U8 Drenge (15) INDE, Pulje 66 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
305798
20-11 2022
13:10 Hals FS Vodskov IF Hals Hallen Bane 1 Hals FS
20. nov 2022
13:10
Hals FS
Vodskov IF
305799
20-11 2022
13:20 Voersaa IF TSV Hals Hallen Bane 1 Hals FS
20. nov 2022
13:20
Voersaa IF
TSV
305800
20-11 2022
13:30 Nørresundby FB (1) Klokkerholm IF Hals Hallen Bane 1 Hals FS
20. nov 2022
13:30
Nørresundby FB (1)
Klokkerholm IF
305801
20-11 2022
13:40 Nørresundby FB (2) Hals FS Hals Hallen Bane 1 Hals FS
20. nov 2022
13:40
Nørresundby FB (2)
Hals FS
305802
20-11 2022
13:50 TSV Vodskov IF Hals Hallen Bane 1 Hals FS
20. nov 2022
13:50
TSV
Vodskov IF
305803
20-11 2022
14:00 Voersaa IF Nørresundby FB (1) Hals Hallen Bane 1 Hals FS
20. nov 2022
14:00
Voersaa IF
Nørresundby FB (1)
305804
20-11 2022
14:10 Klokkerholm IF Nørresundby FB (2) Hals Hallen Bane 1 Hals FS
20. nov 2022
14:10
Klokkerholm IF
Nørresundby FB (2)
305805
20-11 2022
14:20 Hals FS TSV Hals Hallen Bane 1 Hals FS
20. nov 2022
14:20
Hals FS
TSV
305806
20-11 2022
14:30 Vodskov IF Nørresundby FB (1) Hals Hallen Bane 1 Hals FS
20. nov 2022
14:30
Vodskov IF
Nørresundby FB (1)
305807
20-11 2022
14:40 Klokkerholm IF Voersaa IF Hals Hallen Bane 1 Hals FS
20. nov 2022
14:40
Klokkerholm IF
Voersaa IF
305808
20-11 2022
14:50 TSV Nørresundby FB (2) Hals Hallen Bane 1 Hals FS
20. nov 2022
14:50
TSV
Nørresundby FB (2)
305809
20-11 2022
15:00 Nørresundby FB (1) Hals FS Hals Hallen Bane 1 Hals FS
20. nov 2022
15:00
Nørresundby FB (1)
Hals FS
305810
20-11 2022
15:10 Vodskov IF Klokkerholm IF Hals Hallen Bane 1 Hals FS
20. nov 2022
15:10
Vodskov IF
Klokkerholm IF
305811
20-11 2022
15:20 Nørresundby FB (2) Voersaa IF Hals Hallen Bane 1 Hals FS
20. nov 2022
15:20
Nørresundby FB (2)
Voersaa IF
305812
10-12 2022
11:30 TSV Nørresundby FB (1) Voersaa Hallen Bane 1 Voersaa IF
10. dec 2022
11:30
TSV
Nørresundby FB (1)
305814
10-12 2022
11:40 Hals FS Klokkerholm IF Voersaa Hallen Bane 1 Voersaa IF
10. dec 2022
11:40
Hals FS
Klokkerholm IF
305815
10-12 2022
11:50 Voersaa IF Vodskov IF Voersaa Hallen Bane 1 Voersaa IF
10. dec 2022
11:50
Voersaa IF
Vodskov IF
307308
10-12 2022
12:00 Nørresundby FB (1) Nørresundby FB (2) Voersaa Hallen Bane 1 Voersaa IF
10. dec 2022
12:00
Nørresundby FB (1)
Nørresundby FB (2)
307309
10-12 2022
12:10 Klokkerholm IF TSV Voersaa Hallen Bane 1 Voersaa IF
10. dec 2022
12:10
Klokkerholm IF
TSV
307310
10-12 2022
12:20 Voersaa IF Hals FS Voersaa Hallen Bane 1 Voersaa IF
10. dec 2022
12:20
Voersaa IF
Hals FS
307311
10-12 2022
12:30 Nørresundby FB (2) Vodskov IF Voersaa Hallen Bane 1 Voersaa IF
10. dec 2022
12:30
Nørresundby FB (2)
Vodskov IF
307312
10-12 2022
12:40 TSV Voersaa IF Voersaa Hallen Bane 1 Voersaa IF
10. dec 2022
12:40
TSV
Voersaa IF
307313
10-12 2022
12:50 Vodskov IF Hals FS Voersaa Hallen Bane 1 Voersaa IF
10. dec 2022
