Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr
12:00
B 1908 2
1
Hellas
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:30
Østerbro IF 2
1
Dragør 3
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
Hvidovre IF 3
0
FB 2
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
Stefan
4
GVI 2
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
B 1903 3
3
Skjold
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Hellas
3
Stefan
9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Dragør 3
3
B 1903 3
9
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
FB 2
4
Østerbro IF 2
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
GVI 2
0
Hvidovre IF 3
9
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Skjold
4
B 1908 2
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:30
Østerbro IF 2
GVI 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
B 1903 3
1
FB 2
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
B 1908 2
3
Stefan
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
Skjold
11
Dragør 3
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr
15:45
Hvidovre IF 3
Østerbro IF 2
PRO
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hellas
0
Østerbro IF 2
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Stefan
1
Hvidovre IF 3
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Dragør 3
1
B 1908 2
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
FB 2
5
Skjold
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
GVI 2
0
B 1903 3
5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
16:45
Østerbro IF 2
5
Stefan
7
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:00
Hellas
1
Hvidovre IF 3
5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Dragør 3
0
FB 2
9
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
B 1908 2
0
Hvidovre IF 3
3
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
FB 2
3
B 1908 2
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Skjold
0
GVI 2
3
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
GVI 2
0
Dragør 3
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
16:45
Østerbro IF 2
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Hellas
Skjold
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hvidovre IF 3
Skjold
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Hellas
FB 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Stefan
Dragør 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
B 1908 2
GVI 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Stefan
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
FB 2
Stefan
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Skjold
Østerbro IF 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Dragør 3
Hvidovre IF 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
B 1903 3
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
GVI 2
Hellas
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Hellas
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Skjold
Stefan
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Dragør 3
Hellas
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
FB 2
GVI 2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
B 1903 3
Hvidovre IF 3
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
B 1908 2
Østerbro IF 2
|