U16 Piger 1 (07) Forår, Pulje 1 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
563591
02-04 2023
11:30 Hareskov IF / Farum BK Oversidder Birkevang
02. apr 2023
11:30
Hareskov IF / Farum BK
Oversidder
563589
02-04 2023
12:00 FC Helsingør Oversidder Helsingør "Ny Stadion" OPV
02. apr 2023
12:00
FC Helsingør
Oversidder
563588
on05-04 2023
19:00 Oversidder IF Skjold Birkerød
05. apr 2023
19:00
Oversidder
IF Skjold Birkerød
563590
on12-04 2023
18:00 Hørsholm-Usserød IK BSF Hørsholm Idrætspark
2
-
10
12. apr 2023
18:00
Hørsholm-Usserød IK
2
BSF
10
563592
16-04 2023
13:00 BSF Hareskov IF / Farum BK Top Danmark Hallen, kunstgræs
6
-
0
16. apr 2023
13:00
BSF
6
Hareskov IF / Farum BK
0
563593
16-04 2023
13:30 Lyngby Boldklub 1921 Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion
3
-
1
16. apr 2023
13:30
Lyngby Boldklub 1921
3
Hørsholm-Usserød IK
1
563595
16-04 2023
13:30 Oversidder Oversidder
16. apr 2023
13:30
Oversidder
Oversidder
563596
16-04 2023
13:30 Oversidder FC Helsingør
16. apr 2023
13:30
Oversidder
FC Helsingør
563594
ma17-04 2023
19:00 IF Skjold Birkerød FC Rudersdal Birkerød Stadion
1
-
0
17. apr 2023
19:00
IF Skjold Birkerød
1
FC Rudersdal
0
563587
on19-04 2023
18:30 FC Rudersdal Lyngby Boldklub 1921 Rundforbi Stadion
4
-
2
19. apr 2023
18:30
FC Rudersdal
4
Lyngby Boldklub 1921
2
563597
22-04 2023
12:00 BSF Lyngby Boldklub 1921 Ballerup Idrætspark
7
-
0
22. apr 2023
12:00
BSF
7
Lyngby Boldklub 1921
0
563598
22-04 2023
13:00 FC Rudersdal Oversidder Rundforbi Stadion
22. apr 2023
13:00
FC Rudersdal
Oversidder
563599
22-04 2023
15:00 Oversidder Oversidder
22. apr 2023
15:00
Oversidder
Oversidder
563601
23-04 2023
12:00 Hareskov IF / Farum BK FC Helsingør Birkevang
1
-
5
23. apr 2023
12:00
Hareskov IF / Farum BK
1
FC Helsingør
5
563604
30-04 2023
12:00 FC Helsingør Oversidder Helsingør "Ny Stadion" OPV
30. apr 2023
12:00
FC Helsingør
Oversidder
563605
30-04 2023
13:30 Oversidder Hørsholm-Usserød IK
30. apr 2023
13:30
Oversidder
Hørsholm-Usserød IK
563606
30-04 2023
13:30 Oversidder FC Rudersdal
30. apr 2023
13:30
Oversidder
FC Rudersdal
563608
on03-05 2023
19:00 FC Rudersdal FC Helsingør Rundforbi Stadion
3
-
1
03. maj 2023
19:00
FC Rudersdal
3
FC Helsingør
1
563607
06-05 2023
12:00 BSF Oversidder Ballerup Idrætspark
06. maj 2023
12:00
BSF
Oversidder
563610
07-05 2023
11:00 Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark
07. maj 2023
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
563611
07-05 2023
12:00 Hareskov IF / Farum BK Oversidder Birkevang
07. maj 2023
12:00
Hareskov IF / Farum BK
Oversidder
563609
07-05 2023
12:15 Lyngby Boldklub 1921 IF Skjold Birkerød Lyngby Stadion
4
-
3
07. maj 2023
12:15
Lyngby Boldklub 1921
4
IF Skjold Birkerød
3
563612
13-05 2023
13:30 Oversidder FC Rudersdal
13. maj 2023
13:30
Oversidder
FC Rudersdal
563629
14-05 2023
13:30 Oversidder Lyngby Boldklub 1921
14. maj 2023
13:30