12:50
Vodskov IF
Hals FS
307314
10-12 2022
13:00 Klokkerholm IF Nørresundby FB (1) Voersaa Hallen Bane 1 Voersaa IF
10. dec 2022
13:00
Klokkerholm IF
Nørresundby FB (1)
307315
10-12 2022
13:10 Hals FS Nørresundby FB (2) Voersaa Hallen Bane 1 Voersaa IF
10. dec 2022
13:10
Hals FS
Nørresundby FB (2)
307428
10-12 2022
13:20 Vodskov IF TSV Voersaa Hallen Bane 1 Voersaa IF
10. dec 2022
13:20
Vodskov IF
TSV
307429
10-12 2022
13:30 Nørresundby FB (1) Voersaa IF Voersaa Hallen Bane 1 Voersaa IF
10. dec 2022
13:30
Nørresundby FB (1)
Voersaa IF
307430
10-12 2022
13:40 Nørresundby FB (2) Klokkerholm IF Voersaa Hallen Bane 1 Voersaa IF
10. dec 2022
13:40
Nørresundby FB (2)
Klokkerholm IF
307431
22-01 2023
09:00 TSV Hals FS Vodskov Kultur- & Idrætscenter Bane 1 Vodskov IF
22. jan 2023
09:00
TSV
Hals FS
307432
22-01 2023
09:10 Nørresundby FB (1) Vodskov IF Vodskov Kultur- & Idrætscenter Bane 1 Vodskov IF
22. jan 2023
09:10
Nørresundby FB (1)
Vodskov IF
307433
22-01 2023
09:20 Voersaa IF Klokkerholm IF Vodskov Kultur- & Idrætscenter Bane 1 Vodskov IF
22. jan 2023
09:20
Voersaa IF
Klokkerholm IF
307434
22-01 2023
09:30 Nørresundby FB (2) TSV Vodskov Kultur- & Idrætscenter Bane 1 Vodskov IF
22. jan 2023
09:30
Nørresundby FB (2)
TSV
307435
22-01 2023
09:40 Hals FS Nørresundby FB (1) Vodskov Kultur- & Idrætscenter Bane 1 Vodskov IF
22. jan 2023
09:40
Hals FS
Nørresundby FB (1)
307436
22-01 2023
09:50 Klokkerholm IF Vodskov IF Vodskov Kultur- & Idrætscenter Bane 1 Vodskov IF
22. jan 2023
09:50
Klokkerholm IF
Vodskov IF
307437
22-01 2023
10:00 Voersaa IF Nørresundby FB (2) Vodskov Kultur- & Idrætscenter Bane 1 Vodskov IF
22. jan 2023
10:00
Voersaa IF
Nørresundby FB (2)
307438
22-01 2023
10:10 Nørresundby FB (1) TSV Vodskov Kultur- & Idrætscenter Bane 1 Vodskov IF
22. jan 2023
10:10
Nørresundby FB (1)
TSV
307439
22-01 2023
10:20 Klokkerholm IF Hals FS Vodskov Kultur- & Idrætscenter Bane 1 Vodskov IF
22. jan 2023
10:20
Klokkerholm IF
Hals FS
307440
22-01 2023
10:30 Vodskov IF Voersaa IF Vodskov Kultur- & Idrætscenter Bane 1 Vodskov IF
22. jan 2023
10:30
Vodskov IF
Voersaa IF
307441
22-01 2023
10:40 Nørresundby FB (2) Nørresundby FB (1) Vodskov Kultur- & Idrætscenter Bane 1 Vodskov IF
22. jan 2023
10:40
Nørresundby FB (2)
Nørresundby FB (1)
307989
22-01 2023
10:50 TSV Klokkerholm IF Vodskov Kultur- & Idrætscenter Bane 1 Vodskov IF
22. jan 2023
10:50
TSV
Klokkerholm IF
307990
22-01 2023
11:00 Hals FS Voersaa IF Vodskov Kultur- & Idrætscenter Bane 1 Vodskov IF
22. jan 2023
11:00
Hals FS
Voersaa IF
307991
22-01 2023
11:10 Vodskov IF Nørresundby FB (2) Vodskov Kultur- & Idrætscenter Bane 1 Vodskov IF
22. jan 2023
11:10
Vodskov IF
Nørresundby FB (2)
307992
11-02 2023
10:00 Hals FS Vodskov IF Klokkerholm Hallen Bane 1 Klokkerholm IF
11. feb 2023
10:00
Hals FS
Vodskov IF
307993
11-02 2023
10:10 Voersaa IF
!
