||||||||||||||||
18. mar
18:30
Chang
Chang
|
|||||||||||||||||||
22. mar
18:45
Assens FC
Verninge IF (1)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
11:25
Hesselager Fodbold
Stenstrup IF
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:00
Birkende BK (1)
B 1909 (1)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:00
Birkende BK (3)
Sanderum BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
Røde Stjerne (3)
Aasum IF (6)
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
Nr. Aaby IK (1)
Fjeldsted/Harndrup IF
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:30
Allesø GF (2)
Særslev BK
|
|||||||||||||||||||
23. mar
15:00
Egebjerg Fodbold (3)
FC Kurant (1)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
15:30
B 1909 (2)
BK Stjernen af 1968 (2)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
11:15
Langeskov IF
FC Odense
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. mar
13:15
Aarup BK (2)
Røde Stjerne (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. mar
19:00
SUB Ullerslev (1)
SUB Ullerslev (2)
|
|||||||||||||||||||
28. mar
11:00
Rudkøbing BK
BK Stjernen af 1968 (1)
|
|||||||||||||||||||
30. mar
13:00
Odense Foxes (2)
Aasum IF (4)
|
|||||||||||||||||||
31. mar
12:00
Birkende BK (7)
Aasum IF (5)
|
|||||||||||||||||||
02. apr
18:15
Kildemosens BK
Drigstrup BK (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. apr
18:30
Søllinge Sport og Fritid
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
Birkende BK (8)
FC Kurant (2)
|