Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | Resultat | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
søndag den. 20-11 2022
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
15:36
Nibe B (1)
3
Nibe B (2)
5
|
|||||||||||||||||||
15:48
Aalborgstudenternes IF
3
St. Restrup IF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16:00
ASV (U18)
0
Støvring IF (2)
9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16:12
Aalborg Chang (3)
6
Nibe B (1)
3
|
|||||||||||||||||||
16:24
St. Restrup IF
3
Nibe B (2)
2
|
|||||||||||||||||||
16:36
Aalborgstudenternes IF
6
ASV (U18)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16:48
Støvring IF (2)
4
Aalborg Chang (3)
3
|
|||||||||||||||||||
17:00
Nibe B (1)
4
St. Restrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
17:12
Nibe B (2)
6
ASV (U18)
0
|
|||||||||||||||||||
17:24
Støvring IF (2)
2
Aalborgstudenternes IF
1
|
|||||||||||||||||||
17:36
St. Restrup IF
1
Aalborg Chang (3)
2
|
|||||||||||||||||||
17:48
ASV (U18)
2
Nibe B (1)
9
|
|||||||||||||||||||
18:00
Nibe B (2)
3
Støvring IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
18:12
Aalborg Chang (3)
4
Aalborgstudenternes IF
1
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 10-12 2022
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
14:48
St. Restrup IF
3
ASV (U18)
3
|
|||||||||||||||||||
15:00
Nibe B (1)
2
Støvring IF (2)
5
|
|||||||||||||||||||
15:12
Aalborgstudenternes IF
3
Nibe B (2)
5
|
|||||||||||||||||||
15:24
ASV (U18)
2
Aalborg Chang (3)
5
|
|||||||||||||||||||
15:36
Støvring IF (2)
5
St. Restrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
15:48
Aalborgstudenternes IF
0
Nibe B (1)
3
|
|||||||||||||||||||
16:00
Aalborg Chang (3)
1
Nibe B (2)
7
|
|||||||||||||||||||
16:12
St. Restrup IF
3
Aalborgstudenternes IF
2
|
|||||||||||||||||||
16:24
Nibe B (2)
8
Nibe B (1)
5
|
|||||||||||||||||||
16:36
Støvring IF (2)
6
ASV (U18)
2
|
|||||||||||||||||||
16:48
Nibe B (1)
5
Aalborg Chang (3)
6
|
|||||||||||||||||||
17:00
Nibe B (2)
7
St. Restrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
17:12
ASV (U18)
2
Aalborgstudenternes IF
5
|
|||||||||||||||||||
17:24
Aalborg Chang (3)
3
Støvring IF (2)
4
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 08-01 2023
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
14:00
St. Restrup IF
2
Nibe B (1)
1
|
|||||||||||||||||||
14:12
ASV (U18)
2
Nibe B (2)
6
|
|||||||||||||||||||
14:24
Aalborgstudenternes IF
2
Støvring IF (2)
4
|
|||||||||||||||||||
14:36
Aalborg Chang (3)
6
St. Restrup IF
5
|
|||||||||||||||||||
14:48
Nibe B (1)
2
ASV (U18)
2
|
|||||||||||||||||||
15:00
Støvring IF (2)
2
Nibe B (2)
3
|
|||||||||||||||||||
15:12
Aalborgstudenternes IF
1
Aalborg Chang (3)
3
|
|||||||||||||||||||
15:24
ASV (U18)
0
St. Restrup IF
7
|
|||||||||||||||||||
15:36
Støvring IF (2)
3
Nibe B (1)
2
|
|||||||||||||||||||
15:48
Nibe B (2)
0
Aalborgstudenternes IF
2
|
|||||||||||||||||||
16:00
Aalborg Chang (3)
3
ASV (U18)
4
|
|||||||||||||||||||
16:12
St. Restrup IF
3
Støvring IF (2)
6
|
|||||||||||||||||||
16:24
Nibe B (1)
6
Aalborgstudenternes IF
4
|
|||||||||||||||||||
16:36
Nibe B (2)
5
Aalborg Chang (3)
2
|
Nr. 1 + 2 til Regionsfinalerne er videre til Jysk Mesterskab d.4./5. februar.