Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. nov 2022
11:00
Helsinge Fodbold
3
Slangerup & Omegn IF
0
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
11:10
Ålholm IF
7
Humlebæk BK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
11:20
BSF
0
Helsinge Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
11:30
Slangerup & Omegn IF
1
Ålholm IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
11:40
Humlebæk BK
2
BSF
5
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
11:50
Helsinge Fodbold
4
Ålholm IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
12:00
BSF
4
Slangerup & Omegn IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
12:10
Humlebæk BK
2
Helsinge Fodbold
7
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
12:20
Ålholm IF
3
BSF
1
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
12:30
Slangerup & Omegn IF
2
Humlebæk BK
4
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
10:00
Slangerup & Omegn IF
1
Helsinge Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
10:10
Humlebæk BK
2
Ålholm IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
10:20
Helsinge Fodbold
2
BSF
4
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
10:30
Ålholm IF
7
Slangerup & Omegn IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
10:40
BSF
6
Humlebæk BK
2
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
10:50
Ålholm IF
3
Helsinge Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
11:00
Slangerup & Omegn IF
3
BSF
5
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
11:10
Helsinge Fodbold
3
Humlebæk BK
1
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
11:20
BSF
4
Ålholm IF
4
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
11:30
Humlebæk BK
3
Slangerup & Omegn IF
1
|
Indledende: 50 hold.
A = 4 hold bliver i A rækken, 1 hold rykker til B rækken til mellemrunden 21 eller 22. januar 2023.
B = 6 hold rykker i A rækken, 9 hold bliver i B rækken til mellemrunden 21 eller 22. januar 2023.
C = 10 hold rykker op i B rækken til mellemrunden, resterende bliver i C rækken 21 eller 22. januar 2023
A rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4. eller 5. marts 2023 i Roskilde Hallerne.
B rækken 20 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4. eller 5. marts 2023 i Roskilde Hallerne.
C rækken 20 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4. eller 5. marts 2023 i Roskilde Hallerne.