Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. mar 2023
12:30
FC Silkeborg
4
Auning IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
14:45
IF Lyseng
4
SIF Assentoft
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
11:00
Auning IF
2
Ry Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
11:00
SIF Assentoft
5
FC Silkeborg
2
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
15:15
IF Lyseng
1
Søften GF
0
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
10:15
Ry Fodbold
3
TRIF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
10:15
IF Lyseng
1
VSK Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
11:00
FC Silkeborg
3
Søften GF
0
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2023
19:00
Søften GF
2
Auning IF
2
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
12:40
VSK Aarhus
0
FC Silkeborg
3
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2023
11:00
SIF Assentoft
2
Søften GF
1
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
10:00
FC Silkeborg
4
TRIF
3
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
17:00
Auning IF
1
VSK Aarhus
2
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
18:00
SIF Assentoft
2
Ry Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
17:30
Søften GF
0
VSK Aarhus
5
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
13:30
IF Lyseng
5
FC Silkeborg
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
11:00
VSK Aarhus
SIF Assentoft
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
17:00
TRIF
8
Auning IF
3
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
11:00
Auning IF
0
IF Lyseng
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
11:00
SIF Assentoft
2
TRIF
9
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2023
18:00
FC Silkeborg
0
Ry Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2023
19:00
TRIF
3
IF Lyseng
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
11:10
Auning IF
0
FC Silkeborg
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
11:00
SIF Assentoft
0
IF Lyseng
6
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
17:45
Søften GF
1
TRIF
5
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
19:30
VSK Aarhus
1
IF Lyseng
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
17:30
Søften GF
2
FC Silkeborg
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
18:30
Ry Fodbold
6
Auning IF
1
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
17:30
Søften GF
0
IF Lyseng
6
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
18:30
VSK Aarhus
3
Ry Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
18:00
FC Silkeborg
0
SIF Assentoft
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
18:30
TRIF
VSK Aarhus
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
11:15
SIF Assentoft
3
Auning IF
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
10:00
TRIF
Ry Fodbold
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
17:30
Auning IF
5
SIF Assentoft
2
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
18:00
Auning IF
1
Søften GF
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
18:00
FC Silkeborg
2
VSK Aarhus
5
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
18:30
Ry Fodbold
8
SIF Assentoft
2
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2023
11:10
TRIF
Søften GF
HHT
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2023
10:00
IF Lyseng
2
Ry Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
18:30
Ry Fodbold
2
Søften GF
1
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
10:00
VSK Aarhus
5
Auning IF
1
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
11:15
Søften GF
SIF Assentoft
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
10:00
TRIF
7
FC Silkeborg
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
17:00
Ry Fodbold
2
VSK Aarhus
5
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
18:00
Auning IF
2
TRIF
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2023
18:20
Ry Fodbold
0
IF Lyseng
0
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
10:30
FC Silkeborg
0
IF Lyseng
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:00
SIF Assentoft
1
VSK Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:15
Søften GF
3
Ry Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2023
18:30
IF Lyseng
5
TRIF
0
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2023
18:00
VSK Aarhus
2
TRIF
1
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2023
18:20
Ry Fodbold
1
FC Silkeborg
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
10:00
TRIF
5
SIF Assentoft
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
11:00
VSK Aarhus
5
Søften GF
1
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
12:30
IF Lyseng
1
Auning IF
1
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)