Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. apr
19:00
B 1903 3
0
FB 2
5
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
Sundby 2
3
FA 2000 3
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
Jægersborg BK
6
Skjold 2
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
Fremad Amager 3
HIK 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:00
KB 5
4
Nørrebro United 2
6
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
HIK 4
0
KB 5
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
FA 2000 3
1
Jægersborg BK
5
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Skjold 2
3
Fremad Amager 3
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Nørrebro United 2
3
B 1903 3
6
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
FB 2
2
Sundby 2
4
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:30
HIK 4
2
Skjold 2
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Sundby 2
14
Nørrebro United 2
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Fremad Amager 3
7
FA 2000 3
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
KB 5
1
B 1903 3
7
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Skjold 2
KB 5
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
B 1903 3
4
Sundby 2
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Nørrebro United 2
10
Jægersborg BK
6
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
FB 2
1
Fremad Amager 3
7
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Jægersborg BK
5
FB 2
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Fremad Amager 3
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
HIK 4
FB 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Jægersborg BK
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
KB 5
Sundby 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Skjold 2
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:15
FA 2000 3
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
FB 2
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Sundby 2
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Nørrebro United 2
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
B 1903 3
Fremad Amager 3
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:30
KB 5
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Fremad Amager 3
Sundby 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
HIK 4
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Skjold 2
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
FA 2000 3
FB 2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
17:30
FA 2000 3
KB 5
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Nørrebro United 2
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Sundby 2
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Jægersborg BK
Fremad Amager 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
KB 5
FB 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
B 1903 3
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
Skjold 2
Sundby 2
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
FA 2000 3
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
Fremad Amager 3
KB 5
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
FB 2
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
HIK 4
Jægersborg BK
|