Oversidder
Lyngby Boldklub 1921
563630
14-05 2023
13:30 Oversidder BSF
14. maj 2023
13:30
Oversidder
BSF
563603
ma15-05 2023
19:00 IF Skjold Birkerød BSF Birkerød Stadion
2
-
2
15. maj 2023
19:00
IF Skjold Birkerød
2
BSF
2
563626
ti16-05 2023
19:15 FC Helsingør Hørsholm-Usserød IK Espergærde Gymnasium
4
-
2
16. maj 2023
19:15
FC Helsingør
4
Hørsholm-Usserød IK
2
563635
20-05 2023
12:00 BSF FC Helsingør Ballerup Idrætspark
2
-
1
20. maj 2023
12:00
BSF
2
FC Helsingør
1
563638
20-05 2023
13:00 Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark
20. maj 2023
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
563636
20-05 2023
13:30 Lyngby Boldklub 1921 Oversidder Lyngby Stadion
20. maj 2023
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Oversidder
563637
21-05 2023
10:00 IF Skjold Birkerød Oversidder Birkerød Stadion
21. maj 2023
10:00
IF Skjold Birkerød
Oversidder
563639
ma22-05 2023
19:00 Hareskov IF / Farum BK FC Rudersdal Birkevang
HHT
22. maj 2023
19:00
Hareskov IF / Farum BK
FC Rudersdal
HHT
563600
on24-05 2023
18:30 Hørsholm-Usserød IK IF Skjold Birkerød Hørsholm Idrætspark
0
-
3
24. maj 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
0
IF Skjold Birkerød
3
563641
03-06 2023
13:30 Oversidder BSF
03. jun 2023
13:30
Oversidder
BSF
563613
04-06 2023
11:00 IF Skjold Birkerød Hareskov IF / Farum BK Birkerød Stadion
6
-
0
04. jun 2023
11:00
IF Skjold Birkerød
6
Hareskov IF / Farum BK
0
563663
04-06 2023
12:00 FC Helsingør Lyngby Boldklub 1921 Mørdrup Idrætsanlæg
11
-
0
04. jun 2023
12:00
FC Helsingør
11
Lyngby Boldklub 1921
0
563664
04-06 2023
12:00 Hareskov IF / Farum BK Oversidder Birkevang
04. jun 2023
12:00
Hareskov IF / Farum BK
Oversidder
563665
04-06 2023
13:30 Oversidder IF Skjold Birkerød
04. jun 2023
13:30
Oversidder
IF Skjold Birkerød
563640
ma05-06 2023
19:00 FC Rudersdal Hørsholm-Usserød IK Rundforbi Stadion
UHT
05. jun 2023
19:00
FC Rudersdal
Hørsholm-Usserød IK
UHT
563666
on07-06 2023
19:00 BSF FC Rudersdal Ballerup Idrætspark
5
-
3
07. jun 2023
19:00
BSF
5
FC Rudersdal
3
563669
10-06 2023
13:00 Hørsholm-Usserød IK Hareskov IF / Farum BK Hørsholm Idrætspark
3
-
0
10. jun 2023
13:00
Hørsholm-Usserød IK
3
Hareskov IF / Farum BK
0
563667
11-06 2023
10:00 Lyngby Boldklub 1921 Oversidder Lyngby Stadion
11. jun 2023
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Oversidder
563668
11-06 2023
10:00 IF Skjold Birkerød FC Helsingør Birkerød Stadion
2
-
6
11. jun 2023
10:00
IF Skjold Birkerød
2
FC Helsingør
6
563670
11-06 2023
13:30 Oversidder Oversidder
11. jun 2023
13:30
Oversidder
Oversidder
563602
on14-06 2023
18:30 Lyngby Boldklub 1921 Hareskov IF / Farum BK Lyngby Stadion
UHT
14. jun 2023
18:30
Lyngby Boldklub 1921
Hareskov IF / Farum BK
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Finale
Søndag den 18. juni kl. 10.00 i Ølstykke. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2 

Log ind