Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25. aug 2023
18:00
ØKF 4
0
Heimdal 5
2
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
10:00
FC Culpa 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2023
14:00
KB 6
2
FA 2000 11
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2023
16:00
Skjold 15
2
B.93 7
10
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2023
18:30
Fix 2
1
FB 11
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2023
18:00
Oversidder
KB 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2023
18:00
Fix 2
6
ØKF 4
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
10:00
B.93 7
3
FB 11
4
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
14:00
Heimdal 5
2
FC Culpa 2
1
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
16:00
FA 2000 11
4
Skjold 15
3
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
20:30
B.93 7
2
FA 2000 11
3
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
10:00
FC Culpa 2
2
Fix 2
0
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
10:00
Skjold 15
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
14:00
FB 11
4
ØKF 4
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
14:00
KB 6
3
Heimdal 5
3
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2023
18:00
Fix 2
KB 6
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
16:00
ØKF 4
1
FC Culpa 2
2
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
14:00
Oversidder
B.93 7
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
16:00
Heimdal 5
4
Skjold 15
3
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
16:00
FA 2000 11
0
FB 11
1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
16:00
FB 11
3
FC Culpa 2
2
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
12:00
KB 6
2
ØKF 4
2
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
16:00
FA 2000 11
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
17:30
Skjold 15
2
Fix 2
5
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
10:00
FC Culpa 2
4
KB 6
2
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
10:00
Fix 2
1
B.93 7
4
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
12:00
ØKF 4
0
Skjold 15
1
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
14:00
Oversidder
FB 11
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2023
21:00
Heimdal 5
1
FA 2000 11
1
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
14:00
Oversidder
Heimdal 5
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
10:00
B.93 7
12
ØKF 4
0
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
10:00
Skjold 15
6
FC Culpa 2
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
14:00
FB 11
1
KB 6
5
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
16:00
FA 2000 11
Fix 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
FC Culpa 2
1
B.93 7
6
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
Fix 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
12:00
KB 6
3
Skjold 15
7
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
14:00
FB 11
3
Heimdal 5
1
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
12:00
ØKF 4
0
FA 2000 11
2
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
14:00
B.93 7
10
Heimdal 5
0
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2023
20:00
Oversidder
ØKF 4
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
10:00
B.93 7
4
KB 6
0
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
10:00
Skjold 15
1
FB 11
2
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
14:00
Heimdal 5
3
Fix 2
3
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
14:00
FA 2000 11
2
FC Culpa 2
2
|
Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 10 i alle 8 puljer rykker ned