NB: Voersaa IF er taberdømt
TSV Klokkerholm Hallen Bane 1
Klokkerholm IF
11. feb 2023
10:10
Voersaa IF
TSV
307994
11-02 2023
10:20 Nørresundby FB (1) Klokkerholm IF Klokkerholm Hallen Bane 1 Klokkerholm IF
11. feb 2023
10:20
Nørresundby FB (1)
Klokkerholm IF
307995
11-02 2023
10:30 Nørresundby FB (2) Hals FS Klokkerholm Hallen Bane 1 Klokkerholm IF
11. feb 2023
10:30
Nørresundby FB (2)
Hals FS
307996
11-02 2023
10:40 TSV Vodskov IF Klokkerholm Hallen Bane 1 Klokkerholm IF
11. feb 2023
10:40
TSV
Vodskov IF
307997
11-02 2023
10:50 Voersaa IF
!
NB: Voersaa IF er taberdømt
Nørresundby FB (1) Klokkerholm Hallen Bane 1
Klokkerholm IF
11. feb 2023
10:50
Voersaa IF
Nørresundby FB (1)
307998
11-02 2023
11:00 Klokkerholm IF Nørresundby FB (2) Klokkerholm Hallen Bane 1 Klokkerholm IF
11. feb 2023
11:00
Klokkerholm IF
Nørresundby FB (2)
307999
11-02 2023
11:10 Hals FS TSV Klokkerholm Hallen Bane 1 Klokkerholm IF
11. feb 2023
11:10
Hals FS
TSV
308000
11-02 2023
11:20 Vodskov IF Nørresundby FB (1) Klokkerholm Hallen Bane 1 Klokkerholm IF
11. feb 2023
11:20
Vodskov IF
Nørresundby FB (1)
308001
11-02 2023
11:30 Klokkerholm IF Voersaa IF
!
NB: Voersaa IF er taberdømt
Klokkerholm Hallen Bane 1
Klokkerholm IF
11. feb 2023
11:30
Klokkerholm IF
Voersaa IF
308002
11-02 2023
11:40 TSV Nørresundby FB (2) Klokkerholm Hallen Bane 1 Klokkerholm IF
11. feb 2023
11:40
TSV
Nørresundby FB (2)
308003
11-02 2023
11:50 Nørresundby FB (1) Hals FS Klokkerholm Hallen Bane 1 Klokkerholm IF
11. feb 2023
11:50
Nørresundby FB (1)
Hals FS
308004
11-02 2023
12:00 Vodskov IF Klokkerholm IF Klokkerholm Hallen Bane 1 Klokkerholm IF
11. feb 2023
12:00
Vodskov IF
Klokkerholm IF
308264
11-02 2023
12:10 Nørresundby FB (2) Voersaa IF
!
NB: Voersaa IF er taberdømt
Klokkerholm Hallen Bane 1
Klokkerholm IF
11. feb 2023
12:10
Nørresundby FB (2)
Voersaa IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind