M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
648511
ma08-04 2024
22:00
Oversidder
08. apr
22:00
Oversidder
AB Tårnby
648510
ti09-04 2024
20:30
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
2
09. apr
20:30
KB
2
Bispebjerg Bk.
2
648508
on10-04 2024
19:15 Valby Idrætspark
6
-
3
10. apr
19:15
Fr.holm Sydhavnen
6
GVI/Jægersborg BK
3
648507
to11-04 2024
18:30 Valby Idrætspark
1
-
5
11. apr
18:30
Frem
1
Sønderbro Fight
5
648544
ma15-04 2024
19:45 Tårnby Stadion
3
-
2
15. apr
19:45
AB Tårnby
3
Aakanden GF
2
648529
ma15-04 2024
20:15 GVI. Nymosen
4
-
4
15. apr
20:15
GVI/Jægersborg BK
4
Frem
4
648513
ma15-04 2024
20:30
KB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
HHT
15. apr
20:30
Sønderbro Fight
KB
HHT
648512
ma15-04 2024
22:00
Oversidder
Lersøparken
15. apr
22:00
Bispebjerg Bk.
Oversidder
648548
ma22-04 2024
20:30
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
7
-
2
22. apr
20:30
KB
7
GVI/Jægersborg BK
2
648549
ma22-04 2024
22:00
Oversidder
22. apr
22:00
Oversidder
Aakanden GF
648546
ti23-04 2024
18:30 Valby Idrætspark
4
-
1
23. apr
18:30
Frem
4
Pioneren
1
648545
on24-04 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
24. apr
18:00
Sønderbro Fight
1
Bispebjerg Bk.
1
648547
on24-04 2024
19:15 Valby Idrætspark
1
-
0
24. apr
19:15
Fr.holm Sydhavnen
1
AB Tårnby
0
648554
ma29-04 2024
19:45 Tårnby Stadion
UHT
29. apr
19:45
AB Tårnby
Frem
UHT
648552
ma29-04 2024
20:00 Gentofte Sportspark Vest
0
-
1
29. apr
20:00
Aakanden GF
0
Fr.holm Sydhavnen
1
648551
ma29-04 2024
20:15 GVI. Nymosen
0
-
10
29. apr
20:15
GVI/Jægersborg BK
0
Bispebjerg Bk.
10
648550
ma29-04 2024
22:00
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg
29. apr
22:00
Sønderbro Fight
Oversidder
648553
to02-05 2024
18:00
KB
Vigerslevparken
HHT
02. maj
18:00
Pioneren
KB
HHT
648579
ma06-05 2024
20:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
06. maj
20:30
Sønderbro Fight
3
GVI/Jægersborg BK
2
648580
ma06-05 2024
20:30
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
6
-
2
06. maj
20:30
KB
6
AB Tårnby
2
648581
ma06-05 2024
22:00
Oversidder
06. maj
22:00
Oversidder
Fr.holm Sydhavnen
648578
ti07-05 2024
18:30 Valby Idrætspark
2
-
6
07. maj
18:30
Frem
2
Aakanden GF
6
648577
on08-05 2024
18:00 Lersøparken
4
-
2
08. maj
18:00
Bispebjerg Bk.
4
Pioneren
2
648585
ma13-05 2024
18:00 Vigerslevparken
HHT
13. maj
18:00
Pioneren
Sønderbro Fight
HHT
648586
ma13-05 2024
19:45 Tårnby Stadion
8
-
0
13. maj
19:45
AB Tårnby
8
Bispebjerg Bk.
0
648584
ma13-05 2024
20:00
KB
Gentofte Sportspark Vest
0
-
3
13. maj
20:00
Aakanden GF
0
KB
3
648583
ma13-05 2024
22:00
Oversidder
Gentofte Sportspark Vest
13. maj
22:00
GVI/Jægersborg BK
Oversidder
648582
on15-05 2024
19:15 Valby Idrætspark
12
-
2
15. maj
19:15
Fr.holm Sydhavnen
12
Frem
2
648591
ma20-05 2024
22:00
Oversidder
20. maj
22:00
Oversidder
Frem
648590
ti21-05 2024
20:30
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
0
21. maj
20:30
KB
5
Fr.holm Sydhavnen
0
648589
on22-05 2024
20:00 Gentofte Sportspark Vest
3
-
0
22. maj
20:00
GVI/Jægersborg BK
3
Pioneren
0
648588
to23-05 2024
19:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
4
23. maj
19:15
Sønderbro Fight
3
AB Tårnby
4
648587
to23-05 2024
19:30 Lersøparken
0
-
2
23. maj
19:30
Bispebjerg Bk.
0
Aakanden GF
2
648596
ma27-05 2024
19:45 Tårnby Stadion
1
-
9
27. maj
19:45
AB Tårnby
1
GVI/Jægersborg BK
9
648594
ma27-05 2024
20:00 Gentofte Sportspark Vest
1
-
2
27. maj
20:00
Aakanden GF
1
Sønderbro Fight
2
648595
ma27-05 2024
22:00
Oversidder
27. maj
22:00
Oversidder
Pioneren
648509
ti28-05 2024
20:30 Gentofte Sportspark Vest
4
-
3
28. maj
20:30
Aakanden GF
4
Pioneren
3
648593
on29-05 2024
20:30 Valby Idrætspark
4
-
3
29. maj
20:30
Fr.holm Sydhavnen
4
Bispebjerg Bk.
3
648592
to30-05 2024
18:30
KB
Valby Idrætspark
2
-
7
30. maj
18:30
Frem
2
KB
7
648598
ma03-06 2024
20:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
03. jun
20:30
Sønderbro Fight
3
Fr.holm Sydhavnen
2
648600
ma03-06 2024
22:00
KB
Oversidder
Kunst, KB, P. Bangs Vej
03. jun
22:00
KB
Oversidder
648599
on05-06 2024
20:00 Gentofte Sportspark Vest
4
-
2
05. jun
20:00
GVI/Jægersborg BK
4
Aakanden GF
2
648601
to06-06 2024
18:00 Vigerslevparken
1
-
7
06. jun
18:00
Pioneren
1
AB Tårnby
7
648597
to06-06 2024
18:30 Lersøparken
UHT
06. jun
18:30
Bispebjerg Bk.
Frem
UHT
648543
09-06 2024
12:00 Vigerslevparken
HHT
09. jun
12:00
Pioneren
Fr.holm Sydhavnen
HHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind