Herresenior S4-S6 VinterBOLD, Pulje 11 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
143907
04-02 2023
15:00 Oversidder FC Ballerup
04. feb 2023
15:00
Oversidder
FC Ballerup
143884
05-02 2023
12:45 Måløv BK Kontra BK (2) Måløv Idrætspark
6
-
1
05. feb 2023
12:45
Måløv BK
6
Kontra BK (2)
1
143905
05-02 2023
14:30 Grantoften IF Torslunde-Ishøj IF (2) Måløv Idrætspark
4
-
5
05. feb 2023
14:30
Grantoften IF
4
Torslunde-Ishøj IF (2)
5
143906
05-02 2023
16:00 B. 1973, Herlev IF Bytoften (2) Elverroad Kunstgræs
0
-
6
05. feb 2023
16:00
B. 1973, Herlev
0
IF Bytoften (2)
6
143908
fr10-02 2023
19:30 Kontra BK (2) Oversidder Brøndby Stadion Kunst
10. feb 2023
19:30
Kontra BK (2)
Oversidder
143910
11-02 2023
12:00 IF Bytoften (2) Grantoften IF Gladsaxe skole
3
-
0
11. feb 2023
12:00
IF Bytoften (2)
3
Grantoften IF
0
143909
11-02 2023
14:00 Torslunde-Ishøj IF (2) B. 1973, Herlev Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
1
-
2
11. feb 2023
14:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
1
B. 1973, Herlev
2
143911
11-02 2023
14:30 FC Ballerup Måløv BK Top Danmark Hallen, kunstgræs
3
-
3
11. feb 2023
14:30
FC Ballerup
3
Måløv BK
3
144018
25-02 2023
15:00 Oversidder IF Bytoften (2)
25. feb 2023
15:00
Oversidder
IF Bytoften (2)
144005
26-02 2023
12:45 Måløv BK Torslunde-Ishøj IF (2) Måløv Idrætspark
2
-
4
26. feb 2023
12:45
Måløv BK
2
Torslunde-Ishøj IF (2)
4
144006
26-02 2023
14:30 Grantoften IF FC Ballerup Måløv Idrætspark
HHT
26. feb 2023
14:30
Grantoften IF
FC Ballerup
HHT
144007
26-02 2023
16:00 B. 1973, Herlev Kontra BK (2) Elverroad Kunstgræs
5
-
1
26. feb 2023
16:00
B. 1973, Herlev
5
Kontra BK (2)
1
144019
fr03-03 2023
19:30 Kontra BK (2) Grantoften IF Brøndby Stadion Kunst
UHT
03. mar 2023
19:30
Kontra BK (2)
Grantoften IF
UHT
144022
04-03 2023
14:30 FC Ballerup B. 1973, Herlev Top Danmark Hallen, kunstgræs
1
-
4
04. mar 2023
14:30
FC Ballerup
1
B. 1973, Herlev
4
144020
04-03 2023
15:00 Torslunde-Ishøj IF (2) Oversidder Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
04. mar 2023
15:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
Oversidder
144021
04-03 2023
16:00 IF Bytoften (2) Måløv BK Gladsaxe skole
UHT
04. mar 2023
16:00
IF Bytoften (2)
Måløv BK
UHT
144024
fr10-03 2023
19:30 Kontra BK (2) Torslunde-Ishøj IF (2) Brøndby Stadion Kunst
0
-
7
10. mar 2023
19:30
Kontra BK (2)
0
Torslunde-Ishøj IF (2)
7
144025
12-03 2023
16:00 B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad Kunstgræs
ANN
12. mar 2023
16:00
B. 1973, Herlev
Oversidder
ANN
144026
12-03 2023
16:00 IF Bytoften (2) FC Ballerup Gladsaxe skole
6
-
1
12. mar 2023
16:00
IF Bytoften (2)
6
FC Ballerup
1
144023
12-03 2023
16:15 Måløv BK Grantoften IF Måløv Idrætspark
UHT
12. mar 2023
16:15
Måløv BK
Grantoften IF
UHT
144208
18-03 2023
14:30 FC Ballerup Kontra BK (2) Top Danmark Hallen, kunstgræs
3
-
5
18. mar 2023
14:30
FC Ballerup
3
Kontra BK (2)
5
144206
18-03 2023
15:00 Torslunde-Ishøj IF (2) IF Bytoften (2) Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
UHT
18. mar 2023
15:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
IF Bytoften (2)
UHT
144207
18-03 2023
15:00 Oversidder Måløv BK
18. mar 2023
15:00
Oversidder
Måløv BK
144027
19-03 2023
16:15 Grantoften IF B. 1973, Herlev Måløv Idrætspark
HHT
19. mar 2023
16:15
Grantoften IF
B. 1973, Herlev
HHT
144212
25-03 2023
15:00 Oversidder Grantoften IF
25. mar 2023
15:00
Oversidder
Grantoften IF
144211
25-03 2023
16:00 IF Bytoften (2) Kontra BK (2) Gladsaxe skole
6
-
1
25. mar 2023
16:00
IF Bytoften (2)
6
Kontra BK (2)
1
144209
26-03 2023
15:00 Torslunde-Ishøj IF (2) FC Ballerup Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
UHT
26. mar 2023
15:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
FC Ballerup
UHT
144210
26-03 2023
16:00 B. 1973, Herlev Måløv BK Elverroad Kunstgræs
UHT
26. mar 2023
16:00
B. 1973, Herlev
Måløv BK
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind